Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2012., 18:45   #141
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Ja se isto slažem da u listićima od 7-8 parova ne da nema kruha nego ima sigurnog minusa, ok je igrat za 5-10kn iz gušta neke prijelaze ili ikseve ili hendikepe pa se nadat, to svi mi ponekad radimo ali ozbiljan igrač zna da je sve iznad 3 para više sreća nego znanje. Isto tako su mi najjači oni frajeri koji ne dobiju lisitć mjesec dana za redom i onda im se posreći takav jedan listić sa 7-8 parova pa se hvale kako su u plus i kakvi su majstori
Svako ima svoj stil klađenja tu smo da si međusobno pomažemo, dajemo dobre informacije itd. Svako nek igra kako hoće neko ne voli riskirati puno love, neko stavi više love na manje parova- sto ljudi sto čudi
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 18:55   #142
Uzevsi u obzir kolicinu novca koja se danas vrti u profesionalnom sportu i brdo sumljivih likova koji okruzuju sportase uvjeren sam da u velikoj vecini sportova ima blago receno sumnjivih utakmica pa i sam vidis kako svakodnevno favoriti padaju ko kruske posebno u nogometu stoga zakljucujem da je 8 parova po kvoti 1,85 i vise na jednom listicu jako jako tesko pogoditi i mislim da je moguce da ti uleti jednom u pol godine s time da konstatno igras a ti ako pogodis to 2 put mjesecno ja ti skidam kapu do poda. Prije se to dalo pogodit ali unazad 2,3 godine jako jako tesko pogotovo jer kladionice prate i smanjuju kvote.
Miki1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:01   #143
Quote:
sHpar kaže: Pogledaj post
Nitko se ne hvali, nego recimo da na tih 7-8 parova staviš 10 kuna svaki dan u mjesecu, što kod mene ni blizu nije slučaj.. To je 300 kuna.. Neka ti ulete samo 2 sa dobitkom 2000-3000 kuna i već si u velikom plusu..
Takav mjesec ako se dogodi 1 u godini možeš reć da je dobra godina a ne kako ti kažeš samo 2 puta mjesečno. Klađenje podrazumijeva nekakvo znanje al u tolikoj mjeri nažalost ne, 8 parova na nba pogodit u jednoj večeri di se prati kako je koji igrač spava noćas, ili nhl i sl...šanse su cca 1:150 iako prije 1:200 i to ako si extra dobar i znaš šta radiš, pa ti svaka 1,9 kvota ima određeni value, šta je opet skoro pa nemoguće na tolikom volumenu.

Quote:
sHpar kaže: Pogledaj post
Pozdrav i sretno svima
Također


Da ne offtopičarim samo, meni paše Denver danas, volim ekipe nakon poraza uzimat, još jaki Denver kontra nejakog NJ. Igrat će Lawson i Nene, sutra nemaju utakmicu i trebali bi ovo dobit sa većom razlikom po meni. -12,5 hendi me odbija, al kupit ću 1,5 poen pa uzet -11 @1,75, nekako sam mirniji tako

Slažem se i s Portlandom, a mislim da će Phila u over. Samo vidim da NY igra sporije ove godine a nisam ih gledao odavno pa oklijevam tu, ako NY udre neki brži tempo Phila će pratit mislim, posebno jer je ovo 3 u 3 večeri i teško je odigrat obranu. A i bez Hawesa bi mogli bit tako da bi ostali bez klasične petice šta bi trebalo ić na ruku overu.
KapitalL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:06   #144
Quote:
Miki1983 kaže: Pogledaj post
Uzevsi u obzir kolicinu novca koja se danas vrti u profesionalnom sportu i brdo sumljivih likova koji okruzuju sportase uvjeren sam da u velikoj vecini sportova ima blago receno sumnjivih utakmica pa i sam vidis kako svakodnevno favoriti padaju ko kruske posebno u nogometu stoga zakljucujem da je 8 parova po kvoti 1,85 i vise na jednom listicu jako jako tesko pogoditi i mislim da je moguce da ti uleti jednom u pol godine s time da konstatno igras a ti ako pogodis to 2 put mjesecno ja ti skidam kapu do poda. Prije se to dalo pogodit ali unazad 2,3 godine jako jako tesko pogotovo jer kladionice prate i smanjuju kvote.
jel ti citas uopce sta neko pise,ne igram nogomet i konacne rezultate vec hendi i o/u i igram skoro uvijek sistem 1 fali i sa tim falivenim sam u dobitku 4-5 puta,a ti i dalje stavljaj puno love i placi kad Barca kiksa sta je normalno jer nemos ocekivat da ce neka ekipa stalno dobit,mene nije briga dal ce bit x jer toga kod o/u i hendi nema,a ti i dalje pametuj i svaki dan imas tu onih koji proklinju ovog/onog jer misle da su pokupili svu pamet svijeta,a mi luzeri cemo bit zadovoljni i sa 100kn plusa ,ocemo od sutra pocet vodit statistiku pa da vidimo ko je u plusu,uzmimo zamisljenih tvojih 1000kn i tvojih 2 para i mojih recimo 10kn na sistem 6/7 basket u/o pa da vidimo kome ide bolje,moje kvote su gotovo uvijek 1,85 pa ces lako izracunat,racunaj da ja sa 1 pogotkom od 7 parova imam cca 350kn na recimo 300 ulozenih,a ti kad dobis zaradis jedva pola svojeg uloga,a kad falis si popusi duplo,sta kazes?
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:14   #145
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Svako ima svoj stil klađenja tu smo da si međusobno pomažemo, dajemo dobre informacije itd. Svako nek igra kako hoće neko ne voli riskirati puno love, neko stavi više love na manje parova- sto ljudi sto čudi
tak je
arnie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:18   #146
Oprosti ali ne vidim smisla igranja kombinacija 6/7 za 10 kuna pa ako pogodis 6 u minusu si a 7 ces pogodit po mojoj procjeni jednom od 200 puta.a ako pogodis 2 puta kvotu 250 u 30 tiketa ja ti skidam kapu do poda i molim te da mi salje na pm svaki dan 8 parova i placat cu te masno
Miki1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:32   #147
Quote:
Miki1983 kaže: Pogledaj post
Oprosti ali ne vidim smisla igranja kombinacija 6/7 za 10 kuna pa ako pogodis 6 u minusu si a 7 ces pogodit po mojoj procjeni jednom od 200 puta.a ako pogodis 2 puta kvotu 250 u 30 tiketa ja ti skidam kapu do poda i molim te da mi salje na pm svaki dan 8 parova i placat cu te masno
ajde mi reci kako sam u minusu sa 6 pogodaka?ako igras sistem 6/7 na 10kn po kvoti od 1.85 ce ti 6 pogodaka bit oko 50kn na 10 ulozenih i kako onda mogu bit u minusu,malo matematika steka?,ako ne vjerujes imas tu parova,obicno stavljam na nba i vrati se unazad 7-8 mj i pogle koliko sam puta dobio,pa racunaj dal sam u plusu ili ne,nisam rekao da cu se obogatit ali otkad igram basket o/u svaki mj sam u plusu barem 50/100kn,na pvt cu ti napisat samo dobitke unatrag 1mj pa ti pogle dal sam u minusu,a sta je najbitnije nema nervanja i jebavanja majke zbog "prodaje" utakmice,da ne ulazimo u raspravu igraj kako zelis,ali nemoj one koji ne igraju kao ti nazivat luzerima jer ovdje jedino ko moze rec da je u velikom plusu je special two,a svi mi ostali smo ili u minusu ili malom plusu
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:38   #148
da ok za kombinaciju krivo sam izracunu jer je ni ne igram. tebi je ovo zabava meni poso i tu je kraj svakoj raspravi i sretno ti veceras i kad sam nekog nazvo luzerom? samo sam iznio kako ja igram i igram tako jer mislim da je tako najbolje.
Miki1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:46   #149
Quote:
Miki1983 kaže: Pogledaj post
da ok za kombinaciju krivo sam izracunu jer je ni ne igram. tebi je ovo zabava meni poso i tu je kraj svakoj raspravi i sretno ti veceras
u tome se slazemo,meni je to neka vrsta zabave posto obozavam sport i kad dobijem uvijek si kupim nesta ili odem negdje,a ako izgubim nema puno nervanja,nogomet neigram jer to je nemoguce pogodit,a ovo sa sistemom 6/7 mi donekle ide i barem sam svaki mj u plusu pa makar i malom,4mj prosle god mi je bio plodan jer sam dobio dosta puta sta cijeli pogodak,sta sa 1 promasajem,ali ni ovako nije lose,a za vise nemam love,a ni ne zanima me davat kladari puno jer imam pametnijih nacina za potrosit,fala sretno i tebi i ostalima,meni nek uleti barem 1 od ova 2 tiketa danas i ja na konju,nek moderatori pobrisu ovo da ne kvari temu
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 20:23   #150
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
ocemo od sutra pocet vodit statistiku pa da vidimo ko je u plusu,uzmimo zamisljenih tvojih 1000kn i tvojih 2 para i mojih recimo 10kn na sistem 6/7 basket u/o pa da vidimo kome ide bolje,moje kvote su gotovo uvijek 1,85 pa ces lako izracunat,racunaj da ja sa 1 pogotkom od 7 parova imam cca 350kn na recimo 300 ulozenih,a ti kad dobis zaradis jedva pola svojeg uloga,a kad falis si popusi duplo,sta kazes?
Moderatori, jel moze molba, dajte mu temu da iz dana u dan slijedecih 30 dana stavlja svaki dan 6/7 po 1,85, pa da vidimo gdje ce zavrsiti.

Imali smo teme sa malim kvotama i dobro da smo je imali jer je bila poucna.
Mislim da bi i drugi kraj batine trebali vidjeti crno na bijelo, pa da zakljucimo pricu
kekserica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 20:54   #151
Quote:
kekserica kaže: Pogledaj post
Moderatori, jel moze molba, dajte mu temu da iz dana u dan slijedecih 30 dana stavlja svaki dan 6/7 po 1,85, pa da vidimo gdje ce zavrsiti.

Imali smo teme sa malim kvotama i dobro da smo je imali jer je bila poucna.
Mislim da bi i drugi kraj batine trebali vidjeti crno na bijelo, pa da zakljucimo pricu
ja se slazem,uzet cemo mojih 7 parova na sistemu 6/7 sa kvotom od 1,85 na basket i imaginarnu uplatu od recimo 10kn i ja kazem da cu bit u plusu pa makar 50kn za sta mi je dovoljno barem jedan dobitak sa svih 7 pogodaka ili cca 5-6 sa 1 promasajem,a isto tako nek neko ko igra 2-3 para igra na svoj nacin sa ulogom od recimo 1000kn pa da vidimo njegove rezultate i kvota nesmije bit manja od 1,2 i veca od 1,5
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 21:44   #152
Ne može tema, može stavljati listiće koje igra i pratiti statistiku pogođeno/promašeno
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 00:06   #153
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
ja se slazem,uzet cemo mojih 7 parova na sistemu 6/7 sa kvotom od 1,85 na basket i imaginarnu uplatu od recimo 10kn i ja kazem da cu bit u plusu pa makar 50kn za sta mi je dovoljno barem jedan dobitak sa svih 7 pogodaka ili cca 5-6 sa 1 promasajem,a isto tako nek neko ko igra 2-3 para igra na svoj nacin sa ulogom od recimo 1000kn pa da vidimo njegove rezultate i kvota nesmije bit manja od 1,2 i veca od 1,5
a zašto bi ti nekom uvjetovao ulog i kvotu?? ko želi nek stavlja parove šta igra za ulog šta igra pa ćemo vidjet ko će bit bolji na kraju mjeseca.
XXX007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 00:23   #154
Quote:
XXX007 kaže: Pogledaj post
a zašto bi ti nekom uvjetovao ulog i kvotu?? ko želi nek stavlja parove šta igra za ulog šta igra pa ćemo vidjet ko će bit bolji na kraju mjeseca.
niko nikom ne uvjetuje vec oni sami obicno igraju takve kvote,pogle malo tikete onih koji igraju 2 para na preko milju kn,oni ionako tvrde da 2 para nemos falit pa onda im je sasvim svejedno kakva je kvota zar ne?mada po meni bolje igrat 2 para po vecim kvotama jer kad pogodis imas 3-4 puta veci dobitak,a to znaci da mos 4 puta nakon toga falit i bit opet na 0
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 17:27   #155
neznam jel se ko kladi na Snooker (kladionica Fortuna),ja nisam neki stručnjak ,ali ga igram i pratim zadnjih par dana i da se odigrat i pogodit pokoji listič,u 85% završi po koeficijentu a oni parovi od 1,40 pa do 1,65 prolaze 99%,uz malo pračenja mislil da se isplati odigrao sam dosad 3 listića jedan je prošao drugi ne(jučer),i danas sam probao još jedan zasad izgleda obečavajuče
sad u ovom trenutku nemogu da postam slike ali kasnije izlazim sa dokazima
tako da mislim da se ovo definitivno isplati jer favoriti pretežno pobjede
mario2923 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 20:20   #156
Quote:
mario2923 kaže: Pogledaj post
neznam jel se ko kladi na Snooker (kladionica Fortuna),ja nisam neki stručnjak ,ali ga igram i pratim zadnjih par dana i da se odigrat i pogodit pokoji listič,u 85% završi po koeficijentu a oni parovi od 1,40 pa do 1,65 prolaze 99%,uz malo pračenja mislil da se isplati odigrao sam dosad 3 listića jedan je prošao drugi ne(jučer),i danas sam probao još jedan zasad izgleda obečavajuče
sad u ovom trenutku nemogu da postam slike ali kasnije izlazim sa dokazima
tako da mislim da se ovo definitivno isplati jer favoriti pretežno pobjede
Mozda te sreca prati tih par dana.... Ja sam igral basebal pred par mjeseci, i takoder sam bio iznenaden kao sada ti, jer sam prvih 5-6 listica dobio bez problema, samo sam prema koefu igral... a poslije toga nisam mogao kvotu 1,30 pogoditi... tak da sam odustal... javi za par dana kakvo je stanje...
marac56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:04   #157
Quote:
marac56 kaže: Pogledaj post
Mozda te sreca prati tih par dana.... Ja sam igral basebal pred par mjeseci, i takoder sam bio iznenaden kao sada ti, jer sam prvih 5-6 listica dobio bez problema, samo sam prema koefu igral... a poslije toga nisam mogao kvotu 1,30 pogoditi... tak da sam odustal... javi za par dana kakvo je stanje...
u pravu si sinoć generalni pušing na snookeru
a baš sam se ponadao da sam otkrio nekaj
mario2923 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 12:23   #158
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
prvo pravilo nikad ne stavljat puno love na kladaru jer nema tu kruha i kad se vec pada da se padne sta bezbolnije,ja sam odavno izbacio te tzv zicere jer toga u sportu nema i uvijek neko zezne,kako god sretno
Ne kuzim baš ovu konstataciju, ne možeš po sebi suditi odmah da nema zarade od kladionice. Po meni osobno, takav tvoj stil igranja(sistemi) dugorocnom periodu, teško da će biti kruha, još pogotovo ako se igraju niski ulozi (nizak ulog, malen profit). Da bi bilo ikakve zarade od klade, mora se ozbiljno pratiti pojedina liga, u ovom slučaju NBA. Nije samo doći, pogledati ponudu vidi Bryant, sigurno je to over, i opališ, bez obzira da se vidi protiv koga igra, kakav mu je H2H, ko ga čuva, kakva se obrana igra, prouči malo visina margine, value na nju za U/O, tempo utakmice itd da ne nabrajam do nedogled. Takvo igranje je čista rekreacija, iliti listić znan kao APP(ako prođe prođe), samo da imam što za pratit. Ne kažem, i u ozbiljnijem (profesinalnom) klađenju će biti padova i uspona, loše serije, bad beatovi...ali sve je to dio klađenja, jer ljudski faktor je prisutan, no loše serije jednostavno moraju stati ako se kužiš baš u sport(ligu) koju detaljno pratiš. Stoga da rezimiram sve, za iole uspješnu zaradu od kladionice, kao prvo mora postojati adekvatna banka(samo za klađenje) te najbitniji faktor pravilan money managment. Bez ta dva faktora, nevidim baš načina da se stvori pristojan profit.
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 13:00   #159
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
Ne kuzim baš ovu konstataciju, ne možeš po sebi suditi odmah da nema zarade od kladionice. Po meni osobno, takav tvoj stil igranja(sistemi) dugorocnom periodu, teško da će biti kruha, još pogotovo ako se igraju niski ulozi (nizak ulog, malen profit). Da bi bilo ikakve zarade od klade, mora se ozbiljno pratiti pojedina liga, u ovom slučaju NBA. Nije samo doći, pogledati ponudu vidi Bryant, sigurno je to over, i opališ, bez obzira da se vidi protiv koga igra, kakav mu je H2H, ko ga čuva, kakva se obrana igra, prouči malo visina margine, value na nju za U/O, tempo utakmice itd da ne nabrajam do nedogled. Takvo igranje je čista rekreacija, iliti listić znan kao APP(ako prođe prođe), samo da imam što za pratit. Ne kažem, i u ozbiljnijem (profesinalnom) klađenju će biti padova i uspona, loše serije, bad beatovi...ali sve je to dio klađenja, jer ljudski faktor je prisutan, no loše serije jednostavno moraju stati ako se kužiš baš u sport(ligu) koju detaljno pratiš. Stoga da rezimiram sve, za iole uspješnu zaradu od kladionice, kao prvo mora postojati adekvatna banka(samo za klađenje) te najbitniji faktor pravilan money managment. Bez ta dva faktora, nevidim baš načina da se stvori pristojan profit.


Ulog nije nikako bitan. Bitno je samo da je konstantan.
Opet da za drugo underline-ano dodam , da treba postojati banka ali ona ne mora biti milijunska. Bolje je za mjesec dana od 200 kuna doći do 300 , nego od 10 000 doći do 9 500 tako da ističem ovo boldano.
__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 13:14   #160
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
Ne kuzim baš ovu konstataciju, ne možeš po sebi suditi odmah da nema zarade od kladionice. Po meni osobno, takav tvoj stil igranja(sistemi) dugorocnom periodu, teško da će biti kruha, još pogotovo ako se igraju niski ulozi (nizak ulog, malen profit). Da bi bilo ikakve zarade od klade, mora se ozbiljno pratiti pojedina liga, u ovom slučaju NBA. Nije samo doći, pogledati ponudu vidi Bryant, sigurno je to over, i opališ, bez obzira da se vidi protiv koga igra, kakav mu je H2H, ko ga čuva, kakva se obrana igra, prouči malo visina margine, value na nju za U/O, tempo utakmice itd da ne nabrajam do nedogled. Takvo igranje je čista rekreacija, iliti listić znan kao APP(ako prođe prođe), samo da imam što za pratit. Ne kažem, i u ozbiljnijem (profesinalnom) klađenju će biti padova i uspona, loše serije, bad beatovi...ali sve je to dio klađenja, jer ljudski faktor je prisutan, no loše serije jednostavno moraju stati ako se kužiš baš u sport(ligu) koju detaljno pratiš. Stoga da rezimiram sve, za iole uspješnu zaradu od kladionice, kao prvo mora postojati adekvatna banka(samo za klađenje) te najbitniji faktor pravilan money managment. Bez ta dva faktora, nevidim baš načina da se stvori pristojan profit.
Morat cu te razocarat,ali ne pratis samo ti kosarku,da bolje gledas vidio bi da se ne kladim na nista osim NBA ili eventualno euroligu.Koliko vidim i ti koji se smatras veliki strucnjak redovito falis jer da malo razmisljas skuzio bi da ipak koliko god mi pratili nekog ipak je on taj koji odlucuje,ajde mi reci kako ti mos bit u plusu dugorocno ako stavljas recimo 500kn na 1-2 para jer cisto sumnjam da ces dobit 25 puta mjesecno.To mos objesit macku o rep,meni je 1 dobitak puni sistem dovoljan da budem u plusu svaki mjesec,ja nisam nikad rekao da cu se obogatit jer malo je takvih i obicno takvi kad tad vrate lovu zbog svoje pohlepe.Tebe niko ne tjera da igras kao ja ili bilo ko drugi ako mislis da imas bolji sistem,ja barem kad padnem ne okrivljujem sve i svasta za urotu kao oni koji ulazu veliku paru i ocekuju da ce zbog toga dobit,sta se tice toga da neko ne prati reci mi kako ti mozes predvidit da recimo Aldridge 10 min do kraja dodje na 20 koseva i do kraja ne zabije ni jedan jer jednostavno ne sutira,ili recimo Love koji inace igra losije u zadnje vrijeme di redovito ide ispod margine i ktome sa Portlandom uvijek igra lose uspije odigrat utakmicu zivota.Postoji ignore ako ti neko nie po volji i problem rijesen,a ne pametovat kao onaj muljator Special2 i njemu slicni koji nama obicnim smrtnicima zele dokazat koliki su strucnjaci

ps.slazem se sa pro prusinom,nije bitan ulog vec krajnji rezultat i tako da ce vise profitirat onaj prvi od drugog jer je u + mada je cifra puno manja,
__________________
jebem skoro svaki dan 1950

Zadnje uređivanje euskal : 04.03.2012. at 13:37.
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.