Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 00:09   #161
Quote:
sugarbabe55 kaže: Pogledaj post
Na stranici Catbibi sad imate super popust na desigual, provjerena je trgovina, ja redovito kupujem.
Uuuu ovo mi je otkriće. A kolika je poštarina? Da znam isplati li mi se gledati.
Bistrooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:25   #162
Quote:
sugarbabe55 kaže: Pogledaj post
Na stranici Catbibi sad imate super popust na desigual, provjerena je trgovina, ja redovito kupujem.
Izbor nikakav, cijene visoke.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 15:42   #163
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Izbor nikakav, cijene visoke.
Sad i ja vidim da se nešto događa s njima, dosad sam kupovala haljine na popustu po 30 eura, torbe max do 40 eura. Vidim da im je jako puno odjece out of stock vec tjednima i to ne pune, ne znam zašto
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:38   #164
Tražim ovakvu torbu i maramu ako tko ima a prodaje ili zna di bi mogla uzeti..
http://mojekrpice.hr/items/torbe-i-n...desigual-torba

http://mojekrpice.hr/items/modni-dod...marama-free-pt
__________________
Prvo reci ne onda pregovaraj !
full007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 08:48   #165
Kakva je kvaliteta njihovih torbi? Lijepe su mi, al sa kvalitetom odjece nisam bas odusevljena.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:09   #166
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Kakva je kvaliteta njihovih torbi? Lijepe su mi, al sa kvalitetom odjece nisam bas odusevljena.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
ne znam šta bih rekla, imam nekoliko desigual torbi. manje torbe su mi ok, dosta ih nosim i dobro se drže, velike ovise o izradi.
ja imam uglavnom "normalnije" torbe, znači od umjetne kože, ne platnene i ne šarene. ručke su se na jednoj izlizale kroz 3-4 mj nošenja. a čak ne nosim svaki dan istu torbu, naprotiv, često mijenjam.
npr to mi se na guess torbi ni nakon godinu dana nije dogodilo.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 22:31   #167
Sveznalice pomoć, gdje da nađem stariji model desigual torbe? Radi se o modelu varsovia marine, ona mala zuta torbica
:tužni:
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 22:32   #168
Sveznalice pomoć, gdje da nađem stariji model desigual torbe? Radi se o modelu varsovia marine, ona mala zuta torbica
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 06:07   #169
Jesi pogledala po amazonu? Tamo se zna naci starijih modela. Izvrti par domena, pa probaj.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 18:42   #170
Je li itko kupovao s ove stranice? Meni se čini predobro da bi bilo istinito Da nije fejk?
__________________
Čovjek nikad nije djelatniji no kad ništa ne čini, nikad manje sam no kad je sa samim sobom. (Katon)
Zlica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 22:33   #171
naravno da je prijevara. vjerojatnije je da nećeš uopće dobiti robu nego da ćeš dobiti fake ali zato s velikom vjerojatnošću možeš računati na krađu podataka s kartice.

Website: asymmetricalclothing.club

Domain Age: 11 Days
Last Refreshed: Yesterday Refresh
Website Speed: Slow

Owner Country : Panama Panama
Website Location : Turkey Turkey

"The website has been newly registered with a short life expectancy, which follows the pattern used by many fraudulent and fake selling websites. Please be vigilant and take extra care before providing any payment information."
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 20:43   #172
Neizmjerno hvala!
__________________
Čovjek nikad nije djelatniji no kad ništa ne čini, nikad manje sam no kad je sa samim sobom. (Katon)
Zlica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2018., 09:37   #173
Kakva su vam iskustva s reklamiranjem odjeće iz Desiguala?
Naime, uzela sam jaknu, 2 majice i košulju. Nakon prvog pranja i peglanja (sve poštivajući preporuke na deklaraciji) jedna od majica se promijenila. Rukavi joj došli preeeuski, a široko tijelo majice se razvuklo u širinu pa je sad došlo kao plast sijena.
Snižena je oko 360 kn i meni se stvarno ne da gledati u tu precijenjenu, izdeformiranu, stvar. Jesu li normalne prodavačice pri povratu, kakva su vam iskustva? Znači, nije zamjena nego je oprano i reklamiram jer nije kakva je bila.
Ops! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2023., 18:10   #174
Pozdrav svima, naime naručila bih si nekaj s njihove stranice, pa me zanima jel netko naručivao kako brzo stigne? Ima kao opcija provjere dostupnosti proizvoda i niti jedan artikl koji sam stavila nije dostupan u Zagrebu pa mi to čudno...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.