Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 12:49   #4401
Nikad nije kasno pomaknut nedjeljom u 22.20.

Tlzp je imao jucer 40%
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:52   #4402
Tlzp ga presisao nazalost. Bolje da su subotom stavili. Nadam se da ce zivot na vagi ici petkom ili subotom
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 13:32   #4403
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Nikad nije kasno pomaknut nedjeljom u 22.20.

Tlzp je imao jucer 40%

Bas sam zelio reci, vidis kako hrabar RTL, sigurno nije nesto bajna gledanost NNK no i dalje u 20 sati i eto bum, nocni termin.

Mogli su onda barem u subotu u 22.20, ipak neradna nedjelja ovo ono - pa si vecina ljudi moze dozvoliti gledanje takvog showa do pol 1 u noci. A garant glavna publika +45 pjevaca nisu djeca i mladi koji bi mozda i ostali budni nego starija populacija.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 16:01   #4404
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Nikad nije kasno pomaknut nedjeljom u 22.20.

Tlzp je imao jucer 40%
Ja sam za to da prije Nikad nije kasno ide Da puknes specijal. Mislim da je to emisija na koju rtl moze biti ponosan!
Ja ne razumijem te ljude... jesu li oni svjesni da su im svi domaci projekti propali. Da im je produkcija dno. Da su im i zbog svega toga i ostali sadrzaji blijedi....
Sta nisu Nikad nije kasno stavili u 19 sati...
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 17:46   #4405
Majko mila. Za sve je rješenje kasniji termin.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 18:22   #4406
Quote:
CrimeWestern kaže: Pogledaj post
Na RTL-u od 13. ožujka započinje popularni NBC-ev Jerry Springer show, nazvan Prljavo rublje, a emitirat će se od ponedjeljka do četvrtka iza Kronika zločina u 00:30h.
Koji debili...ali pohvale za show

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 23:38   #4407
U isto vrijeme promoviraju NNK u 22:20 i The Fault in Our stars u 22:00 u nedjelju.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 02:40   #4408
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Majko mila. Za sve je rješenje kasniji termin.
To im je sad neka nova fora, znaci sve živo sta im nije neka gledanost siknu u kasni termin, onda se gledanost jos vise smanji pa onda ukidaju, mislim ponašaju se kao da im je sve to besplatno, ne kuzim im sistem. Prije to nisu radili!! Ako se krene s necim onda pusti to u stalnom terminu i odemitiraj do kraja kako god da je gledano. Nije u redu, pogotovo kad je neka serija, mislim ljudi ce dobit naviku gledanja samo ako je termin stalan pa ce gledanost pomalo rast (to im je cilj valjda?)

Oni sad misle konkurirat tlzp-u s nekim akcijskim trilerom. Pa mislim da bi onda jaca konkurencija bio NNK nego neki znj film. Jel njima gledanost prioritet ili sta, ja ne kužim. samo se razbacuju parama?
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 17:53   #4409
Kad su im glavni gledatelji ekipa sa "4 razreda o.š." kojima je vrhunac reality i sapunice.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:44   #4410
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
To im je sad neka nova fora, znaci sve živo sta im nije neka gledanost siknu u kasni termin, onda se gledanost jos vise smanji pa onda ukidaju, mislim ponašaju se kao da im je sve to besplatno, ne kuzim im sistem. Prije to nisu radili!! Ako se krene s necim onda pusti to u stalnom terminu i odemitiraj do kraja kako god da je gledano. Nije u redu, pogotovo kad je neka serija, mislim ljudi ce dobit naviku gledanja samo ako je termin stalan pa ce gledanost pomalo rast (to im je cilj valjda?)

Oni sad misle konkurirat tlzp-u s nekim akcijskim trilerom. Pa mislim da bi onda jaca konkurencija bio NNK nego neki znj film. Jel njima gledanost prioritet ili sta, ja ne kužim. samo se razbacuju parama?
Potpis na sve! Nije mi jasno kako ne kuže da će guranjem nečega u kasni termin gledanost samo još više pasti
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:28   #4411
KBC, uskoro na RTL-u! Bože, na koju glupost oni pare troše. Ali dobro, izgleda da će to ubrzo krenuti s emitiranjem. Mene je bilo strah da će im to biti jesenski "adut".
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 16:21   #4412
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
KBC, uskoro na RTL-u! Bože, na koju glupost oni pare troše. Ali dobro, izgleda da će to ubrzo krenuti s emitiranjem. Mene je bilo strah da će im to biti jesenski "adut".
Što je KBC? Ne želi mi otvoriti link, a Google izbacuje samo KBC-ove u Hrvatskoj.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 17:20   #4413
Dokureality tipa Krv nije voda, Krim tim 2. Ipak, mislim da će ovo biti puno, puno gore.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:36   #4414
Di su iskopali ovog Jerry Bog im da zdravlje. Direktor programa pod hitno treba da se skine sa teški droga, ovako dalje nemože
SheldonCooperr is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 21:46   #4415
Oni su se totalno pogubili.
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 22:49   #4416
Kad pomisliš da ne može gore...
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 02:48   #4417
RTL Televizija (part II)

Zivio RTL i OHT produkcija s glumcima "svi zainteresirani dođite iduća dva tjedna na snimanje"

17.3. ili 20.3. zavrsava druga sezona idiotske, ne humoristicne, ne gledljive i nadasve ne inteligentne emisije Da puknes. Ako ne uđe u trecu sezonu u jednom mjesecu, moglo bi ovo zavrsiti u 20h, a koji tjedan kasnije poslije 321 oko 23.30
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 09:28   #4418
Ne znam što im je trebala suradnja s OHT-om. Postojeće projekte (321, Big Brother) im uništili. Od ostalih projekata koje je OHT radio nema što nije propalo:
- Kolo sreće
- Shopping kraljica - ajde, to je bio zabavan treš, ali očito je i to propalo
- Mijenjam ženu -
- Zvjezdice - dogurale do dvije sezone i to je bilo to

Još je tu i RTL-ova najlošija telenovela Prava žena, koju je RTL dodatno srozao micanjem u razno razne termine. Sad još i taj KBC kao uzaludno trošenje novaca umjesto da s tim nešto pametnije naprave. E, da, vidjela sam da pripremaju i show Super ljudi. Sva sreća da produkcija nije samo OHT. pa možda nešto i bude od toga.

Uglavnom, RTL se totalno srozao, a imali su potencijala. Em ta suradnja s OHT-om, em nerazumljive programske odluke... Kad im nešto propadne oni na brzinu traže nešto drugo da to zamijeni , pa se tako opet nagomilaju s negledljivim glupostima. Sve me strah što će im biti "jesenski aduti". Voljela bih da naprave još koju telenovelu s Fremantleom, kad pogledam Pravu ženu, i Vatre ivanjske se čine kao remek-djelo.

Zadnje uređivanje BrightSun : 10.03.2017. at 09:48.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 09:35   #4419
RTL Televizija (part II)

BrightSun svaka ti cast za pobrojavanju svih uspjesnih projekata OHT-a. Mozda nova afera kao od Svilana 'Core Media'. Ne bi me iznenadilo. (https://www.google.hr/amp/amp.index....-primanje-mita)
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 09:45   #4420
Ma ništa, samo im odeš na stranicu, pogledaš projekte, sve ti je jasno. Koliko god se čovjek trudi da nađe nešto vrijedno spomena, ovdje je to jako teško bilo. Još je jedino 321 koliko-toliko uspješan, ali otkad su se oni upetljali u produkciju, meni taj show jednostavno više nije isti.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.