Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 23:45   #5201
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
prikazivali su: I, II, III, IV, VII.
zanimljiv odabir
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 08:39   #5202
mogli su još ta dva filma prikazati....

totalno neočekivano otkažu
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:22   #5203
Ne kužim, u novinama je u rasporedu, na webu sad nema. WTF?
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:22   #5204
Kad je RTL u pitanju, otkazivanje nikad nije neočekivano.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:32   #5205
Otvorene prijave za novu sezonu Zvjezdica
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:49   #5206
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Otvorene prijave za novu sezonu Zvjezdica

Ajme ne
Kako je to dosadno kad nema live emisija.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:03   #5207
Koji vrag više s Frozenom, toliko ga dugo već najavljuju, samo stavljaju uskoro. Para mi se da bi to moglo ići na Badnjak ili možda i na sam Božić. Bit će film i o onom snješkoviću.

Razumijem da će biti emisija uživo i sve to, ali ne moraju STALNO puštati one snimke bolesne djece, stvarno su prevršili svaku mjeru. Razumijem da treba pomoći i da treba probuditi interes, ali jebemu sve nemoj stalno vrtiti te stvarno, da se tako izrazim, ekstremne slučajeve. Svaki put mi život padne kad to vidim i ražalostim se...
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:25   #5208
RTL Televizija (part II)

Ove subote (iliti sada) finale “Tri, dva, jedan - kuhaj”, a iduce u 20:20h finale “Zivot na vagi”.

Mudro igra RTL, konacno. Bolje ici u fight s LZN nego Supertalentom nedjeljom ili turcima petkom
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:26   #5209
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Ove subote (iliti sada) finale “Tri, dva, jedan - kuhaj”, a iduce u 20:20h finale “Zivot na vagi”.

Mudro igra RTL, konacno. Bolje ici u fight s LZN nego Supertalentom nedjeljom ili turcima petkom
Mislim da i a-strana s hrt-a ima dobru gledanost
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:37   #5210
Rtl Budi mi prijatelj! 17.15h
Zovete li taj broj za donacije.
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 17:20   #5211
RTL Televizija (part II)

A to oni rade live emisiju jer su uredili studio za Zivot na vagi pa da iskoriste od jucerasnjeg snimanja finala. Inace ne bi, jer ipak idiotski je u 321 kuhinji ili studiju Vijesti imati humanitarnu emisiju, a drugi prostor nemaju...

A playbacka, ocajno. Luka pa bar nauci kad otvarati usta
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 17:52   #5212
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
A to oni rade live emisiju jer su uredili studio za Zivot na vagi pa da iskoriste od jucerasnjeg snimanja finala. Inace ne bi, jer ipak idiotski je u 321 kuhinji ili studiju Vijesti imati humanitarnu emisiju, a drugi prostor nemaju...

A playbacka, ocajno. Luka pa bar nauci kad otvarati usta
Bolje i to nego u studiu "Kola srece". Mogu reci da mi je falila Antonija i inace live emisije na RTLu. Mislimda je ovo bivsi studio "5 na 5". Vjerovatno ce u njemu snimati i BB, samo da ga urede, velik je moze se puno toga smisliiti i veci LED ekrani kao i direktan ulazak iz studija u kucu... nadam se makar necemu
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 02:18   #5213
Na RTL prikazuju Astro Show, neka vidovnjakinja priča kako je u nekom grobu iskopala Knjigu zla i drži je na stolu, kaže "Mnogi su u nju upisani, samo vas ja mogu izbrisati iz nje" i zovu ljudi masovno, ko god zovne upisan je u knjigu zla ona nešto sa svijećom vrti iznad nje i govori "Izbrisani ste iz knjige zla, spašeni ste" i govori "Moram kasnije opet u grob zakopati ovu knjigu".

WTF? Ima li neka Regulatorna agencika za komunikacije ko u nas u BiH da ovu prevaru zaustavi? Kako je uopće ovo po zakonu dozvoljeno?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:32   #5214
Čuj to, pa i u BiH postoji Astro show iza ponoći - OBN, BN, Hayat itd...
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:36   #5215
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Čuj to, pa i u BiH postoji Astro show iza ponoći - OBN, BN, Hayat itd...
netko m ije obrisao roflanje ali ajde.
Mislim da misli na prijevaru kao takvu gdje je ona našla knjigu i sad je izbrisana iz knjige.
Naravno da je i horoskop i gatanje i kaj sve ne prijevara, ali ovdje je ipak još očitije gdje su on ikao izbrisani i zte knjige
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:36   #5216
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Na RTL prikazuju Astro Show, neka vidovnjakinja priča kako je u nekom grobu iskopala Knjigu zla i drži je na stolu, kaže "Mnogi su u nju upisani, samo vas ja mogu izbrisati iz nje" i zovu ljudi masovno, ko god zovne upisan je u knjigu zla ona nešto sa svijećom vrti iznad nje i govori "Izbrisani ste iz knjige zla, spašeni ste" i govori "Moram kasnije opet u grob zakopati ovu knjigu".

WTF? Ima li neka Regulatorna agencika za komunikacije ko u nas u BiH da ovu prevaru zaustavi? Kako je uopće ovo po zakonu dozvoljeno?
Ionako smo dobili titulu najgluplje nacije
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:58   #5217
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Mislim da misli na prijevaru kao takvu gdje je ona našla knjigu i sad je izbrisana iz knjige.
To je već specifično jer prijevara nije konkretno definirana, odnosno postavlja se pitanje da li je i sve ostalo u tom programu prijevara (po mom mišljenju jeste, ali nebitno ).

Btw, sad sam vratio RTL unazad na tu emisiju, pa to je show, umro sam od smijeha Snimit ću pa ću postaviti

Zanimljiv je natpis "Emisija je zabavnog karaktera"


Zadnje uređivanje Daky585 : 11.12.2017. at 17:09.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:43   #5218
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Btw, sad sam vratio RTL unazad na tu emisiju, pa to je show, umro sam od smijeha Snimit ću pa ću postaviti
ajd ako nije problem. Ja bi malo domaće komedije pogledao pa linkaj ako postaviš. Hvala
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:00   #5219
Evo nekoliko minuta Ovo je vrh

https://vimeo.com/246815903
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:23   #5220
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Evo nekoliko minuta Ovo je vrh

https://vimeo.com/246815903
Ma daaaaaaaaaj, ovo je hit!

Ponekad znam tako ostaviti i slušati budalaštine koje pričaju, ali ovako nešto još nisam imao prilike vidjeti. Ne znaš tko je veća budala, ovi što ovo drže ili ovi što zovu. Mada kad malo bolje razmislim, ovi što to drže žive od toga, veće su budaletine ovi što to zovu. Bože sačuvaj šta nećeš sve vidjeti.

Ali kaže godinama tražili po grobovima tu knjigu zla...
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.