Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2014., 20:06   #241
Quote:
24cof24 kaže: Pogledaj post
Budi svoj, boli te briga.. Sjecam se da sam se isto pokusavo uklopit prvih razreda srednje škole, no onda skuzis da nema potrebe za to ako bi trebao biti neka druga osoba. Neka ti rađe na umu bude učenje, to ćete odvest daleko..ti ljudi iz srednje su ionako prolazni, zaboravit ces na njih mjesec dana nakon što ti zavrsi srednja
Upravo tako,pusti ti njih što oni govore i meni je tako bilo prvi,drugi razred imao sam par ljudi s kojima sam pričao i to je to,cure su eto preuzele inicijativu i rekle da to tako više nemože i krenule same pričat s nama.
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 20:25   #242
ali on je latentni peder pa zato nema ni jedne zajednicke teme s muskima, a sa curama ne razgovara jer
a) ga ne zanimaju
b) njega zanimaju zenske stvari, pa bi onda svi skuzili da je peder.

hm, ovo je sad vec problem. mozda bi bilo najbolje rjesenje da se druzi s curama i bude im gay frend?
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 21:14   #243
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ali on je latentni peder pa zato nema ni jedne zajednicke teme s muskima, a sa curama ne razgovara jer
a) ga ne zanimaju
b) njega zanimaju zenske stvari, pa bi onda svi skuzili da je peder.

hm, ovo je sad vec problem. mozda bi bilo najbolje rjesenje da se druzi s curama i bude im gay frend?
lol Nisam gay.
Decko16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 21:35   #244
Quote:
Decko16 kaže: Pogledaj post
lol Nisam gay.
Vjerujem ti. Moj novi savjet ti je da si nađeš puno frendica, ako te već ne zanimaju muške teme. Ali nemoj im biti u friendzoneu nego budi markantan i samopouzdan dečko koji će im dati do znanja da su mu napete.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 21:39   #245
Quote:
Decko16 kaže: Pogledaj post
Ja,kad imamo tjelesni, i kad se presvlacimo malo pogledam jednog decka.Stvarno je zgodan.Ima lijepo tijelo i mišiće.Ali volim cure.Nisam gay,jel tako?
ajde za tijelo jos i razumijem, ako je misicav pa i ti zelis biti takav (mada je i teretana vise muska tema) ali ovo boldano??????
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:48   #246
Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Vjerujem ti. Moj novi savjet ti je da si nađeš puno frendica, ako te već ne zanimaju muške teme. Ali nemoj im biti u friendzoneu nego budi markantan i samopouzdan dečko koji će im dati do znanja da su mu napete.
Razredni jebac. To je dobar savjet, decki ce ga isto postovat zbog toga.
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ajde za tijelo jos i razumijem, ako je misicav pa i ti zelis biti takav (mada je i teretana vise muska tema) ali ovo boldano??????
Pa sto? Meni isto decki mogu bit zgodni, ako je netko zgodan, zgodan je.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 00:54   #247
Quote:
Decko16 kaže: Pogledaj post
Idem u 2. razred srednje i problem je u tome sto nepricam puno.Ne znam zašto al sam takav,tih.Neki u skoli me zezaju kao da trebam više pričat al nezz.Pričam najviše sa svom frendom i neki prijateljima.S ostalima kao da nemogu.Ne znam o čemu da pričam s njima.Prilično sam pod nastavom tih,dok se neki od ucenika stalno zezaju i pričaju.Je li neko imao slična iskustva?
mozda si jednostavno picka i dosadan si. jbga ne mogu svi bit zabavni i drustveni

Quote:
Decko16 kaže: Pogledaj post
Možda.Al opet me ne zanimaju bas te teme o kojima dečki pričaju.Ne znam stvarno...
a mozda jesi peder pa te zato ne zanimaju

Quote:
24cof24 kaže: Pogledaj post
Budi svoj, boli te briga.. Sjecam se da sam se isto pokusavo uklopit prvih razreda srednje škole, no onda skuzis da nema potrebe za to ako bi trebao biti neka druga osoba. Neka ti rađe na umu bude učenje, to ćete odvest daleko..ti ljudi iz srednje su ionako prolazni, zaboravit ces na njih mjesec dana nakon što ti zavrsi srednja
jos uvijek se druzim s ljudima iz srednje kao i vecina drugih. nema veze naviko sam na glupe postove od tebe

Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Ne moraš s dečkima pričati o tipičnim muškim temama. Pričajte o curama, to bi vas sve trebalo zanimati. Pričajte o zajedničkim interesima, o bavezama ili o nečemu što je aktualno. Pričajte o aneksiji Krima ako hoćete, samo pričajte.

I probaj si naći dobru prijateljicu. S curama uvijek imaš o čemu pričati.
sve samo ne ovo. cure zajebavaj na simpatican nacin i nekom normalnom granicom. nisi ti tu za njih da pricate ko prijatelji
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 08:33   #248
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
sve samo ne ovo. cure zajebavaj na simpatican nacin i nekom normalnom granicom. nisi ti tu za njih da pricate ko prijatelji
Cure da, frendice ne. Pa ja sam svojom best frendicom pričam o čemu hoću kad je to potrebno, kad nije onda ju zajebavam na simpatičan način kao što si rekao.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 08:39   #249
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Razredni jebac. To je dobar savjet, decki ce ga isto postovat zbog toga.
Nisam mislio samo na razred, nego općenito, ali može se primjeniti na razred. Ako se ne druži s dečkima i misli da se to ne može dogoditi u budućnosti onda bi ga trebalo biti briga što će ga dečki hejtati jer im bari pičoke.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 11:21   #250
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
jos uvijek se druzim s ljudima iz srednje kao i vecina drugih. nema veze naviko sam na glupe postove od tebe
Pa i ja isto.. Poruka je bila da su prolazni ovi kod kojih se pokusava uklopit, a ne ide mu.. nisam pričo o prijateljima, njih možeš imat još i iz osnovne. Nema veze naviko sam da površno čitaš poruke pa ne skužiš od prve, ubuduće ću pokušavat pisat što bliže tvom mentalnom sklopu.

Zadnje uređivanje 24cof24 : 10.09.2014. at 11:29.
24cof24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 12:28   #251
Quote:
24cof24 kaže: Pogledaj post
Pa i ja isto.. Poruka je bila da su prolazni ovi kod kojih se pokusava uklopit, a ne ide mu.. nisam pričo o prijateljima, njih možeš imat još i iz osnovne. Nema veze naviko sam da površno čitaš poruke pa ne skužiš od prve, ubuduće ću pokušavat pisat što bliže tvom mentalnom sklopu.
Ma njemu vjerojatno smeta sta i ti s kojima prica to je samo u skoli, a ne druze se izvan skole. Smeta mu sta je jedan od onih cudnih u razredu
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 09:31   #252
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ma njemu vjerojatno smeta sta i ti s kojima prica to je samo u skoli, a ne druze se izvan skole. Smeta mu sta je jedan od onih cudnih u razredu
Ja mislim da je najbolje bit jedan od cudnih, ja jesam, i isto nemam puno prijatelja u skoli, ali imam izvan nje.
Upisi se na neku aktivnost, nesto sto volis, pa ces nac ljude s kojima dijelis interese.
Samo budi svoj....
XcXc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 23:56   #253
Problem u skoli :( Help

Ove godine sam upiso gim , odabrao sam jednu od "srednjih" u mom gradu , nije ni teska ali ni lagana , vec nesto izmedu
Od pocetka sam vise-manje zadovoljan skolom ,no tek su sad poceli problemi. Eo jucer dobio prvu kecu iz mat ,a istotako inicijalni mi je bio los. Puno je teze nego u osnovnoj i prokonto sam da mi uopce neidu mat i fiz. I tu nastaje problem , stara mi se dera ako ovako nastavim da ce me premjestit u neku zidarsku ,ppekarsku ma neam pojma sto.Inace fkt lagano ucim napamet ove predmete tipa: Pov,Gea,Bio... no stara mi to ne cijeni jel kaze "to moze svak" A meni draze ucit pov nego recimo mat ili fiz a kao sto sam prije naveo , ne zeli cut za to ,najjradije bi da postanem neki matematicar al ja joj govorim da mi neide a ona nista (
Nezz fkt sam ocajan s jedne strane ne zelim u strukovne al opet ako nisam rosen za gimn
Molim vas dajte neke prijedloge ..
Hvala
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 00:45   #254
ako ce te to utjesiti: mislim da zidarska i pekarska skola ne postoje.

a i strukovne skole imaju jako slabiju matematiku od gimnazija tako da ce se tvoja stara sjebati.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 00:47   #255
A kaj se brines oko jedne jedinice, ja sam ih imao 30-ak u 1. razredu pa sam prosao sa 4.
I inace sam vise za mat, fiz i to, a ni lat, geo, pov mi nije tesko uciti. Samo da ne moram napamet strebati gradivo, to mi je najgora stvar na svijetu.
Tako da ti oko toga ne mogu pomoci, niti oko toga kako uciti jer to jos nisam usvojio (3. Sam razred). Mogu ti jedino predloziti ako hoces malo bacati novceke da si uzmes instrukcije, koliko vidim to je sad postalo moderno, a ako ne onda sjedni, uzmi zadatke i rijesavaj.

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 00:58   #256
instrukcije su korisne ako prof. ne zna raditi svoj posao ili ga radi prek kurca, a zahtjeva puno od ucenika
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 04:53   #257
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ako ce te to utjesiti: mislim da zidarska i pekarska skola ne postoje.

a i strukovne skole imaju jako slabiju matematiku od gimnazija tako da ce se tvoja stara sjebati.
mislim da postoje, barem pekarska, u biti prehrambena
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 05:50   #258
Instrukcije definitivno mogu pomoći. Znam jer i meni nije nikad išla matematika. Samo mudro biraj instruktora Ako vidiš da ti nečiji pristup ne odgovara, potraži drugog.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 06:21   #259
Postoji li nekakva dopunska u toj tvojoj školi?
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 10:20   #260
Sjedni i radi zadatke, to je jedini način da naučiš matematiku i fiziku. I ne odustaj. Vjerojatno će ti trebati nešto više vremena nego većini, ali nemoj u tome tražiti izgovore da ne učiš i uvjeravati sebe da ti to ne možeš. Možeš ako hoćeš. Kako su svi tako ćeš i ti.
Mae West is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.