Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2015., 23:54   #21
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila prije 11 dana, danas došao sms da bi mi suttra moglo slići GLS-om. Testiram da vidim. Plaćeno paypalom, ako ne bu u redu dižem dispute...

SO far seems OK
Sve stiglo danas. Stvari su super. Muz je hlače odmah obukao za sastanak. :klap:
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 12:21   #22
Zanimale su me neke jakne pa sam uspoređivao malo cijene i neke stvari su skuplje za nekih 20 do 30 kuna ,a neke čak do 100 kuna skuplje. Al opet sve je to jeftinije od onoga što nam se nudi u većini shopping centara diljem lj.naše.Za takve cijene ne očekujem neznam šta ali nije da će se raspasti istog trena kad raspakiram iz kutije tako da po meni se isplati kupovati preko te stranice al opreza nikad dovoljno.
__________________
d
eightysix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 22:21   #23
Kako iskoristiti ovaj besplatni kupon uz narudzbu iznad 400 kuna?
wexon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 22:33   #24
???????

Jel, ko skuzija kako iskoristit kupon.....
Panther80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 19:16   #25
KAd je bio popust 6% iznad 300 kn, meni je kod plaćanja automatski skinut taj popust, bez da nešto ukucavam.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 22:07   #26
Sad je ovo " BESPLATAN kupon od 80 kn uz svaku naruzdbu iznad 400 kn. SAMO DANAS! "
Nigdje ne pise kako iskoristiti taj kupon, na koji nacin...
Prilikom pokusaja narucivanja cijena se ne umanjuje...
wexon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 19:05   #27
e jel neko ima iskustva za zamjenom i vraćanjem robe?
posla san im paket 22.10. jos mi nisu nista odgovorili kakoi šta dalje
anti-antifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 10:58   #28
Quote:
crossbow35 kaže: Pogledaj post
Pročitao sam da ako ti je nešto preveliko ili premalo i ako hoces zamjenu da platis 22kn i to je to. Kurir dođe po to i donese ti kroz par dana velicinu koju hoces. Imate li iskustva sa zamjenom? Je li to stvarno kosta 22kn?
Točno,ja sam ispunila obrazac i nakon dva dana kurir je došao i pokupio paket.Htjela sam par cipela zamijeniti za manji broj,međutim nigdje ne mogu sada doznati kako to učiniti.Na njihovoj stranici "kontaktirajte nas"ne mogu poslati mail jer kaže Upisani kod ne odgovara prikazanom!,ne razumijem što to znači i kako sada doći do odgovarajućeg para cipela.Bojim se naručiti ponovo da ne bih morala još jednom platiti...ako neko zna kako neka kaže,bila bih jako zahvalna
__________________
više gledam,manje vidim...
Knez1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 13:52   #29
Ja sam vratio par stvari koje mi nisu odgovarale, ali sam tražio prekid ugovora, tj. da mi vrate novce, a evo čekam već dva tjedna još mi ih nisu vratili.
Tombstone92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 14:23   #30
Naručila sam kaput, skroz sam zadovoljna kvalitetom i cijenom, a paket je stigao za 9 dana od datuma narudžbe.
Popust od 6% koji sam imala se automatski obračunao prilikom narudžbe.
Rotkvica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 16:27   #31
Quote:
wexon kaže: Pogledaj post
Sad je ovo " BESPLATAN kupon od 80 kn uz svaku naruzdbu iznad 400 kn. SAMO DANAS! "
Nigdje ne pise kako iskoristiti taj kupon, na koji nacin...
Prilikom pokusaja narucivanja cijena se ne umanjuje...
ako sam dobro razumija to ide otprilike ovako..
prilikom dostave dobijes kupon sa tim popustom i mozes ga upotrijebiti prilikom iduce kupnje..
ja sam narucio pa kad mi stigne javim ti jel tako ili nije..
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 18:09   #32
super zadovoljni :top. , muž si ja naručio duksu za 90 kn i malom trenirku za 55 , išli na rizik pa što bude bude ali došlo sve ok,materijal lijepi debeli. Danas ću još toga naručit
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 11:35   #33
Vama kojima je stigla narudžba, da li su vas kontaktirali iz kurirske službe? Meni je prošlo osam radnih dana od narudžbe, nitko se ništa ne javlja, nemam pojma ni da li je narudžba zaprimljena.
__________________
May the odds be ever in your favor!
trinity23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 16:21   #34
Quote:
trinity23 kaže: Pogledaj post
Vama kojima je stigla narudžba, da li su vas kontaktirali iz kurirske službe? Meni je prošlo osam radnih dana od narudžbe, nitko se ništa ne javlja, nemam pojma ni da li je narudžba zaprimljena.
Pa polako...
crossbow35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 16:38   #35
Pozz,
evo ja već nekoliko puta naručivala i do sad zadovoljne:
Dobila sam kupon od 80 kn koji se može iskoristiti prilokom sljedeće kupnje (u roku 30 dana), upiše se kod i cijena se automatski smanji :P
Što se tiče zamjene artikala dođe dečko na vrata pokupi paket i ode. Zamjenu sam dobila u roku 10 dana i tada mi je naplaćeno 22 kn...
manuela645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 18:21   #36
Neka je sve isto kopirano ako stranica normalno radi i ako stvari dođu gdje trebaju doć i veličine koje su naručene. Mene nekak ne zanimaju te sitne razlike od 20-30 kn koje vas 50 spominjete. A mislim da ni mnoge druge. Kak sam reko bitno da dođe naručeno i da je kvalitetno i mirna bosna. Pozdrav.
nerazzuri21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 19:08   #37
Gle, svatko zna za sebe kako mu je najbolje naručiti. Ja radije naručim direktno sa Sportsdirecta jer je jeftinije, koliko god ta razlika bila nekome "sitna".
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 11:39   #38
Kupovala sam preko Factcool-a i više sam nego zadovoljna. Sve je bilo ok, jedino me malo muče engleske veličine. Ovih dana razbijam glavu oko nekih hlača jer nemogu odgonetnuti točnu veličinu, pa ako ima netko da me prosvijetli

https://www.factcool.hr/frieda-brace...-64915690.html

vl. 8 34L ?
__________________
... svi smo mi Gregory House...
Lisa Cuddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 00:35   #39
Evo danas sam sebi naručio duksu,sestri neku vestu za Božič i neke čarape tek toliko da iznos bude veći od 300 kn da ne moram platit poštarinu.
Nadajmo se da će bit dobro jer ne želim da seka ostane bez poklona
Strahimir Idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:22   #40
Najvažnije je da se može platiti pouzećem, pa ako nikad i ne dođe nisi ništa izgubio. Ako ti platiš pa čekaš mjesecima da dođe ili ti ne vrate novce onda je to druga priča. Naravno, u ovom slučaju je i PayPal veliki plus. Upravo sam naručio 3 Pierre Cardin veste i neke rukavice za 301kn, garantiraju dostavu do Božića pa ćemo vidjeti.

Javim dojmove u svakom slučaju!
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.