Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 12:58   #61
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Nisi li ti rekla da se on zagrijao?

Da, sviđa mi se.
Znam da bih se trebala maknuti.
Kao sto mi znamo da se neces maknut.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 00:09   #62
volim grickanje obostrano. to je stvar uzivanja i neobuzdanosti ali nisam nikad dozivjela (ili cula) da to netko radi zbog obiljezavanja teritorija.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 00:18   #63
Meni je fora "love bites", pogotovo po vratu u naponu strasti.

Jedna bivsa nije to nikako voljela, tj. nije voljela imati otiske nakon. Al jbg, u naponu strasti sam ostavio koji slucajno. Sljedeci nas susret ona malo pripita me ugrizla za obraz... Srecom nije se vidjelo i proslo je, al moja je faca bila wtf.
warai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 00:32   #64
Sve je dobro dok ti ne odgrize komad uha!
Mislim da je iako ste kao naveli da u početku nećete ići u nešto više,kod njega došlo do one klasične intrigacije čim te toliko ispitiva dali si još s kim ili ne...

E sad,dal to tebi paše
mainstream is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 07:22   #65
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Bila si high, a sad zvučiš razočarano i tužno. Sredio te tvoj vampir, ali znala sam na početku da bu to tako ispalo jer nisi znala igrati ono što si započela.
Pamet u glavu, budi žena i bit će ti bolje!
Ti bi Elois trebala pocet naplacivat te tvoje savjete preko sofersajbe.
Kani se volana, nego lijepo macka pod ruku, sarenu krpu oko glave i deri ih po minuti
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 12:19   #66
Ne želi da se svakodnevno čujemo, a kad se ja ne javim, sam se javlja svaki dan.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 12:22   #67
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Viđam se s nekim, seks je fantastičan, najbolji koji sam dosad imala, ali dogovor je da ne ulijećemo u nešto dublje, zasad ili nikad, kako bude.

Izlazim i s drugima i nisam zaljubljena, samo mi se sviđa, a tako je i s njim. Ali ima naviku ostavljati tragove na meni i to mi počinje ići na živce. Stalno pokušava saznati jesam bila s kim, tobože kroz šalu.

Rekla sam mu da mi smetaju ti ugrizi, nisu na vratu, ali vrlo su očiti kad nosim ljetnu odjeću ili se skinem, ali je prokomentirao da ne želim da moji drugi frajeri to vide. Nemam drugih, da imam, rekla bih mu.

Otkud takva ljubomora? Misle li neki muškarci da su žene njihovo vlasništvo čak i kad nisu u vezi i čak i kad nisu zaljubljeni? Nije neki seljak i mačist, tako da mi je to sve nejasno.
ko s decom liježe, budi se popišan..
u ovom slučaju to vredi za vas oboje

@edit
da, pročito sam sve tvoje postove ovde
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger