Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 17:01   #1281
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Svašta si već nadrobio, ali mamljenje pudlicom je vrh vrhova. Pa nemam pet godina, jebote.

Definitivno nismo u istom filmu. Ti imaš fetiš na serijske ubojice, a ja bih samo brala gljive.
Hoćeš reći da bi ti iskusno bježala od čovjeka sa pudlicom na uzici jer nemaš 5 godina ?

daj ovdje je tema kako da se muško obrani, otvori novu za žensko jer je to teža tema
Arias is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 19:53   #1282
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ajd da onda priupitam nekog razumnog i iskusnog:

Tu i tamo odem u gljive, pa me seljaci pitaju kako me nije strah samu, a meni to bezveze. Čega bi me trebalo biti strah kad sam sama (tj. s cuckom), jerbo veprova tamo nema a kad slučajno sretnem nekoga to je uvijek bečka škola - dobar dan, sretno s gljivama, doviđenja. Milina.

E pa jučer mi je uletio frik koji je izgledao prilično mahnito. Ono, u očima mu se vidi da mu baš nisu svi doma. I priča on meni jedno pet minuta gdje i kako bere gljivuše, maše rukama ko budala, a u ruci cijelo vrijeme nož od cca. 12 cm, oštrica s obje strane, šiljati vrh i baš se fino sjaji.

Niš, pustila sam da odvergla svoje i ode, ja otišla na svoju stranu i nisam ubrala ništa osim jednog dedeka koji je već bio prilično nagrižen, ali uz vrganj koji je muž ubrao dan prije bilo je taman za fritaju. Velim ja njemu za luđaka, a on će meni 'da si počela plakati taj bi te možda zaklao'. I tek mi je negdje tu mozak počeo raditi, ispočetka vrlo sporo, a onda flešbekovi na sva sranja ikad, ŠBBKBB, itd. Pa malo suvislija analiza nakon koje sam skužila da imam određeni ton glasa kada razgovaram s budalama koje se igraju noževima i nepoznatim psima. A koji sam pak pokupila od babe koja je bila zatvorska čuvarica. I do sada je, da kucnem o drvo, sve radilo savršeno. Uvijek.

Muči me sljedeće - kad su ljudi nepristojni u gradu, to je sranje. A kad postanu nepristojni u šumi... e to je, historijski gledano, megasranje. Onak, dosta mi je sranja. A ne mogu vodit muškarca u šumu jer tamo idem da budem sama. Ne mogu nabaviti velikog pesa jer će mali bit ljubomoran. Da dobijem dozvolu za pušku, morala bih u neko lovačko društvo, a to mi je fuj. Tako da zapravo žicam preporuku za neki trening nečega. Nisam se nikad bavila nikakvim sportom, lijena sam ko kurac, a hoćem izgledati opasno i znat vitlat svačim nečim.

Ninjutsu ili nešto drugo?
svaka borilacka vjestina pocinje i zavrsava u glavi
prvo ti moras psihicki biti spremna na to da mozes biti povrijedena i biti u stanju nekoga povrijediti
moj prijedlog bi ti bio krav maga
s tim da racunaj da za bilo kakav iole ozbiljniji efekt trebas minimum godinu dana trenirati

Zadnje uređivanje ZgSash : 15.06.2017. at 20:20.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:47   #1283
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma velim ti da nisam sigurna da ne bi i žensko dobilo šakom.

Očekivati da ćeš nekome u minutu i pol u tramvaju riješiti pitanje nasilničke veze je, u najmanju ruku, optimistično Ono kaj možeš očekivati je da ćeš navuć gnjev na sebe, i s njegove i njene strane, i sam/a dobit šakicu u zube.
Ne radi se o tome da bi ikoji slucajni svjedok mogao rijesiti pitanje necije veze, verbalnog i fizickog nasilja ili necije moguce pasivnosti u toj vezi.

Radi se o tome da se verbalnom intervencijom - ili zvanjem policije, daje govnima do znanja da izvan pecine, u javnosti, takvo ponasanje nije dozvoljeno i da se nece tolerirati.
rokolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 00:01   #1284
Quote:
rokolina kaže: Pogledaj post
Ne radi se o tome da bi ikoji slucajni svjedok mogao rijesiti pitanje necije veze, verbalnog i fizickog nasilja ili necije moguce pasivnosti u toj vezi.

Radi se o tome da se verbalnom intervencijom - ili zvanjem policije, daje govnima do znanja da izvan pecine, u javnosti, takvo ponasanje nije dozvoljeno i da se nece tolerirati.
Skroz se slažem s tobom. Nažalost, u našoj stvarnosti i prema iskustvima, većinom nećeš ništa postić, izuzev navlačenja njegovog gnjeva na sebe, a nerijetko i njezinog. Iz raznih razloga.

Izrazito sam protiv nasilja, bilo kakvog, ali miješat se u ovakve stvari se većinom pokaže vrlo nezahvalno.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:19   #1285
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nazvao bi neprimjetno jedan broj. Došli bi ljudi koje nitko ne poznaje i taj čovjek bi ih upoznao.
555-333 ?

https://www.youtube.com/watch?v=GneHJEmoORg
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 18:13   #1286
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
svaka borilacka vjestina pocinje i zavrsava u glavi
prvo ti moras psihicki biti spremna na to da mozes biti povrijedena i biti u stanju nekoga povrijediti
moj prijedlog bi ti bio krav maga
s tim da racunaj da za bilo kakav iole ozbiljniji efekt trebas minimum godinu dana trenirati
Fala! Iako, moram dobro razmisliti je li to best match za moj pogani temperament.

Quote:
rokolina kaže: Pogledaj post
Ne radi se o tome da bi ikoji slucajni svjedok mogao rijesiti pitanje necije veze, verbalnog i fizickog nasilja ili necije moguce pasivnosti u toj vezi.

Radi se o tome da se verbalnom intervencijom - ili zvanjem policije, daje govnima do znanja da izvan pecine, u javnosti, takvo ponasanje nije dozvoljeno i da se nece tolerirati.
Upravo to. Prije 20 godina, cijeli bi mu tramvaj dobro oprao uši. Danas prevladava ravnodušnost. Što je prilično sranje.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 18:24   #1287
je, ne brini se o tome
jedan od efekata je da i tebe nauci smiriti se i odgovornije ponasati
a cak i da nikad ne dodes u priliku upotrijebiti to znanje, blagotvorno je na samopuzdanje i opce zdravlje i kondiciju
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 02:14   #1288
Quote:
Evolution28 kaže: Pogledaj post
Osobno se nikad nisam bas nesto mlatio,ali posto sam dijete kvarta i odrastao sam u okruzenju pojedi il budi pojeden,uvijek sam se nekak drzao na vagi da sve zavrsi na naguravanju i kasnije na sanku,ali da je bilo situacija je...........

Osobno po meni moras se znat obranit,ak se neznas tuc ne znaci da si picka i ne znaci da nemoze past udarac sa tvoje strane.

Ja sam vecinom bio u drustvu di su bila,ajmo to tak rec,dva malo jaca igraca kvarta,pa se realno nisam puno ni morao tuc jer su svi znali tko mi cuva leda.

Vecina ljudi,kad im bas dodes u facu ce odustat od sukoba,jer vide da nisi bas svoj,i ostavio si Snickers kod kuce.

Na mene su i pistolje vadili,i to je vecinom zavrsavalo tak da su ljudi ostajali bez pistolja,koji je osim u jednom slucaju stvarno bio metalan i imao mogucnost ispucavanja metaka,a i taj slucaj je zavrsio zapljenom istoga,i jos par scena di je frend na kojeg je potegnut doslovno morao bit odvucen sa covjeka koji ga je repetirao.

Da ces me dirat neces budi uvjeren.

Jesam li toliko lud da cu ti sasut prvu stvar koja mi se nade pri ruci u facu budi uvjeren.

Ne volim nasilje,i svaku situaciju probam izgladit,ali ako situacija izmakne kontroli,stari cuvaj me se jer trgam.

Sto se tice nabildanih konja i zastitara,vi bi uzivo trebali vidjet kak izgleda kad decko od 19.g sa 70-tak kg tuce konjinu od 35+ 120kg,a ovaj na podu vristi...Nemoj molim te imam zenu i djecu..................sad imas zenu i djecu,a kad ste prije par minuta ti i par tvojih stereoid kompica tukli klinca koji se nebi obranio od roditeljskog samara onda si bio zastitar.

Nije turnoff ako je netko streber pa se nezna ili nemoze obraniti.Mi smo takve cuvali jer su uvjek znali sapnut za vrijeme testa,i uostalom to su nasi decki i nemoj ih dirati.

Nije sramota neznat se potuc,vise cijenim pacifiste nego ove sta se busaju u prsa i sve bi ubili.Treba biti diplomat,ali nazalost kad nece diplomacija,stisni saku i udri.
Koji si ti zestok momak i frajer

Lik skace na pistolje i razoruzava ljude

Veoma jeben igrac si ti nema sta

Neko zestoki momce reci ti meni gdje se ti kreces da te znam izbjegavati?

Preopak si
Smarate is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 02:31   #1289
Kaj si napravio krug po dvoristu i vidio da nitko ne krade pa si se odlucio malo spojiti na WIFI firme i izvuc post star preko godinu dana da bi me malo istrolao.

Veoma jeben igrac si ti nema sta

Nego zestoki momce reci ti meni gdje se ti kreces da te znam izbjegavati?

Preopak si
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 05:34   #1290
Quote:
Evolution28 kaže: Pogledaj post
Kaj si napravio krug po dvoristu i vidio da nitko ne krade pa si se odlucio malo spojiti na WIFI firme i izvuc post star preko godinu dana da bi me malo istrolao.

Veoma jeben igrac si ti nema sta

Nego zestoki momce reci ti meni gdje se ti kreces da te znam izbjegavati?

Preopak si
Trol napise trol post i onda govori drugome da je trol

Trolaj slobodno samo nemoj tu furati neke satro spike uz hrpu kurcenja i preseravanja.

Razoruzao protivnike i to ne jednom nego nekoliko puta

Tip olako skace na pistolj uperen u njega ko macka na whiskas

Ti mora da si supermen sigurno si i primio metak pa si i to prezivio? Sta je to za frajera i mangupa poput tebe???

Sigurno si i kaskader i dubler od steven segala
Smarate is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger