Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 18:43   #61
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
njen tip je muškarca nema tu pomoći. kad si ženskoj njen tip muškarca doslovno bi joj se treba pokakat na facu da te ostavi... a možda bi joj se i to svidilo

al tip je ok, 2 mjeseca nije nešto predugo, mogao joj je i ne reć godinu dana.. i ima mješance...
Očito je ostavio jako snažan dojam čim otvara temu na tako jasno postavljene stvari.
Čak je i upotrijebio metuzalemske fore o tome kako mu brak "ne funkcionira" i da mu se jako sviđa i da je on mislio "ovako se viđat".

Kao što kažeš, njen tip muškarca.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:58   #62
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Katastrofalna situacija!
Nedavno sam doselila u kvart i jednu večer šetajući psa sam upoznala frajera u susjedstvu.Uglavnom par sati smo se tako družili(on ima dva psa pa su se igrali )i na kraju me tražio broj,ja naravno bila sva happy jer mi se odmah svidio,baš je moj tip muškarca..
Sutradan mi pošalje poruku da bi mogli na cugu koji dan..I sve super,par puta se našli tako i onda jedan vikend završili kod njega u stanu i naravno we had sex...I sad to traje možda oko mjesec dana.
Sve bi to bilo divno krasno da mi odjednom sad ne kaže da je oženjen i da imaju dijete od godinu i pol!! Kao već neko vrijeme to među njima ne funkcionira,ja se njemu jako sviđam pa je mislio ovako se viđat sa mnom...
Wtf,šta sad napravit,nisam ja tip da budem nečija ljubavnica,a i kad pomislim da se već mjesec dana ševim s frajerom koji ima ženu i dijete doma povraća mi se!
Ovo je očito svagdje isto postalo,baš ono jebeni amerikarizirani kvartovski đir...šetanje nekog psa po nekom kvartu,naleti neki pastuh i ubrzo se karinđaju,da bi ovaj poslije prizno dijete/brak ...Ne znam šta bi ovdje pametno savjetovao autorici,da je taj tip mislio raskinut sa sadašnjom ženom to bi učinio i sigurno ne bi toliko čeko osim ako ne živi u nenormalno konzervativnoj okolini (A naravno kod nas je to moguće,iako ti konzervirani na kraju ispadnu najgori,eno i mexikanci su ti kao konzervativci a gle ih) ....Uglavnom,ti mu dobro dođeš koliko i on tebi,nešto više ne očekuj
mainstream is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 19:37   #63
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Dok čitam sve ovo stvarno izgleda očajno,preočajna priča,a ja nisam tip ženske koja dramatizira i cmolji.
Mislim da bi ga ja kao zdravstveni djelatnik morala poslat da porazgovara sa stručnom osobom jer to nije baš normalno ponašanje za tu dob.A sigurno ništa nećemo više imat,bilo bi bolje njemu a i svima takvima da se primi žene.
Eto, super, odlučila si što dalje.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:49   #64
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Dok čitam sve ovo stvarno izgleda očajno,preočajna priča,a ja nisam tip ženske koja dramatizira i cmolji.
Mislim da bi ga ja kao zdravstveni djelatnik morala poslat da porazgovara sa stručnom osobom jer to nije baš normalno ponašanje za tu dob.A sigurno ništa nećemo više imat,bilo bi bolje njemu a i svima takvima da se primi žene.
Neeeee! Daj mu šansu! Šteta teme!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 18:47   #65
Ma najbolji ga udalji od sebe i gotovo.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:05   #66
odjebi to.
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:20   #67
Ma ona ceka njega da on sve to prekine a onda ce opet kukat al iz drugog razloga.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 02:57   #68
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Mene je sve to sokiralo jer ne bi nikad rekla da je takav tip sposoban za to,onako vise je miran i tih..hah izgleda da su stvarno svi muski isti ...Ne znam sta sad on planira jer se nismo vidjeli od proslog tjedna ali mi salje poruke tipa jel bi bila s njim ako stvarno ostavi zenu...
I mene je to šokiralo!
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 02:58   #69
Pazi recenice: we had sex.
Kazi da ste se pokarali. Ne znam zasto uljepšavaš.
Navalila si ko mutava na tipa o kojem nista ne znas. Sad se ne zali. Drugi put promisli prije nego sta skocis na peni5.
Ok, shvacam da si se napalila, ali da sad od sebe radis zrtvu, to mi ne ide u glavu.
A da, znam da su sve zene iste. Skoci na prvog koji ti se svidi, a poslije cvili i prebaci sve na muskarce. Muskarci svinje, ko i uvijek. A niste vi. Vi ste slucajne zrtve.
To mi ko ona fora, nisam ga ja ubio. Pao je sam na noz. I tako par puta.
__________________
Liječim sidu

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 01.07.2017. at 03:15.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:19   #70
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Pazi recenice: we had sex.
Kazi da ste se pokarali. Ne znam zasto uljepšavaš.
Navalila si ko mutava na tipa o kojem nista ne znas. Sad se ne zali. Drugi put promisli prije nego sta skocis na peni5.
Ok, shvacam da si se napalila, ali da sad od sebe radis zrtvu, to mi ne ide u glavu.
A da, znam da su sve zene iste. Skoci na prvog koji ti se svidi, a poslije cvili i prebaci sve na muskarce. Muskarci svinje, ko i uvijek. A niste vi. Vi ste slucajne zrtve.
To mi ko ona fora, nisam ga ja ubio. Pao je sam na noz. I tako par puta.


u biti mi se čini kako ona samo traži potvrdu da ne radi ništa loše i da se može nastavit jebavat s njim.

da ti je toliko do tvojih morala, odjebala bi ga.
ako ti se stvarno sviđa, nastavi se viđat s njim.
ali nekako mi se čini da ćeš mu služit samo i isključivo za seks. i za šetnju pasa kad će mu bit dosadno.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:34   #71
Nevjerojatna koincidencija, ja sam nedavno isto upoznao curu, koja mi je nakon mjesec dana rekla da je udata i ima malo dijete, ali da nevoli muža
Ne znam što bih rekao, osjećam se povrijeđeno, ali bih i dalje možda bio sa njom.
Na prvi pogled mi je djelovala nevino
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 12:32   #72
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Wtf,šta sad napravit,nisam ja tip da budem nečija ljubavnica,a i kad pomislim da se već mjesec dana ševim s frajerom koji ima ženu i dijete doma povraća mi se!
Ako nisi tip da budeš nečija ljubavnica a i povraća ti se od ideje da se seksaš sa tipom koji ima ženu i dijete, čemu onda otvaranje teme na forumu? Odgovor se nameće sam od sebe, vrlo jasno. Ili ipak nisi takav tip žene?
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:57   #73
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Nevjerojatna koincidencija, ja sam nedavno isto upoznao curu, koja mi je nakon mjesec dana rekla da je udata i ima malo dijete, ali da nevoli muža

Ne znam što bih rekao, osjećam se povrijeđeno, ali bih i dalje možda bio sa njom.

Na prvi pogled mi je djelovala nevino


To je vjerojatno ta zena od lika iz prvg posta. Ako ona radi isto kao on onda autorica nema sta brinut.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 17:54   #74
Pa sasvim logično
Predlažem autorici da se sastanemo, da provjerimo radi li se o istim ljudima,
mogli bi i svo 4-ro na kavu
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 05:29   #75
Nema kruha od toga kad sve skupa stavis na papir.
U redu je samo to sto si se napalila i s te strane ti popunjava prazninu. Doslovno.
S tom zenom i djetetom automatski imas prikolicu i dodatni emocionalni pritisak.
Da se on s njom i u ponedjeljak rastane, to ne znaci da ce on s njom prestat komunicirati.
Sve je to jedna kaša u kojoj ces izgubiti puno zivaca i vremena.
A uzmi u obzir da ste se tek upoznali i vodi racuna gdje ces ti bit sa svim tim kad se ruzicasti baloni ispusu.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 08:28   #76
imas dvije mogucnosti:

- nastaviti se jebati s ljigavcem
- prestati se jebati s ljigavcem

bonus savjet: ispitati jel ta žena stvarno postoji ili mu je samo izmišljeni alibi za neobavezu prema tebi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:30   #77
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ako nisi tip da budeš nečija ljubavnica a i povraća ti se od ideje da se seksaš sa tipom koji ima ženu i dijete, čemu onda otvaranje teme na forumu? Odgovor se nameće sam od sebe, vrlo jasno. Ili ipak nisi takav tip žene?
Bas to hocu reci... o cemu uopce raspravljamo?

Vec i prije otvaranja teme zna da ce se nastaviti vidjati s njim... ovdje je dosla samo da joj kazemo da je to normalno.

Ne brini, opusti se i uzivaj... u redu je.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:32   #78
Kad je slatko zabranjeno voce
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:43   #79
Ne podnosim lažljivce. Ženo kak' ti ne smeta lažljivac pored tebe sa ženom i djetetom. Jebote da je od suhog zlata ne bih ga pogledala.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 15:40   #80
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
samo izmišljeni alibi za neobavezu prema tebi
Postoji žena i još par takvih neobaveznih susjeda kod kojih prošetava svog malog 😉
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger