Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 17:13   #441
Ja ću dobit nove, tra la la la la.... Jedan poplavio i popigao se, blokirao klipić. Kurac od posla! Al boli me, reklamacija je i nek radi dok je sredi!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:44   #442
Ja mislim da mene jebu celjusti
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:54   #443
A dobar ti je majstor ako to nije vidio. Dva "vrhunska" jelte ....

Šta im to koji klinac nisi reklamirao?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 18:13   #444
Jebiga, racunam na 15 + god iskustva i rada u VW ovlastenom servisu
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 18:58   #445
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A dobar ti je majstor ako to nije vidio. Dva "vrhunska" jelte ....

Šta im to koji klinac nisi reklamirao?
Moj ili Carev? Moj je meni radio reparaciju čeljusti. Kao, nije jako, more reparacija, ne trebaš druge čeljusti. Eto, kurac od ofce.
Na Almeru od doktorice su trebali ići novi diskovi naprijed, pločice otraga, sajla ručne i vanjsko remenje, pošto ima lanac, sa napinjačima. Plus tekučine, naravno. Od svega toga dobil sam tekučine, mooožda remen (napinjač hrđav, nov nije da me jebeš!) i pločice otraga. Naravno da sam prešel tehnički na lijepe oči! Još auspuh ima rupicu. Nema me više tam, ovu reklamaciju ba C5 riješi i pa pa.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 19:22   #446
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Jebiga, racunam na 15 + god iskustva i rada u VW ovlastenom servisu
Bilo je i avionskih nesreća jer se mlađi kopilot ustručavao išta reći starijem iskusnom.

Na benzinskoj iks puta neću učiti radnike kako se toči, nema smisla, zar ne, i onda dobijem dizela po limu..
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 00:01   #447
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Popizdit cu vise!

Promijenio 2 seta prednjih i straznjih diskova + nove plocice, ATE kombinacija jednog i drugog. Nakon mjesec dana opet papucica kocnice vibrira i lagano se volan trese prilikom kocenja. Izrazenije na vecim brzinama

Sta mi je ostalo za promijenit? Glavcine?

Golf 5 je u pitanju
Dobro provjeri prednji ovjes, balansiraj tockove i napravi spur, zlatno pravilo nakon bilo kakvog rada na bilo cemu vaznom za dobru voznju i za dobro zaustavljanje.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:30   #448
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Moj ili Carev? Moj je meni radio reparaciju čeljusti. Kao, nije jako, more reparacija, ne trebaš druge čeljusti. Eto, kurac od ofce.
Na Almeru od doktorice su trebali ići novi diskovi naprijed, pločice otraga, sajla ručne i vanjsko remenje, pošto ima lanac, sa napinjačima. Plus tekučine, naravno. Od svega toga dobil sam tekučine, mooožda remen (napinjač hrđav, nov nije da me jebeš!) i pločice otraga. Naravno da sam prešel tehnički na lijepe oči! Još auspuh ima rupicu. Nema me više tam, ovu reklamaciju ba C5 riješi i pa pa.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
A tko je doktorica u cijeloj priči??
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:31   #449
Nalcova žena.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:44   #450
Da, moja gora polovica. Nije član, ko gospođa Mahuna (CDRW), pa mogu tak napisat bez da dobim po piksi 😂
A ja razmišljam da mijenjam nick u Jelen. Jer nitko me još tak nije nasamario..... Na tehničkom me znaju pa sam mislio da me zeza, al jedan pogled pod auto je bio dovoljan (pošto me uvijek puste pod auto, osim kad/ako je kontrola kod njih).

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:50   #451
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Bilo je i avionskih nesreća jer se mlađi kopilot ustručavao išta reći starijem iskusnom.

Na benzinskoj iks puta neću učiti radnike kako se toči, nema smisla, zar ne, i onda dobijem dizela po limu..
Vele, negdje čitah, da muški uvijek otresu pištolj prije vađenja iz rezervara i vraćanja na pumpu...

I stvarno, kad pogledam na benzinskoj, ima nešto istine u tome....
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:50   #452
A navika otresanja, štaćeš
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:59   #453
A da žene ga samo hoće izvadit van na vrijeme. To sam i ja primjetio
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:37   #454
Thumbs up

Nedavno stavio nove diskove , pločice i ulje textar u auto . Zadovoljan za sada , preporucujem
__________________
Sportom Protiv Droge..,Biciklom U Amsterdam ! ! !
zeky085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:48   #455
Textar se i meni pokazao OK u nekom srednjem cjenovnom razredu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:11   #456
Moji Textar su protresli. Izrok, blokirana sajla ručne. A nove sajle i vodilice stavljene. Tresao lijevi disk, gdje su majstori zajebali i sajla je grebla po felgi tak dugo dok se nije čuo zvuk, znači došlo do sajle. Al meho tvrdi da ne blokira tu.... I sad opet pljuni 100 europskih novaca za sajle i vodilice....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 01:04   #457
disk sam poderao jer sam kasno mijenjao pločice:-(
nakon 147130 km na grande puntu metnuto je (ne mojom krivicom) zimmerman diskovi i ferodo pločice prednje... 850 kn sve skupa.
čini mi se da svi posraše tu kombinaciju... znam i ja: ATE bog i batina. zato me malo sram.
al, jbg, koči to dobro i ne prlja felgu. ali nisam neki primjer pošto umjesto kočnice većinom koristim treću brzinu, lijevi žmigavac ili molitvu....

ferodo predsjednik vlade FDB 1466
zimmerman 2360.2369

da pripremim odmah pare za slijedeću sezonu ili ima kruha od toga?
__________________
FIAT GP 1.4 8v, LPG, Renault fluence 1.5 dci 110, renault clio 1.6 GT 130,

Zadnje uređivanje nasumfan : 28.06.2017. at 01:27.
nasumfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:08   #458
Pa ako vidiš da stvar funkcionira ne vidim zašto bi odma mjenjao ... ako ne bude nekih problema - teraj tako.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:42   #459
Decki trebam savjet. Obzirom da imam problem vec s drugim setom novih diskova, ocito je da ih nesto spiga i da nije problem do njih. Treba mi servis ili covjek koji ce otkrit uzrok, popravit, istokarit diskove...

Hvala!
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:37   #460
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Decki trebam savjet. Obzirom da imam problem vec s drugim setom novih diskova, ocito je da ih nesto spiga i da nije problem do njih. Treba mi servis ili covjek koji ce otkrit uzrok, popravit, istokarit diskove...

Hvala!
Jesi li radio skidanje kocione celjusti, i podmazivanje vodjica?
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.