Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 21:39   #61
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
ja bih se ovako po opisu kakav je, kladila da nema nikoga.
To i ja mislim, vrlo rijetko je na viberu ili whatsapp-u, ono jednom u tjedan dana. Pretpostavljam da bi barem tu bio aktivniji da ima nekoga. Kad sam bila u vezi, bez obzira što smo se viđali svaki dan, bivši je slao poruke preko svega i svačega. Nadam se da ovaj nije nekakav antisocijalni autist
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:40   #62
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ma vidi, ti znaš i normalno pisati. Pa hvala


Ali svejedno uradi nešto več sutra. Vidiš da od tog tvog pičića od kolege nema ništa

Pitam se šta će ti takav mlakonja od muškaraca u životu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:41   #63
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Svakako dobar savjet, a ne znam imam li hrabrosti. Frendica me obeshrabrila, ja razmišljam kako će kasnije biti raditi zajedno, a fakat je za*ebano kad o nekom ne znaš baš ništa, pa je sve rizik.
Jebemu miša, pa vidite se jednom tjedno, ako pukne jedan dan u tjednu će bit neugodnjak i boh, ako čekaš prošetat će se on s tvojom kolegicom pa da vidiš neugodnjaka. skupi hrabrost i u boj, nemaš šta izgubiti, pa nećete se vjenčati kavu ćete popiti, tu bi trebala saznat neke stvari koje te zanimaju...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:43   #64
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ma htjela sam ja njega ovaj tjedan pozvati na kavu poslije posla, ali rekla mi frendica da ne dok ne saznamo ima li nekoga. To mi je ok, ali kako saznati osim da ga pitam otvoreno. Jednostavno nema načina, osim toga, a meni to too much stresa i muke, nisam ni ja najotvorenija i najhrabrija osoba na svijetu
Šta te briga jel ima nekoga ili ne? Ti ga zoveš na kavu kao kolegica kolegu i to je sve. Ponašaj se normalno i nemoj pokazivat da ti se sviđa. Saznat ćeš sve što te zanima kad uspostaviš kontakt s njim. Kao da nisi žensko
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:47   #65
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post


Ali svejedno uradi nešto več sutra. Vidiš da od tog tvog pičića od kolege nema ništa

Pitam se šta će ti takav mlakonja od muškaraca u životu
A ne. Ne znamo što on misli ili planira. Prošli tjedan je došao na mjesto gdje sam trebala biti sama (i znao je to), ali igrom slučaja je bilo više ljudi, ali po redovnom je trebala biti situacija gdje sam trebala biti sama u prostoriji. Uletio je unutra, ali nisam bila sama i ja sam morala otići obaviti nešto. On je stajao, gledao me i smješkao se, ali sam ja morala u ured od šefa. Možda i on traži prilike, isto kao i ja. I ne zna on ništa o meni,, kao ni ja o njemu, prilično sam sigurna.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:49   #66
Quote:
labrax77 kaže: Pogledaj post
Jebemu miša, pa vidite se jednom tjedno, ako pukne jedan dan u tjednu će bit neugodnjak i boh, ako čekaš prošetat će se on s tvojom kolegicom pa da vidiš neugodnjaka. skupi hrabrost i u boj, nemaš šta izgubiti, pa nećete se vjenčati kavu ćete popiti, tu bi trebala saznat neke stvari koje te zanimaju...
U pravu si, ali ja, takva kakva jesam, nisam sigurna da imam hrabrosti reći sutra: Ej, idemo na kavu poslije posla.
I, ono, nova mi je situacija skroz.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:58   #67
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
U pravu si, ali ja, takva kakva jesam, nisam sigurna da imam hrabrosti reći sutra: Ej, idemo na kavu poslije posla.
I, ono, nova mi je situacija skroz.
Izmisli nešto, nek ti nešto pomogne, pa mu kaži da si mu dužna piće, ako i odbije jer ga je trta, već drugi susret možeš mu nabit to piće pod nos hehe, itd. Igraj se malo uključi maštu, to su samo crtice, ovisi o situaciji. Najgore je ništa ne poduzeti, ovako ćeš znat ako ne, nikom ništa, par dana i gotovo, ako ne poduzmeš ništa davat ćeš si puno više pitanja...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:02   #68
Ček malo sam ja nekaj krivo ubral? Vi delate skup 2 godine i ti ne znaš ima li on curu ili nema?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:03   #69
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ček malo sam ja nekaj krivo ubral? Vi delate skup 2 godine i ti ne znaš ima li on curu ili nema?
Tebe sam čekala, majke mi
Ne znam ja i ne zna nitko
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:06   #70
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Tebe sam čekala, majke mi
Ne znam ja i ne zna nitko
Žao mi je.Ne mogu to povjerovati. Ne možeš to ne znat nakon tolko godina rada sa nekim. Jednostavno nije opcija. Nekaj ne štima.Kolko ima ljudi na tom poslu gdje vi svi obitavate i međusobno se zaljubljujete iz dosade?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:09   #71
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Žao mi je.Ne mogu to povjerovati. Ne možeš to ne znat nakon tolko godina rada sa nekim. Jednostavno nije opcija. Nekaj ne štima.Kolko ima ljudi na tom poslu gdje vi svi obitavate i međusobno se zaljubljujete iz dosade?
Ima nas 60-70. I da, nitko ne zna ni koliko on ima godina, a kamoli nešto više. Nije svaki dan s nama i svi ga opisuju kao nekog uvijek spremnog pomoći i kao jako sramežljivog
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:11   #72
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ima nas 60-70. I da, nitko ne zna ni koliko on ima godina, a kamoli nešto više. Nije svaki dan s nama i svi ga opisuju kao nekog uvijek spremnog pomoći i kao jako sramežljivog
Molim?! I da od 60-70 ljudi nema ekipe kojima je posao da znaju sve o svakome? Koji žive za tračanje i ogovaranje? Koji ne mogu disati ,a da ne saznaju sve?! Ma nema šanse! Žao mi je ne mogu ti pomoći. Za ovak nekaj nikada čul nisam. Sretno ti bilo! Nadam se da nije homoseksualac!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:13   #73
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Molim?! I da od 60-70 ljudi nema ekipe kojima je posao da znaju sve o svakome? Koji žive za tračanje i ogovaranje? Koji ne mogu disati ,a da ne saznaju sve?! Ma nema šanse! Žao mi je ne mogu ti pomoći. Za ovak nekaj nikada čul nisam. Sretno ti bilo! Nadam se da nije homoseksualac!
Nadam se i ja!
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 23:46   #74
Ma i ja mislim da nema smisla sad ić gledat ima li on koga ili ne, kako ćeš to doznat?
Napravi prvi korak, bilo kakav, pa malo- pomalo možda dođeš makar do te kave di ćeš moć ispipat ima li koga. Ako ima, a jbg...ništa od potencijalne druge kave.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 01:34   #75
kako ce ovo neslavno propast kad ga upozna... jebene misterije... upalim Lyncha kad ocu to...

nemoj ga zvat na kavu pa to je uzas... ta kava dvoje kolega zna ubit svaku kemiju... zovi ga na pivce hehe
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 10:36   #76
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
kako ce ovo neslavno propast kad ga upozna... jebene misterije... upalim Lyncha kad ocu to...

nemoj ga zvat na kavu pa to je uzas... ta kava dvoje kolega zna ubit svaku kemiju... zovi ga na pivce hehe
Zapravo si u pravu. Dva tri piva za opuštanje i već bi to krenulo. S kavom JEST teže i miriše na kolegijalnost i tračanje
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:02   #77
Muškarci, ako su manje-više normalni, vole kada ih zapadne pažnja žene koja im se sviđa. Mislim da nemaš puno za izgubiti ako napraviš prvi korak, pokušaš pokrenuti nešto između vas. Pićem, kavom, čime god u pogodnom trenutku. Prihvatiti će ili neće. Znati će dakako da ti se sviđa, ali što je tu skandalozno? U četiri oka ćeš sigurno prepoznati imaš li šanse ili ne, i bez velikih "gubitaka" se možeš uvijek dostojanstveno i s malo humora povući. Ipak smo u 21. stoljeću i nije ništa strašno ako žena prva pokaže interes u okviru uobičajenih, neobvezujućih, društvenih igrica. Bog, ili tko već, dao nam je mogućnost govora i uopće fine komunikacije s drugim ljudima s razlogom. Da ju koristimo na više različitih nivoa.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:39   #78
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Muškarci, ako su manje-više normalni, vole kada ih zapadne pažnja žene koja im se sviđa. Mislim da nemaš puno za izgubiti ako napraviš prvi korak, pokušaš pokrenuti nešto između vas.
Ne znam ja sviđam li mu se, ti sitni znakovi postoje i imam feeling da jesam, ali nisam sigurna.
Nemam puno za izgubiti, slažem se, ali fali mi hrabrosti
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:09   #79
Samo čekaj.Nemoj ni na sekundu izgubiti tu auru misterioznosti i nedostupnosti.Nikada se ne usuđuj napraviti taj prvi korak.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 20:42   #80
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ne, samo ako je poslovno.
Otkad ovo traje, već par tjedana, (mislim da me je skužio, tj. da mi se sviđa), susreti u prolazu se svode na osmjehe i duže poglede (prije uvijek bio ekstra ozbiljan) i uvijek ja prva odvratim pogled jer sam i ja u ovakvim situacijama sramežljiva i ne znam kako započeti. A on je takav valjda uvijek čim nitko o njemu ništa ne zna. Mi ostali se družimo i idemo na kave, on ne, i osim toga, ne viđamo se svaki dan. Isto tako, otkad ovo traje, nekako ga češće viđam, svako malo nađe mi se na putu
Vi uopce ne komunicirate? Samo gledanje?
Pa kako imas njegov broj? Preko koga?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger