Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 12:18   #81
Ima posebna tema, ali ubacio bi komentar i ovdi. Naime, jučer sam bio na putu, napravio cca 600 km i ono baš furio (autobahn, 160 km/h, neke dionice i preko 210 km/h). Kada došao doma pregledam malo auto, uvik otvorim haubu i otvorim čep od ulja i ono - nema nimalo one neke pare što zna ići iz ulja kada je jako zagrijan. Ulje je Liqui Moly TopTec 4200

Imate li iskustva s time? Mene je ovo baš ugodno iznenadilo.
jolekralj is offline  
Old 02.05.2017., 21:53   #82
Imao bih pitanje za znalce u vezi nivoa motornog ulja, naime moj motor ne troši nešto ulje (Astra H, 1.6 benz) i retko ga proveravam. Desilo mi se da sam prilikom poslednje provere zatekao nivo ulja tačno na minimumu, a u prethodnom periodu sam imao žustrije vožnje po planini. Interesuje me da li može biti nekih posledica po motor jer sam negde pročitao da bi veći nagibi uz nedovoljan nivo ulja mogli da budu problematični. Hvala.
tony_bird is online now  
Old 03.05.2017., 07:36   #83
Quote:
tony_bird kaže: Pogledaj post
Imao bih pitanje za znalce u vezi nivoa motornog ulja, naime moj motor ne troši nešto ulje (Astra H, 1.6 benz) i retko ga proveravam. Desilo mi se da sam prilikom poslednje provere zatekao nivo ulja tačno na minimumu, a u prethodnom periodu sam imao žustrije vožnje po planini. Interesuje me da li može biti nekih posledica po motor jer sam negde pročitao da bi veći nagibi uz nedovoljan nivo ulja mogli da budu problematični. Hvala.
Dok god se nije upalila lampica pritiska ulja, nikakve direktne šteta nema...
sinisaplatz is offline  
Old 03.05.2017., 09:12   #84
Mozda ima stete na ulju ..
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 03.05.2017., 10:31   #85
Quote:
tony_bird kaže: Pogledaj post
Imao bih pitanje za znalce u vezi nivoa motornog ulja, naime moj motor ne troši nešto ulje (Astra H, 1.6 benz) i retko ga proveravam. Desilo mi se da sam prilikom poslednje provere zatekao nivo ulja tačno na minimumu, a u prethodnom periodu sam imao žustrije vožnje po planini. Interesuje me da li može biti nekih posledica po motor jer sam negde pročitao da bi veći nagibi uz nedovoljan nivo ulja mogli da budu problematični. Hvala.
Prije skoro 2 desetljeća sam gledao neki kramp od mercedesa, u probnoj vožnji je u gadnom zavoju pritisak ulja na sekund pao na nekih 2, a cijelo ostalo vrijeme je u vožnji bio na 3 ( ventil se pali valjda na 5, ali kazaljka je zakucana na "3").

Mjerač je jedva dohvatio ulje, rekao bih da je to litra manje od minimuma na ovom autu.

Puno filozofije, kratak smisao - minimum bi MORAO biti još potpuno siguran za vožnju.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 03.05.2017., 10:44   #86
Ne morao nego JEST. I pola litre ispod minimuma je sigurno. Znaju to i raceri koji redovito stavljaju manje ulja od propisanog da se čim manje snage izgubi na pumpanje i bućkanje.

Ali ono što strada je ulje - jer kako ga manje ima tako se više grije pogotovo oštrije vožnje.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 03.05.2017., 11:10   #87
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ali ono što strada je ulje - jer kako ga manje ima tako se više grije pogotovo oštrije vožnje.
Ok, prošlo je godinu dana od prethodne zamene tako da uskoro ide novo. U svakom slučaju hvala na odgovorima.
tony_bird is online now  
Old 03.05.2017., 11:19   #88
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne morao nego JEST. I pola litre ispod minimuma je sigurno. Znaju to i raceri koji redovito stavljaju manje ulja od propisanog da se čim manje snage izgubi na pumpanje i bućkanje.

Ali ono što strada je ulje - jer kako ga manje ima tako se više grije pogotovo oštrije vožnje.
A čiča znaš i sam da volim dići svojevrsnu ogradu jer mi današnje konstrukcije slabo uljevaju povjerenje.

Ono izjegavam kategoričke konstrukcije u jačini izjava.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 04.05.2017., 22:13   #89
Par pitanja kod mjerenja razine ulja



Ovdje me zanima zašto se ulje tako čudno razlijeva po štangi.., što to znači?
neki aditivi degradirali? jer ulje je na 15t km i taman ide zamjena, inače je ulje 504/507 tj. pogodno za produljeni interval zamjene od 30 tkm.






ova slika pokazuje istu pojavu, ali se ulje čini malo tamnijim, jer je to slika nakon 2 sata mirovanja, pa se ulje zgusnulo, zbog toga ga se više zadrži na štangici, pa izgleda crnje, jer je manje prozirno.
Na njoj se vidi i kako se razina prividno podigla, a stvar je u tome da se ulje iscijedilo iz filtera





ova slika je tu malo zalutala, ali ako netko moze odgovoriti jel ovo zaokruženo normalno ili ne? klima radi sasvim normalno. ovo gdje je strelica pretpostavljam da je normalno i odnekud dotud dolazi voda koja se inače nađe na asfaltu kad auto s klimom malo odstoji na mjestu





ovo je gornji dio štangice i tako izgleda nakon 15 tkm. Prošlu izmjenu (ili je to pretprošla bila) mi je taj dio pred zamjenu novog ulja izgledao puno čađavije..




na ovoj slici se vidi jedan "balončić", ne znam što to znači ali sam primijetio i prije (kad je bilo još više balončića) da se pojavljuje sve više balončića na štangici kako se bliži zamjena ulja..
Nikomah is offline  
Old 06.05.2017., 11:52   #90
Razmisljam o kupnji vozila koje nema ni 1000 prijedenih km, zanima me koliko je to losa ideja s obzirom da je staro preko 10 godina s tvornickim uljem unutra.
Nikomah is offline  
Old 06.05.2017., 14:03   #91
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A čiča znaš i sam da volim dići svojevrsnu ogradu jer mi današnje konstrukcije slabo uljevaju povjerenje.

Ono izjegavam kategoričke konstrukcije u jačini izjava.
Materijal za Sabor

Ajfon 10 via Tapatalk
frenchkey is offline  
Old 06.05.2017., 14:12   #92
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Razmisljam o kupnji vozila koje nema ni 1000 prijedenih km, zanima me koliko je to losa ideja s obzirom da je staro preko 10 godina s tvornickim uljem unutra.
Ovisi od cijene i stanja.

Računaj da može imati svakakve štete od stajanja - začepljeni uljni kanali, zapečene karike, zaglavljene kočnice, zaštopane brizgaljke....

Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Materijal za Sabor

Ajfon 10 via Tapatalk
A ne, ovo je bitno, a ne sukob raznih strvinara oko lešine.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 06.05.2017., 14:39   #93
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ovisi od cijene i stanja.

Računaj da može imati svakakve štete od stajanja - začepljeni uljni kanali, zapečene karike, zaglavljene kočnice, zaštopane brizgaljke....
u tome i je problem, što ne znam stanje, ali vjerojatno nije upaljen 7-8 godina.. čovjek odustao jer mu nije pasalo mijenjanje brzina..
pretpostavljam da bi tu dobro došao engine flush, pa ulje koje bi opet trebao zamijeniti nakon parsto km..

druga opcija je odmah zamijeniti ulje, i s novim uljem voziti stotinjak km pa opet izmjena..

očito imam i dodatni problem mogućeg oštećenja getribe, kvačila..

cijena je slična kao cijena slabije(manje km)-normalno korištenog istog tog godišta..
Nikomah is offline  
Old 06.05.2017., 15:00   #94
Kvačilo i mjenjač su tu najmanje ugroženi.

Vidiš u kakvom je stanju ulje na mjeraču pod prstima, koliko liči na med, koliko na ulje. Ako ne izgleda loše, možeš odmah staviti novi filter i neko rijeđe ulje, jako ga pažljivo provozati, kada se zagrije umjereno i onda nakon par-sto km promjeniti ulje. Dalje kontrolirati....

EDIT: nije ti loše ni izvadit svećke ako je benzin, pa ga anlaserom izvrtiti da dođe ulje do kritičnih dijelova bez paljenja motora.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 07.05.2017., 03:04   #95
i na prvom paljenju pusti da se ugrije na radnu temperaturu, nemoj ga prije gasit, a koje je auto u pitanju? Ne kuzim ovakve tipove na forumu idu nesto pitat a ne napisu o cemu se radi, a i sam zna da ce nas koji citamo to zanimat itekako, zato i jesmo tu.
Ravinx is offline  
Old 07.05.2017., 16:19   #96
Ma radi se o dvokotaču.. pitanje je dal se ispati riskirati i uzeti nesto jer ako bi ga uzeo ne bi ga ni palio dok ne promjenim ulje.. a onda se moze dogodit da ne upali jer su primjerice dizne od stajanja shebane.. ili je ulje na dnu cista karamela..
Nikomah is offline  
Old 07.05.2017., 16:56   #97
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Ma radi se o dvokotaču.. pitanje je dal se ispati riskirati i uzeti nesto jer ako bi ga uzeo ne bi ga ni palio dok ne promjenim ulje.. a onda se moze dogodit da ne upali jer su primjerice dizne od stajanja shebane.. ili je ulje na dnu cista karamela..
Jel 4T ili 2T?
Bhakti is offline  
Old 07.05.2017., 16:59   #98
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Jel 4T ili 2T?
dobro pitanje
zlatkecc is offline  
Old 07.05.2017., 17:35   #99
4t
Nikomah is offline  
Old 07.05.2017., 18:00   #100
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
4t
Promijeni odmah ulje, kupi odgovarajuće Motulovo za taj motor, izvadi sviječicu i špricni u cilindar malo dvotaktola, ostavi da odstoji par sati ili cijeli dan, provrti nekoliko puta dok ne izbaci višak tog dvotaktola. Staro gorivo ispusti iz tanka, ako je metalan na dnu se sigurno nabila hrđa od stajanja, treba dobro isprati tank i očistiti filter goriva (vidjeti za taj model gdje se nalazi). Ukoliko ti ta hrđa dođe u dizne onda imaš problem, treba očistiti karburator ili sistem injektora kompletan. Getriba nebi trebala biti problem več kvačilo jer su se vjerojatno zalijepile lamelice. Treba malo provesti motor i ispustiti ulje te opet staviti novo. Ukoliko su se zalijepile karike onda neće imati kompresiju i teško će zapaliti, ako normalno zapali vozi normalno. Mislim da nebi trebalo biti većih problema sa tim motorom. Promijeni i druge tekučine: antifriz i kočionu tekučinu obavezno. Gume su nakon 10 godina stajanja dobre jedino za samoubojice, to mijenjaj prvom prilikom.
Bhakti is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.