Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 14:45   #21
Quote:
Stipe Nula Dva kaže: Pogledaj post
Volio bi je napraviti ljubomornom, ali znate da je nezainteresirana za mene stoga bi joj bilo drago da nađem drugu i odjebem od nje. Tako mogu dobiti kontraefekat. Meni je jedini način da me samo prođe, a onda kao da nije ni postojala. Desilo mi se to već prije iako sam sad najviše zaljubljen u životu (21. godina).

@Surround, volim ponekad piti, ali zbog toga nebi nikad. Trudim se biti što manje jadan bez obzira šta sam već duboko u ponoru. Inače, ideja ti je sjajna.

PS: Ne mogu svima odgovarati. Svejedno, zahvaljujem svima na odgovorima jer mi trebaju savjeti ljudi koje ne poznajem osobno. Na forumu se ne možeš osramotiti.
Pa nisam ni mislio da zbog toga pocnes nego onako opcenito...
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:46   #22
Quote:
Stipe Nula Dva kaže: Pogledaj post
. Meni je jedini način da me samo prođe, a onda kao da nije ni postojala. Desilo mi se to već prije iako sam sad najviše zaljubljen u životu (21. godina).
Pa sto ne kazes da si ti vec stara iskusnjara u volim-pa-me-prodje dozivljajima.
Mi se potrgali da te savjetujemo a ti vec znas i kako to ide.
Sad samo ponovi nauceno gradivo i kreni dalje.

Quote:
Na forumu se ne možeš osramotiti.
Ti si tu novi, a?
Ali nema veze, sramocenje na forumu je blazeg oblika nego sramocenje u drustvu.
Naravno, ako te nitko ne prepozna.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:51   #23
Znas kako kaze nas narod: "Ko puno pije, sve picke bije!"
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:18   #24
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Pa sto ne kazes da si ti vec stara iskusnjara u volim-pa-me-prodje dozivljajima.
Mi se potrgali da te savjetujemo a ti vec znas i kako to ide.
Sad samo ponovi nauceno gradivo i kreni dalje.


Ti si tu novi, a?
Ali nema veze, sramocenje na forumu je blazeg oblika nego sramocenje u drustvu.
Naravno, ako te nitko ne prepozna.
Mislim da ponoviti gradivo će biti teže sa njom nego sa ostalim curama. Ovu baš volim. Toliko sam lud sutra bi je ženio. Ah, što bude biće. Morao sam sa nekim ovo podijeliti. Jebo sramoćenje po forumu.
Stipe Nula Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:33   #25
Quote:
Stipe Nula Dva kaže: Pogledaj post
Volio bi je napraviti ljubomornom, ali znate da je nezainteresirana za mene stoga bi joj bilo drago da nađem drugu i odjebem od nje. Tako mogu dobiti kontraefekat. ...
kontraefekat od čega, s obzirom na trenutno stanje stvari? mogao bi postići da te još više odjebe? shvatio sam da te otpilila koliko je uopće mogla bez da naruči da te netko odvede u šumu i tamo zakopa.

vjeruj mi kad ti kažem - to što ti sam jadan patiš ne čini te nimalo zanimljivijim toj curi. niti malo. opijanje još manje.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:18   #26
btw, ja sam ti odgovarao na ovo:

Quote:
Stipe Nula Dva kaže: Pogledaj post
...
Kako doprijeti do nje? Ne mogu je na silu natjerati na razgovor i frendšip koji bi vremenon prerastao u lav. Što dalje? Što uopće mogu uraditi? ... molim vas bez odgovora kreni dalje. To nije opcija. Želim biti uporan bar još neko vrijeme. Dakle, koji mi je sljedeći potez. Što bi vi uradili?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:51   #27
Quote:
Stipe Nula Dva kaže: Pogledaj post
Dakle, koji mi je sljedeći potez.

moras se poceti upucavati nekoj zenskoj koju ona gleda kao boga ili na koju je ljubomorna.

nema na cemu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:19   #28
Cura ti daje sasvim jasne signale. Zapravo, ne signale, nego jumbo plakate da nije zainteresirana. Ne moze se tu nametnuti nista. Budes li uporan mozes joj samo postat naporan i mrzak. Ti bi prijateljstvo, ali s ciljem da ono preraste u vezu. Prika, newsflash, ti NE BI prijateljstvo. Uostalom, to je sad vec totalno nebitno jer ona ne zeli vise nista s tobom. N I S T A. Deal with it.
Slusaj tuzne pjesme, proklinji tuznu sudbinu i istrpi, bit ce to sve ok. Od neuzvracene ljubavi se ne umire. (Osim ako je stalkas pa te zena ubije u samoobrani ili tako nesto. Onda mos i umrit. Ne se zajebavat s tim!! )
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:54   #29
Quote:
dare to imagine kaže: Pogledaj post
Cura ti daje sasvim jasne signale. Zapravo, ne signale, nego jumbo plakate da nije zainteresirana. Ne moze se tu nametnuti nista. Budes li uporan mozes joj samo postat naporan i mrzak. Ti bi prijateljstvo, ali s ciljem da ono preraste u vezu. Prika, newsflash, ti NE BI prijateljstvo. Uostalom, to je sad vec totalno nebitno jer ona ne zeli vise nista s tobom. N I S T A. Deal with it.
Slusaj tuzne pjesme, proklinji tuznu sudbinu i istrpi, bit ce to sve ok. Od neuzvracene ljubavi se ne umire. (Osim ako je stalkas pa te zena ubije u samoobrani ili tako nesto. Onda mos i umrit. Ne se zajebavat s tim!! )
Znam ja to u dubini duše od kad je sve počelo. Neće sa mnom kako bi ti rekao N I Š T A. Što god pokušao ili smislio kao sljedeći korak neće ići. Situacija je beznadna tako da jedino mogu čekati da prođe. Život katkad zna biti veliko sranje. I točno, ja želim da prijateljstvo postane veze što ne može. Teško mi je prihvatiti istinu. U sebi se sve nadam da će se nešto promjeniti. Možda i bude. Uffff! Ne znam stvarno više...
Stipe Nula Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:11   #30
ti ne razumiješ što je curama privlačno. jadikovanje i patnja nisu. velike romantične dramatične geste su za filmove. ako ne poradiš na onom što sam ti spomenuo - izgled, lova, uspjeh i samopouzdanje (koje iz toga proizlazi), ova situacija će ti se događati ponovo i ponovo. opet ćeš se zatreskati u neku i opet ćeš patiti na kraju. dajem ti dugoročan savjet, a ti ako ne znaš prepoznati istinu kad je vidiš... jbga, ne ide to na silu. kao ni ljubav.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:30   #31
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
ti ne razumiješ što je curama privlačno. jadikovanje i patnja nisu. velike romantične dramatične geste su za filmove. ako ne poradiš na onom što sam ti spomenuo - izgled, lova, uspjeh i samopouzdanje (koje iz toga proizlazi), ova situacija će ti se događati ponovo i ponovo. opet ćeš se zatreskati u neku i opet ćeš patiti na kraju. dajem ti dugoročan savjet, a ti ako ne znaš prepoznati istinu kad je vidiš... jbga, ne ide to na silu. kao ni ljubav.
Od četiri nabrojane stavke mi jedino fali samopouzdanje. Ne izgledam loše, za ekononsku situaciju u našoj zemlji živim više nego solidno, imam auto. Samopouzdanje je velika kočnica jer se izgubim među zgodnim djevojkama. Nemam nikakvu priču i to ih tjera od mene. Nezanimljiv sam, jednostavno je. Protiv toga se teško boriti. Postoji li uopće način osim da to čovjek sam sa sobom riješi? Ne znam kako...
Stipe Nula Dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:39   #32
Izgled, novac, auto. A cure bježe. Ovo nam je presedan na ovim prostorima
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:54   #33
imaš nekoliko mogućih rješenja, i meni se ne sviđaju savjeti tipa "kreni dalje"

- izjebi neku curku pa ćeš barem manje drhtati
- budi uporan ko mazga, kupuj još ruža, ma kakav, kupi cijelu cvjećarnicu
- probaj pri masturbaciji misliti na nju i taman kad si na vrhuncu tj. pred vrhunac, onda pomisli na neku drugu, tako ćeš se malo preusmjeravati

nadam se da sam barem malo pomogla

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:55   #34
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kaj bi ti dalje?
ionak ne odlucujes ti vec ona.

zakaj bi se druzio s njom ako si zaljubljen, a ona nije zainteresirana?
pa ti ništa nisi pročitao. ljubav mu se desila tijekom njihovih druženja do kasno u noć
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:05   #35
Gle autore, pomiri se da ne's jebat' doticnu. Game over.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:08   #36
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Gle autore, pomiri se da ne's jebat' doticnu. Game over.
zločest si, želi se truditi još malo, još malo produžavati te slatke muke

znaš kako je to u mladosti slatko, ta slatka ljubav sladunjava u zraku
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:10   #37
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
zločest si, želi se truditi još malo, još malo produžavati te slatke muke

znaš kako je to u mladosti slatko, ta slatka ljubav sladunjava u zraku
zena ga aktivno izbjegava. sahara u gacicama na spomen njegovog imena.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:23   #38
Ma prošli su tu fazu. Otvoreno mu je rekla i da se makne i da je Sahara.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:26   #39
Quote:
Stipe Nula Dva kaže: Pogledaj post
Od četiri nabrojane stavke mi jedino fali samopouzdanje. Ne izgledam loše, za ekononsku situaciju u našoj zemlji živim više nego solidno, imam auto. Samopouzdanje je velika kočnica jer se izgubim među zgodnim djevojkama. Nemam nikakvu priču i to ih tjera od mene. Nezanimljiv sam, jednostavno je. Protiv toga se teško boriti. Postoji li uopće način osim da to čovjek sam sa sobom riješi? Ne znam kako...
nisi nezanimljiv, samo si neiskusan, a za 21 god to nije čudno. iskoristi ovu situaciju, tu svoju trenutnu opsesiju tom curom upravo na taj način, da umanjiš psihološki efekt drugih cura na sebe. pod tim okolnostima sa svakom možeš pričati bez da se izgubiš, jednostavno kao da pričaš s nekim frendom. ne obraćaj pažnju na seksualnu privlačnost. kreneš pomalo, nakon desete ti više neće biti teško započeti razgovor. nije to atomska fizika, ne trebaju ti PRIČE. treba ti uspješno obaviti deset kratkih razgovora, ne više od 5 minuta svaki. kladim se da to možeš.
tako se stječe samopouzdanje: uspješnim rješavanjem problema.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:59   #40
Da, ženska ga izbjegava otkako je s njom otvoreno o tome.
A dok joj je frendica prenjela da je zacopan, nije imala ništa protiv da se i dalje družite.
Stvarno ne znam šta je to u vama da volite patit za curama koje vas tretiraju k'o psića, dok god im to odgovara.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger