Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2016., 15:32   #41
Iz iskustva gorivo u bih je losije kvalitete nego u hrv. Bilo ina ili petrol osjetim grublji rad motora i manjak snage (benzinac).
Od privatnih dobra mi se pokazala u Tomislavgradu na obilaznici Kolo se zove ili tako nesto.
Inace male privatne izbjegavam a kod energo petrola je losije gorivo nego kod ine iako bi trebalo biti isto?
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 15:39   #42
INA u Hrvatskoj i Energopetrol/INA u BiH dobijaju isto gorivo, kakve su to priče o manjku kvalitete? Govorim iz pouzdanih izvora.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 15:43   #43
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
INA u Hrvatskoj i Energopetrol/INA u BiH dobijaju isto gorivo, kakve su to priče o manjku kvalitete? Govorim iz pouzdanih izvora.
Isto kako su jednake nutele kod nas i u njemackoj.
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 15:44   #44
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
INA u Hrvatskoj i Energopetrol/INA u BiH dobijaju isto gorivo, kakve su to priče o manjku kvalitete? Govorim iz pouzdanih izvora.
Blebećeš. I Petrol tankira na INA u Urinju pa gorivo nije isto ko INA, u Ravenni di je jedno od najvećih skladišta možeš zajedno vidjet cisterne Esso-a, Agipa, Shella .... i da NITKO nema isto gorivo.
Možda bi pomoglo da jednom odeš do Šoića (to je ulaz u RNR di ulaze cisterne) i pogledaš kako izgledaju dozirni sustavi za aditive.

U aditivima je trik a njih svatko dodaje kakve hoće i koliko hoće.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 22:27   #45
U Gradisci i BLuci na Krajina petrolu sipam . Nikad nikakavih problema
nisam imao sa njima . Stara pumpa , cuo sam da nabavljaju od INE gorivo .


Sent from my iPhone using Tapatalk
drluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 09:18   #46
Nisam ni ja nikada imao problema sa starim atmosferskim benzincem, svugdje sam tocio bez puno razmisljanja. Sada kada vozim novog turbo benzinca osjetim razlikui nije mi svejedno.
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 18:45   #47
a zato tvog jos nisu ukrali u bosni...jer je benzinac tj turbo benzinac....
jedino limariju da prodaju a motor da bace u Bosnu......

jebote znaci dodjes u bosnu natocis auto i gotovo za dan dva...auto kaputt.....

cudno ja kad god odem tamo vidim da se auti normalno voze.....bit ce toce u Hrvatskoj ili Srbiji eventualno...
trebalo bi pocet svercat gorivo u Bosnu....
prosveras kanister pravog goriva i prodas kao suho zlato....eto biznisa....

jebote topla voda je vec odavno izmisljena...
ima vec jedan moj post na temi ovdje....

dodjem,stanem na pumpu,velim majstore do cepa....covo natoci i ja gas dalje....
tankam na vecim pumpama i to je to...
toga se drzim i u Bosni i u Hrvatskoj i u Njemackoj...i nikad problema....
a kako se te pumpe zovu i otkud dovoze gorivo zaboli me patka.,,,,,
a da gorivo nevalja nebih mogao proci isto km sa njemackim(jet tankstelle) i mesic u jelahu.....
meni je pun tank izmedju 900 i 950km...ovisno o voznji i prometu....
da s jednim predjem 800 a s drugim 950 e onda bih se zapitao....

ovako zanemarivo,i uopce me nije briga....

a neki vec teoriju zavjere otkrili...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 22:18   #48
orasje--ROX benzinska, svi kazu da je tamo najbolje gorivo, naljepnice su po njoj od INE. jednom tenkirao do cepa, pred put dugacki, isto km presao kao i sa nasim sa petrola...
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 23:06   #49
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
orasje--ROX benzinska, svi kazu da je tamo najbolje gorivo, naljepnice su po njoj od INE. jednom tenkirao do cepa, pred put dugacki, isto km presao kao i sa nasim sa petrola...
Imas u samcu benge iste kvalitete, blize ti je. Steta sto je gazprom drasticno poskupio, pricao sam par puta sa radnicima njihovim, gorivo im nesmije pravit probleme inace se sami pokoppaju. To vrijedi za sve benge, jedno stucanje auta i sce se procuje. Pogotovo u ovim bengama uz granicu koje se bore za svoj dio kolaca od hrvatske strane.
__________________
Uhljeb, majke mi
frosty840 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 23:19   #50
Quote:
frosty840 kaže: Pogledaj post
Imas u samcu benge iste kvalitete, blize ti je. Steta sto je gazprom drasticno poskupio, pricao sam par puta sa radnicima njihovim, gorivo im nesmije pravit probleme inace se sami pokoppaju. To vrijedi za sve benge, jedno stucanje auta i sce se procuje. Pogotovo u ovim bengama uz granicu koje se bore za svoj dio kolaca od hrvatske strane.
znas me? kad znas da mi je samac blize!
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 12:14   #51
Sipam dizlo u Orašju kod Antunovića već malo više od godinu dana, niti jedan problem, kada budu plaće u HR državnom sektoru u BIH kolone na benzama od 500m, kao da je juga
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 20:14   #52
Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
Sipam dizlo u Orašju kod Antunovića već malo više od godinu dana, niti jedan problem, kada budu plaće u HR državnom sektoru u BIH kolone na benzama od 500m, kao da je juga
jel nije baš ta benzinska pala na akciji oktan?
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 20:15   #53
Kada? Nisam pratio

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 22:10   #54
Ma ja sam zabrijo, to je u bosni, iako mi se učinilo da je baš ta firma imala problem na jednoj benzinskoj u blizini Županje..

evo linka: http://www.vecernji.hr/kompanije-i-t...tarstvo-984605
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 23:06   #55
O Bosni ja, za ovoga ne znam, to je neki lokalni privatnik s nase strane Save

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 15:19   #56
Ima li tko kakvo iskustvo i preporuku za Veliku Kladušu ? Radi se o benzincu... Hvala.
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 16:37   #57
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvo iskustvo i preporuku za Veliku Kladušu ? Radi se o benzincu... Hvala.
Ina, Energopetrol...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 17:18   #58
ima ih u kladuši ?
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 17:27   #59
Na drugoj temi sam napisao da se Ina reklamira u medijima BiH. Također privatne pumpe koje koriste ina goriva imaju naljepnice INA. (bar ih je par imalo na koje sam ja naišao)



Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 22:06   #60
Samo treba izbjegavati seoske pume naziva Hilmo, Dzehvo, Jarani...petrol. A mozda i one imaju normalno gorivo, ali ne sipam na njima, pa ne znam.
Nestro, Gasprom, Ina, Krajina petrol, Petrol, Energoinvest, Hifa, Brčko gas...imaju normalno gorivo.
vaiors is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.