Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 20:57   #4401
Kod opel astre h 1.4, otišao egr, ima li tko iskustva s tim? jel treba obavezno mijenjati ili može čišćenje? gdje kupiti povoljno?
Nikomah is offline  
Old 23.06.2017., 22:48   #4402
Pitanjce...
Ima tko tu iz Ri da zna dobrog autoelektricara ili nekog tko se kuzi dobro u renaulte?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 26.06.2017., 22:42   #4403
pitanjce, gubi mi vodu/antifriz auto (golf3 td)

Prvo mi je puknulo crijevo koje ide iz motora u kabinu, zamijenio sam ga, neko vrijeme je bilo ok, tj. trošilo je ali malo, a sad mi na 20 km potroši cijelu posudu

curi ispod motora, tam je vodena pumpa kolko znam

e sad pitanje je jel to vodena pumpa i kolko se mogu vozit tak s nadolijevanjem?





Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 27.06.2017., 17:00   #4404
Ovak, imam vozilo s darovnim ugovorom (i potvrdu iz porezne) iz druge županije i trebao bi ga prenjet, promijenit tablice te odradit tehnicki i sve to. Zanima me jel mogu prvo tehnicki obavit pa onda ici u mup rješavati ostalo ili ga moram prvo prenjeti pa tek onda tehnicki pa onda opet nazad u mup ak želim uštedit koju kintu
__________________
Yours is the most terrible crime a human being can commit. I accuse you of a wasted life!
Dumont is offline  
Old 27.06.2017., 19:05   #4405
Trebao bi misljenje nekog pametnijeg od mene, sto je bolje uzeti rabljeni original hladnjak motora ili novi zamjenski? Cijenom su tu negdje, rabljeni nesto sitno jeftiniji od novog zamjenskog dok je novi original duplo skuplji od novog zamjenskog. Konkretno se radi o Nissens zamjenskom i Peugeot originalnom.
Lucky-ZG is offline  
Old 27.06.2017., 19:26   #4406
Ček ? Stvarno se oko nissensa razmišljaš ?


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 27.06.2017., 19:31   #4407
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Ček ? Stvarno se oko nissensa razmišljaš ?


Sent from my iPad using Tapatalk
Cemu takav ton, ne razumijem se u marke zamjenskih dijelova i nissens mi ne znaci puno. Al prema napisanom rekao bi da je preporuka da ga uzmem, hvala.
Lucky-ZG is offline  
Old 27.06.2017., 20:30   #4408
Zamjenski. Najvjerojatnije je isti proizviđać kao i orginala.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 27.06.2017., 20:50   #4409
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Cemu takav ton, .

Kakav ton ? Ton je čisto normalan . A između ostalog jebe mi se . Ne prodajem ti ga ja da bi ti trebal tepat .



Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 27.06.2017., 21:03   #4410
Ponekad znaš biti baš zajeban..
Ali neka te takvoga, nitko na ovom pdf-u nije toliko koristan..

Jedino se ovi novi lako upecaju pa odmah izgore ko šibice..
Henry Miller is offline  
Old 27.06.2017., 22:43   #4411
Nissens je valjda prva ugradnja na 80% autiju, bolje od toga nemas sta trazit.

Moj je doduse prva ugradnja bio Valeo, ali je lani zamjenjen sa Nissensom.
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Old 28.06.2017., 00:51   #4412
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Kakav ton ? Ton je čisto normalan . A između ostalog jebe mi se . Ne prodajem ti ga ja da bi ti trebal tepat .



Sent from my iPad using Tapatalk
Pa mislim na to cudenje na moje pitanje.
Vidis kako drugi mogu odgovorit normalno, da je to na mnogima prva ugradnja i da necu fulat s njim.

Uglavnom hvala svima na pomoci.
Lucky-ZG is offline  
Old 28.06.2017., 06:52   #4413
Poštovani forumski kolega . Dubokoumnim i dugotrajnim promišljanjem sam pokusao vam dati koristan savijet i smijernicu u daljnjem vam postupanju . nemogu se oteti dojmu da nsam pravilno shvaćen i samim time vi ste se uvelike i sa pravom našli povrijeđenim . Moja želja za što bržim , razumnijim i korisnijim savjetom i nespretno izrečena misao je ustvari dovela do našeg prijepora . Iz istog razloga ja vam upućujem najiskrenije isprike . U nadi vašeg razumjevanje i daljnje što kvalitetnije daljnje suradnje bit ću slobodan vam pteporučiti riječnik književnih interpretacija ( Milan Taritaš ) i tehniku motornih vozila ( skupina njemačkih autora u izdanju obrtničke komore )
Hvala na razumjevanju i lp


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 28.06.2017., 06:55   #4414
Vampir, oj h vrit! Sad moram brisati mlijeko po stolu.... 😂

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Old 28.06.2017., 11:15   #4415
Pitanje: zadnjih mjesec dana izvana s vozačeve strane auta mi se pri vožnji čuje neki zvuk nalik na udaranje kamenčića koji se zaglavi u šari, pa lupa u asfalt. Ako vozim sporije, zvuk je rjeđi, a ako vozim brže, zvuk je češći. Mislio sam da je kamenčić upao u šaru i neće da ispadne, što se već događalo, ali pregledao sam obje gume, i prednju i stražnju, ali nema nikakvog kamenčića u šarama. Nema nikakvog utjecaja na vožnju, samo je iritantno... Što bi drugo moglo biti?
Emperor Julian is offline  
Old 28.06.2017., 12:05   #4416
SIGURNO nema ništa u gumi? Šaraf recimo?

Jer ako stvarno nema onda to može biti početak kraja homokinetičkog (iako bi ser onda jače čulo u zavojima).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 28.06.2017., 12:26   #4417
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
SIGURNO nema ništa u gumi? Šaraf recimo?

Jer ako stvarno nema onda to može biti početak kraja homokinetičkog (iako bi ser onda jače čulo u zavojima).
Dizao sam ga na dizalicu, vrtio kotač i gledao sa svih strana... Može li šaraf biti toliko zabijen da se ne vidi golim okom i ne osjeti na dodir ruke, a da opet glasno udara u asfalt?

Riječ je o Mazdi 3, 1,6, ako to nešto znači.

A taj homokinetički zglob, koja je to otprilike cijena i gdje čekirati jel sve okej? Kod svog majstora?
Emperor Julian is offline  
Old 28.06.2017., 12:30   #4418
Daj probaj zamjenit gume napred-nazad ili lijevo desno pa vidi jel se i zvuk seli s gumom ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 28.06.2017., 12:56   #4419
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Daj probaj zamjenit gume napred-nazad ili lijevo desno pa vidi jel se i zvuk seli s gumom ....
Svratit ću danas-sutra u Vulkal, jer ionako moram punit klimu, a oni imaju neku akciju, pa ću ih zamolit da mi pregledaju sve.
Inače, ne bi mi bilo prvi put da sam popio čavao negdje...
Emperor Julian is offline  
Old 28.06.2017., 18:22   #4420
Ima šaraf al u šari pa se ne kuži. A jel često dopumpavaš tu gumu?

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.