Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 22:59   #3381
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Na kraju će ispasti da oni koji su ovdje zagovornici toga da se radom ne dolazi do zaliha kapitala, odnosno da kapitalizam nije pošten imaju/zarađuju više od ovih koji tvrde da je krvavi rad mjerilo.
Upravo ono što ja govorim od samog početka, i trpim teške napade zbog toga. Ne kažem da je uvijek tako, ali u mnogo slučajeva jest.
Joaquin_Sanchez is offline  
Old 22.06.2017., 22:59   #3382
Deadpool svaka ti cast, Nomos je bas jedan decentan sat, znas to govori o onom tko ga nosi "Ovo je gospodin, zna horolosku povijest, zna signifikantnost jednog lijepog sata, gospodin s velikim G" i zene se vlaze takodje.

Kad govorimo o satovima, ja sam muskarac istancana ukusa, od mene se puno moze nauciti, kako nositi pravi sat na pravu odjecu, kako kazati tko si a ne ispasti BMW 3 zagorac i seljacina, kako biti decentan muskarac koji odise avanturom i divljinom, kako sve to javite mi se na mail.
edwood is offline  
Old 22.06.2017., 23:02   #3383
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Na kraju će ispasti da oni koji su ovdje zagovornici toga da se radom ne dolazi do zaliha kapitala, odnosno da kapitalizam nije pošten imaju/zarađuju više od ovih koji tvrde da je krvavi rad mjerilo.
Ma šta ima kapitalizam biti pošten ili nepošten? Takav je kakav je, a radom se dolazi do kapitala (makar taj radi bio...), ne nastaje iz ničeg. To što ti u glavi rad poistovjećuješ s "krvavim radom za 3k kn", to je već drugi par cipela.

Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
trpim teške napade zbog toga.
Koje? Nejm van. Na niti jedno jedino pitanje na temi nisi odgovorio i samo muljaš i prtljaš.

Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Deadpool svaka ti cast, Nomos je bas jedan decentan sat, znas to govori o onom tko ga nosi "Ovo je gospodin, zna horolosku povijest, zna signifikantnost jednog lijepog sata, gospodin s velikim G" i zene se vlaze takodje.
Stoji, it šouz klas, zato sam ga i izmislio (još davno prije svemirskog broda). Ali kad već pričamo, ja sam više tip za Omegu, uvijek sam i bio.

Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Kad govorimo o satovima, ja sam muskarac istancana ukusa, od mene se puno moze nauciti, kako nositi pravi sat na pravu odjecu, kako kazati tko si a ne ispasti BMW 3 zagorac i seljacina, kako biti decentan muskarac koji odise avanturom i divljinom, kako sve to javite mi se na mail.
Oprosti, ali nećemo se vrijeđati, ostavi se BMWa!
MrDeadpool is offline  
Old 22.06.2017., 23:10   #3384
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post


Koje? Nejm van. Na niti jedno jedino pitanje na temi nisi odgovorio i samo muljaš i prtljaš.
I dalje me optužuješ da lažem, a kad ti ponudim dokaze kako bih se obranio, ne želiš ih vidjeti. Odustajem za večeras.
Joaquin_Sanchez is offline  
Old 22.06.2017., 23:10   #3385
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Ma šta ima kapitalizam biti pošten ili nepošten? Takav je kakav je, a radom se dolazi do kapitala, ne nastaje iz ničeg. To što ti u glavi rad poistovjećuješ s "krvavim radom za 3k kn", to je već drugi par cipela.
Moj posao je revizija poslovanja s aspekta računovodstva/financija u realnom sektoru. Dakle imam kontakta s više vlasnika kapitala nego što ste ih vi vidjeli na televiziji uopće.

Svatko tko ima imalo znanja i iskrenosti će ti reći ovo što ti ja govorim. Od rada se ne zarađuje, zarađuje se od eksploatacije radnika. Sav kapital (iznad neke "normalne" granice, određene razlike mogu se objasniti težinom posla koju netko obavlja, količinom edukacije i sl.) jedini izvor je u neplaćenom radu.

A sad ti se oslanjaj i zabavljaj pričama taštih ljudi.. ako te to motivira za našto.
aaaaaaaa is offline  
Old 22.06.2017., 23:14   #3386
Ne deadpool, ne shvacas bit sata, Omega, Brajtling itd, to su numeroloske konfuzije, tako ih ja zovem. Moras znati, sat cini gospodina, btw BMW 3 je opis seljaka. Lol, nis mu drugo ne treba, stara BMW trojka i sve ima.
edwood is offline  
Old 22.06.2017., 23:17   #3387
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
I dalje me optužuješ da lažem, a kad ti ponudim dokaze kako bih se obranio, ne želiš ih vidjeti. Odustajem za večeras.
Optužio i nedvojbeno pokazao i dokazao na nekoliko primjera (što logično povlači sumnju i u vezi ostalog što prtljaš). Za nikakve te dokaze nekih gluposti nisam pitao, ali na pitanja koja sam ti postavio, odgovor nisam dobio.

Odustao si ti davno...

Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Moj posao je revizija poslovanja s aspekta računovodstva/financija u realnom sektoru.
Moj nije. Znači, ti u biti ne radiš ništa, već gledaš odrasle kako rade?

Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Dakle imam kontakta s više vlasnika kapitala nego što ste ih vi vidjeli na televiziji uopće.
Bravo! Vidio si ih? Dotaknuo? Gud for ju!

Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Svatko tko ima imalo znanja i iskrenosti će ti reći ovo što ti ja govorim. Od rada se ne zarađuje, zarađuje se od eksploatacije radnika. Sav kapital (iznad neke "normalne" granice, određene razlike mogu se objasniti težinom posla koju netko obavlja, količinom edukacije i sl.) jedini izvor je u neplaćenom radu.

A sad ti se oslanjaj i zabavljaj pričama taštih ljudi.. ako te to motivira za našto.
Za eksploatirati radnike treba i rada i truda, baš kao i za stjecanje kapitala. Evo, čak i ti nešto moraš raditi, pa makar to bilo gledanje.

Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Ne deadpool, ne shvacas bit sata, Omega, Brajtling itd,
Ja sam izmislio bit sata!

Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
to su numeroloske konfuzije, tako ih ja zovem.
Opet psuješ?

Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Moras znati, sat cini gospodina,
I to sam izmislio.

Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
btw BMW 3 je opis seljaka.
Jel imaš neki link za ovo?

Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Lol, nis mu drugo ne treba, stara BMW trojka i sve ima.
Kad smo kod 3ica, bio sam neki dan s jednim poslovnim partnerom i pokazao mi je svoju najnoviju kupnju - kockica iz '85, kao da je upravo izašla iz tvornice. Njemu je to auto koji mu je bio ljubav u mladosti pa je na ovu sad potrošio zanimljivu svotu novaca. Prekrasan automobil!
MrDeadpool is offline  
Old 22.06.2017., 23:30   #3388
Gle, audi A8 je gospodski auto, i mercedes e klasa, stowa sat ili nomos, moze proci iwc i montblanc, i to je jedan umjereni gospodin, koji zna tko je i di ide, ali odise avanturom i divljinom, kupujem ili E klasu ovo ljeto ili a8 vidjet cu, a Nomos dok pisemo narucujem, slike mogu poslati na mail koga zanima.
edwood is offline  
Old 23.06.2017., 07:05   #3389
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Moj posao je revizija poslovanja s aspekta računovodstva/financija u realnom sektoru. Dakle imam kontakta s više vlasnika kapitala nego što ste ih vi vidjeli na televiziji uopće.

Svatko tko ima imalo znanja i iskrenosti će ti reći ovo što ti ja govorim. Od rada se ne zarađuje, zarađuje se od eksploatacije radnika. Sav kapital (iznad neke "normalne" granice, određene razlike mogu se objasniti težinom posla koju netko obavlja, količinom edukacije i sl.) jedini izvor je u neplaćenom radu.

A sad ti se oslanjaj i zabavljaj pričama taštih ljudi.. ako te to motivira za našto.
krivo, može biti i u tome da prodaš nešto po višestrukoj cijeni

inače kao bivši izrabljivač sam zaključio da mi je bolje biti izrabljivani privremeno, čisto manje stresa i razmišljanja
KILLERDOG is offline  
Old 24.06.2017., 15:12   #3390
Nisam na kraju shvatila sto joaquin radi kada ima toliko slobodnog vremena.
Ako slucajno ides u kladionicu omogucujes bogacenje vlasnika iste.
Takodjer, zasto se ne bavis nekakvim volontiranjem ili sl. Spominjao si rad za javno dobro. O tome cijelo vrijeme pricamo. Osobi raste vrijednost kroz djelovanje. Nitko ne prica o zaposlenju radi zaposlenja.
Super, imas novaca a da ne moras raditi. Zasto onda energiju i vrijeme ne usmjeriti na izgradnju sebe kao osobe.

Onaj koji sutira limenke bi isto mogao volontirati jer se na taj nacin stvara mreza poznanstava i otvaraju se i poslovne prilike. A da ne pricam o sezonskim poslovima.
Cepin40 is offline  
Old 25.06.2017., 18:31   #3391
Zasto modovi dopustaju ovoliko offtopica na ovoj temi? Valjda dvadeset stranica o necemu sto nema veze sa samom temom.

A ionako nema nekog pametnog zakljucka o temi.
coconut addict is offline  
Old 25.06.2017., 18:51   #3392
Ima zakljucka, kako ne?

Uvijek treba biti svjestan cinjenice da je sve prolazno pa tako i novac i posao... sad ga imas, sad ga nemas... pa ga opet imas... tko zna do kad.
LaTiTeA is offline  
Old 25.06.2017., 18:53   #3393
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Deadpool svaka ti cast, Nomos je bas jedan decentan sat, znas to govori o onom tko ga nosi "Ovo je gospodin, zna horolosku povijest, zna signifikantnost jednog lijepog sata, gospodin s velikim G" i zene se vlaze takodje.

Kad govorimo o satovima, ja sam muskarac istancana ukusa, od mene se puno moze nauciti, kako nositi pravi sat na pravu odjecu, kako kazati tko si a ne ispasti BMW 3 zagorac i seljacina, kako biti decentan muskarac koji odise avanturom i divljinom, kako sve to javite mi se na mail.
ja sam npr u dvadesetima, da sam sportas vidi se po mojoj konstituciji odmah iz aviona u bilo kojoj rulji.
nemam nista od navedenog, osim sto mi se kita dize i moze bar 20 milijona eura, ovaj puta vise od tebe sa lijepim satom, parfemom, autom, zalizanom kosom i ostalih pederskih obiljezja...

javi mi se na mail: [email protected]
naughty guy is offline  
Old 26.06.2017., 18:29   #3394
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
ja sam npr u dvadesetima, da sam sportas vidi se po mojoj konstituciji odmah iz aviona u bilo kojoj rulji.
nemam nista od navedenog, osim sto mi se kita dize i moze bar 20 milijona eura, ovaj puta vise od tebe sa lijepim satom, parfemom, autom, zalizanom kosom i ostalih pederskih obiljezja...

javi mi se na mail: [email protected]
seljacina koja se trudi biti gospodin, ja sam gospodin, dok sjednem za stol i pogledam ljude svi slusaju sto cu reci, desna ruka(na njoj je sat) lagano laktom dotice stol,prodoran pogled, zracim tim specijalnim dzentelmenstvom jednostavno, ne trebam se truditi. Jedna misao svih dok me vide je , ovo je uspjesan muskarac, kulturan, decentan, sirokih interesa, jakog vokabulara i izrazene dzentelmenstine na kvadar.

To ti je onaj osjecaj kad dodjes na kavu vikendom i svi te gledaju, svi od starog drustva koji su se okupili do konobarica i slusaju sto ces im reci, kad te ljudi pitaju i traze savjete, jer znaju da si mocan i sposoban, sto ces, neki i to moramo biti, pokretati privatne poslove, zaposljavati ljude i biti muskarci izrazene dzentelmenstine, tezak kriz nosimo.

Lako je vama, propuh u glavi i teretana, mi moramo uciti, citati, brinuti za ljude, za takve kao ti, brinuti da drzava i svi njeni građani idu dalje, da rade, da mogu osnivati obitelji itd, mi moramo raditi, moramo voditi ovo drustvo. Tezak kriz nosimo, vidi se iz prilozenoga, ali mi smo ko superheroji iz americkih filmova, hrvatski poduzetnici, vjernici, domoljubi koji za vas i krv dajemo, a ovo nam je hvala.

Za kraj cu ti samo kazati, da imas dva zrna u glavi javio bi mi se na PM, rekao mi gospodine naucite me, kako zivjeti i kako izgledati, a ja posto sam poduzetnik,vjernik i domoljub tim redosljedom bih kazao, vodit cu te kroz zivot kao mnoge, kreni samnom. Ali posto nisi, pozdrav, uzivaj u prosjecnosti, odoh kupovati dionice AMD sad je vrijeme.

Zadnje uređivanje edwood : 26.06.2017. at 18:50.
edwood is offline  
Received Infraction
Old 26.06.2017., 20:50   #3395
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ima zakljucka, kako ne?
I te kakvih zakljucaka ... papir (tj internetsko bespuce) stvarno sve prima
jamesbond is offline  
Old 26.06.2017., 20:51   #3396
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
seljacina koja se trudi biti gospodin, ja sam gospodin, dok sjednem za stol i pogledam ljude svi slusaju sto cu reci, desna ruka(na njoj je sat) lagano laktom dotice stol,prodoran pogled, zracim tim specijalnim dzentelmenstvom jednostavno, ne trebam se truditi. Jedna misao svih dok me vide je , ovo je uspjesan muskarac, kulturan, decentan, sirokih interesa, jakog vokabulara i izrazene dzentelmenstine na kvadar.

To ti je onaj osjecaj kad dodjes na kavu vikendom i svi te gledaju, svi od starog drustva koji su se okupili do konobarica i slusaju sto ces im reci, kad te ljudi pitaju i traze savjete, jer znaju da si mocan i sposoban, sto ces, neki i to moramo biti, pokretati privatne poslove, zaposljavati ljude i biti muskarci izrazene dzentelmenstine, tezak kriz nosimo.

Lako je vama, propuh u glavi i teretana, mi moramo uciti, citati, brinuti za ljude, za takve kao ti, brinuti da drzava i svi njeni građani idu dalje, da rade, da mogu osnivati obitelji itd, mi moramo raditi, moramo voditi ovo drustvo. Tezak kriz nosimo, vidi se iz prilozenoga, ali mi smo ko superheroji iz americkih filmova, hrvatski poduzetnici, vjernici, domoljubi koji za vas i krv dajemo, a ovo nam je hvala.

Za kraj cu ti samo kazati, da imas dva zrna u glavi javio bi mi se na PM, rekao mi gospodine naucite me, kako zivjeti i kako izgledati, a ja posto sam poduzetnik,vjernik i domoljub tim redosljedom bih kazao, vodit cu te kroz zivot kao mnoge, kreni samnom. Ali posto nisi, pozdrav, uzivaj u prosjecnosti, odoh kupovati dionice AMD sad je vrijeme.
Totalni respect

Ja sam kopija tebe, samo preslikana u šljakerski svijet.
Imam sve skillse, mindset i karakteristike prilagođene tome; za menadžment sam drito 0. Možda i ispod nule...

Potpuno te kužim ovo oko mediokriteta. Samo je to jedna druga razina odnosno druga perspektiva. Svijet bi stao i bez tebe i bez mene (mislim, bez da je takvih ljudi bar pristojan udio u populaciji, sami nismo bitni osim za svoju direktnu okolinu)...

Hats off, sir
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 26.06.2017., 21:39   #3397
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s nezaposlenim osobama kao potencijalnim partnerima?
Prekinula sam dužu vezu početkom godine, počela izlaziti redovito ponovno i nedavno upoznala dečka koji mi se uspio uvući u glavu i koji mi je fizički prezgodan što je rijetkost inače..vidjeli smo se nekoliko puta do sada, poljubio me već, čujemo se preko poruka stalno i sve izgleda kao da to ide nečemu..no kako idemo stariji, iskusniji, tako sve više razmišljamo nego što se prepuštamo nagonima i osjećajima..stvarno mi je prezgodan, zanimljiv, osjećam se posebno u njegovoj blizini, kao da smo bliski no i udaljeni istovremeno..kaže da traži posao već godinu dana, završio je jedan društveni faks s kojim baš i nije bajna situacija s zapošljavanjem, radio je kaže na stručnom no nisu mu produljili ugovor..živi kod svojih i kaže da radi na sebi u slobodno vrijeme, uči jezik, neke programe..nešto je spominjao i mogućnost odlaska van no meni to nije na kraj pameti obzirom na moje stanje..o sebi neću pisati da me se ne proziva kojekakvom, samo ću reću da je moja situacija dijametralno suprotna njegovoj i da me netko prije pitao bi li dala šansu tako nekome, rekla bih ne jer smo blizu trećeg desetljeća oboje i naravno da tražim nekoga s kim mogu planirat već nešto ozbiljno, a njegova situacija kakva je to nije moguće..no kako mi se zbilja rijetko, i ne pretjerujem kada kažem to, tko dopadne i fizički i mentalno, ne bih htjela to izgubiti no ne bih htjela nekoga stavljati i na čekanje..
dajte neki savjet, što bi učinili na mom mjestu..

Najbitnija je osobnost, tek onda fizički izgled i situiranost.

Ja kažem ostani s njim, ako možeš pomozi mu pronać posao, ako ne budi uz njega i pomozi mu pronać, vjerujem da za sve postoji rješenje.
FilipWoggy is offline  
Old 26.06.2017., 23:39   #3398
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
seljacina koja se trudi biti gospodin, ja sam gospodin, dok sjednem za stol i pogledam ljude svi slusaju sto cu reci, desna ruka(na njoj je sat) lagano laktom dotice stol,prodoran pogled, zracim tim specijalnim dzentelmenstvom jednostavno, ne trebam se truditi. Jedna misao svih dok me vide je , ovo je uspjesan muskarac, kulturan, decentan, sirokih interesa, jakog vokabulara i izrazene dzentelmenstine na kvadar.

To ti je onaj osjecaj kad dodjes na kavu vikendom i svi te gledaju, svi od starog drustva koji su se okupili do konobarica i slusaju sto ces im reci, kad te ljudi pitaju i traze savjete, jer znaju da si mocan i sposoban, sto ces, neki i to moramo biti, pokretati privatne poslove, zaposljavati ljude i biti muskarci izrazene dzentelmenstine, tezak kriz nosimo.

Lako je vama, propuh u glavi i teretana, mi moramo uciti, citati, brinuti za ljude, za takve kao ti, brinuti da drzava i svi njeni građani idu dalje, da rade, da mogu osnivati obitelji itd, mi moramo raditi, moramo voditi ovo drustvo. Tezak kriz nosimo, vidi se iz prilozenoga, ali mi smo ko superheroji iz americkih filmova, hrvatski poduzetnici, vjernici, domoljubi koji za vas i krv dajemo, a ovo nam je hvala.

Za kraj cu ti samo kazati, da imas dva zrna u glavi javio bi mi se na PM, rekao mi gospodine naucite me, kako zivjeti i kako izgledati, a ja posto sam poduzetnik,vjernik i domoljub tim redosljedom bih kazao, vodit cu te kroz zivot kao mnoge, kreni samnom. Ali posto nisi, pozdrav, uzivaj u prosjecnosti, odoh kupovati dionice AMD sad je vrijeme.
Ma ti tako dobro citas ljude da ne znas sto je sarkazam.
Obican filozof koji zeli sebe iskazat preko foruma.
Btw, nije teretana jedini sport, smiri komplekse prema pravim muskarcinama, ehh
naughty guy is offline  
Old 27.06.2017., 01:10   #3399
Bolesno.

Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s nezaposlenim osobama kao potencijalnim partnerima?
Prekinula sam dužu vezu početkom godine, počela izlaziti redovito ponovno i nedavno upoznala dečka koji mi se uspio uvući u glavu i koji mi je fizički prezgodan što je rijetkost inače..vidjeli smo se nekoliko puta do sada, poljubio me već, čujemo se preko poruka stalno i sve izgleda kao da to ide nečemu..no kako idemo stariji, iskusniji, tako sve više razmišljamo nego što se prepuštamo nagonima i osjećajima..stvarno mi je prezgodan, zanimljiv, osjećam se posebno u njegovoj blizini, kao da smo bliski no i udaljeni istovremeno..kaže da traži posao već godinu dana, završio je jedan društveni faks s kojim baš i nije bajna situacija s zapošljavanjem, radio je kaže na stručnom no nisu mu produljili ugovor..živi kod svojih i kaže da radi na sebi u slobodno vrijeme, uči jezik, neke programe..nešto je spominjao i mogućnost odlaska van no meni to nije na kraj pameti obzirom na moje stanje..o sebi neću pisati da me se ne proziva kojekakvom, samo ću reću da je moja situacija dijametralno suprotna njegovoj i da me netko prije pitao bi li dala šansu tako nekome, rekla bih ne jer smo blizu trećeg desetljeća oboje i naravno da tražim nekoga s kim mogu planirat već nešto ozbiljno, a njegova situacija kakva je to nije moguće..no kako mi se zbilja rijetko, i ne pretjerujem kada kažem to, tko dopadne i fizički i mentalno, ne bih htjela to izgubiti no ne bih htjela nekoga stavljati i na čekanje..
dajte neki savjet, što bi učinili na mom mjestu..
Tvoje pitanje glasi: trebam li dati šansu siromašnom liku? jer, da je bogat milijoner i nema posao +bi li se to isto pitala?
Jeshuah is offline  
Old 27.06.2017., 01:28   #3400
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
Ma ti tako dobro citas ljude da ne znas sto je sarkazam.
Obican filozof koji zeli sebe iskazat preko foruma.
Btw, nije teretana jedini sport, smiri komplekse prema pravim muskarcinama, ehh

, daj citaj bolje molim te i budi pametniji, zbog sebe, biti ce ti bolje.
edwood is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger