Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2008., 15:52   #1
Kako vratiti bivsu?

bio sam u vezi godinu i pol,upoznali smo se u vrlo teski okolnostima....ona se htjela ubit zbog staraca,ja pio ko budala zbog nekih drugih problema....i upoznali se mi,nakon par izlazaka na kavu i dugih razgovora bilo nam je lakse...mislili smo to je to ajmo pokusat...i tako pokusavali midugo vremena,bilo je svadi,prekida (čak 7 al nijedan duze od jednog dana)ali s vremenom dobivao sam osjecas da smo zasiceni jedno drugim jer samo se vidali svaki ali bas svaki dan....i jednostavno dosli smo do krajnje granice kada je sve puklo,sve ono sto smo gradili godinu dana u samo 2 dana palo je u vodu...sad nismo skupa vec 5 mjeseci,kad se cujemo onda se pravi kao da nikad nista nije bilo medu nama,neznam dal uistinu to i misli ali u svakom slucaju meni je jes stalo do nje! nije mi stalo vise kao prije ali jos mi je jakoooo draga!!! dali ima netko iskustva s ovim i dal mi moze dat kakav savjet??
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 17:15   #2
Quote:
deny1989ZG kaže: Pogledaj post
bio sam u vezi godinu i pol,upoznali smo se u vrlo teski okolnostima....ona se htjela ubit zbog staraca,ja pio ko budala zbog nekih drugih problema....i upoznali se mi,nakon par izlazaka na kavu i dugih razgovora bilo nam je lakse...mislili smo to je to ajmo pokusat...i tako pokusavali midugo vremena,bilo je svadi,prekida (čak 7 al nijedan duze od jednog dana)ali s vremenom dobivao sam osjecas da smo zasiceni jedno drugim jer samo se vidali svaki ali bas svaki dan....i jednostavno dosli smo do krajnje granice kada je sve puklo,sve ono sto smo gradili godinu dana u samo 2 dana palo je u vodu...sad nismo skupa vec 5 mjeseci,kad se cujemo onda se pravi kao da nikad nista nije bilo medu nama,neznam dal uistinu to i misli ali u svakom slucaju meni je jes stalo do nje! nije mi stalo vise kao prije ali jos mi je jakoooo draga!!! dali ima netko iskustva s ovim i dal mi moze dat kakav savjet??
Godinu dana skupa, a ona ti je samo draga plus to što se ona pravi kao da ništa nije bilo? Sry, nije mi baš recept za uspješnu buduću vezu.. a iz iskustva znam da kad jednom prekineš da se ne vrijedi vraćati nazad.. sry
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 17:22   #3
Quote:
deny1989ZG kaže: Pogledaj post
bio sam u vezi godinu i pol,upoznali smo se u vrlo teski okolnostima....ona se htjela ubit zbog staraca,ja pio ko budala zbog nekih drugih problema....i upoznali se mi,nakon par izlazaka na kavu i dugih razgovora bilo nam je lakse...mislili smo to je to ajmo pokusat...i tako pokusavali midugo vremena,bilo je svadi,prekida (čak 7 al nijedan duze od jednog dana)ali s vremenom dobivao sam osjecas da smo zasiceni jedno drugim jer samo se vidali svaki ali bas svaki dan....i jednostavno dosli smo do krajnje granice kada je sve puklo,sve ono sto smo gradili godinu dana u samo 2 dana palo je u vodu...sad nismo skupa vec 5 mjeseci,kad se cujemo onda se pravi kao da nikad nista nije bilo medu nama,neznam dal uistinu to i misli ali u svakom slucaju meni je jes stalo do nje! nije mi stalo vise kao prije ali jos mi je jakoooo draga!!! dali ima netko iskustva s ovim i dal mi moze dat kakav savjet??

Godinu i pol dana pa 7 prekida ?!

Nije ti stalo kao prije, ali ti je draga ?! - Ne znam jesi li kada čuo za naviku, ali tebi više fali spoznaja da si u vezi nego ona kao osoba. -

Ne znam zbog čega bi se ti njoj vraćao ili ona tebi ako tu više nema ljubavi?!

Ajde ti lijepo kreni polako sa svojim životom, i ne , nije ona tvoj život.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
...a iz iskustva znam da kad jednom prekineš da se ne vrijedi vraćati nazad.. sry
Najbolje se ipak uči iz vlastitog iskustva. Ali da među njima još postoji ljubavi ne bi ništa rekao, svatko zaslužuje drugu priliku - no, u ovom slučaju ima svega samo ne ljubavi i poštovanja.
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 19:17   #4
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
Najbolje se ipak uči iz vlastitog iskustva. Ali da među njima još postoji ljubavi ne bi ništa rekao, svatko zaslužuje drugu priliku - no, u ovom slučaju ima svega samo ne ljubavi i poštovanja.
Slažem se, al tražio je savjet pa sam mu dala :P
Enivej, ovo sa 7 prekida možda ne treba shvatiti toliko ozbiljno. Eto, ja sam neki dan prekinula s dečkom pa smo se sljedeće jutro pomirili.. Ne moram ni reći kako to mogu bit oni glupi prekidi iz afekta. Makar mi se ne čini da je to ovdje slučaj. Za afekt je, naime, također potrebna ljubav.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 19:22   #5
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Slažem se, al tražio je savjet pa sam mu dala :P
Enivej, ovo sa 7 prekida možda ne treba shvatiti toliko ozbiljno. Eto, ja sam neki dan prekinula s dečkom pa smo se sljedeće jutro pomirili.. Ne moram ni reći kako to mogu bit oni glupi prekidi iz afekta. Makar mi se ne čini da je to ovdje slučaj. Za afekt je, naime, također potrebna ljubav.
Dala si dobar savjet, nema šta

Ma kod tebe je to ispalo super jer postoji ljubav, ali u njegovom slučaju ljubavi nema - tako da neće biti ničega.

Enivej, ja sam sam po sebi krajnost i nikada nisam imao takva pomirenja - Zapravo, nisam imao nikakva pomirenja.
 
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 01:51   #6
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
Dala si dobar savjet, nema šta

Ma kod tebe je to ispalo super jer postoji ljubav, ali u njegovom slučaju ljubavi nema - tako da neće biti ničega.

Enivej, ja sam sam po sebi krajnost i nikada nisam imao takva pomirenja - Zapravo, nisam imao nikakva pomirenja.
Ja sam takva da skužim da neš ne valja s frajerom, ostavim ga, onda mu dam drugu priliku i onda on napuca mene isn't it ironic, don't you think?
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 02:17   #7
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ja sam takva da skužim da neš ne valja s frajerom, ostavim ga, onda mu dam drugu priliku i onda on napuca mene isn't it ironic, don't you think?
Pa to je baš lijepo od tebe

Svatko zaslužuje drugu priliku - jel tako ? - Je! Etogac
 
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 15:13   #8
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Slažem se, al tražio je savjet pa sam mu dala :P
Enivej, ovo sa 7 prekida možda ne treba shvatiti toliko ozbiljno. Eto, ja sam neki dan prekinula s dečkom pa smo se sljedeće jutro pomirili.. Ne moram ni reći kako to mogu bit oni glupi prekidi iz afekta. Makar mi se ne čini da je to ovdje slučaj. Za afekt je, naime, također potrebna ljubav.
zbog nekih glupih rijecu iz afekta se ljudi razvode....i da ima ljubavi...
Žal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 15:22   #9
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
to mogu bit oni glupi prekidi iz afekta. Makar mi se ne čini da je to ovdje slučaj. Za afekt je, naime, također potrebna ljubav.
Ja prije mislim da je za afekt potrebno imati slabe živce i odsustvo samokontrole.
Najlošije opravdanje koje mi neko može dati za svoje ponašanje ili izgovorene riječi je da je to napravljeno u afektu. To mi zvuči kao ubistvo na mah, samo što se za to ide u zatvor.
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 15:47   #10
Quote:
Bila boja kaže: Pogledaj post
Ja prije mislim da je za afekt potrebno imati slabe živce i odsustvo samokontrole.
Najlošije opravdanje koje mi neko može dati za svoje ponašanje ili izgovorene riječi je da je to napravljeno u afektu. To mi zvuči kao ubistvo na mah, samo što se za to ide u zatvor.
sry, bilo mi je smiješno
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 15:57   #11
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
sry, bilo mi je smiješno
Ma priznaj da to sa "afektom" zbilja nema smisla.
Mogu se ljudi dograbiti, posvađati, ali mi nekako ti prekidi u afektu nikada nisu sjedali.
Isto kao kada te u afektu netko izvrijeđa i izgadi pa kaže "oprosti, bilo/bila sam ljuta pa sam to u afektu"
Ja vjerujem da ljudi u afektu rade što neafektni makar misle.
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 19:58   #12
Quote:
deny1989ZG kaže: Pogledaj post
......,ja pio ko budala zbog nekih drugih problema..........
Jesi opet počeo piti?


Quote:
nije mi stalo vise kao prije ali jos mi je jakoooo draga!!!
Slučajno da je odgovor na prvo pitanje pozitivan, onda nju samo želiš da te ponovno izvuče iz toga. Tako mi se čini.

Znam da ja ne bih voljela biti s nekim (ponovno pogotovo), kome sam samo jakoooo draga.
To mi ne bi bilo dovoljno za obnavljanje veze.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.