Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2006., 22:04   #81
Quote:
Skattemus kaže:
samopromocija hm?
Umjesto da ja promoviram vlastite probleme, bilo bi dobro da netko radije promovira kakvo dobro rjesenje za takve zivotne idiotizme.

Meni je ovih dana gorilo bilo pod petama, ali rjesenje se naslo kad sam se najmanje nadala. U takvim situacijama covjek cesto nije pametan sto bi jer stoji izmedju dvije vatre i za svaku podrsku je zahvalan. Jos jednom hvala svima koji su se javili!!!
Shayen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 23:07   #82
pročitala sam sve postove, slažem se s curama koje su napisale da je mala ljubomorna, posesivna i zlobna lažljivica i nikakav pubertet je ne opravdava...ti stavi nove brave i bez puno galame, smješkaj joj se i budi draga i dobra, ma koliko god to bilo teško... mala će dobit napad ludila vjeruj mi

sretno!
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 00:21   #83
Quote:
Shayen kaže:
Umjesto da ja promoviram vlastite probleme, bilo bi dobro da netko radije promovira kakvo dobro rjesenje za takve zivotne idiotizme.

Meni je ovih dana gorilo bilo pod petama, ali rjesenje se naslo kad sam se najmanje nadala. U takvim situacijama covjek cesto nije pametan sto bi jer stoji izmedju dvije vatre i za svaku podrsku je zahvalan. Jos jednom hvala svima koji su se javili!!!
vjeruj znam kak ti je ja sam pobjegla na forum kad mi je bas bilo gadno i slamala sam se da li da se nastavim svaditi il da samo presutim i na kraju su mi cure dale odlicna rjesenja i na tome im jako zahvaljujem
eto nekad ti vise pomognu neznanci nego ljudi koji su oko tebe i smatras ih prijateljima....drago mi je da se tvoja situacija rijesila
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 10:58   #84
Zakaj maloj ne kazes da nisi ti njen privatni vozac i da ima mamu da ju vozi kud joj se prohtije?
I ja bi na tvom mjestu izbjegavala svaki njen zahtjev - ima mamu koja se mora o njoj brinuti - jednostavno reci da nemas vremena i odi s frendicom na kavu. A ona nek pizdi doma...........
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 18:39   #85
Quote:
Rosa kaže:
Zakaj maloj ne kazes da nisi ti njen privatni vozac i da ima mamu da ju vozi kud joj se prohtije?
I ja bi na tvom mjestu izbjegavala svaki njen zahtjev - ima mamu koja se mora o njoj brinuti - jednostavno reci da nemas vremena i odi s frendicom na kavu. A ona nek pizdi doma...........
je al mama ima stari auto a nas je novi pa joj je veca fora se vozikat i hvalisat frendicama...ma ne vozim ju vise nikam
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:13   #86
Imene čeka takvo sranje a moj davež ima 27 god. ali se ponaša kao da ima 16. Probaj porazgovarati s dečkom (SMIRENO) i reci mu da se stavi u svoju poziciju....s malom pokušaj izgladiti stvar ali nemoj se ti ispričavati, ako ne ide polako ju ignoriraj...naravno da ju mama brani jer je svakom njegovo dijete savršeno....ovdje je problem tvoj dečko...i nemoj se svađati direktno nego reci dečku jer je to njegova sestra i mama, pa neka on to rješava..trebao bi maloj zavrnuti vratom....ako te nesto traži reci da ne možeš ili nešto sl...
ninich22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:24   #87
ne daj klinki da ti diktira.ti si odrasla osoba a ona obična balavica i ima da te POŠTUJE...pokaži malo zube i ne daj se više iskorištavati!!!!!
ninich22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.