Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 15:45   #421
ovulacija to se i meni događalo prije... možda zato jer sam bila "nova" što se tiče odnosa pa tijelo reagira na "nove stvari" bez brige.. sve je u redu. iako,naravno, ako bol potraje više od tjedan dana ili nešto postane krajnje sumnjivo - ginekologu
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 02:28   #422
Quote:
Georgia_6 kaže: Pogledaj post
ovulacija to se i meni događalo prije... možda zato jer sam bila "nova" što se tiče odnosa pa tijelo reagira na "nove stvari" bez brige.. sve je u redu. iako,naravno, ako bol potraje više od tjedan dana ili nešto postane krajnje sumnjivo - ginekologu

prestala je bol sad je neboli vise nista. hvala lijepa
Enviousm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 01:11   #423
Ja već neko vrijeme imam čudan iscjedak. Prije prošle menge je čak smrdio na kiselo. Sad ima neki drugačiji miris, ne znam kako ga opisati. Nije toliko neugodan, ali...
I žute je boje.
Sad opet trebam dobiti mengu i opet se pojavio, ali nije kisel.
Može li to biti bijelo pranje?
alicecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 10:44   #424
Quote:
alicecat kaže: Pogledaj post
Ja već neko vrijeme imam čudan iscjedak. Prije prošle menge je čak smrdio na kiselo. Sad ima neki drugačiji miris, ne znam kako ga opisati. Nije toliko neugodan, ali...
I žute je boje.
Sad opet trebam dobiti mengu i opet se pojavio, ali nije kisel.
Može li to biti bijelo pranje?
Ako je žut i ako ima čudan miris onda sigurno nije bijelo pranje!
Ti bi trebala na jedan pregld kod ginića!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 17:56   #425
zanima me sto ako je iscjedak jako rijedak, mislim nekad imam osjecaj ko da samo voda iscuri van :S

idem ubrzo kod ginekologa da vidim u cemu je sve stvar, ali eto cisto da vidim ako jos netko ima slican problem
a.mcq is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:32   #426
Quote:
a.mcq kaže: Pogledaj post
zanima me sto ako je iscjedak jako rijedak, mislim nekad imam osjecaj ko da samo voda iscuri van :S

idem ubrzo kod ginekologa da vidim u cemu je sve stvar, ali eto cisto da vidim ako jos netko ima slican problem
To se meni događa a ginekološki sam zdrava(za sad nema beštija)! Bittno da nije žut, grudav, smrdljiv.
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:47   #427
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
To se meni događa a ginekološki sam zdrava(za sad nema beštija)! Bittno da nije žut, grudav, smrdljiv.
aha super onda
smeta mi samo zbog osjecaja ko da sam se upiskila haha
i preferiram tange, dnevne uloske rijetko koristim jer mi smetaju :S
a.mcq is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 20:43   #428
tange su ti prilično nezdrave iz raznih razloga
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 00:04   #429
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
tange su ti prilično nezdrave iz raznih razloga
ma joj znam, citala sam o tome, al bas su mi nekako najudobnije, ne znam..
al na odvikavanju sam
a.mcq is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 17:35   #430
iscjedak nakon seksa?

Još mi je par dana do menge i bila sam uvjerena da sam sredinom ciklusa primijetila ovulacijsku sluz. Danas smo se bez kondoma, a meni sada izađe uvjerljiva količina bjelanjkastog iscjetka! Da, znam da je moguće da ovuliram (ovaj put za stvarno?), ali moram provjeriti, je li ijedna nakon seksa imala slično? I inače mi par sati nakon seksa bez kondoma zna curiti, ali nikad nije bio ovako... rastezljiv i obilan. Koliko je moguće da se radi o spermi, čišćenju rodnice ili što ja znam
tratinka is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.04.2010., 10:43   #431
To ti je najvjerojatnije sluz od podmazivanja koja se izlučuje tijekom seksa (ne znam jel postoji kakav stručni naziv za to ) i neuko oko ju može vrlo lako zamijeniti za ovulacijsku. Ovulacijska nije tak jako prozirna i puuuuuuuno je rastezljivija od ove.
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:23   #432
Question iscjedak

Već nekoliko dana imam nekakav tamniji iscjedak, a počelo je tako da sam jednog jutra primijetila nekoliko kapi krvi. Zaključila sam da je ovulacijsko krvarenje, jer mi se i to događalo. Ali sad već mislim da mi je ovulacija prošla. Osim toga, pola godine nisam imala nikakve seksualne odnose, pa nisam ni pokupila nešto. Ne znam o čemu se radi, ali me već zabrinjava.
Neocortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 20:39   #433
Kak znaš da nemaš niš otprije?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=t99KH0TR-J4
kordica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 21:20   #434
Quote:
kordica kaže: Pogledaj post
Kak znaš da nemaš niš otprije?
Pa ne znam. Valjda bi se dosad nekako manifestiralo.
Neocortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 23:22   #435
Quote:
Neocortex kaže: Pogledaj post
Pa ne znam. Valjda bi se dosad nekako manifestiralo.
kad si zadnji put radila papu i obavila pregled? mogla si nešto pokupit npr baš zadnji odnos pa se tek nedavno u organizmu "to nešto" sjetilo javit... ne plašim te, al idi giniću i sve pet


cure imam jedno pitanje... naime, ne sjećam se više jel mi to tako uvijek bilo jer u zadnje vrijeme postajem totalni hipohondar i zamišljam si svakojake probleme i pada mi mrak na oči od straha tak da pitam vas: je li normalan žućkasti iscjedak par dana pred menstruaciju? ?
znam da žućkasto ne zvuči dobro i zato se i bojim da nije neš, ali nekaj mi zvoni u glavi da sam pročitala da se kod candide može javit žuto na gaćicama.. zapravo, nije mi iscjedak žućkast, nego kad se "posuši" malo na gaćicama žute je boje.... iščekujem M za 2-3 dana...
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:51   #436
Exclamation

trebam pomoc!!! ginekologica mi je na putu i vraca se tek u srijedu iducu.... ovako, tjedan dana nakon menge mi se pojavio gust bijeli iscjedak neugodnoga mirisa, i malo me zasvrbi tu i tamo...
sad ne znam sta bi to moglo bit nakon svega kaj ste vi napisali, dal da uzmem neku kremu ili sta? jel imao netko slicnih problema????
inace sam spolno aktivna, i decko mi sigurno nije nevjeran jer smo non stop zajedno, jesam to mogla nekak od njega dobit? molim vas hitno pomozite!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:05   #437
nema to veze s nevjerom. ako su gljivice ili bakterijska upala može doć zbog lošijih uvjeta vaginalne flore, pad imuniteta, stres, neke životne navike jer gljivicama pogoduju dnevni ulošci pogotovo mirisni i plastični, nepamučno donje rublje, slatka hrana, vlažno stanište.
a i što se upala tiče, te beštije već žive tamo dolje samo pod utjecajem lošijih uvjeta polude,razmnože se i smetaju
rješenje je uvijek pitat ginekologa jer može bit bilošta ali i ništa, nije baš pematno na svoju ruku uzimat terapiju. bar ja ne bi nikad...
a pošto ti gin nije dostupna možeš online pitat ima nekih gin koji odgovaraju na pitanja i mejlove pa potraži. eventualno u ljekarni...
sky5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 01:00   #438
Ja sam danas primjetila bijeli gust iscjedak i ima ga bas dosta.Pomalo svrbi.E sada,nema otrebe ici ginekologu,isla prije nepuni mjesec sve ok sem mozaika na gtlicu.I upale za koju sam dobila Betadine.Koristila sam ih i evo upravo kada sam prestala pojavilo se to bijelo pranje,nevjerovatno gusto,nema miris i ima ga dosta.Sta je to?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 01:04   #439
Candida
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 02:56   #440
Unhappy pomozite plss :(

ja evo vec 3 dana imam iscjedak zuckaste boje i boli me ..pecka...ne znam sta da radim stvarno ....ne mogu reci roditeljima jer su stvarno cudni i sram me je ...trazila sam na netu i sve me upucuje na to da imam kandidu....a moze li postati opasno...kako bih se najlakse izlijecila plsss pomozitee
no_name lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.