Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 20:07   #21
Ovak na koju foru stavljate slike unutar odgovora mene nekaj tu onak j..e i piše mi da su mi prevelike
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:52   #22
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ovak na koju foru stavljate slike unutar odgovora mene nekaj tu onak j..e i piše mi da su mi prevelike
poglec OVDJE
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:32   #23
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:34   #24
jebate pa to radi lakše sam skužil ciljanje na haubici nego slanje fotke
evo to ti je to ima sklopivi kundak(usadnik) 150 lbs iako u hunteru su svi modeli malo jači
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:41   #25
[img=http://img217.imageshack.us/img217/8555/mk80a4pl2vq8.jpg]
a sa ovim sranjem sam se skoro upucal u nogu ima sjeban okidač došlo je do samo okidanja
tak da vas upozoravam NE KUPOVATI
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:42   #26
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:44   #27
to je slika samookidajučeg samostrela zvuči smješno meni nije bilo
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:46   #28

a ovo je nekaj presavršeno i kod nas još zabranjeno u lovu a i papirologija za uvoz je očajna
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 19:41   #29
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
disi to kupija i koliko novaca dode?
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 21:08   #30
www.hunter-kz.hr imaš i točne cijene točno taj ti košta nekih 500kn i super je za tu lovu dosta dobro napravljen tak da bi mogao reči bestbuy
iako kad uđeš za oko ti odmah zapne hunter serija samostrela cijena je 1600kn ali piše na njemu zbog murije 150lbs(libre ili ti sila natega) a ima sigurno preko 250lbs što na svim lovačkim forumima diljem svijeta ekipa več koristi za small game(srne,antilope,divokoze)
i imaš za kupiti set lovačkih vrhova(to su ti one žilete na vrhu) mislim 10kom 120kn tak da ako se odlučiš nekaj upucati sa time napraviš največu štetu na meti
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 19:09   #31
Dali neko moze objasniti protokol izrade strelice aluminiske za samostrel?
LIVADE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:18   #32
jebemu za ovo moras na tecaj
ostalo na LINKU

JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:20   #33
ja cu poludit kaj sve nece izmislit

Airow Gun Paintball Shooter

JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:22   #34
MODERATOR , MOLIM HITNO BRISANJE POSTOVA OD BD-Zg!!!!!!!!

navedeno ne samo da nema veze sa poznavanjem tematike , nego je i potencijalno opasno po zivot i zdravlje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:30   #35
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
navedeno ne samo da nema veze sa poznavanjem tematike , nego je i potencijalno opasno po zivot i zdravlje
kao prvo ne deri se !!!
a kao drugo
zakaj ga ne demantiras ak nije u pravu
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:37   #36
OK, softdeletao sam post. Što je (bilo) netočno u tom postu, ako možeš malo elaborirati?
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:42   #37
Quote:
Tyndall kaže: Pogledaj post
OK, softdeletao sam post. Što je (bilo) netočno u tom postu, ako možeš malo elaborirati?
ocito si obrisal krivo
il on misli da trebas brisat sve njegove postove
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:44   #38
zderal sam se da me se cuje i vidi i da netko nebi slucajno isao kemijati sa stvarima koje bi mu mogle prsnuti u lice
samostrel nije igracka i njegova velika snaga i pocetna brzina mogu rezultirati ozbiljnim ozljedama

sirovi materijal nije siguran za upotrebu ,a uz to jos postoji i problem mekoce , nekvalitete i zamora materijala
za koristenje se moraju koristiti iskljucivo besavne cijevi i to o pred-stresiranog materijala (kod nas sam cuo jos i pojam "ukoceni")

ljudi takve stvari cesto neznaju i onda to lako za posljedicu ima ranjavanje sebe ili drugoga
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:47   #39
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
ocito si obrisal krivo
il on misli da trebas brisat sve njegove postove
Obrisao sam upravo ono što sam mislio.

Što se deranja tiče, ZgSash je kolega moderator pa kad on piše velikim slovima znači da i postoji jebeno dobar razlog za to.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 16:47   #40
tyndall , hvala
ljudi , nemojte me krivo shvatiti , ali imam lijepi broj godina u strelicarstvu i mislim da mogu reci da ponesto znam o tome , kao i o raznim eksperimentima i njihovim rezultatima
zaista ne bih zelio da neciji entuzijazam zavrsi u krvi , jer je pokusao ustediti par kuna bez da je znao tocno sto radi

jozo , ti vjerujem nebi nekome savjetovao da kad puni municiju stavi "zlicicu baruta" ?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.