Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 15:11   #61
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Nisam kupio ništa nego sam dobio. To je preskupo za moj ukus.
Teze da je sa se radi o zatvorenom festivalu su bullshit.
Pošto su Englezi kampirali u kampu koji inače ima free ulaz za domaće stanovništvo, prve godine je bilo krađa i fizičkog napada na strance.
Kako se to ne bi ponovilo, druge godine bio je zabranjen ulaz. Problem se desilo kad su zabranili pristup prema Stinjanskoj Vali pa su se odmah javili domaći dušebrižnici i u novinama žalili da im neki stanci zabranjuju pristup na zemlju njihovih predaka.
Uostalom, imas pod glazbom topic o Outlooku pa pročitaj da li se radi o festivalu na kojem je domaćima zabranjen pristup.
Po meni su najveći problem trodnevne policijske racije po kampu i odnošenje stranaca u stanicu zbog par grama trave. To je sramota ali je očito da ne možemo dalje od našeg brdsko-planinskog mentaliteta.
Kao što sam već napisao, velik broj stranaca ne kampira nego unaprijed izmajmljuju apartmane. Ja dvije godine iznajmljujem kuću i to na način da mi frend iz Štinjana dovede Engleze jer tamo više nema mjesta.
Neće svatko u šator. Ima onih koji dolaze sa više love u džepu pa traže normalni krevet.
I naravno da ih nema u gradu z vrijeme festivala jer se partija do zore, pa se spava, pa na plažu, pa na festival... ali dio njih ostane još tjedan dana.
Kako nije zatvoren ako domaci ne mogu nigdje kupiti kartu?
A problem su isto i neosvijetljeni prilazni putevi i neuredena okolina i mnogo toga jos, sto nimalo ne ide u prilog domacem turizmu.
U Pula me isto razocarala, od okolisa same Arene do ponude za mlade, koje i nema.
Kartu si sigurno "dobio"

Hvala, na info, odoh sad na glazbu, a dalje o ovoj temi mozemo na PM.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 15:35   #62
Ok, evo ti PM u vezi karte.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 16:16   #63
zbilja tesko pitanje
Tko više buči - mladi ili političari?
__________________
>>Vratio im se Ivo. Lopovi, lupeži, kriminalci, oni koji daju i primaju mito, neće više mirno spavati!<<
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.