Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2006., 12:42   #41
Quote:
lolita11 kaže:
...netko je spominjao ako se ne varam neki slasticarnicu jst CAKE ili slicno u petrovoj blizu MIOC-a
da, ja sam spomenula prije nekoliko dana PIECE OF CAKE, Petrova 66.
Kolači odlični, domaća varijanta, žene peku i odmah prodaju, kao da ste došli kod nekoga doma, 85kn/kg, ali su zaista savršeni!!
Nama je svadba u 19h, žena je rekla da se do subote još možemo i predomišljati oko vrste i količine, što znači da ih peče u subotu ujutro, ili najranije petak poslijepodne. Ima svoju hladnjaču za dostavu, pa ne brinem oko svježine ili pokvarljivosti! Nama je rekla da računamo cca. 20dag po osobi, s time da mi nećemo kolače držati na stolovima, već će se oni poslužiti sa kavicom, dakle iza večere. A torta dolazi u ponoć, žena nam je objasnila da su za 70-tak osoba dosta 3 kata, donji kat je ca. 50 šnita, dakle biti će za svakoga 2 šnite!!
I to je više nego dovoljno, zar ne?? Torta je 700kn.
__________________
... a zapravo mišica
Mišić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 13:02   #42
Quote:
misiz S kaže:
Za doma mislis za dolazak po mladu i to ili???
Meni na stolove idu iz restica, a za kutije za kolace ce mi trebati jos jedno 15 kg (otprilike -kutije su od 300 grama i neka bude 50 kutija...)

Moja mama je isto rekla da ce nesto speci pa bu se valjda skupilo.

Al dakle meni je bitno trebaju li biti isti kolaci i na stolovima i u kutijama ili ne?? Ili mogu biti razliciti kolaci. Mislim ili da na stolove jos dodajemo nesto ovih domacih???
da dolazak po mladu

Ma zasto bi morali biti isti
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 13:07   #43
THNX stela
Malo sam u komi danas pa mi treba malo ohrabrenja, posebno nakon sto mi je mama jucer svega napricala o tim kolacima.
E kako me ubila u pojam. Skroz.

Doslo mi je da odem i sve ih posaljem k vragu!!!
Ah, ... no dobro

__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 14:37   #44
Thumbs up

Mi smo uzeli 50 kg kolaća, a gostiju je 130, u svaku kutijicu ide 30 dkg osim u kutijice za kumove ide duplo, sve skupa je ispala jedna jako pristojna suma zajedno sa tortom!
Domaće slastice Ema - Malešnica
Ženska je super, radi super kolaće (probali)
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 15:53   #45
OK je staviti kolače na stol, ali ja zaista ne želim puno kolača. Primjetila sam da ljudi više jedu voća, nego li kolače. Zaista, ti kolači se ne pojedu, ostanu na tim tacnama, a i neću svima dijeliti. Samo najužoj rodbini.
Zato mislim da je bolje urediti švedski stol voćem, te sasvim malo kolača po stolovima.
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 16:57   #46
a gdje ima kutijica za kolace za kupit? i koje su cijene?
ima u boji? i mogu napisat nasa imena s datumom?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 22:33   #47
Baš mi je drago da je Informirana spomenula Ema-domaći kolači. I ja ću tamo naručiti. Probala sam i dobri su, ne preslatki.

Da li znaš za tortu? Ja bi i tortu tamo naručila, ali nisam vidjela kakve su.
s.a.n.d.r.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 09:54   #48
Quote:
molly* kaže:
a gdje ima kutijica za kolace za kupit? i koje su cijene?
ima u boji? i mogu napisat nasa imena s datumom?
Mi smo svoje kutijice kupili u Stupniku "Sve i svašta" jer su tamo najpovoljnije (male 3 kn, velike 4kn) Nismo se baš previše brinuli oko izgleda, a i mi smo planirali datum i imena ali na naljepnici koja će ići na svaku kutijicu a to ćemo raditi sami!
Imaš kutijica i u Metro-u
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 09:55   #49
jedno glupo pitanje--gdje je stupnik? a kutije su u boji? a kako cete raditi naljepnice? znam da previse gnjavim s pitanjima...al me te kutije sad muce..
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 09:58   #50
stupnik ti je koliko ja znam tamo di je mercatone..najlakse receno..

Ma pusti kutije na miru...gostima ce biti drago i da im kolace das u vrecici..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 09:59   #51
Quote:
s.a.n.d.r.a. kaže:
Baš mi je drago da je Informirana spomenula Ema-domaći kolači. I ja ću tamo naručiti. Probala sam i dobri su, ne preslatki.

Da li znaš za tortu? Ja bi i tortu tamo naručila, ali nisam vidjela kakve su.

Ja sam i tortu tamo narućila, jer smo jednom bili na nekoj fešti za koju su oni radili torte i bile su fenomenalne, samo što sam ja kad sam narućivala tortu donjela sliku torte kakvu želim, i stavrno me ne brine dal ću biti zadovoljna jer imam totalno povjerenje..........
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:00   #52
Prije 2 mjeseca na frendicinoj svadbi bila je jako lijepa torta...vizualno..bas posebna..ali kaj, kad sam dobila komad kroz koji se vidjelo kak je tanki bio..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:02   #53
Quote:
molly* kaže:
jedno glupo pitanje--gdje je stupnik? a kutije su u boji? a kako cete raditi naljepnice? znam da previse gnjavim s pitanjima...al me te kutije sad muce..

Ma i ti što kažu bitni su kolaći, a ne kutijice, kutijice su ti bijele sa malim srebrnim srčekima (ali imaš i sa srcima u nekoj drugoj boji - nisam gledala jer me nije zanimalo) kupit cu u nekoj knižari one male jajaste naljepnice kakve se lijepe na kristal, i na njima jednostavno isprintati imena i datum i to je to, jer meni je bilo malo previše davati za kutijice 5-6kn (takve su cijene po ovim agencijama)
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:09   #54
Quote:
informirana kaže:
Ma i ti što kažu bitni su kolaći, a ne kutijice, kutijice su ti bijele sa malim srebrnim srčekima (ali imaš i sa srcima u nekoj drugoj boji - nisam gledala jer me nije zanimalo) kupit cu u nekoj knižari one male jajaste naljepnice kakve se lijepe na kristal, i na njima jednostavno isprintati imena i datum i to je to, jer meni je bilo malo previše davati za kutijice 5-6kn (takve su cijene po ovim agencijama)
to s naljepnicama za kristal je SUPER IDEJA! mogla bi i ja tako!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:15   #55
Joj curke moje, kak si vi samo jos vishe posla na ledja navlacite..ja na neciju svadbu ne idem radi kolaca, hrane i pica..idem zato da sa dragim ljudima proslavim njihov dan..a sad, dal cu dobiti kolace ili ne, briga me..tako ce biti i na mojoj svadbi..ja vjerojatno necu kolace davati..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:15   #56
Smile

Quote:
molly* kaže:
to s naljepnicama za kristal je SUPER IDEJA! mogla bi i ja tako!!

Da ideja je dobra, mi smo jako puno stavri radili tako sami od pozivnica, poklona za goste itd, da ipak malo ušparamo, a inaće ti na kutije za kolaće ide takva naljepnica od slastičarnice, pa nam sinula ideja da zašto nebi mogla biti naša naljepnica
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:17   #57
Quote:
informirana kaže:
Da ideja je dobra, mi smo jako puno stavri radili tako sami od pozivnica, poklona za goste itd, da ipak malo ušparamo, a inaće ti na kutije za kolaće ide takva naljepnica od slastičarnice, pa nam sinula ideja da zašto nebi mogla biti naša naljepnica
da stvarno je super ideja! samo bi ja htjela malo vece naljepnice da ipak ne budu onako male ko od slasticarne...a to ima u obicnoj papirnici za kupit?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:21   #58
Mislim, trebalo bi biti, još nismo išli gledati, ali ako i nema onda cu kupiti neke malo drugačijih dimenzija a to sigurno ima u nekoj prodavaonici za uredski materijal (ali mislim da bi u svakoj papirnici to trebali imati)
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:39   #59
ej informirana.....daj mi reci di je ta EMA?...negdje sam izgubila post... imas kakav kontakt broj?
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:43   #60
Thumbs up

Quote:
DiscoKoogla kaže:
ej informirana.....daj mi reci di je ta EMA?...negdje sam izgubila post... imas kakav kontakt broj?

To ti u Malešnici, ženska se zove Snježana - 098 - 326 556

Nazoveš pa pitaš, nemaš kaj izgubiti
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.