Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2008., 19:30   #1
Ćiro izbornik BiH ??

Mislim da je on pravi čovik za to ali i s druge strane da je to greška! Ali biće jako teško, možda to malo smiri napetu situaciju među Muslimana i Hrvata.

http://sportal.vecernji.hr/vld/sport...24104/index.do
mi_Hrvati is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:35   #2
ma sine, ti očito prezumpiraš i prikupljaš sebi političke poene aludirajući na nacionalizam a ja tebi sine ovako u afektu odgovaram i pitam te sad tu - gdje si bio kad je grmilo i kad je kvalitet bio iznad kvantitete? ćiro zna boga ti! ma da u bosni ostane i 11 hrvata - imamo momčad! http://www.youtube.com/watch?v=1UkgY6KgEok
anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 22:08   #3
Ovaj izbor Ćire za izbornika repke BIH za mene je vrlo iznenađujuć. Paradoks je da u skupini igraju sa Turskom. Da mi je znat za kog će sad COD i ekipa sa turskim zastavama navijat ? Za Hrvata i Tuđmanovca (po njihovom sigurno i ustašu) Ćiru ili za Turkiye. Volio bih da se izjasne. Ili su i oni "prosto zaprešašteni" ?
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 23:07   #4
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Ovaj izbor Ćire za izbornika repke BIH za mene je vrlo iznenađujuć. Paradoks je da u skupini igraju sa Turskom. Da mi je znat za kog će sad COD i ekipa sa turskim zastavama navijat ? Za Hrvata i Tuđmanovca (po njihovom sigurno i ustašu) Ćiru ili za Turkiye. Volio bih da se izjasne. Ili su i oni "prosto zaprešašteni" ?
Da i mene to zanima mamicu im njihovu dami je sada da ih vidim.
mi_Hrvati is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:03   #5
Zanimljivo da se u čitavoj priči spominje i Bandić koji je bio prevaga da Ćiro prihvati poziciju.
hercegovac1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 15:44   #6
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Ovaj izbor Ćire za izbornika repke BIH za mene je vrlo iznenađujuć. Paradoks je da u skupini igraju sa Turskom. Da mi je znat za kog će sad COD i ekipa sa turskim zastavama navijat ? Za Hrvata i Tuđmanovca (po njihovom sigurno i ustašu) Ćiru ili za Turkiye. Volio bih da se izjasne. Ili su i oni "prosto zaprešašteni" ?
Biti će svakako,svoj svome i na svome !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:36   #7
moze pitanje? - zasto je cudno sto je jedan bosanac trener reprezentacije svoje rodne BiH?...
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:42   #8
Quote:
krulesays kaže: Pogledaj post
moze pitanje? - zasto je cudno sto je jedan bosanac trener reprezentacije svoje rodne BiH?...
Dobro pitanje. Smeta jer bi se moglo dogoditi da Hrvati iz BiH ostanu igrati za svoju državu, tj. da se prekrši praksa u kojoj igraju za Hrvatsku (koliko ih je bilo na Euru? Ćorluka, Kovač jedan, drugi, Petrić, Šimunić itd.)
juzer_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:50   #9
Quote:
juzer_name kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje. Smeta jer bi se moglo dogoditi da Hrvati iz BiH ostanu igrati za svoju državu, tj. da se prekrši praksa u kojoj igraju za Hrvatsku (koliko ih je bilo na Euru? Ćorluka, Kovač jedan, drugi, Petrić, Šimunić itd.)
...pa ko brani kovacu niki i njegovom bratu robjertu također da igraju za beiha ako oni to zele...ionako nam cijelu reprezentaciju cine hrvati iz bosne...pa ako hoce nek igraju za beiha...ako hoce...pa to im je domovina...eto ti viduke...nesto malo cmrljio za nas al on ode za klokaniju
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:01   #10
Quote:
krulesays kaže: Pogledaj post
...pa ko brani kovacu niki i njegovom bratu robjertu također da igraju za beiha ako oni to zele...ionako nam cijelu reprezentaciju cine hrvati iz bosne...pa ako hoce nek igraju za beiha...ako hoce...pa to im je domovina...eto ti viduke...nesto malo cmrljio za nas al on ode za klokaniju
nemere...ako odigraš jednom za neku A repku ,nema povratka, moš samo za tu igrat ili nikako...Kovači su ispuhani, dolaze nove nade a BiH je uvijek bila puna talentiranih nogometaša...sad se uzjogunili ovi naši a i ovi preko da će ih Ćiro obrlatiti da igraju za BiH a ne za Hrvatsku.
juzer_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:06   #11
Quote:
juzer_name kaže: Pogledaj post
nemere...ako odigraš jednom za neku A repku ,nema povratka, moš samo za tu igrat ili nikako...Kovači su ispuhani, dolaze nove nade a BiH je uvijek bila puna talentiranih nogometaša...sad se uzjogunili ovi naši a i ovi preko da će ih Ćiro obrlatiti da igraju za BiH a ne za Hrvatsku.
..ovo nisam zna da ako jednom odigras da nema povratka...hm...interesantno...inace uopce ne pratim nogomet...cak nisam gledao ni euro 2008....
...pa cuj...ako ih i navesla za beiha...pa razmisljaj ti kao sef...neko te imenuje za sefa...i sto?...da bi dobro radio vrbujes dobre radnike....tako i ciro...ako i bude vrbovao vrbovat ce samo zato da bude dobrih rezultata...jebi ga posao je oduvijek bio posao...di je posao tu su pare...a di su pare brajko nema ni nacionalnosti ni granica....to jako dobro znaju balkanski kriminalci
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:15   #12
Quote:
krulesays kaže: Pogledaj post
..ovo nisam zna da ako jednom odigras da nema povratka...hm...interesantno...inace uopce ne pratim nogomet...cak nisam gledao ni euro 2008....
...pa cuj...ako ih i navesla za beiha...pa razmisljaj ti kao sef...neko te imenuje za sefa...i sto?...da bi dobro radio vrbujes dobre radnike....tako i ciro...ako i bude vrbovao vrbovat ce samo zato da bude dobrih rezultata...jebi ga posao je oduvijek bio posao...di je posao tu su pare...a di su pare brajko nema ni nacionalnosti ni granica....to jako dobro znaju balkanski kriminalci
Ćiro je maher kad su pare u pitanju...rekao je danas nešto na dnevniku u stilu da će ih naštimati da će zapjevati kao labudi...najljepši će to njegov pjev biti prije smrti, tako nekako reče i onda skoči u more napravivši salto. Ćiro showman.
juzer_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:04   #13
aha ... igrat ce za bosnu...sigurno

ciro ce ih nagovorit
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:12   #14
Quote:
shteva kaže: Pogledaj post
aha ... igrat ce za bosnu...sigurno

ciro ce ih nagovorit
Zašto nebi ljudi koji su rođeni u Bosni i Hercegovini igrali za Bosnu i Hercegovinu? Oćeš malo pojasniti?
juzer_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 07:58   #15
jos samo fali da se poslije ove epizode sa domovinom, vrati u Pristinu. jebate. Pristina ak tad ne bi bila prvak Europe, i ak onaj njihov stadion ne bi bio prosiren za oko 200000 mjesta...
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 08:30   #16
Quote:
juzer_name kaže: Pogledaj post
Zašto nebi ljudi koji su rođeni u Bosni i Hercegovini igrali za Bosnu i Hercegovinu? Oćeš malo pojasniti?
I da sam sto puta rođen u BIH,a rođen sam jedanput u katoličkoj hrvatskoj Derventi , nemogu svojom domovinom smatrat Goražde ili Trebinje koje vjerski niti narodnosno samnom nema veze. Ne razumijem po čemu je meni Goražde ili Foča domovina, nikad tamo bio , niti želim otići.
Easternborder II is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 08:55   #17
Quote:
Easternborder II kaže: Pogledaj post
I da sam sto puta rođen u BIH,a rođen sam jedanput u katoličkoj hrvatskoj Derventi , nemogu svojom domovinom smatrat Goražde ili Trebinje koje vjerski niti narodnosno samnom nema veze. Ne razumijem po čemu je meni Goražde ili Foča domovina, nikad tamo bio , niti želim otići.
Rođen si u Derventi, ovakvi epitetski privjesci su nepotrebni i apsurdni. Svojom domovinom bi trebao smatrati BiH jer je Derventa grad koji se nalazi u BiH. Sve ostalo je podosta shizoidno.
juzer_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 10:53   #18
Quote:
Easternborder II kaže: Pogledaj post
I da sam sto puta rođen u BIH,a rođen sam jedanput u katoličkoj hrvatskoj Derventi , nemogu svojom domovinom smatrat Goražde ili Trebinje koje vjerski niti narodnosno samnom nema veze. Ne razumijem po čemu je meni Goražde ili Foča domovina, nikad tamo bio , niti želim otići.
Svako ima pravo na svoje misljenje.Cak i na ovako pogresno.
Medjutim nemoj se nista cuditi ili ljutiti sto neko iz Gorazda ili Sarajeva smatra Derventu svojom domovinom.Sve je to BiH.

Ja bih primjetio da je ovakvo razmisljanje jedan od glavnih uzroka svih problema u BiH.
Tahvil-pasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 10:58   #19
Quote:
juzer_name kaže: Pogledaj post
Rođen si u Derventi, ovakvi epitetski privjesci su nepotrebni i apsurdni. Svojom domovinom bi trebao smatrati BiH jer je Derventa grad koji se nalazi u BiH. Sve ostalo je podosta shizoidno.
Srećom pa si ti posve tolerantan i miroljubiv borac za ljudska prava i reći ćeš kome kako se treba osjećat, a ako ne poslušaju sve u gulag
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 11:05   #20
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Srećom pa si ti posve tolerantan i miroljubiv borac za ljudska prava i reći ćeš kome kako se treba osjećat, a ako ne poslušaju sve u gulag
Odluta ti...kakva sad tolerancija i miroljubivost a kamoli ljudska prava...ovo što si citirala a što napisah je bila čista logika, nepogrešiva dapače...države postoje, granice su jasne, logika sama tjera svoj tok a sve ovo ostalo su pusta naklapanja.
Inače, poznato je da su logika i osjećaji često ako ne i uvijek u dihotomnom (da me shvatiš, oprečnom) odnosu.
juzer_name is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.