Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2017., 10:15   #1001
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Na stranici Zoološkog imaš informacije o rođendanima, ja sam gledala prošle godine, ali sam se kasno sjetila, valjda treba mjesecima unaprijed rezervirati. Ono što se meni ne sviđa je da na 5 djece mora ići jedan roditelj, tj. odrasla osoba, a ne znam baš koliko bi roditelji bilo oduševljeni tom idejom. Barem je tako bilo, ne znam je li se što promijenilo.
Da, vidiš, to treba uzeti u obzir. A budući da smo u Novom Zagrebu pitam se koliko je roditelja spremno voziti klinca na proslavu u zoo.Koliko vidim školski prijatelji se s proslavama vrte po kvartu, najdalje je bila ova u Avenue mallu u kinu.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:28   #1002
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Uh, takva proslava bi bila vjerojatno zanimljiva svoj djeci koja bi došla na rođendan, ali moja bi to shvatila kao kaznu (danas me obavijestila da imaju tjelesni i da će vjerojatno igrati Graničara...pogled je odavao sve. Mrzi tjelesni).

Nisam još čula za takvu proslavu.
onda ti moja iskustva nece puno pomoci, moja je antipod tvojoj
ali ok, ima ona frednicu koja je takva, imala je rockas u MSU, fora je a i djeca koja su aktivnija imaju atrakciju u vidu tobogana
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:40   #1003
Ovo u MSU mi se već više sviđa (mada ona se neće spustiti toboganom ), ali ne mogu naći koliko je to novaca, pa ako netko zna, bila bi zahvalana za info.
Poslat ću im mejl da vidim ima li termina (i koliko bi me to koštalo, imam osjećaj da dosta stoji).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:41   #1004
znam da je pocetna cijena dosta niska ali sve se zivo nadoplacuje pa... reci ce ti mailom oni, ja se ne sjecam koliko je frendica platila
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:42   #1005
Imas i na stranici Djecji dogadaji link na rodendaonice pa vidi kaj se nudi. Vidim na prvu neke Male kreativce i Bioteku...baci oko

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 20:18   #1006
premješteno s druge teme.


Sta igraonica dodje 2000 kn

Meni jedino nervira sta su ove torte s likovima postale bas must have. I onda moras pljunit 500-600 kn za tako nesto.
Nitko se vise ne veseli samo puhanju svjecica.

I mi smo nasoj za 1.rodj.narucili lik Minnie Mouse. I to nisam ja htjela nego me mama nagovorila. Kao nek se obiljezi.
Ne da nisam htjela zbog love nego sam htjela imat obican regularan rodjendan bez histeriziranja oko naslikavnja kraj torte, (ionako nije znala puhat svjecice)
__________________
Latinska poslovica

Zadnje uređivanje gargamišamel : 13.03.2017. at 23:30.
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 20:34   #1007
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Sta igraonica dodje 2000 kn
ne.

nakon raspitivanja u desetak igraonica unutar 4 godine, najskuplja je bila 1200 kn (s ukljucenom klopom, cugom i tortom).
ne znam koje su to i sto nude za 2000 kn.
cijene se uglavnom krecu oko 800-900 kn plus eventualno torta posebno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 21:17   #1008
Paa 1800 je ona u greengoldu. Ne znam kako se zove. Jos 350kn za cugu u obliznjem pubu. Ne znam da li je u tih 1800 uopce torta. Onda smo mislili iznajmiti prostor i madjionicara 1h, animatore. Opet 2000.. kako god okrenes.
Vjerojatno ima i za manje pare ali ja nemam pojma.


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 22:05   #1009
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Sta igraonica dodje 2000 kn

Meni jedino nervira sta su ove torte s likovima postale bas must have. I onda moras pljunit 500-600 kn za tako nesto.
Nitko se vise ne veseli samo puhanju svjecica.

I mi smo nasoj za 1.rodj.narucili lik Minnie Mouse. I to nisam ja htjela nego me mama nagovorila. Kao nek se obiljezi.
Ne da nisam htjela zbog love nego sam htjela imat obican regularan rodjendan bez histeriziranja oko naslikavnja kraj torte, (ionako nije znala puhat svjecice)
pa ne moras nis naruciti, napravis sam

ja znam samo jednu igraonicu koja je preko 1500, habbyland ili kak se pise. ostale su 500- 1500.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 22:06   #1010
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ne.

nakon raspitivanja u desetak igraonica unutar 4 godine, najskuplja je bila 1200 kn (s ukljucenom klopom, cugom i tortom).
ne znam koje su to i sto nude za 2000 kn.
cijene se uglavnom krecu oko 800-900 kn plus eventualno torta posebno.
Koliko sam uspila povatat od mama, 2 sata u ovoj nasoj je 600 kn.
Mislim da su grickalice i pice ukljucene, torta i ostalo ne.
Bas cu pitat rodicu, sad me zaintrigiralo.
Ta od 1800 je stvarno preskupa, ali ko zna, mozda dodje David Copperfield uzivo
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 22:12   #1011
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa ne moras nis naruciti, napravis sam

ja znam samo jednu igraonicu koja je preko 1500, habbyland ili kak se pise. ostale su 500- 1500.


Bio je nedavno jedan clanak sa slikama homemade torti s raznim likovima, svega se naslo..zamisljam kako bi meni super islo
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 22:15   #1012
Ne znam jel offtopic al lijepim kad sam vec nasla 2 igraonice u kojima je bila ugodna atmosfera
http://djecjigrad.hr/rodendani i
http://rodendani.neonato.hr/paketi/ -ali cijena najmanjeg paketa oko 1800kn.
Ima tih igraonica svakavih u kojima smrdi i mracne su, stol postavljen nikako..ili istovremeno vise rodjendana... Kontam da to djeci nije tak bitno, ali meni je bas bezveze.

Roditelji obavezno zasjednu na cugu. 15 ljudi bude minimalno. Pa je to taman tako parsto kuna.

Ovisno je li jutro pa su kave ili popodne pa su pive, cijedjeni sokovi isl.

E a kako je u msu-u? Koji je program u ponudi?




Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 06:17   #1013
Moja je po vlastitoj zelji slavila zadnje u onoj jungle play 2, radni dan, do 20 djece je 750kn 2h plus torta i pizza, grickalice i facepainting ukljuceni, sve skupa ispod 1000kn. Meni osobno se taj prostor ne svidja, malo, maracno i bez prozora, ali oni uvijek kazu da im je tamo super
Ona u pointu je skuplja, u cc1 jos skuplja a najskuplja je valjda ona na velesajmu ali tamo nismo nikad organizirali, samo smo bili par puta (tj oni, ja nisam ostajala)
Uglavnom stvarno ima jeftinijih a ok...

Inace neki caste roditelje, neki ne, ali ako se vec zasjedne popije se kava ili sok, kakve pive i cascenja od vis stotina kuna, max 200 za sve pozvane.

I ovaj mjesec je vec pozvana na peti rodjendan, kod nje su igraonice jos u djiru a drugi razred os.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:47   #1014
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Moja je po vlastitoj zelji slavila zadnje u onoj jungle play 2, radni dan, do 20 djece je 750kn 2h plus torta i pizza, grickalice i facepainting ukljuceni, sve skupa ispod 1000kn. Meni osobno se taj prostor ne svidja, malo, maracno i bez prozora, ali oni uvijek kazu da im je tamo super
Ona u pointu je skuplja, u cc1 jos skuplja a najskuplja je valjda ona na velesajmu ali tamo nismo nikad organizirali, samo smo bili par puta (tj oni, ja nisam ostajala)
Uglavnom stvarno ima jeftinijih a ok...

Inace neki caste roditelje, neki ne, ali ako se vec zasjedne popije se kava ili sok, kakve pive i cascenja od vis stotina kuna, max 200 za sve pozvane.

I ovaj mjesec je vec pozvana na peti rodjendan, kod nje su igraonice jos u djiru a drugi razred os.
pa sok je skuplji od pive
ja rijetko sjednem s njima, pogotovo ne ako su rodjendani od 3 sata.
ali nasi svi pozivaju, i mislim da te cifre lako odu prek 300kn, pogotovo ak se narucuju duple cuge (ipak sjedis 3 sata), nekad dodju oba roditelja, dost ih kapa (dodju an pol sata kad ostavljaju dijete, ili pol sata pred kraj...i opet nes popiju, skupi se)

cijene se poprilicno razlikuju od radnog tjedna i vikenda, ponuda dana i sl akcija (pa dobiju termin za rodjendan u nedjelju ujutro u 9:00, moja je to dozivjela ko kaznu ), od toga dal je igraonica samo za njih, ili je papirnatim zidom odvojena od drugih paralelnih rodjendana ili slucajnih prolaznika koji djecu ostavljaju na igri.
dal su animatori samo tete cuvalice, ili nesto i rade s klincima, sto sve paket ukljucuje itd.
i to podize cijenu, tak da meni cifre 1500kn+ nisu nerealne, stovise, cini mi se da smo mi i najcesce isli po takvim igraonicama ili ona naprosto nije htjela otic u one znj

njoj se najvise svidjelo u kazalistu tresnja; predstava plus druzenje s glumcima i onda tulum/igra u onom prostoru ispred.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:55   #1015
do sada jos nikad nismo platili vise od 200 kn a ljudi su ostajali. doduse nikome nije palo na pamet da narucuje pive i sokove kao sto ni meni nije palo na pamet
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 00:14   #1016
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
do sada jos nikad nismo platili vise od 200 kn a ljudi su ostajali. doduse nikome nije palo na pamet da narucuje pive i sokove kao sto ni meni nije palo na pamet
al to ne znci da se to en moze dogoditi.
i cifre se mogu nakupiti, ono sto katjes spominje, nije nimalno nerealno, pogotvoo ako pricamo o kvaliteti igranica.
i velim, nasi su uglavnom zvali na pakete od 3 sata, mozda ih je par bilo dva. sto isto, ak roditelji ostaju cijelo vrijeme, ukljucuje i dodatnu cugu, jer se ne radi o teenagerima da uz jednu kavu sjede satimai.pogotovo ak birc nije samo igraonicki, a najcesce nije.

ja ne pijem kavu, i da ja pozivam, ne bi racunala da se narucuje samo kava, meni bi i sok ili piva bilo pod normalno, i ne bih racunala na samo 200kn
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 08:17   #1017
200kn??? Ajde super....iako mi se cini nerealno.
Kod mene rijetko tko prije kavu - ja prva ne tako da se nadje svega na meniju ( pive, bambusa, sokova....).
Mislim svatko naruci sto hoce (meni je bedasto pozvat ljude na cugu i onda im odredit da piju samo kavu) i s tim racunam tako da je iznos puno visi od 200kn

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 08:23   #1018
pa nitko ne odredi, ali ljudi redom budu skromnijih zahtjeva kad piju na tudji racun, jos nisam bila na takvom okupljanju d aje netko pio bambuse i pive
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 09:24   #1019
Ja prva pijem bambus (ako ja organiziram ) ili sok ak sam kod drugih i ak manje vise svi naruce kavu( koji je cesto od 12-15kn)
Hebiga..... Mi smo takva ekipa, slabo pijemo kavu kad smo na okupu (vecina uopce ne pije kavu - ili sok ili malo alkohola )

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:19   #1020
Od sveg srca preporucam igraonicu Neonato kiss (u sklopu Neonato dućana)
Od dekoracija do animacije - sve savršeno
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.