Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 18:05   #21
Rosana, ja bih ti savjetovala da odmah počmeš štediti ruke od kemikalija i vode. Ako već moraš, stavi rukavice. Kad jednom dođe do promjena na koži u vidu atopijskog ili inih dermatitisa, već si da i ne znaš u slijepoj ulici. To se liječi vrlo sporo ili češće nikako. Lijekovi i kreme su uglavnom štetni za zdravlje pa se nađeš u velikim problemima. Dakle, čuvaj ruke, njeguj ih neutralnim kremama.
Sad nešto o venama, ako sam dobro shvatila na vanjskom dijelu šake. I meni su one godinama izražene, ali je prije sve skupa pravilno izgledalo. Pojavom prvih znakova dermatitisa i širenjem istog, slika tih vena mi je daleko lošija. Izgubila se nekakva simetrija koja je bila na lijevoj i desnoj ruci.
I ja imam niski tlak (ako to ima ikakve veze).
coralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 22:16   #22
iskacu mi zile na rukama

Hvala ti Coralina na savjetima, ali ja sam ti konobar i mozes misliti kako bi se osjecao gost da mu kavu serviram s rukavicama na rukama. Nemoguce je svaka malo, stavljati i skidati ih.Nemam nikakvih promjena na kozi, osim sto sam nakon tvojih rijeci i ja primjetila asimetriju (na ljevoj su jace izrazene i kao da drugacije no na ljevoj krivudaju).Samo neka ne bole,sve je ostalo podnosljivo. Laktovi su mi jako bolni, toliko da me bol budi nocu. Osjecam tada potrebu za grijanjem laktova. Ah, godine su to, mislim...mozda i kicma kako ljecnici vele.
rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:59   #23
da, i meni su izrazene zile na rukama (podrucje od zgloba do prstiju). uzas.
inace, skuzila sam da kad legnem u krevet - stvar je cist normalna, povuku se.

sad sam bas probala onaj trik kaj je gore netko navel - podignes ruke, odnosno sake prema gore - bogme pali.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:04   #24
Vrijeme je da pređeš na heroin
kipios is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:09   #25
nope. samo alkohol (doduse rijetko) i cigarete ().
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 17:33   #26
Niski tlak i patim od istog ali kako kad...ako je napor ili drzim ruke pod odrdjenim kutem onda se jace vide.....navikla sam se na to....sta mogu.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 18:11   #27
to ti moze bit od vrucine, napora,...meni isto znaju tak skocit...
renchys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 14:35   #28
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
da, i meni su izrazene zile na rukama (podrucje od zgloba do prstiju). uzas.
inace, skuzila sam da kad legnem u krevet - stvar je cist normalna, povuku se.

sad sam bas probala onaj trik kaj je gore netko navel - podignes ruke, odnosno sake prema gore - bogme pali.
da, to sam i ja skuzila. dignes ruke iznas glave i odma se povuku. za 5-6 sekundi. al i isto tako brzo dodju u prvobitno stanje. cini mi se da je ljeti gore, sta se toga tice.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 22:28   #29
Meni su izražene žile na šakama,ali nemam niski tlak.
Mislim da to još ima veze sa kilažom,jer ja imam tanke ruke,pa su valjda time i žile izraženije.
Navikla se,je..ga..
lajbek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 11:11   #30
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
i jos jedna
iskoce mi na sakama i stopalima, s gornje strane, naravno
lose je samo sto je jedna iskocila jace od ostalih i zestoko boli
meni isto, cesce iskacu po ljeti kada je bas jako vruce.
rose1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2020., 13:49   #31
Sinoc mi je bilo hladno i na vanjskom dijelu sake vena mi je postala izrazenije i lagano boli zavisno od polozaja. Boli tocno na dva mjesta, a na tim mjestima je vena i vise izrazena
Marza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2020., 23:14   #32
Jos da dodam kad sjedim ili lezim ne vidi se ali kad stojim izgleda ko da se vena rasirila
Marza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.