Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2010., 11:18   #61
Quote:
vinova lozinka kaže: Pogledaj post
Je li se samo meni ovi tlocrti u Medarskoj čine katastrofalni? Mislim, pa što je ovo, "rohbau tlocrt" gdje bi korisnik trebao s privatnim arhitektom prepraviti stan? (2s s boravcima od 50m2 i terasama od 60m2, trosobni s blagovaonicama u hodniku i sl....)
Tlocrti su katastrofa. Mislila sam da su koma oni s Oranica-Špansko, kad evo novog iznenađenja
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 12:07   #62
slažem se , iako znaju što ljudi traže najviše, e pa bas onda tog ima najmanje i slično. sve u svemu moglo je i bolje
Bare23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 09:57   #63
ima li kakvih novosti??? oglašava li se tko po pitanju gradnje na Oranicama???
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 20:45   #64
da stvarno, jel netko čuo kakvu novost?:-)
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 10:12   #65
hm, novost ne, al sam bio oko 11.08 na predbiljezbi za stan u spansko-oranicama, ostalo je svega jos par slobodnih stanova. covjek mi je rekao da bi izgradnja trebala poceti krajem 9 mjeseca (sto i nije nova informacija), uglavnom rekao je da cekam neki papir na mejl koji cu ispunit i vratit mu nazad...heto... i nisu bas neke novosti.
__________________
negdje sam se izgubio...
brontosaur.69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 10:25   #66
da, tak su i meni rekli, samo mi se sve čini jako šlampavo organizirano i sve skupa je trapavo bez nekog reda i redosljeda, po principu ko prvi....tak da su kao sve podjelili i više nema za oranice.
nadam se da bude nekaj iz toga svega
Bare23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 17:50   #67
a valjda bude, a da je šlampavo je, jako šlampavo. ako nekoga zanima, spuštat će se cijena "bandićevih" stanova u Sopnici, jer im gori pod petama. Navodno će biti 900€ kvadrat, odnosno već je 900€ ali samo za djelatnike holdinga, pa će sad davat za sve po toj cijeni.
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 14:34   #68
Kakve vam se čine cijene tih stanova? Meni, s obzirom na trenutnu situaciju na tržištu, baš ne izgledaju toliko ekstra povoljne. Npr. dvosobni stan Špansko-Oranice cca 40 m2 oko 62000 eura. Stan 52000 + parkirno mjesto koje moraš kupti preko 10000. A još se nije ni počelo graditi...
vlati_trave is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 17:27   #69
Thumbs up bok buduća susjeda

Quote:
Caipirinha kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na iscrpnom izvješću
jel ima netko da je čuo za loša iskustva sa stanovima na zadnjem katu? Naime, ja rezervirala stan na 5. (zadnjem) pa me frend popljuvao kako ću ja biti prva na udaru ak nesto procuri. Doduše, ima pravo, ali ipak...
projekt oranice ima 7 katova ja sam rezervirao stan na 5. ako je krov lagano kosi i izolacija dobra nije bed samo što je ljeti vruće i čuje se strojarnica lifta na zadnjem katu ali ti zato niko ne skaće po glaci kao moji sadašnji susjedi kat iznad
mlinka 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 20:27   #70
Thumbs down

Quote:
mlinka 2 kaže: Pogledaj post
projekt oranice ima 7 katova ja sam rezervirao stan na 5. ako je krov lagano kosi i izolacija dobra nije bed samo što je ljeti vruće i čuje se strojarnica lifta na zadnjem katu ali ti zato niko ne skaće po glaci kao moji sadašnji susjedi kat iznad
nema cijela zgrada sedam katova, samo dio (dva-tri ulaza) - ja sam rezervirala stan na 5. posljednjem katu i više me brine to što balkon nema apsolutno nikakvu nadstrešnicu (čak ni betonski krović ili nešto slično)
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 21:45   #71
Vijest na portalu Poslovni.hr

http://www.poslovni.hr/vijesti/sindi...na-155261.aspx
tapiserija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:23   #72
pozz

Quote:
anna_m kaže: Pogledaj post
nema cijela zgrada sedam katova, samo dio (dva-tri ulaza) - ja sam rezervirala stan na 5. posljednjem katu i više me brine to što balkon nema apsolutno nikakvu nadstrešnicu (čak ni betonski krović ili nešto slično)
iznad mog rez. stana br 20 ima još 2 kata a što se tiće balkona tu slatku brigu nemam jer nije predviđen u mom novom stanu ( ljudi rade nadstrešnice u vlastitoj režiji samo treba paziti da ne narušavajuizgled zgrade a i mislim da treba idjeni nacrt treba odobriti graditeljstvo)
mlinka 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:25   #73
zaba

Quote:
brontosaur.69 kaže: Pogledaj post
hm, novost ne, al sam bio oko 11.08 na predbiljezbi za stan u spansko-oranicama, ostalo je svega jos par slobodnih stanova. covjek mi je rekao da bi izgradnja trebala poceti krajem 9 mjeseca (sto i nije nova informacija), uglavnom rekao je da cekam neki papir na mejl koji cu ispunit i vratit mu nazad...heto... i nisu bas neke novosti.
ja sam dobio mail od matice u vezi namjere kreditiranja putem ZA BE prošli tjedan
mlinka 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:38   #74
Question informacije radi

Quote:
olio kaže: Pogledaj post
Evo prezentacije za Rudeš-Nove Oranice (http://www.fsb.hr/matematika/downloa...ezentacija.pdf) koga zanima ova lokacija neka pogleda. Evo i prezentacija za Središće (http://www.nsz.hr/datoteke/09-10/oglas%20SREDISCE.pdf)

Eto sad imamo ponude sve ...sad čekamo uvijete

Načuo sam da projekt rudeš- nove oranice kasni i da je upitan jer su ispod nađene dosta neugodne podzemne vode što otežava i poskupljuje građenje
mlinka 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 14:55   #75
Quote:
mlinka 2 kaže: Pogledaj post
projekt oranice ima 7 katova ja sam rezervirao stan na 5. ako je krov lagano kosi i izolacija dobra nije bed samo što je ljeti vruće i čuje se strojarnica lifta na zadnjem katu ali ti zato niko ne skaće po glaci kao moji sadašnji susjedi kat iznad
Ma nosim se ja dobro s vrućinama, više me strah zime . Ali imaš pravo, sve je podnošljivo dok ti ne skaču po glavi
Caipirinha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 21:08   #76
Danas sam bio na terenu, ništa se nije pomaklo ni millimetar, nema table niti ništa....
Bare23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 22:57   #77
Quote:
mlinka 2 kaže: Pogledaj post
ja sam dobio mail od matice u vezi namjere kreditiranja putem ZA BE prošli tjedan
ma daj....i, što kažu??!!!.....meni nije još nista stiglo
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 23:17   #78
Lightbulb

Quote:
anna_m kaže: Pogledaj post
ma daj....i, što kažu??!!!.....meni nije još nista stiglo
to je nekakvi upitnik od za be u kojem su osobni podaci i ostalo tipa s kim živite koliko zarađujete da li namjeravate da ti učešće i sl ali bez njivove ponude. popuni se upitnik i pošalje matici u tajništvo.svi koji su se predbilježili već su to trebali dobiti i poslati. ako neko nije dobio pošaljem mu mailom
mlinka 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 23:29   #79
Thumbs up zamjena

Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
Tlocrti su katastrofa. Mislila sam da su koma oni s Oranica-Špansko, kad evo novog iznenađenja
mjenjam hrpu tlocrta iz oranice špansko i nešto iz središća za tlocrte iz medarske(gdje je ta medarska uopće?) [email protected]
mlinka 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 10:35   #80
U kojem kvartu je stan za koji si se predbiljezio?
Ja sam se predbiljezila za stan u Srediscu i nisam dobila nikakav mail od ZABAe.

Quote:
mlinka 2 kaže: Pogledaj post
to je nekakvi upitnik od za be u kojem su osobni podaci i ostalo tipa s kim živite koliko zarađujete da li namjeravate da ti učešće i sl ali bez njivove ponude. popuni se upitnik i pošalje matici u tajništvo.svi koji su se predbilježili već su to trebali dobiti i poslati. ako neko nije dobio pošaljem mu mailom
tapiserija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.