Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2012., 13:28   #4681
Ako referendum ne uspije, glavni krivci su vrh države koji je svojom agresivnom kampanjom samo stvorio kontraefekt. Pogotovo ona Josipovićeva reklama, pari ko da objašnjava retardiranom ditetu.
The Godfather is offline  
Old 22.01.2012., 13:36   #4682
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Ako referendum ne uspije, glavni krivci su vrh države koji je svojom agresivnom kampanjom samo stvorio kontraefekt. Pogotovo ona Josipovićeva reklama, pari ko da objašnjava retardiranom ditetu.
Referendum će uspjeti, bez brige. Šteta što referendum nije vezan uz postotak izlaznosti.
DJTcro is offline  
Old 22.01.2012., 13:43   #4683
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Ako referendum ne uspije, glavni krivci su vrh države koji je svojom agresivnom kampanjom samo stvorio kontraefekt. Pogotovo ona Josipovićeva reklama, pari ko da objašnjava retardiranom ditetu.
Ti kao ono živiš u demokraciji pa će se brojit glasovi pa oni igraju na sigurnu kartu, mogli su oni i još gluplje reklame puštati...

Tamo di idemo nema demokracije, imaš EU parlamenat koji o zakonima odlučuje kao i ja, ovi iz komisije, koji nisu ni vidjeli glasačke kutije su glavni i odgovorni, a ko tek stoji iza njih možda "narod s pravom glasa"
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.01.2012., 13:46   #4684
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Referendum će uspjeti, bez brige. Šteta što referendum nije vezan uz postotak izlaznosti.
Sve je već zaokruženi i pobrojanano ma ko u anketama, nema greške.

I onda se čudimo što imaju ovako loše reklame, pa žele pokazati što misle o narodu
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.01.2012., 14:08   #4685
Za i protiv

gost kaže:
.
Siječanj 22, 2012 u 9:18 prijepodne

Poštovani političar

Ne zanam da li je kasno s ovom porukom ali ipak je pišem… slažem se s gore napisanim člankom u potpunosti a ima dodati ovo:ali smo vam svoj glas na izborima, prvo HDZ a sada kukuriku koaliciji i najmanje i jedino što tražim od vas je da radite u unteresu 4 milijona stanovnika ove države.
Kažete teška su vremane, treba štediti,uvodite nove stope PDV, ukidate mnoga prava običnom radnom čovjeku i umirovljeniku.I do sada im je život neizdrživ pa gledaju na svaku kunu a u takvim situacijama nije isključeno da mnogi posežu i tuđim vlasništvom jer proradi nagon za preživljavanje u svih. Pa vidite vi kako ne kupiti osnovne stvari svom djetetu dok se susjed do vas razbaciva koječim.
Nemojte zaboraviti da potječemo iz socijalističkod društva gdje je sve bilo vlasništvo svih nas … i onda prekonoći neki su postali vlasnici te iste društvene imovine. ( jedna turistička kuća godinama je sav priliv ulagala u daljni razvoj.. godinama su ljudi živjeli na mizernim plaćama… i gle vraga promijeni se država, nije više SR Hrvatska nego samo RH i većina državnog vlasništva pređe u ruke privatnog vlasništva za sitne pare.
Tko je imao pravo da proda “naše” neka se i dalje brinu državne institucije i zatvaraju lopove … ali i da povrate dio opljačkanoga… što nam vrijede osude i puni zatvori kada pokradeno ne mogu vratiti u državnu blagajnu.

E pa mislim se, da sam ja na vlasti a nalazim se u ovakvoj situaciji … voda mi je do nosa … još malo i gušim se.
Pa gospodo ionako možete svaku bestijadu izglasati zašto ne bi napravili totalni zaokret .. kada se ruši kula od karata pomogni joj do kraja i sve postavi na čvršće temelje!!!

Šta nam je prioritet da opsatanemo?

Prioritet je svake države u ekomomskom smislu je da stanovništvu osigura osnovnu potrebu a to je hrana i energenti.
Imamo li to?
Imamo zapuštenu zemlju, neobrađenu!
Energiju nemamo?
Ne, nemamo.

Ako smo već skoro potonuli a još snmo svoji na svom.. idemo žestoko stati na loptu i zapucati gol da se sve trese.
Ovako!!!

Gospodo izglasajte zakon … (možete vi to).. osobna neto primanja ograničavaju se u rasponu od 20 000 do 3.000 kuna.
Ako netko želi isplatiti više od toga osovnog neka se 100% oporezuje.
Zabrana uvoza svih proizvoda koji se mogu kod nas kvalitetno proizvoditi i manje štetno jer naša zemlja još nije zagađena!
Još bi se našlo drastičnih mjera…
I eto kuna u proračunu.
Sada imate kapital, još dobar ekonomski program, ulaganje u smislu jačanja države… osiguravanja radnih mjesta, oživljavanje poljoprivrede, ribarstva, brodogradnje, turizma. Ulaganje u alternativne izvore energije…

Tako jaka držvava MOŽE OPSTATI bez EU, a može i u nju. Dapače sav puk Europe bi je rado vidio uz sebe… za kapitaliste nisam sigurna.

Eto takva Hrvatska nam preba… ODLUKA dok se ne ojačamo.

Zato za sada EU veliko NE

Kasnije možemo što hoćemo!!!

Da li je to moguće provesti? Idemo na referendum pa da vidite kako narod diše… 80% posto stanovništva će podržati ovakve mjere … a to je masa veća od onih 20% koji se nalaze iznad.

Pametnija od ovoga u ovoj situaciju kojoj jesmo ne vidim bolje vlastitim snagama.

Hvala!!
Odgovori

Izvor: http://www.znanost.com/clanak/istina...uti/#ixzz1kB2t
__________________
"Ja sam tvoj prijatelj i, premda za te nevidljiv, uvijek sam pored tebe i pomažem ti. Osjeti da me možeš pozvati. Istina, ja ne mogu za tebe učiniti čudo. Ali JA SAM ona svjetlost u tebi koja jest čudo koje sve stvara."
__________________
.
Dalaj_lina is offline  
Old 22.01.2012., 17:23   #4686
S obzirom na to da nitko na ovoj temi nije ništa napisao tri sata, polako zaključavam. Ima ih još par aktivnih do 19h pa možete tamo.
the edge is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.