Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 21:16   #4701
okej. dvostruki kriteriji su u pitanju. zar baš moramo uvijek biti ovako realistični na ovoj temi?
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 21:16   #4702
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
a jesi party breaker.
Look who is talking #inženjerka .

Ne možeš ti smisliti nešto što već nisam dobio. Metla u guzici. Nisam spontan. Sputan sam. Neslobodan. Ovakav i onakav...

A zapravo sam samo netko tko jako poštuje tuđi prostor, i traži barem dio toga poštovanja za svoj prostor. Ne započinji ispovjednu prozu sa mnom u autobusu, vlaku, zrakoplovu - pa da su ti sise neznamkakve... Dobro, ako su baš super možda popustim
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 21:18   #4703
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ali ima mi nešto zanimljivo u tome, ne znam zašto.
Podsvjesna zavist na hrabrosti koju bi htjela imati? #frizerajpsihologija

Pokušavam se sjetiti jesam li ikada upoznao nekoga tako spontanog a da se nije pokazao kao elementarni egotriper. Ne uspijevam se sjetiti.
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 21:19   #4704
Zapravo, čekaj, ako govorim hipotetski i o nekoj ne-RL situaciji, onda valjda romantiziram. Mrmlj.
Ja bih stvarno da se netko primi ove gitare.
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 21:20   #4705
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
okej. dvostruki kriteriji su u pitanju. zar baš moramo uvijek biti ovako realistični na ovoj temi?
Ko ti kaže da moraš? Pa eto ti idealne prilike da kažeš jebisesvijete i ignoriraš ono što ti ne paše i dereš po svom. Barem ovdje se to lijepo može
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 19.04.2017., 21:20   #4706
Davno su prošla vremena kad mi je bilo do takvog hipnotiziranja...
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 21:20   #4707
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Look who is talking #inženjerka .

Ne možeš ti smisliti nešto što već nisam dobio. Metla u guzici. Nisam spontan. Sputan sam. Neslobodan. Ovakav i onakav...

A zapravo sam samo netko tko jako poštuje tuđi prostor, i traži barem dio toga poštovanja za svoj prostor. Ne započinji ispovjednu prozu sa mnom u autobusu, vlaku, zrakoplovu - pa da su ti sise neznamkakve... Dobro, ako su baš super možda popustim
pa pasmater, jasno mi je jako dobro to što govoriš. zato mi je u mom poredanom svijetu totalno privlačno nešto što bode taj svijet. pa makar od stanice do stanice. od trenutka do trenutka.
ne?
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 21:22   #4708
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ko ti kaže da moraš? Pa eto ti idealne prilike da kažeš jebisesvijete i ignoriraš ono što ti ne paše i dereš po svom. Barem ovdje se to lijepo može
true. zato i pilim po svom.
sve je 'kriva' rosey i njen bam.
volim bam.
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 21:24   #4709
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
zato mi je u mom poredanom svijetu totalno privlačno nešto što bode taj svijet.
Pa jel ti itko netko brani tu privlačnost? Samo ti daj, uz ove realistične samo ćeš još ružičastije zablistati .

Taj ubodeni svijet sam ja. Hvala, ali ne, hvala.
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 21:26   #4710
Da se razumijemo, bam nije uopće bio fatalan i zapravo je jedino poslužio kao primjer kako random set mišića proizvede nešto nalik nečemu i onda to mozak interpretira i eto ti nekog koga se nisi dugo sjetio i ne bi ti više izazvao knedlu u grlu nakon slučajnog susreta.
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 21:29   #4711
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo, bam nije uopće bio fatalan
Negdje sam se izgubio: kakve veze bam ima sa sviračima i ostalim? Vidjela nekog, zabljesnula ti slika nekoga bivšeg - eto nama bama.

Ili sam nešto krivo skopčao?
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 21:34   #4712
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Zapravo, čekaj, ako govorim hipotetski i o nekoj ne-RL situaciji, onda valjda romantiziram. Mrmlj.
Ja bih stvarno da se netko primi ove gitare.
ti se okušala ikad ili?


Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pa jel ti itko netko brani tu privlačnost? Samo ti daj, uz ove realistične samo ćeš još ružičastije zablistati .

Taj ubodeni svijet sam ja. Hvala, ali ne, hvala.
uffff...ne brani, samo mi dođe kada vas čitam da se zapitam koliko ne kužim ništa...

ok, tvoj izbor.


Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo, bam nije uopće bio fatalan i zapravo je jedino poslužio kao primjer kako random set mišića proizvede nešto nalik nečemu i onda to mozak interpretira i eto ti nekog koga se nisi dugo sjetio i ne bi ti više izazvao knedlu u grlu nakon slučajnog susreta.
jasno je to bilo. asocijacije koje su meni doletjele su o'šle nekim svojim putem...
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 21:36   #4713
Da, ali mislim da se onomatopeju iznenadnog trenutnog sjećanja interpretiralo kao nešto mnogo intenzivnije u živosti i emociji.
I evo, sad rider piše da se nadovezala svojom asocijacijom.

Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ti se okušala ikad ili?
U sviranju?
Dovoljno sam rano spoznala da mi talenti leže u drugim poljima. Za stvaranje muzike sam posve...kvragu, napisat ću. Hendikepirana.
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 21:37   #4714
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
uffff...ne brani, samo mi dođe kada vas čitam da se zapitam koliko ne kužim ništa...
A gledaj, pitanje "zar baš moramo biti tako realistični" je malo, onak', vađenje violine. Kao što kaže stara kineska poslovica, neka cvjeta tisuću eura.
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 21:39   #4715
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Da, ali mislim da se onomatopeju iznenadnog trenutnog sjećanja interpretiralo kao nešto mnogo intenzivnije u živosti i emociji.
I evo, sad rider piše da se nadovezala svojom asocijacijom.

upravo to. bam je meni upaljena lampica. trenutak iznenadne spoznaje koji vodi ka nekim novim idejama, ljudima, situacijama....
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 21:45   #4716
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
upravo to. bam je meni upaljena lampica. trenutak iznenadne spoznaje koji vodi ka nekim novim idejama, ljudima, situacijama....
Obožavam te bamove. Ideje. Ne mislim na romantične bamove sad (ne da su loši, samo ne mislim sad na njih). Neki dan mi tako sijevnula ideja. Glupost. Prank. Odličan je osjećaj kad je i nekom drugom ta tvoja bamasta glupost baš dobra, ono, ajmo se igrati
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 19.04.2017., 21:54   #4717
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A gledaj, pitanje "zar baš moramo biti tako realistični" je malo, onak', vađenje violine. Kao što kaže stara kineska poslovica, neka cvjeta tisuću eura.

koji je tvoj omiljeni instrument?


Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Obožavam te bamove. Ideje. Ne mislim na romantične bamove sad (ne da su loši, samo ne mislim sad na njih). Neki dan mi tako sijevnula ideja. Glupost. Prank. Odličan je osjećaj kad je i nekom drugom ta tvoja bamasta glupost baš dobra, ono, ajmo se igrati
da.. napuni baterije ponekad samo tako...
wild rider7 is offline  
Old 20.04.2017., 08:38   #4718
Znala sam imati tako žive snove da nakon buđenja provjeravam jesam li se stvarno s nekim posvađala, je li xy doista umro, jesam li stvarno zakasnila na posao... Ali danas je osvanulo jedno od onih jutara kada se pitam je li ono što sam u dva ujutro u polusnu iz kreveta vidjela kroz prozor doista bio snijeg.
Almost Rosey is offline  
Old 20.04.2017., 21:10   #4719
Evo pošto sam bio baniran zbog upisa na ovom chatu koristim priliku da se ispričam svima koje je moj post pogodio. Očito sam bio neuračunljiv kada sam ga bio pisao.
Joshua is offline  
Old 20.04.2017., 21:14   #4720
Sanjaj noćas proljeće. Zima mi je. Srce me zebe što sad palim grijanje opet. I što pričam o tome kako mi je zima.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.