Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 22:36   #4961
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ne kužim, ali imam zamišljaj.

Ti si tip koji voli muving i brzo kopčaš ljude dok je Joshua "oprezan" tip koji će pikat do bola sve dok nađe što želi i sporo zaključuje ali to radi dosljedno..
pogodak ... i jel se slažeš da je ogromna razlika između njega i mene?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 24.04.2017., 22:36   #4962
Zeznuto je to kad se riba zajebe i zagrize krivog crvića

__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 24.04.2017., 22:38   #4963
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post

kad si bil zadnji put na bazenu?
Pa tam negdje u 3 mjesecu. Bil sam na Savi. No obećajem od slijedeće jeseni bum krenul svaki tjedan po jenput! Odlučio sam da bum od slijedeće jeseni opet sexi kao nekada!
Joshua is offline  
Old 24.04.2017., 22:39   #4964
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
pogodak ... i jel se slažeš da je ogromna razlika između njega i mene?
Baš da je "ogromna" razlika, baš i ne.


Ignorirajte Zvoneta. Tip je zaljubljen u mene.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 24.04.2017., 22:40   #4965
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
pogodak ... i jel se slažeš da je ogromna razlika između njega i mene?
Ma kakve to veze ima! Bitno je da smo obojica u speedo gaćicama kad ulijećemo u vodu!
Joshua is offline  
Old 24.04.2017., 22:41   #4966
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa tam negdje u 3 mjesecu. Bil sam na Savi. No obećajem od slijedeće jeseni bum krenul svaki tjedan po jenput! Odlučio sam da bum od slijedeće jeseni opet sexi kao nekada!
ajmo definirat količinu : - ove godine koliko puta a koliko prošle?

Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Baš da je "ogromna" razlika, baš i ne.
stvar percepcije...

nego, sad sam znatiželjan - koja bi to bila ogromna razlika? M/Ž?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 24.04.2017., 22:42   #4967
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Baš da je "ogromna" razlika, baš i ne.


Ignorirajte Zvoneta. Tip je zaljubljen u mene.
Ja ne znam kaj taj šonjo radi na ovome chatu! Drago mi je da je zbog tebe. Pomislio sam da je možda zbog mene.
Joshua is offline  
Old 24.04.2017., 22:43   #4968
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Baš da je "ogromna" razlika, baš i ne.


Ignorirajte Zvoneta. Tip je zaljubljen u mene.
Zašto misliš da sam zaljubljen u tebe?

Kako znaš?
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 24.04.2017., 22:44   #4969
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A ne. Neće ići. Ipak se u speedo gaćicama osečam sigurnije nego bez njih. Strah me da mi neka riba ne bi zagrizla pimpeka kada sam bez njih.
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Zeznuto je to kad se riba zajebe i zagrize krivog crvića
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ignorirajte Zvoneta. Tip je zaljubljen u mene.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma kakve to veze ima! Bitno je da smo obojica u speedo gaćicama kad ulijećemo u vodu!
wild rider7 is offline  
Old 24.04.2017., 22:44   #4970
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
ajmo definirat količinu : - ove godine koliko puta a koliko prošle?
Ove godine sam ti bil možda 5 puta, a prošle 0 puta. No prije toga sam bil skoro svaki vikend jedno 5 godina i to je plan za slijedeću sezonu. No bumo vidli kolko bu se od toga plana ostvarilo.
Joshua is offline  
Old 24.04.2017., 22:47   #4971
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ove godine sam ti bil možda 5 puta, a prošle 0 puta. No prije toga sam bil skoro svaki vikend jedno 5 godina i to je plan za slijedćeu sezonu. No bumo vidli kolko bu se od toga plana ostvarilo.
to o tebi ovisi.
volim bazene jer plivanje daje bolje rezultate od znojenja u skučenim prostorima.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 24.04.2017., 22:49   #4972
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
to o tebi ovisi.
volim bazene jer plivanje daje bolje rezultate od znojenja u skučenim prostorima.
Pa naravno. Moj problem je ozljeda koljena koja ne dozvoljava preveliko korištenje mog najjačeg stila. Moram leđno forsat stalno ,a sjekiru volim najviše! Nadam se da bum uspjel pobjedit lijenost u sebi i da bum se pokrenul. Da mi je samo 5 % ove tvoje energije preporodil bi se!
Joshua is offline  
Old 24.04.2017., 22:52   #4973
Jel vi imate ove probleme danas na forumu sa reklamama? Jebote pol ekrana mi zauzme reklama i uopće ne mogu normalno čitat postove i pisat!
Joshua is offline  
Old 24.04.2017., 22:57   #4974
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jel vi imate ove probleme danas na forumu sa reklamama? Jebote pol ekrana mi zauzme reklama i uopće ne mogu normalno čitat postove i pisat!

da.. standardni nedostaci...pitanje je mislim vremena do kada će ova plaforma opstati, ako ne ulože u funkcionalnost..
wild rider7 is offline  
Old 24.04.2017., 22:57   #4975
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa naravno. Moj problem je ozljeda koljena koja ne dozvoljava preveliko korištenje mog najjačeg stila. Moram leđno forsat stalno ,a sjekiru volim najviše! Nadam se da bum uspjel pobjedit lijenost u sebi i da bum se pokrenul. Da mi je samo 5 % ove tvoje energije preporodil bi se!
da ima načina posudio bi ti .

vrijeme za bjuti slip

ln
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 24.04.2017., 23:02   #4976
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
I onda sam se dosjetila, uzela (sasvim dobre, mind you! ) najlonke, nataknula ih na cijev usisivača i izvukla...
Duboki naklon. Ozbiljno. Dugo je, dugo vremena prošlo otkad sam posljednji put svjedočio nečijoj ovakvoj domišljatosti (priča je fora, ali ćemo ju preskočiti) - svejedno ako je i pokupljena odnekud.

Dokopao bih se i ja te leće - ali, ne samo kupaonica, cijeli bi stan izgledao kao bojno polje .
Lord Byron is offline  
Old 24.04.2017., 23:08   #4977
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Moj tata je nakon valjda 40 godina pušačkog staža na dva dana zalegao u krevet pokrivši se jastukom preko glave, i prestao pušiti. Ono, uz'o i prest'o.
Upravo tako. Odlučiš, prestaneš.

Prestanak pušenja - odnosno, užasi i traume koje izaziva prestanak pušenja - je precijenjen. Sve se svodi na pitanje (ne)imanja istinske želje za prestankom. Kad želiš, prestaneš (ne, nije Coelho, ne uroti se svijet itditd ). Svi oni koji, kao, silno žele, ali, kao, etojeli ne mogu, prestali bi u hipu da im netko kaže kako će u protivnome otegnut za 6 mjeseci.

Zgodno je, pogotovo uz današnje cijene cigareta, materijalizirati nepotrošeni novac: napraviš si fora teglicu (ono, gljivasti poklopac, oči, nos, usta...) i u nju svaki dan trpaš dnevni iznos nepotrošena duhanskog novca - i onda taj novac jednom tjedno/dvotjedno/mjesečno spizdiš na najblesaviji mogući način. Alternativno, upucaš ušteđeni novac u nešto vrjednije...
Lord Byron is offline  
Old 24.04.2017., 23:20   #4978
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
To ti je jer slušaš krivu glazbu. Vidi kako je ovo divno
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Pam pam-pam.
https://www.youtube.com/watch?v=k2bEjCnb0hE

__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 24.04.2017., 23:31   #4979
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
cijeli bi stan izgledao kao bojno polje .
Ja sam mislila da će me struja ubit. Nekako, kad jedan kraj nečega uštekaš u utičnicu, drugi obično ne guraš tamo gdje bi moglo biti vode.

Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Bome, nasekiralo te.
Almost Rosey is offline  
Old 24.04.2017., 23:32   #4980
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da će me struja ubit.
Dobro sad, ne moraš odmah sve pokvariti .
Lord Byron is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.