Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 23:08   #101
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Onako klasicni pokazatelji su Uranovi tranziti na Mjesec ili aspekt na IC (narocito konjukcija). Sto se tice kupovine/prodaje nekretnine za to bi trebao biti prisutan i tranzit Saturna na neku od ovih planeta/tocaka.
Saturn će tad biti na vrhu 5k., a Ur je već prošao mjesec , onda je bila bitna renovacija, više gradnja.
Onda ništa... ali svejedno ću se nadati. Tnx na odgovoru.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 23:42   #102
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
Saturn će tad biti na vrhu 5k., a Ur je već prošao mjesec , onda je bila bitna renovacija, više gradnja.
Onda ništa... ali svejedno ću se nadati. Tnx na odgovoru.
Fingers crossed.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:36   #103
Jel aspekti na vladara 4kuce, koji se ujedno nalazi u 6toj, koja je kuca podstanarstva, mogu ukazivati na selidbu? Sada mi trenutno Jupiter radi aspekt na Jupiter pa pitam.
http://i68.tinypic.com/rr5lav.gif
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:47   #104
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Jel aspekti na vladara 4kuce, koji se ujedno nalazi u 6toj, koja je kuca podstanarstva, mogu ukazivati na selidbu? Sada mi trenutno Jupiter radi aspekt na Jupiter pa pitam.
http://i68.tinypic.com/rr5lav.gif
Znas onu- bar tri pokazatelja (tranzita, progresije itd...). Mislim da je samo jedan aspekt nedovoljan.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 09:01   #105
Jel mogu biti i aspekti na planete u 4toj? Ili aspekti na vladara 6te?

Kod zadnje selidbe, Saturn je bio na Uranu, vladaru šeste, Jupiter je radio sekstil na njega, a Uran trigon.

E sad imamo Jupiter trigon Jupiter, Uran se vraća retro, na 24 stupanj, meni je Uran na 22og stupnju Strijelca. Od progresija, prog. Mjesec trigon natalno Sunce i kvadrat progresivno Sunce.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:39   #106
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Jel mogu biti i aspekti na planete u 4toj? Ili aspekti na vladara 6te?

Kod zadnje selidbe, Saturn je bio na Uranu, vladaru šeste, Jupiter je radio sekstil na njega, a Uran trigon.

E sad imamo Jupiter trigon Jupiter, Uran se vraća retro, na 24 stupanj, meni je Uran na 22og stupnju Strijelca. Od progresija, prog. Mjesec trigon natalno Sunce i kvadrat progresivno Sunce.
Pa ima pokazatelja. Aspekti na planete u 4. su bitni. Tebi i Uran radi trigon na Mars u 4. Saturn se vec odmice od Marsa. Doduse i Jupiter se vec odmice od trigona s natalnim Jupiterom. Mozda pogledaj i solarnu kartu.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:11   #107
Našla sam jučer stan, ali selim poslije nove, tako da me strah da se ne izjalovi, baš sam hepi. Stan je baš onakav kakav sam si htjela već dugo.

U solaru što gledam? Vidim da mi je Solarni Asc u konjukciji s natalnim jupiterom u 6toj kuci.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:49   #108
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Našla sam jučer stan, ali selim poslije nove, tako da me strah da se ne izjalovi, baš sam hepi. Stan je baš onakav kakav sam si htjela već dugo.

U solaru što gledam? Vidim da mi je Solarni Asc u konjukciji s natalnim jupiterom u 6toj kuci.
meni je u solaru kod selidbe bila aktivna solarna 4. na natalnu 6. kuću. Plus tranzitni Saturn na IC, (kao što je Infra spominjala).U još jednoj selidbi, solarni MC mi je bio u 3.natalnoj. Solarna 4. na 9. natalnu.Tranzitni Pluton je šetao 4. natalnom kućom.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:57   #109
Meni je Saša predvidio selidbu u ovom mjesecu. Ali očito se neće dogoditi.
Tranz. Ju je upravo napravio kvadrat na vl. 4., tranz. Sa je na IC-u, u solaru je Sunce u 4. kući.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:41   #110
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Meni je Saša predvidio selidbu u ovom mjesecu. Ali očito se neće dogoditi.
Tranz. Ju je upravo napravio kvadrat na vl. 4., tranz. Sa je na IC-u, u solaru je Sunce u 4. kući.
gdje ti je u solaru četvrta solarna,na koju natalnu pada?Ili treća zna napraviti selidbu.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:00   #111
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Meni je Saša predvidio selidbu u ovom mjesecu. Ali očito se neće dogoditi.
Tranz. Ju je upravo napravio kvadrat na vl. 4., tranz. Sa je na IC-u, u solaru je Sunce u 4. kući.
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
gdje ti je u solaru četvrta solarna,na koju natalnu pada?Ili treća zna napraviti selidbu.
sad mi je sinulo... solarna 4. ti je na 1. koliko vidim.Pa 7. solarna na 4.,partnerstvo i posao povezani sa selidbom.Imas pokazatelje, to je očito.i tr Saturn na vrhu IC.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:42   #112
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Našla sam jučer stan, ali selim poslije nove, tako da me strah da se ne izjalovi, baš sam hepi. Stan je baš onakav kakav sam si htjela već dugo.

U solaru što gledam? Vidim da mi je Solarni Asc u konjukciji s natalnim jupiterom u 6toj kuci.
Eto to je dobar pokazatelj. Nadam se da ce sve proci ok.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:07   #113
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
sad mi je sinulo... solarna 4. ti je na 1. koliko vidim.Pa 7. solarna na 4.,partnerstvo i posao povezani sa selidbom.Imas pokazatelje, to je očito.i tr Saturn na vrhu IC.
Da, solarna os IC/MC je na natalnoj ASC/DSC. Ali imala sam i bolje pokazatelje u prošlom solaru, kad su svi uglovi bili točno obrnuti. Pa ništa.
Najbliže sam došla selidbi prošle godine kad je Saturn došao na IC. Ali rezultat je svejedno 0.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:40   #114
Moje iskustvo - Saturn kroz 4. kucu - podstanarstvo i seljakanje.
Uran kroz 4. kucu - vlastiti stan.
Jesam li ja to u ratu sa zvijezdama?
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:19   #115
Nema to veze, očito. Ja sam na mjestu na koje sam doselila pod Sa trigonom na vl. 4. bila godinu i po, a tamo gdje sam došla pod Ju kvadratom 3 godine.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:13   #116
Nimfa, i meni je tako Saturn u 4toj donio, konstantno seljakanje. Al, sad mi treba već baza
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:04   #117
Meni je Uran u 4. donio stalna seljenja. Suprug je kupio stan kad mu je Saturn bio na vladarici 4. Veneri, a u isto vrijeme smo poceli hodati.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:28   #118
Saturn kroz 8. kucu - dugorocni kredit.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:07   #119
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo - Saturn kroz 4. kucu - podstanarstvo i seljakanje.
Uran kroz 4. kucu - vlastiti stan.
Jesam li ja to u ratu sa zvijezdama?
zvjezdane staze nekoliko osoba kojima znam natal,su pod uplivom Urana selili i bili podstanari.Kod tebe nesto obrnuto.Ja imam Uran u 4. kući,neprestano cirkuliram oko vise stanova na vise lokacija i svaki mi je dom .
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:16   #120
Meni je Uran vladar 4. kuce, ali izuzevsi taj jedan period podstanarstva i seljakanja, totalno sam staticna.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.