Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 18:25   #1101
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Odakle ti to ...Kim nema šanse da prvi napadne...zna da u tome slučaju sigurno gubi bitku...ali na provokaciju Amerike, naravno da će odgovoriti, jer u protivnom postaje novi Irak ili Sirija...
Odgovorit hoće sigurno i to žestoko...vrlo moguće i sa nukama...ali onda upadaju u igru Kinezi i Rusi...htjeli oni to ili ne, jednostavno morat će biti uvučeni u sukob...
Kad sam prije spomenuo 'krizu perspektive' - mislio sam na malog bezazlenog bijelog miša koji, kad ga stalno prstom tjeras u neki kut, iz kojeg on nema vise izlaza, odjednom postane agresivan i ugrize te za taj prst.
Slično je sada i sa Kimom.
Na prvi takav njegov "napad" - biti ce totalno uništen, i nitko neće reagirati .. jer je, eto, "on prvi napao".
modekom is offline  
Old 10.11.2017., 00:02   #1102
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Kim nema šanse da prvi napadne...zna da u tome slučaju sigurno gubi bitku...ali na provokaciju Amerike, naravno da će odgovoriti, jer u protivnom postaje novi Irak ili Sirija...
Zapad je taj koji Kima izdvaja onim koji prijeti smakom svijeta.

Realno gledano, ne čini se da Kim prijeti ikome dalje od što prijeti sam NATO.

Anglosaxonci neće imat mira sve dok do krajnosti ne zavadu čitav svijet.
(to znajte i na to računajte)

Kažu, Kim je zaslijepio svoje poklonike... ali, gledajte, isto to je učinila USA sa svojima... tako onda, svi oni su zasljepljeni, zavedeni, hipnotizirani, mržnja im porazila ljudskost, na sudu ljudske pravde oni nikad ne bi pobjedili

Koreja 1950 - https://www.youtube.com/watch?v=k6r1JqnO_aE


Planeto tugo...

Zadnje uređivanje Pravi Život : 10.11.2017. at 00:17.
Pravi Život is offline  
Old 10.11.2017., 01:23   #1103
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
... Planeto tugo...
Da, jer, uz časne iznimke, - ovaj svijet se guši u pokvarenosti.
Ništa novo, i Diogen je usred bijela dana, s upaljenim fenjerom u ruci, tražio Čovjeka po glavnom trgu u Ateni ... još prije više od 2.300 godina:


Zadnje uređivanje modekom : 10.11.2017. at 01:38.
modekom is offline  
Old 10.11.2017., 03:53   #1104
Quote:
modekom kaže: Pogledaj post
Da, jer, uz časne iznimke, - ovaj svijet se guši u pokvarenosti.
Ništa novo, i Diogen je usred bijela dana, s upaljenim fenjerom u ruci, tražio Čovjeka po glavnom trgu u Ateni ... još prije više od 2.300 godina:

Eto. Kad su pukle religije, što ne bi i ostatak svijeta.

Alternativa pozbunjena. Što se može kad dođe cajt za krajnju ozbiljnost.


Ima li u ljudi još barem mrvu pozitive? Jer ako ima, danas je dan izvuč na svjetlo dana!, sunca vam vašeg niste valjda pomislili samo je vama na raspolaganju,

I tako već to...
Pravi Život is offline  
Old 10.11.2017., 19:31   #1105
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Eto. Kad su pukle religije, što ne bi i ostatak svijeta.

Alternativa pozbunjena. Što se može kad dođe cajt za krajnju ozbiljnost.


Ima li u ljudi još barem mrvu pozitive? Jer ako ima, danas je dan izvuč na svjetlo dana!, sunca vam vašeg niste valjda pomislili samo je vama na raspolaganju,

I tako već to...
Ha????
Ode ti sestro u moju domenu....
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 11.11.2017., 22:38   #1106
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Ha????
Ode ti sestro u moju domenu....
Na sekundu te prevarilo vlastito oko

Si raspoložena za "domene"?, ček, kak ide ono naše staro... Nostradamuse, ti će da mi pričaš, pih ti štorije, nisi odmako dalje od par drugosvetskoratnih vatrenih vizija... nato Nostra meni ti si korakom utemeljila Veliki rat, na prvosvetskom i ostala... nato pak ja Nostri ne misliš valjda bolji si od mene koja na površinu 21.stoljeća izvukla Veliki rat a ti kvazi ratova sto bez poante i mudrosti...

Ne srdiš se?
Pravi Život is offline  
Old 15.11.2017., 17:08   #1107
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Istovremeno MbS,saudijski prijestolonasljednik čisti sve moguće protivnike unutar obitelji i na vlasti,valjda dobio i upute i podršku od američke "braće".
Neka ga Bog sačuva američkih uputa i podrške.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 15.11.2017., 18:04   #1108
Svi oni imaju Ahilovu petu.

Zato se kaže kad baciš bombu stradat će stopalo.

Kažu Zemlja je podnožje božjih nogu. Pokosi noge, pokosio si i hodajuće namjere.

3.rat - bit će je umni rat
Pravi Život is offline  
Old 15.11.2017., 21:41   #1109
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Na sekundu te prevarilo vlastito oko

Si raspoložena za "domene"?, ček, kak ide ono naše staro... Nostradamuse, ti će da mi pričaš, pih ti štorije, nisi odmako dalje od par drugosvetskoratnih vatrenih vizija... nato Nostra meni ti si korakom utemeljila Veliki rat, na prvosvetskom i ostala... nato pak ja Nostri ne misliš valjda bolji si od mene koja na površinu 21.stoljeća izvukla Veliki rat a ti kvazi ratova sto bez poante i mudrosti...

Ne srdiš se?
Slobodu govora...ne osporavam nikome.
Mišljenje i govor ipak nisu identični
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 15.11.2017., 22:47   #1110
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Slobodu govora...ne osporavam nikome.
Mišljenje i govor ipak nisu identični
Ah, nasrdila se napola. Nostra ne živi ova vremena. Eto odma problema.

(nije da je rima neg samo nešto ne štima )
Pravi Život is offline  
Old 16.11.2017., 08:20   #1111
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Eto. Kad su pukle religije, .... Što se može kad dođe cajt za krajnju ozbiljnost....
Vjerovat u se i u svoje kljuse.
modekom is offline  
Old 18.11.2017., 20:41   #1112
Modekom




ali živimo u svijetu i vremenu u kojem ti ili otmu ili zatuku i kljuse...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 18.11.2017., 21:12   #1113
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

ali živimo u svijetu i vremenu u kojem ti ili otmu ili zatuku i kljuse...
... jer tog kao prije nije bilo

ko da brine kad svi znadu plemenitog konja se istina otme ali ne i zatuče


ajj otkad se to na ovoj temi fifilofifizira, šta u nedostatku generala sve sama tišina, dal tišina zatišje pred buru ili je sve to bilo samo laž... ništa se ne zna sem čulo se po gradu isprobavali sirene za uzbunu, da kojim slučajem zahrđalo staro željezo... kako bilo da bilo mi se sveopće više ne razgovaramo
Pravi Život is offline  
Old 19.11.2017., 01:55   #1114
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Modekom




ali živimo u svijetu i vremenu u kojem ti ili otmu ili zatuku i kljuse...
Otmi ti i zatuci prvi a ne zivit ko da ce sutra smak svijeta a ne kukat kako je svijet nepravedan...pa ono..lako cemo...looserski i mekan nacin razmišljanja je to.
Da je ljudski rod tako razmišljao zadnjih 3000 god nebi nas odavno bilo.
BORI SE DO SMRTI.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 19.11.2017., 02:44   #1115
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post

Da je ljudski rod tako razmišljao zadnjih 3000 god nebi nas odavno bilo.
Ma da se samo tako razmišljalo još prije 100 godina , kako je napisao jedan pametan, danas na svijetu ne bi bilo jednog jedinog čovjeka, jer sve što treba je - čovječanstvo prestani se razmožavati - za sto godina više te nema - i da se zbilja zbilo danas ne bi bilo nikog da prijeti, uzevši u obzir ostale bi vrste druge, ali ko je kad čuo da lav slonu prijeti nuke ratom, ili ko je kad čuo da sunce prijeti mjesecu, ili ko je kad čuo da jedna planeta prijeti drugoj, ...

Hoće li jednom napokon doći dan da se ljudi oslobode strahova čak i od lopova, jer kažu tih se boje više od ratova.

Nebo, oslobodi nas...
Pravi Život is offline  
Old 19.11.2017., 22:13   #1116
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
... jer tog kao prije nije bilo

ko da brine kad svi znadu plemenitog konja se istina otme ali ne i zatuče


ajj otkad se to na ovoj temi fifilofifizira, šta u nedostatku generala sve sama tišina, dal tišina zatišje pred buru ili je sve to bilo samo laž... ništa se ne zna sem čulo se po gradu isprobavali sirene za uzbunu, da kojim slučajem zahrđalo staro željezo... kako bilo da bilo mi se sveopće više ne razgovaramo
E prije se za krađu konja ljude vješalo i to upravo u državi iz koje se uvezlo "demokraciju"
Što drugo preostaje već da fifilofifiziramo,mada priznajem da ni ti nisi bez mane u tom pogledu.
Naime svima nam je već dosta,u pomanjkanju realnih vijesti o bilo kakvom događaju,svejedno koje teme,rata ili .... navedi što ti je po volji.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 20.11.2017., 00:33   #1117
Evo ga, probudio se Nostradamusov Mabus, nama znan kako MBS, napreduje brže nego što sam se nadao. Kako stvari stoje, sjebat će sve od Libanona do Irana i eto nam našeg WW3.

Quote:
Century II / Q 62 (Nostradamus)
Mabus will soon die, then (after he / she or it dies) will come, A horrible undoing of people and animals. At once one will see vengeance, One hundred hands, thirst, famine, when the comet will pass.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 20.11.2017., 03:26   #1118
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Evo ga, probudio se Nostradamusov Mabus, nama znan kako MBS, napreduje brže nego što sam se nadao. Kako stvari stoje, sjebat će sve od Libanona do Irana i eto nam našeg WW3.
MbS je u stvari napao Jemen da bi izazvao Iran,no kako je u stvari dobio po nosu,a njegovi američki mentori,žele pod svaku cijenu eliminirati države koje im smetaju,odnosno koje bi se mogle gadno oduprijeti,a rusi su im saveznici,taj
saudijski luđak bi nakon smrti oca mogao stvarno zaratiti s Iranom
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 22.11.2017., 13:54   #1119
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
E prije se za krađu konja ljude vješalo i to upravo u državi iz koje se uvezlo "demokraciju"
Što drugo preostaje već da fifilofifiziramo,mada priznajem da ni ti nisi bez mane u tom pogledu.
Naime svima nam je već dosta,u pomanjkanju realnih vijesti o bilo kakvom događaju,svejedno koje teme,rata ili .... navedi što ti je po volji.
E draga, ak misliš da ja filozofiram a onda ti mene još nisi skužila.

A čeg vam je to dosta?, kakvih to pomanjkanja realnih svjetskih vijesti?, zar niste čuli Trumpa još krajem ljeta, veli on...
https://www.youtube.com/watch?v=dR5QTgT_uKI
sad S.Koreja više ne igra ulogu?, šur sad se briga prebacila na bliži istok, sad je frka šta kad jedna islam zemlja napadne drugu islam zemlju a Rusi se umiješaju bez Trumpa?

Zar je moja volja da se vrhuška igra šaha i poteže poteze simte-tamte s ciljem plašenja čitave svjetske populacije?
Tko sam ja ili tko si ti, pa da o tome odlučujemo.
Pravi Život is offline  
Old 22.11.2017., 15:07   #1120
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
... BORI SE DO SMRTI. ...
jer:

"Treba služit česti i imenu.
neka bude borba neprestana,
neka bude što biti ne može -
nek ad proždre, pokosi satana!
Na groblju će iznići cvijeće
za daleko neko pokoljenje."

Iz "Gorskog vijenca" ... (P.P. Njegoš)
zenty is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.