Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2012., 00:29   #41
Losa cirkulacija

Danas sve vise zastuljena i sve opasnija.Kako se izboriti s tim koje namirnice mogu pomoci ,koji vitamini .Moze li od slabe cirkulacije biti nemoc u nogama tj kada je visoka stepenica jedva se popnem ili ako cucnem jedva ustanem i to se moram pricuvati za nesto
namigusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 23:40   #42
bok, imam 62 godine dijabetes pod kontrolom, muci me utnuce oba stopala i hlane noge ,probala sam razne kupke, kreme i gelove i sve vrste ginko tableta.nije koristilo.koliko sam razumjela na trzistu nema lijeka tipa pentilin koji je poznanicima pomogao dok se mogao dobiti u hrvatskoj.zanima me kako nabaviti takav lijek dali netko ima iskustva.mira
vimira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 00:59   #43
Quote:
vimira kaže: Pogledaj post
bok, imam 62 godine dijabetes pod kontrolom, muci me utnuce oba stopala i hlane noge ,probala sam razne kupke, kreme i gelove i sve vrste ginko tableta.nije koristilo.koliko sam razumjela na trzistu nema lijeka tipa pentilin koji je poznanicima pomogao dok se mogao dobiti u hrvatskoj.zanima me kako nabaviti takav lijek dali netko ima iskustva.mira
Trental.

No, s obzirom na navedeno, nisam baš uvjeren kako će pentoksifilin dovesti do nekog značajnijeg poboljšanja.
Ako nema kontraindikacije, ima smisla probati 4-6 tjedana- ako pomogne, odlično.
A ako ne- nema ga baš smisla u tom slučaju nastaviti uzimati.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 21:12   #44
hvala za savjet,vrijedi probati , za 4-6 tjedana se organizam neće zatrovati jače nego što već jest
vimira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 17:31   #45
Odnedavno se pojavili problemi sa cirkulacijom u nogama. Npr., nosim deblje čarape + futrovane čizme, pa se ipak stopala smrznu. Upravo nosim deblje čarape i priglavke, sjedim blizu grijalice, uprkos tome - opet hladna stopala.

Npr., neki dan su stopala toliko ledena bila, da sam jedino tuširanjem (režimom topla-hladna voda) uspjela malo ugrijati.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:41   #46
Loša cirkulacija i pušenje

Aktivirao bih ovu temu zbog one jedne slike na kutijama cigareta gdje je prkazana gangrena stopala. Ne znam koliko se o tome pisalo i koliko se uopće o tome govori, ali jeste li se ikada zapitali o tome? Naročito vi koji pušite, a imate hladna stopala.
deckopik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.