Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2007., 15:18   #41
Ja san ima dugu kosu 2 miseca pa san popizdija ko ce je prat i susit pa se najbolje osisat.
Larry Bird1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 16:38   #42
Puštam oko godinu dana,možda čak i mjesec-dva više.. Kovrča se jako,duga je trenutno nekih 20-tak centimetara i sva zapetljana.. Planiram se šišat ali 'glupo mi sad kad sam ju vec toliko pustio' hehe
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 12:20   #43
Ne bi si kosu nikada pustio... Ne znam, ali sve se kraće i kraće šišam...
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:39   #44
Quote:
Drveni Sovac kaže: Pogledaj post
imadoh dugu kosu,uzgajao je dvije godine,pa kao malo skratio,pa je okinuo skroz na kratko.najgluplji potez mog života.

sad uzgajam novu.
Uzgaja novu, a šiša se češće nego ovca. Pa pusti više tu kosu jeboga! zajedno ćemo!
__________________
Meni je dosta bedastoća da je ljepota plitka! Ljepota je duboka! Osim toga, što biste vi? Lijepu gušteraču?!
I.R.Baboon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 22:27   #45
baš sam i ja u toj fazi puštanja trenutno i već sam lud, polako počinjem ličit na putujuću kacigu jer je naravno gusta i već sam bio u par navrata u istoj pa nisam izdržao i sad sam rekao dosta i idem probat pa kud puklo.
__________________
...života mog je sreća sva i ljubav najveća...
TommyZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 22:33   #46
Imam dugu kosu već 15ak godina...i ne mislim se šišati. Morat će sama otpasti...
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:15   #47
i ja iman grivu ae
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:34   #48
Quote:
FFdreamer kaže: Pogledaj post
Htio bih si malo pustit kosu. Problem je što mi je kosa gusta. Ipak, neki dečki koje znam su imali gustu kratku ali im je duga nekak rijetka bar tak izgleda. Jer se to ode kod frizera ili? Evo, htio bih je pustit malo dužu neš ovak:
http://www.douglashenshall.com/AndrewleePrimeval1.jpg
http://www.jan-ap-kaczmarek.com/imag...faithful01.jpg
Dakle, fakat ne predugačku, ali bojim se da će moja gusta kosa onda od moje glave napravit čudo i da će sva otić u zrak. Jel to frizeri prorijede, zgeliraju kaj ja znam već?
imam dugu kosu otkad znam za sebe...kosa kako raste sama po sebi gubi gustoću koju ima kad je kratka.frizer ti to može stanjit,ali nije preporučljivo jer ga moraš svako posjećivat a onda od kose ništa! a i sljepljeni look nije baš nešto...sretno!
grungemala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:39   #49
Quote:
Drveni Sovac kaže: Pogledaj post
imadoh dugu kosu,uzgajao je dvije godine,pa kao malo skratio,pa je okinuo skroz na kratko.najgluplji potez mog života.

sad uzgajam novu.
pa ju pusti onda!pričaš kako ćeš ju pustit,a od toga ništa jer si se opet ošišao! vidiš kako ja uzgajam moju grivu
grungemala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:41   #50
meni je osobno duga kosa kod muških zakon...nema ljepšeg osjećaja nego proći rukom kroz tipovu kosu dok ˝razgovarate˝
grungemala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 23:00   #51
Quote:
mam dugu kosu otkad znam za sebe...kosa kako raste sama po sebi gubi gustoću koju ima kad je kratka.
Zbilja? Moja je tako gusta da ne možeš proći rukom. Duga do pola leđa.
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 23:27   #52
Ne sviđa mi se duga kosa na muškima...baš nikako!!! Al ko voli i može nek izvoli!!!
fukcnblaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 23:48   #53
Ajme, ni ja ne podnosim dugu kosu kod dečkiju... Neznam kako većina cura može izjavit da je to sexy... Meni je sexy kad je dečko uredno ošišan i da mu mogu rukom proć kroz kosu,poljubit ga u zatiljak... A ne da mi se njegova kosa musa po ustima... JA sam ta koja ima dugu kosu... I iskreno,mislim da nijednom dečku duga kosa ne stoji bolje od kratke...
__________________
"Prijateljstvo je ljubav bez krila."
lacey_009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:53   #54
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Zbilja? Moja je tako gusta da ne možeš proći rukom. Duga do pola leđa.
ali ovisi i o kakvoći kose...ako imaš tanke vlasi,kosa će gubit svoju gustoću...ako imaš debele i jake vlasi-na kraju ćeš imat grivu ko lav like this guy
grungemala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 19:43   #55
duga kosa na muskarcu-grous
bilo kakva..tanka,debela,stanjena,zgelirana,bilo koje boje....ne...muski-kratka kosa!!!!!
__________________
and now...the larch
like it? is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 22:19   #56
Decki s dugom kosom
Venali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 23:06   #57
Quote:
lacey_009 kaže: Pogledaj post
Ajme, ni ja ne podnosim dugu kosu kod dečkiju... Neznam kako većina cura može izjavit da je to sexy... Meni je sexy kad je dečko uredno ošišan i da mu mogu rukom proć kroz kosu,poljubit ga u zatiljak... A ne da mi se njegova kosa musa po ustima... JA sam ta koja ima dugu kosu... I iskreno,mislim da nijednom dečku duga kosa ne stoji bolje od kratke...
ti bi ovako nesto
__________________
Americans want grungy people, stabbing themselves in the head on stage. They get a bright bunch like us, with deodorant on, they don't get it.
keke is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 07:53   #58
Imala sam par mm dugu kosu i bilo je muka to pustit da naraste . Imam i jaku i gustu kosu i malu glavu. Nije baš prelipo izgledalo . Ne dam je više

A duga kosa na muškima ! I da, naravno, ne stoji svima
__________________
...
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 12:31   #59
Quote:
keke kaže: Pogledaj post
ti bi ovako nesto
Ok,te frizure su odvratne... Volim beckhamice...
__________________
"Prijateljstvo je ljubav bez krila."
lacey_009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 23:41   #60
Potpuno podržavam dugu kosu u muških ali da je kosa lijepa i da mu stoji, uh, na to padam
Mortalia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger