Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ilglasati zakon o nepušenju
DA izglasati ga 437 60.61%
NE ne izglasati ga 268 37.17%
Nije mi važno svejedno ću imati posla 16 2.22%
Glasovatelji: 721. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2008., 12:39   #61
ajd u kurac i eu i zabrana pusenja,mislim stvarno mi smesno
mi se rivamo v eu
COREK is offline  
Old 05.01.2008., 12:53   #62
Quote:
Wicked Messenger kaže: Pogledaj post
momak, ajde ti lagano odjebi s ovim komentarima
ja izuzetno držim do sebe, a to što je pušenje dio mog stila života je moja stvar...i sigurno ga se neću odreči zato što je to trenutačno in i kul...

neka zabrane pušenje gdje god hoće, ako treba pušit ću samo kod kuće...ali ovo podcjenjivanje zadržite za sebe. jasno?
Slažem se, odluka o pušenju je osobne naravi. Ali prava nepušača treba zaštititi. Ovdje je netko spomenuo diskvalifikaciju pušaća. Ne bi se složio o diskvalifikaciji. I dalje imaju pravo na osobne užitke ali im treba onemogućiti da ugrožavaju zdravlje i volju drugih. I sam sam bivši (60 kom/dan), ali sam se uspio riješiti tog poroka. Odluku pušiti ili ne ostaviti pojedincu a gdje pušiti to treba regulirati propisima a u konačnici to i provoditi.
leo4 is offline  
Old 05.01.2008., 12:54   #63
Quote:
COREK kaže: Pogledaj post
ajd u kurac i eu i zabrana pusenja,mislim stvarno mi smesno
mi se rivamo v eu
dosadni ste.dosta je bilo maltretiranja.vecina pusaca je apsolutno egocentricna.

neki dan se vozim u tramvaju i to 15tici i nakon cijelog dana na Sljemenu i cistom zraku i usred voznje vozac zapali cigaretu u tramvaju.

ma mislim koji klinac vise.

maltretirate nas svugdje.

I onaj gore koji je spomenuo cak i dimnjake i toplane.

Pusenje nije nikom potreba nego uzitak i luksuz.Grijanje i transport je potreba.
Mishko Pishko is offline  
Old 05.01.2008., 12:56   #64
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
dosadni ste.dosta je bilo maltretiranja.vecina pusaca je apsolutno egocentricna.

neki dan se vozim u tramvaju i to 15tici i nakon cijelog dana na Sljemenu i cistom zraku i usred voznje vozac zapali cigaretu u tramvaju.

ma mislim koji klinac vise.

maltretirate nas svugdje.

I onaj gore koji je spomenuo cak i dimnjake i toplane.

Pusenje nije nikom potreba nego uzitak i luksuz.Grijanje i transport je potreba.
Pa za to bi trebal dobiti otkaz!!! On to ne smije!
Purgeraj is offline  
Old 05.01.2008., 12:59   #65
Quote:
Martinn kaže: Pogledaj post
Konačno!!!!

Ako se zakon bude provodio, bit će savršeno kao i u drugim zemljama. Kafići će samo jedno kratko vrijeme biti prazni, a poslije će imati veći promet nego danas.

Konačno ćeš moći otići u neki kafić po zimi, popit pivo i poslušat neku živu svirku!

Talijani su u nekim restoranima npr. napravili stakleni izolirani kavez za pušače ... ali to je jako rijetko.

Ako se zakon ne bude provodio, onda bi bilo ok pokrenut akciju javnog ispuštanja plinova (iz guzice naravno) po kafićima ... pa neka se pušači navikavaju na malo drugačiji smrad

Kak izgledaju kavezi za pušače po aerodromima Male rupetine, zadimljene... Ako nakon boravka u njima netko i dalje puši, znači da je ovisnik bolesnik, jer to zgleda tak ponižavajuće da ti mora biti neugodno.
Purgeraj is offline  
Old 05.01.2008., 13:00   #66
Quote:
Neter Neteru kaže: Pogledaj post
objektivno radi se samo o političkoj dimnoj bombi, da bi se narod bavio dimom a ne bitnim pitanjima
Objektivno, radi se o pitanju koje je mnogima itekako bitno. Porivi Vlade su manje važni u ovom slučaju, bitno je da se dokine pušački teror.
The Butt is offline  
Old 05.01.2008., 13:01   #67
Quote:
Purgeraj kaže: Pogledaj post
Pa za to bi trebal dobiti otkaz!!! On to ne smije!
je je izaso je na Mihaljevcu sa cigaretom iz tramvaja i razgovarao sa onim zetovcem kaj tamo sjedi u kucici.
Mishko Pishko is offline  
Old 05.01.2008., 13:02   #68
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
je je izaso je na Mihaljevcu sa cigaretom iz tramvaja i razgovarao sa onim zetovcem kaj tamo sjedi u kucici.

Jel pušil u tramvaju ili vani konačno?
Purgeraj is offline  
Old 05.01.2008., 13:02   #69
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post

I onaj gore koji je spomenuo cak i dimnjake i toplane.

Pusenje nije nikom potreba nego uzitak i luksuz.Grijanje i transport je potreba.
ahaaaa,pa vi ste u biti protiv luksuza cigareta i njihovog dima a ne protiv zagađenja kad te ostali dimovi ne smetaju,znači pepela i čađe od automobila i toplana pola metra može
fiser is offline  
Old 05.01.2008., 13:03   #70
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
ahaaaa,pa vi ste u biti protiv luksuza cigareta i njihovog dima a ne protiv zagađenja kad te ostali dimovi ne smetaju,znači pepela i čađe od automobila i toplana pola metra može
Joj dete, daj...
Purgeraj is offline  
Old 05.01.2008., 13:04   #71
Quote:
Purgeraj kaže: Pogledaj post
Jel pušil u tramvaju ili vani konačno?
zapalio u tramvaju i popusio do pola tramvaj, dosao na Mihaljevac i izasao sa do pola izgorenom cigaretom van i pricao sa dispecerom....
Mishko Pishko is offline  
Old 05.01.2008., 13:05   #72
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
ahaaaa,pa vi ste u biti protiv luksuza cigareta i njihovog dima a ne protiv zagađenja kad te ostali dimovi ne smetaju,znači pepela i čađe od automobila i toplana pola metra može
ne zelim te vrijedjati decko ali valjas bisere
Mishko Pishko is offline  
Old 05.01.2008., 13:06   #73
Quote:
Purgeraj kaže: Pogledaj post
Joj dete, daj...
kaj daj,kaj?prestanem pušit kad se ti prestaneš vozit autom i uništavat mi mačuhice na balkonu sa dimomiz motora
fiser is offline  
Old 05.01.2008., 13:08   #74
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
ne zelim te vrijedjati decko ali valjas bisere
pitaj one u sisku i karlovcu dali su dim i čađa iz dimnjaka "biseri"
fiser is offline  
Old 05.01.2008., 13:09   #75
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
kaj daj,kaj?prestanem pušit kad se ti prestaneš vozit autom i uništavat mi mačuhice na balkonu sa dimomiz motora
Mishko Pishko is offline  
Old 05.01.2008., 13:12   #76
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
ako misliš da je to minoran problem onda vrti ti očima kolko hočeš
fiser is offline  
Old 05.01.2008., 13:13   #77
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
zapalio u tramvaju i popusio do pola tramvaj, dosao na Mihaljevac i izasao sa do pola izgorenom cigaretom van i pricao sa dispecerom....
Mi nismo uređena i pravna država, ali za ovo bi dobil otkaz u uređenim zemljama.
Pa otpustili su tipa iz British Airwaysa kaj je pojel muffin kaj je ostal putniku. Ak je nekaj zabranjeno, zabranjeno je, bez obzira o čemu se radi. A nama je to čudno, al tak funkcionira pravna država. Dakle, ako je u tramvaju zabranjeno pušenje, onda nemre pušit u tramvaju. I tu više nema razgovora. Ali, kao što rekoh, mi nismo ni uređena ni pravna država.
Purgeraj is offline  
Old 05.01.2008., 13:14   #78
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
ako misliš da je to minoran problem onda vrti ti očima kolko hočeš
kakve veze ima zeljezara u sisku ili ina petrokemija u kutini (BTW u karlovcu je zrak ok tvornice su propale) sa pusenjem u birtiji?
Mishko Pishko is offline  
Old 05.01.2008., 13:15   #79
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
kaj daj,kaj?prestanem pušit kad se ti prestaneš vozit autom i uništavat mi mačuhice na balkonu sa dimomiz motora
Otvori temu o uništavanju maćuhica automobilskim dimom, i sve OK. Ali ovde mešaš kruške i jabuke.
Purgeraj is offline  
Old 05.01.2008., 13:16   #80
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
to apsolutno nije argument sto ti navodis za pusenje na javnim mjestima.

necu se uopce raspravljat s tobom jer si ogranicen.
-a kaj se ti uopće javljaš na ovu temu kao nepušač?pa dobio si kaj si tražio-zabranu pušenja na javnim mjestima-kaj bi još?da meni zabraniš da pušim doma?kad zakon stupi na snagu popit čemo piće kod mene u birtiji pa da vidimo kak to funkcionira
fiser is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.