Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 19:36   #61
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
nikad u taj eko wc nego u pravi prirodni wc na drvo i to ne jednom
Jel to nešto k'o šparet na drvo?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 16:18   #62
Quote:
kurbula kaže: Pogledaj post
Sta ima EKO u tim wc-ima? to sto se milijun ljudskih bica i njima slicnima poseru,ispisaju i ko zna sta jos...
a oni ih isprazne pa vrate...a da li se pitate sta je sa svim tim bakcilima,klicama i ostalim jos covjeku nepoznatim bakterijama i novim neotkrivenim bolestima koje vrebaju na stijenkama tih wc-a...
...pa ti udjes,malo taknes,izadjes ne operes ruke pa svojoj maloj malo procackas po mindji a ona se onda pita da sta je to svrbucka mackica,i optuzi tebe da si joj prenio trishu...

jebali vas EKO we cei

eto toliko od mene
Opasno je dati nekom da ti cacka mackicu.
Jednom sam na plazi koristila i NIKAD VISE. Imala samosjecaj da su me te kemikalije dole nagrizle. Srecom, nisu, vec je to samo bio osjecaj.
Ali, zamisli u nasoj zemlji kemijski WC. U zemlji gdje dijete kaze HA umjesto dobar dan ili dobro jutro. Mozes misliti onda kakav je WC gdje ti ljudi idu.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 23:08   #63
Hm, daaa,

problem je u veličini govna:

ako si posrao/posrala kapitalca tada te one kemikalije zapljusnu po šupku i ostalim građevina,

ali ako fino kakaš, tanko, sa mjerom, ili ako sereš samo mlitave dečke, ako si na makrobiotici, ako si vegeterijanac ili vegan...

...tada nemaš problema, fino malo govno se ko alpinista spusti u tekućinu, skoro da ni ne uzburka površinu, nema tsunamija, nama tektonskih poremećaja i sve je ko i obično u redu...


Ali, ako ti je govno ko sumo hrvač, pa što očekujete...

budite sretni da se ne ugušite u WC jer je govno sa sobom povuklo sav zrak u tu tekućinu...

Hoću reći da su ti kemijski Wci samo za fine guzice, samo za fina i pristojna govna koja su svjesna svog okoliša u koji odlaze,

znaju navike svojih tvoraca i znaju što im domicilnog/domicilnu nervira i ona se lijepo spuste i napuste svog tvorca bez buke, čak ni površinu kemikalija ne zatalasaju...ko specijalci su!

Ali kad dođe prosječni rvat/rvatica, pa govno veličine omanjeg djeteta,

pa što očekujete, da ne bude hiperaktivno...

domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 23:35   #64
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Hm, daaa,

problem je u veličini govna:

ako si posrao/posrala kapitalca tada te one kemikalije zapljusnu po šupku i ostalim građevina,

ali ako fino kakaš, tanko, sa mjerom, ili ako sereš samo mlitave dečke, ako si na makrobiotici, ako si vegeterijanac ili vegan...

...tada nemaš problema, fino malo govno se ko alpinista spusti u tekućinu, skoro da ni ne uzburka površinu, nema tsunamija, nama tektonskih poremećaja i sve je ko i obično u redu...


Ali, ako ti je govno ko sumo hrvač, pa što očekujete...

budite sretni da se ne ugušite u WC jer je govno sa sobom povuklo sav zrak u tu tekućinu...

Hoću reći da su ti kemijski Wci samo za fine guzice, samo za fina i pristojna govna koja su svjesna svog okoliša u koji odlaze,

znaju navike svojih tvoraca i znaju što im domicilnog/domicilnu nervira i ona se lijepo spuste i napuste svog tvorca bez buke, čak ni površinu kemikalija ne zatalasaju...ko specijalci su!

Ali kad dođe prosječni rvat/rvatica, pa govno veličine omanjeg djeteta,

pa što očekujete, da ne bude hiperaktivno...

Eto, spomenuo sam ja tsunamije malo gore! a još su nam govorili, ne može kod nas tsunamija biti, kao nema dovoljno velike površine za to!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 12:53   #65
Sila Boga nemoli, Bog silu nevoli!





Znate šta je najteže na svijetu?

Govno kad ga nemaš gdje spustiti!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 13:00   #66
Quote:
green-sk kaže: Pogledaj post

Znate šta je najteže na svijetu?

Govno kad ga nemaš gdje spustiti!

gdje ima volje ima i načina
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 09:27   #67
Ja ih koristio više puta,istina da je ok kad ga očiste,al bi vas pitao nakon par dana na povečem gradilištu.Pogotova kada ga koriste večinom priglupi i nekulturni ljudi,e onda ima svega i svačega i po podu i po dasci..Jednom riječju UŽAS a još veči jer ja onda znam sa kakvim ljudima radim,i svaki put dobro razmislim kome ću pružiti ruku a kome ne
manjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 09:56   #68
često sam ih koristio po festivalima.... ak moraš srat, najbolje je taktički posrat se prije koncerta dok još ima malo ljudi, pa je koliko-toliko čisto. a kasnije majko mila, dok horda pijanaca krene pišat srat bljuvat naokolo... pa ako festival traje 2-3 dana... odeš pišat (nećeš pred svima, još je bed ak nema grmlja), a unutra bogme imaš kaj videt.. od uložaka, do govana veličine patike. najviše mi se gade vrata - uvijek dok izlazim otvaram ih nogom, nema šanse da rukom primim ta vrata pogotovo kvaku - ko zna kaj su sve ljudi radili pa onda plazili po vratima.
carrera_verde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 14:04   #69
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
hm...sad smo već i postali zahtjevni...možda ovako nešto treba?
meni bi drvo bilo sasvim dovoljno
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 16:26   #70

umro sam čitajući postove...
na sreću još se nisam poslužio uslugom tog "eko" wc-a...ali kad govno pokuca, ne pita di će...
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 18:33   #71
Quote:
CroRipke kaže: Pogledaj post

umro sam čitajući postove...
na sreću još se nisam poslužio uslugom tog "eko" wc-a...ali kad govno pokuca, ne pita di će...
a da stvar bude gora, uopće ne znam tko je i zašto stavio naslove eko, kada je riječ o kemičaru!

A sada o taktici! Kako ja mogu odrediti kada će me stisnuti? Ne mogu ja sjesti u kemičara ispred recimo arene, i tamo sjediti pola sata da se natjeram!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 21:17   #72
Dakle,dizem temu staru 100 godina jer sam se danas po..... u tom wc-u.
Cisti jebeni užas...Katastrofa...nemam riječi.Šta je to koju božju mater?!
Pa ja sam se užasavala poljskog wc-a koji je spram ovoga mila majka.
Ne pada mi na pamet sjesti jel,pa u toj nekoj letećoj pozi moram kenjat a pri tome mi je glava elegantno zabodena u smrdljivi "pisoar"
Bog mu jebo mater i tome ko ga izmislio,pa u Haag ga treba poslati!!!
Ponavljam,nikada nisam išla u poljski wc jer mi je odvratan i doslovce zazirem od toga ali da moram birati taj ili ovo govno TOI,do kraja života bih srala u poljskom.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 21:31   #73
Kako nemožete naštelit sraćku kad ste doma?
Kako imate volje sraćkat po tim wcima?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 21:36   #74
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
Dakle,dizem temu staru 100 godina jer sam se danas po..... u tom wc-u.
Cisti jebeni užas...Katastrofa...nemam riječi.Šta je to koju božju mater?!
Pa ja sam se užasavala poljskog wc-a koji je spram ovoga mila majka.
Ne pada mi na pamet sjesti jel,pa u toj nekoj letećoj pozi moram kenjat a pri tome mi je glava elegantno zabodena u smrdljivi "pisoar"
Bog mu jebo mater i tome ko ga izmislio,pa u Haag ga treba poslati!!!
Ponavljam,nikada nisam išla u poljski wc jer mi je odvratan i doslovce zazirem od toga ali da moram birati taj ili ovo govno TOI,do kraja života bih srala u poljskom.
a sto nisi otisla u sumu?

Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Kako nemožete naštelit sraćku kad ste doma?
Kako imate volje sraćkat po tim wcima?
jedem kad sam gladan, pijem kad sam zedan. serem kad mi se sere.

ebote, ja sam mislio da samo sheldon cooper ima bathroom schedule
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 22:45   #75
Najbolje kad odem na festival i ujutro od 10 toi toia u njih 9 su razmazana govna po zidovima, posrali se pokraj rupe, u pisoar, zapovraćali ga... Mislim koji kurac ti dođe da ideš mazat govno po zidu
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:47   #76
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
Dakle,dizem temu staru 100 godina jer sam se danas po..... u tom wc-u.
Cisti jebeni užas...Katastrofa...nemam riječi.Šta je to koju božju mater?!
Pa ja sam se užasavala poljskog wc-a koji je spram ovoga mila majka.
Ne pada mi na pamet sjesti jel,pa u toj nekoj letećoj pozi moram kenjat a pri tome mi je glava elegantno zabodena u smrdljivi "pisoar"
Bog mu jebo mater i tome ko ga izmislio,pa u Haag ga treba poslati!!!
Ponavljam,nikada nisam išla u poljski wc jer mi je odvratan i doslovce zazirem od toga ali da moram birati taj ili ovo govno TOI,do kraja života bih srala u poljskom.


Al sto posto je tak.. I to je jedina mana kad na neki koncert idem. Užasavam se da me stisne pisat tamo A, falabogu uvijek stisne jer se piju pive. I onda nema druge nego taj FUI

A meni su ogavni i wci na bazenima i jos kad vidim da ljudi onako mokri i bosi u njih odu a one plocice unutra mokre od ne znas cega i po tom bosi sljapkaju. Ogavnooo
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:50   #77
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Najbolje kad odem na festival i ujutro od 10 toi toia u njih 9 su razmazana govna po zidovima, posrali se pokraj rupe, u pisoar, zapovraćali ga... Mislim koji kurac ti dođe da ideš mazat govno po zidu
demonkratija brale
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 09:22   #78
grmlje, mila majka
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 09:53   #79
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
grmlje, mila majka
Kak sam ko klinac išao s bakom i dedom na more, babi se svako malo pišalo putem, pa bi deda stao sa strane, a uvijek smo kretali rano ujutro, dok je još bio mrak, jer nema deda klimu. I baba jednom u mraku čučne i krene pišat ispred auta, i iza nas dolazi auto polako, a deda upali duga svjetla i vrišti od smijeha zajedno sa mnom, kak se ova uzjebala

Deda mi je inače totalni kralj, ima 90 godina, dva raka, i dalje se penje na treći kat, nekoliko puta dnevno, koristi komp i smartfon, sve plaća preko net bankarstva već godinama, a prošlo ljeto si je kupio i novi auto s klimom Baba je par godina mlađa i samo troši novce na gluposti, dakle, ostala je postojana svih ovih godina.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 09:59   #80
A jel on opasnost na cesti?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger