Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2010., 02:16   #81
Za početak,brkate navijače i huligane...

A huligani razumiju samo ono što im je u djetinjstvu nedostajalo,batinu...to je jezik bagre i tako se sa njima treba razgovarati...
McAucliffe is offline  
Old 02.05.2010., 02:17   #82
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Mene recimo iznimno nervira što kada su te utakmice moram paziti kada dolazim u rodni grad jer imam "pogrešnu" registraciju. I nadam se da će napokon država i policija poduzeti korake nakon kojih ćeš prije derbija uredno moći parkirati ST-auto na Maksimiru, odnosno ZG-auto na Poljudu i da nikome neće pasti na pamet da ga takne.

I podržati ću svaku zakonsku, represivnu i inu akciju u tom cilju.
Ja sam uvik bija za to da postanemo društvo u kojem će obični navijač Dinama moći u dresu svog kluba doći u Dalmaciju na utakmicu, a isto tako i obrnuto. I učinija bi sve da to bude tako jednog dana jer svi smo mi Hrvati i nema smisla da postoji zla krv među nama radi lošeg nogometa.

Huligani nek se obračunavaju međusobno jer je to ono što oni rade, policija nek radi svoj posa i to sprječava, sudstvo neka isto svoje odrađuje, a obični navijači i simpatizeri neka uživaju u lipom prolitnjem vrimenu. Deal?

Ali za takvo što triba uložiti ogromne napore, a ne pendrečiti radi jedne baklje. Triba tu jako puno edukacije i navijača, i policije, i zaštitara, klupskih djelatnika. Triba raščistiti leglo mafije u klubovima, triba srediti infrastrukturu. Onda moremo pričati o nečem zdravom. Jer navijači i sav taj folklor idu uz sport. Ako je sport trul, a on je temelj svega, ne moreš tražiti od kulisa da se sjaje.
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 02.05.2010., 02:19   #83
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Za nasilje je uvik kriv i onaj ko ga izazove i onaj koji u njemu sudjeluje neovisno o tome jel izazivač ili izazvani. Dakle, navijači uvik snose odgovornost za nasilje u kojem participiraju, pa i večeras.

Ali, da li je potribno od strane zaštitara i policije izazivati nasilnu reakciju mase onda kad nema ni najmanje naznake da će do iste doći spontano?! Nije potribno i to mi nitko ne more tvrditi suprotno!

Nasilje je dio navijačke subkulture, ne u nas, nego u cilom svitu. I pitanje je kako to nasilje ograničiti, omekšati i smanjiti na najmanju moguću mjeru, a ne kako ga isprovocirati.

Kako ne shvaćate?! Nisu navijači nedužne bebice, dijelu navijača je šora "way of life". I onda nasilne reakcije takvih triba suzbiti kad do njih dođe i raditi na prevenciji, a ne još provocirati nasilnu reakciju. Osim ako se to ne radi iz nekih drugih pobuda, ka večeras...
Kako nasilje ograničiti?Nasiljem,tj. pendrekom...

Svaka budalaština ima svoje začetnike...

Zato,represiju treba usmjeriti na pojedince,tj vođe...

Kada ostali,"obični" navijači vide kako im vrli vođe izgledaju nakon "razgovora" sa vodom interventne policije,brzo ćemo doći do manjka tih koji će imati želju voditi i izazivati probleme...
McAucliffe is offline  
Old 02.05.2010., 02:20   #84
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Kako nasilje ograničiti?Nasiljem,tj. pendrekom...

Svaka budalaština ima svoje začetnike...

Zato,represiju treba usmjeriti na pojedince,tj vođe...

Kada ostali,"obični" navijači vide kako im vrli vođe izgledaju nakon "razgovora" sa vodom interventne policije,brzo ćemo doći do manjka tih koji će imati želju voditi i izazivati probleme...
Odličan plan. Sritno u provedbi
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 02.05.2010., 02:21   #85
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Jednostavno, treba postaviti stvari tako da na utakmici, ako službena osoba nešto zatraži, odgovor bude: "Da gospodine!" Isto kao što odgovaraš američkom šerifu, jer u protivnom ležiš s nosom u asfaltu. A oni su izmislili suvremenu demokraciju.
Nikada, ali bas nikada nisam imao nikakve neugodnosti s policijom.

Najblize "neugodnosti" bi bilo jedno ljeto prije 10ak godina kada me je isti policajac zaustavio 7 puta iste noci i trazio da pusem u dreger.
Nikako mu nije bilo jasno da ne pijem alkohol i da sam designated driver za cijelo drustvo, od Zrca do bungalova
Ali, moram reci, covjek je bio vrlo ljubazan, ja isto tako. Svaki puta "dobar vecer" i "do vidjenja".
e88e92 is offline  
Old 02.05.2010., 02:22   #86
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Ja sam uvik bija za to da postanemo društvo u kojem će obični navijač Dinama moći u dresu svog kluba doći u Dalmaciju na utakmicu, a isto tako i obrnuto. I učinija bi sve da to bude tako jednog dana jer svi smo mi Hrvati i nema smisla da postoji zla krv među nama radi lošeg nogometa.

Huligani nek se obračunavaju međusobno jer je to ono što oni rade, policija nek radi svoj posa i to sprječava, sudstvo neka isto svoje odrađuje, a obični navijači i simpatizeri neka uživaju u lipom prolitnjem vrimenu. Deal?

Ali za takvo što triba uložiti ogromne napore, a ne pendrečiti radi jedne baklje. Triba tu jako puno edukacije i navijača, i policije, i zaštitara, klupskih djelatnika. Triba raščistiti leglo mafije u klubovima, triba srediti infrastrukturu. Onda moremo pričati o nečem zdravom. Jer navijači i sav taj folklor idu uz sport. Ako je sport trul, a on je temelj svega, ne moreš tražiti od kulisa da se sjaje.
Većina sporta u RH je trula,pa ne vidiš takve nerede na drugim borilištima...

A ima sportova koje gleda višestruki broj ljudi od onih na nogometnim stadionima...

Pogotovo ako uzmemo u obzir da uvijek manji broj "navijača" na nogometnim stadionicam radi probleme...dakle,broj probematičnih u usporedbi sa publikom u drugim sportovima je zanemariv...

Ali gle čuda,jedino imamo baje koje bi se ukle oko nogometa...

Tako da priča sa truleži u sportu ne prolazi...
McAucliffe is offline  
Old 02.05.2010., 02:25   #87
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Odličan plan. Sritno u provedbi
Plan se super provodi u Karlovcu...nakon nereda na prijateljskoj utakmici prije dvije godine koje su započeli BBB nema više ničeg sličnoga...

A čim u gradu spomeneš tučnjavu između navijačkih skupina grene nervoza i pogledavanje baš između tih vođa...

Iznenadio bi se koji je to mir...čak su se i zagrebački BB naučili miru...
McAucliffe is offline  
Old 02.05.2010., 02:27   #88
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Za nasilje je uvik kriv i onaj ko ga izazove i onaj koji u njemu sudjeluje neovisno o tome jel izazivač ili izazvani. Dakle, navijači uvik snose odgovornost za nasilje u kojem participiraju, pa i večeras.
ne bih ulazila u istinitost ove tvrdnje, ali tu si trebao stati.

sve ostalo je bilo svođenje teme na opća mjesta, da ne spominjem da to nisam ni pitala. pitala sam nešto plain and simple: snose li ikad odgovornost za sranja koja počine i tada kad nisu motivirani pretjeranom policijskom nadobudnosšću (da, ima i toga, jasno), ono, danas ćemo razjebat pola grada, može nam se, mi smo subklutura. shvaćaš?

i znam da među navijačima ima svakakvog taloga, rado mislim da većina nije takva, čini mi se da i nije. gro puta sam bila na stadionu, naime. i ja sam navijačica nekog kluba, vidi vraga.

ja bih samo da se jednom ne poteže pitanje o Đurđi i zločestoj policiji, nego da kažemo jednom da su, konkretno, navijači zasrali, i da snose apsolutnu krivicu za nešto, kad je to slučaj. (ne mislim na večerašnji slučaj, ne znam šta se tu dogodilo). u tom smislu mi je a priori defenzivnost par vas poprilično zasmetala.

btw, ne mrzim navijače i ne mislim da ih treba ogradit bodljikavom žicom. ali ne mislim ni da ih treba hladit nojevim perom jer su pripadnici subkulture. bilo koje.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 02.05.2010., 02:28   #89
Ljudi, pokuša sam. Ne ide. Bilo mi je drago, to bi bilo sve od mene na ovu temu. Ostajte mi dobro i iz naslonjača rješavajte pitanje navijača o kojima većinom ne znate puno i ni približno dovoljno

Nisam ni ja mjerodavan pretjerano doduše jer se ne mogu svrstati u red tih koje optužujete, al sam neke stvari vidija na svoje oči i osjetija na svojoj koži pa bi bilo red da kažen rič-dvi u obranu tih momaka. Sad sam reka i više od rič-dvi i moja moralna zadaća je ispunjena
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Old 02.05.2010., 02:31   #90
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post

Nisam ni ja mjerodavan pretjerano doduše jer se ne mogu svrstati u red tih koje optužujete, al sam neke stvari vidija na svoje oči i osjetija na svojoj koži pa bi bilo red da kažen rič-dvi u obranu tih momaka. Sad sam reka i više od rič-dvi i moja moralna zadaća je ispunjena
kojih momaka? ja sam napravila jasnu distinkciju između nasilnih luđaka i normalnih navijača kakve ih ja poimam.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 02.05.2010., 02:38   #91
Ajmo ovak , ko postoji neka konspiracija države protiv navijača i policija ih namijerno krene tuč i uvijek ih tuče jer su oni jadni navijači , kak to da se uvijek među navijačima nađu oni koji to s radošću prihvačaju , kaj postoje dežurni fajteri koji idu na utakmice samo čuvat nejake i nemočne navijače od neprijateljske policijske brutalnosti ?
vratanijac is offline  
Old 02.05.2010., 02:52   #92
Evo da i ja napišem nešto o ovoj temi

Objektivnost? Je li netko ovdje može malo razmišljati objektivno osim Modern Gent koji osuđuje i huligane i policajce.

Svi ostali niste objektivni, bez ljutnje jer samo osuđujete navijače.

Pa da krenemo. Ja jesam da se treba kazniti huligane jer ima onih koji namjerno idu na utakmice i rade nerede, ali ima i onih istinskih navijača i ima ih dosta među Bad Blue Boysima i među Torcidom koji idu na. Ima dosta BBB koji idu na utakmice još od 1986 i još dan i danas idu, a oni isto imaju iza sebe tučnjava i tučnjava, ali su i sitinski navijači koji vole svoj klub. Također BBB djeluju i humanitarno davajući svaki mjesec svoju krv za djecu u Klaićevoj. Također, među Boysima ima i branitelja koji su branili ovu zemlju. Ja odvajam huligane koji rade uviejk nerede namjerno i njih treba kazniti, ali ima i dosta Boysa koji vole svoj klub, ali i oni se tuku radi prijatelja, to je njihov život.

Većina branitelja bi stala uz navijače. Moj muž je branitelj i on doslovno plače kada vidi ovakvo nešto. Također osuđuje huligane, ali i policajce. pogledajte Sarajevo. Branitelji protiv poliajaca. Što mislite kako je policajcima kada vide da se tuku protiv branitelja koji su branili svoju zemlju.

Ma neeee, policajci uopće nisu loši. Što je onda sa nedavnim događajem kada su brutalno prebili mladića za kojeg su kasnije rekli da je pao na sanduk, ali dokazano je kasnije da su ga prebili. Takvih slučajeva ima dosta godišnje gdje policajci maltretiraju, zlostavljaju, tuku OBIČNE GRAĐANE. To isto treba osuditi. Ja sam samo objektivna, ništa drugo

Danas se zapalila baklja. Pa kako su reagirali. Neka ga kasnije privedu kako to inače čine. Na istoku su većinom starija ekipa makar i na sjeveru ima starije ekipe koji su dali već svoj život za Dinamo. To je njihov stil, htjeli vi to prihvatiti ili ne. Huligane treba zatvoriti. Policajce također.

Vodimo klinca na utakmicu na zapad. Sa strane se policajci bahate, provociraju i jebu mater navijačima bili to Boysi ili obični građani. Ozbiljno i ovo ima na svakoj utakmici, otiđite pa se uvjerite. prvo provociraju pa kada netko uzvrati, onda jebu svima po spisku.

Osuditi huligane i policajce. Prave navijače NE bilo to Boysi ili obični građani

Evo friški primjer http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...1/0110006.html
Lozinka4 is offline  
Old 02.05.2010., 03:00   #93
http://www.youtube.com/watch?v=hZftmp7cAHs

Jedan video isječak koji može poslužiti kao primjer kako se policajci znaju ponašati na stadionu i ophoditi prema navijačima (i prema običnoj publici).
illusion__user is offline  
Old 02.05.2010., 03:05   #94
Bravo

Otiđite na jednu utakmicu pa ćete vidjet. Sad sam se još više uvjerila da je tako i na drugim utkamicama. Vidim u ovoj snimci da navijač normalno pita kako kući? A policajac mu lijpe jebe sve po spisku, ma bravo.
Lozinka4 is offline  
Old 02.05.2010., 03:07   #95
Katastrofa..sami ste si birali ovu bandu na vlast, pa vezda žanjete plode..negda su se kakti napadali milicioneri a vezda več i naše milicajce..
Se kaj premenilo?
jimmy jazz is offline  
Old 02.05.2010., 03:22   #96
Quote:
Lozinka4 kaže: Pogledaj post

Svi ostali niste objektivni, bez ljutnje jer samo osuđujete navijače.
ajde ne izmišljaj.

nikoga ne zanima patetika o navijačima koji bi dali krv, kožu i hrskavicu za klub za koji navijaju, nekako se podrazumijeva da ljudi, kad navijaju za neki klub, da ga i vole, ne znam kakav je to posebni dar s neba da mu se klanjam, kao što rekoh, i sama sam navijačica, volim taj klub, ali ozbiljno.

pričamo o luđacima koji naprave zvjerstvo, tipa, izbiju čovjeku oko. zapravo, čak niti ne o tome, nego o spremnosti da se to izrelativizira u beskraj. je li tako teško reći da su takve stvari strašne, a ne opravdat ih gomilama drugih nakaradnosti u društvu, za koje znamo da ih itekako ima?

i jebena retorika, btw - sranje na stadionu - nisu takvi svi navijači. policajac silovatelj - eto kako i oni mogu biti zločesti. how lame is that?

ovdje def. ima ljudi koji pretjeruju s ocjenama čitave jedne skupine, da, to je nefer, ali čak ni to po meni nije problem. problem je što se apologeti navijača od ovakvih stvari ograđuju retorikom "to je folklor", "bili su izazvani", umjesto jasnim razdvajanjem nasilničkih morona od ljudi koji navijaju za svoj klub bez potrebe za iživljavanjem. tako samo dajete za pravo onima koji su pristalice škole mišljenja navijač = nasilnik, odnosno da se iz te subkulture ne generira apsolutno ništa pozitivno. s čim se ja ne definitivno ne slažem.
tako da - jalova vam ova defenzivnost.
btw, bila sam na stadionu HRPETINU puta, i nikad nisam vidjela pandura da randomly šalje ljude u pizdu materinu. navijače jesam, što sad s tim?

i ostavite više branitelje na miru. degutantno je.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 02.05.2010., 03:49   #97
Ajde ti ne izmišljaj i budi objektivna.

Ja jesam za osudu huligana, ali tako i policajaca. Nisu oni bubice, dokazi su svuda oko nas, malo bolje pogledaj. Što se sada nečeš osvrnuti kako su pretukli mlasića brutalno, a takvih slučajeva ima dosta. To je sve povezano.

Ja se slažem s tobom sve što si rekla za huligane, ali nemoj mi molim te braniti policajce, molim te nemoj. Također ih treba osuditi. Dokazi - svuda oko nas
Lozinka4 is offline  
Old 02.05.2010., 04:00   #98
Vrlo jednostavno...

http://www.youtube.com/watch?v=w2Ejfdgnt-g

E sad, ako je to što se kaže u videu istina, a je, zašto su oni pobogu išli na istok u poluvremenu? I to je vrlo jednostavno. Istok nisu smatrali tribinom na kojoj bi se itko opirao ičemu. Mislili su ljudi da će se ušetati gore, pokupiti ekipu i nikom ništa. Pa napravili prvu grešku i poslali redare. Redari osim što su ekspresno vraćeni otkud su došli, postigli su još jednu bitnu stvar. Homogenizirali su ekipu, nadrkali je i raslojili na one spremne na sranje, manje spremne na sranje i nespremne na sranje. Nakon toga su poslali vod interventne policije. Genijalci... školski primjer što ne napraviti na nogometnoj utakmici. Ili što napraviti ako želiš Belfast flashbackove satima nakon iste...
sr-bistabil is offline  
Old 02.05.2010., 04:03   #99
Quote:
Lozinka4 kaže: Pogledaj post
Ajde ti ne izmišljaj i budi objektivna.

Ja jesam za osudu huligana, ali tako i policajaca. Nisu oni bubice, dokazi su svuda oko nas, malo bolje pogledaj. Što se sada nečeš osvrnuti kako su pretukli mlasića brutalno, a takvih slučajeva ima dosta. To je sve povezano.

Ja se slažem s tobom sve što si rekla za huligane, ali nemoj mi molim te braniti policajce, molim te nemoj. Također ih treba osuditi. Dokazi - svuda oko nas
da, izmišljanje je tvoja tvrdnja da se ovdje nepodijeljeno osuđuju svi navijači, dovoljno je pogledati thread, samo su 3 stranice. kako to drukčije da krstim, laganjem? može, nije problem.

moje "subjektivnosti" se, pliz, ostavi. ja obrazlažem stavove, ne igram na jeftinu patetiku, retoriku "i oni su zločesti", niti se proglašavam kao braniteljski PR glede navijačke problematike, sve u cilju relatiziviranja nasilja.

možemo i o razumijevanju tuđih postova - to što ja nikad nisam vidjela psovački nastrojenog pandura na stadionu, ne ulazi u opis "branjenja", to je notorna činjenica. pritom nisam ni jednom tvrdila da postoje ljudi i s drukčijim iskustvima.

paranoja, paranoja.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 02.05.2010., 04:14   #100
Evo par izjava sa topica Bad Blue Boys

na istoku je sve pocelo uletavanjem kretena iz sokola koji je htio odvuc decka iz mase zbog baklje, to sam vidio svojim ocima .gdje mu je pamet uc medju 200-300 ljudi i pokušat ga odvest ali valja napomenut da ga se cak nije ni diralo nego su sokoli otjerani 20 m. a onda dolazi policija na tribinu. za sjever nek pisu drugi. oko stadiona sramota svih sramota djeca od 12-13 god su bježala bosa i pretucena prema kvatricu , ovakvo ponasanje još nisam doživio a puno sam toga prošao. . NEK SE ZNA DA JE SVE NASTALO ZBOG JEDNOG LIKA IZ SOKOLA, A ONI KOJI IDU NA ISTOK GA ZNAJU.

reba zasipat SVE moguće redakcije... SVE
ovo se mora saznat, jer već vidim kakvu se "istinu" servira javnosti...


Svi koji ste bili na utakmici jednostavno napišite svoje viđenje toga što se događalo i na što više redakcije... počnite sa onim što neovisnijim, tipa index...

Ovo je grozota, ni u najgoroj policijskoj državi ovako se nije postupalo sa stanovništvom.


ono poslije tekme...u rotoru..ničim izazvano brutalno pendrečenje mladog i starog, muškog i ženskog, nedužnog...
rijetko viđena sramota....klinci lete kroz staklo, valjda nitko nije stradao ozbiljnije, nadam se...gaze ljude koji leže na podu krvavi...fuj.


ajmo ljudi trpajte redakcije o videnom,ja vec poslao mailove na 5,6 adresa, s tim da saljem i MUP-u i to nacelinku PU, kao i unutarnjoj kontroli,pa da netko vise pozove nekoga na odgovornost i da se provjeri zakonitost uopce ljudi koji donose takve odluke,kao i zakonitost tih zapovijedi

pišite redakcijama, ljudi, pišite

OVO NE SMIJE OSTAT ZATAŠKANO!!!

ako o ovome prekosutra neće Hlokverka lamentirati, bit će to velika sramota prvenstveno za sve nas koji smo mogli nešto učiniti (jedino što sada možemo), a nismo


Ja sam za ISTINU i samo ISTINU. Nemojte prebrzo donositi zaključke. Ovo je danas postalo i nastavit će se. ovo je strašno. Idemo dalje sa izjavama

samo se nadam da ce se redakcijama javiti djevojke i djeca do max 12-13 god . koji su pretuceni, ako se potvrdi kao istina da je propucan onda svi na ulice , ako mogu studenti možemo i mi!!!!!!!!

Klinci od 12, 13 godina. To sam viđala i prije, žalosno.

ljudi su nenormalno glupi, TUPI su da je to upravo sramotno

ispran im je mozak do te mjere da ja ne mogu vjerovat šta svakodnevno gledam i slušam...


ali kažem vam, još uvijek nisu SVI kupljeni, još uvijek možemo nešto napraviti...


pišite, šaljite mailove.... !!! ako imate kakvu sliku s moba, OBAVEZNO attachirat!!!


Ja ne mogu vjerovati koji je qrac ovo bio danas Kaj je došlo muriji, ne vjerujem da je to došlo samo od sebe, ima nešto i iza toga.
Na jebenom istoku oni šalju kornjače na klince, pa zatim dolaze na sjever, po što?!
A ovo iživljavanje poslije katastrofa...

Već vidim kako će mediji krivicu svaliti na navijače

užas


Ovo je prestrava, evo upravo sam se regal na forum.hr da kažem viđeno--> jednom riječi strava, policija tukla i mlado i staro, vidio sam curu koja se stisla u stranu i plakala, nije znala kam bi, zamisli kak se djevojka od kojih 15-16 godina mogla osjećat u tom trenutku, kladim se da se upišala od straha! Potpuno neshvatljivi potezi i intervencije, nevjerovatno, ljudi u rotoru bježe odozgora a odozdola prema njima idu ovi kreteni s pendrekima,i mlate sve kaj im se nađe na putu, a ono s vraćanjem stolica, to je neobjašnjivo.

I sad ovi skompleksirani novinari s index-a... sad su BBB krivi... ima pravo "malo stariji" - mislim da sutra pišem Borovcu mail, super ideja, jer ovo više nema smisla, ovakav teror nad nama!


SRAMOTNO ja kažem
Idemo dalje sa izjavama koji su bili tamo

[email protected]

ma nemogu tražit dalje...

zovite redakcije!


Još jednom molim kao boga sve čitatelje ovog foruma koji su osobno svjedočili događajima na kraju utakmice da o tome obavijeste što više novinskih redakcija...

...od tiskovina, preko radija i televizije, do portala...

napišite jedan mail i pobacajte brdo adresa u zaglavlje, nije to neki problem.
ovo ne smije ostat prešućeno jebo nas život


da ne govorim o onim fotkama gdje se jasno vidi da je maksimirska BLOKIRANA policijskim autima i njihovom demonstracijom sile...

Zašto?! Zbog čega!? Gdje je opravdanje za takav nastup prema građanstvu, za blokadu grada?! Gdje su ulični neredi?

Pa jebemu mater, jel u ovoj zemlji zakon baš išta znači?


Ne mogu ić u krevet od sveg ovog kolko sam šokiran.
Da policija ide mlatit ljude po ulicama bez razloga, djecu i žene (nisam čuo sam s foruma, pričali mi frendovi koji su bili na tekmi i gledali pred vlastitim očima iste scene koje su opisivane ovdje)...


Idemo dalje, što više toga. Ja ću isto pisati novinarima, medijima što prije

Jako pametan post

Upravo ovo kaj si ti napisao je cisti primjer ispranog mozda. Izgleda da ti Luka Bebic i slicni umovi kreiraju obrazac razmisljanja.

Kaj se tice svih ovih sranja, sigurno postoji gomila fotografija i snimaka policijskog prekoracenja ovlasti. Lijepo to skupiti na hrpu i u pravnu borbu. Navijaci sigurno nece dobiti podrsku javnosti koja vidi na snimkama gadjanje policije bakljama i stolicama, ali sa konkretnim dokazima i cinjenicama mogu eventualno nesto promjeniti u percepciji javnosti.


Aj probal bum i ja nekaj ozbiljnog napisat...
Prvo, sad smo još svi pod dojmom... treba sačekat sutra pa to sve sagledat malo hladnije glave...
Drugo, nije ni sve za internet, pa pazite malo
Treće, sad će tek bit sranja kad mediji počnu paljbu... naravno pol tog će izmislit, al jebiga ljudi to čitaju
Nadalje, treba probat kak je neko rekel jasno prikazat greške murje... da se vidi i druga strana jer ovo kaj su radili nije normalno



Upravo dobio SMS od interventnog policajca koji je bio na sjeveru, doduše gore na kamerama, ali itekako zna sve pojedinosti i kaže da je murjak nastradao od topovskog, a i oko intervencije na Maksimirskoj se upravo vode žestoke rasprave u "vrhu"

Davno je prošlo kada sam pohodio Dinamove utakmice, i razne druge.
I mogu ti reć da sam se s godinama nagledao toliko policijskih sranja da, iako danas nisam čak ni na TVu gledao ovo smeće od derbija i sporta, sa velikom pouzdanošću vjerujem u sve navode pa čak i pretjerivanja oko postupanja policije, jer jebeno znam za što su uvijek bili sposobni


Sokoli su oduvijek bili drukeri,to se zna...
Sjever se solidarizirao sa istokom,zato je bilo sranje..al ovo na kraju utakmice nema veze sa ljudskim razumom,samo s policjskim
na putu prema van nas uguraju u prostoriju cija su staklena vrata pukla od pritiska,ljudi leze na staklu,a policija ih tuce pendrecima i cipelari
jedan se drot dere da ce nas pobit sve,al nas na kraju pustaju uz udaranje pendrecima na izlasku


Meni dosta Idemo otkriti ISTINU
Lozinka4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.