Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2010., 20:39   #1
Cool Akcija Croatia Airlinesa

Nadam se da me neće NN banati, htio bi napraviti temu za službeni doček noćašnje akcije Croatiaairlinesa...
Daklem, noćas od ponoći počinje akcija Croatiaairlinesa, najveća u povijesti kompanije, sve po 89 EUR. Pa da zajedno dočekamo taj trenutak, eventualno napišemo probleme ako će ih biti, moguća rješenja, i na kraju da se jedni drugima pohvalimo s kartama...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:54   #2
Ništ od karata. 89 eura! . ovo je smrt za wizz, udar na Eassyjet.
Moj je moto: nikad platiti dvoznamenkastu cijenu u eurima za kartu.
Ajd šalu na stranu.
Dobra stvar za Zg, donekle za ST, jako loša za Ryan jer teško da će im netko iz ZG dolaziti i imati zaradu.
Konačno nešto dobro od CA.
Očekujem za par mjeseci i proljetne akcije po istom principu.

Nego, tko sve lovi karte?
1. Nukac.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:58   #3
Mislim da je Wizzair već na umoru što se tiće Zagreba. Karte su u prodaji još samo do 28.3. nakon toga ih više nema...
A cijena od 89 EUR je čak i udar na Lufthansu i Austrian...
Na Ryanair nema nekog utjecja jer akcija vrijedi za putovanja do 13.4. a od Ryanairovih destinacija je samo London u igri. OK. ako ne stavim naočale i dobro ne vidim na kartu, onda i Frankfurt i Brussels...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:59   #4
Da, da. CA se budi, ali mislim da bi im Lufthansa mogla pomrsiti račune. Neš ti velikog.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:03   #5
Sad nam je Luftmadrac na potezu... Možemo očekivat Njemačka za 79 EUR...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:39   #6
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Sad nam je Luftmadrac na potezu... Možemo očekivat Njemačka za 79 EUR...
Lufthansa po niskim cijenama nudi samo Munchen i Frankfurt, meni osobno obje destinacije nisu nesto, tamo idem samo ako je connecting flight Da bar nude druge destinacije koje su kod njih vecinom paprene.

Ova akcija stvarno ima odjeka, danas me zvalo par prijatelja koji inace rijetko idu negdi da im pomognem uhvatiti karte za London. Marketing CA se poboljsao, vjerojatno ce biti ovakvih akcija i ubuduce. Osobno ako mogu birati uvijek cu izabrati nasu nacionalnu kompaniju, nego bilo koju drugu ukljucujuci i LCC zbog hrvatskih ljudi koji rade tamo (ne mislim time na lopine koje vode CA).

Za moju destinaciju nece biti navale, tako da se nadam Skopju u 3.misec
kosooki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:45   #7
Pa i nisu paprene, Luftmadrac ima Europu po 170-tak EUR, što je recimo ok cijena za Lisabon.

Moj izbor je sljedeći: Amsterdam, Rim, London ili Zurich. Tim prioritetom. Šteta što nema Atena.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:47   #8
dajem serveru 30 min, a onda down.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:50   #9
Nema veze, mislim da ne moraš karte kupit direkt na stranici Croatije... Karte su vjerojatno u Amadeus sistemu, pa će vjerojatno i drugi davat te jeftine karte (tipa Expedia, Etours...)
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:54   #10
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Pa i nisu paprene, Luftmadrac ima Europu po 170-tak EUR, što je recimo ok cijena za Lisabon.

Moj izbor je sljedeći: Amsterdam, Rim, London ili Zurich. Tim prioritetom. Šteta što nema Atena.
Ma znam kad god trazim preko njih kartu uvijek ispadnu 300-400 eura za Europu, a u isto vrijeme se moze naci za tu cijenu i New York. S njima nikad nemam srice
kosooki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:58   #11
Samo se pretplatiš na newsletter i kupuješ kad je akcija... No i sreća je tu odlučujući faktor. Nisu uvijek sve destinacije na akciji. A i glupo mi je ići s presjedanjem za destinacije koje imaš direkt, čak radije dam i 50 EUR više za kartu, ako mi je komotnije...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:00   #12
AKCIJA JE POCELA!!!!

Zna sam da nece cekati ponoc, ovako su pustili ranije pa da mogu ici kuci

Ako niste znali, 89eura je 617kn za London a 657 za Skopje
kosooki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:13   #13
Evo ga, karta za Amsterdam je kupljena...

E kakvi su to prasci, puste u prodaju 2 sata prije...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:26   #14
hvala kosooki na infu, ostala bih bez karte da nije bilo tebe!karta za Pariz kupljena
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:31   #15
amsterdam kupljen
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:33   #16
Ako netko kupuje evo info, preko ebookersa je karta još jeftinija jer je naknada za izdavanje karata manja nego CA.
Ja nažalost ostajem, mora netko čuvati zemlju dok se vi provodite
mr.vinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:42   #17
također.
Mene jedino zanima Lisabon, a tamo ne lete.
Ostale destinacije će uvijek biti povoljnije s drugim kompanijama.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:46   #18
Amsterdam iz Zagreba jeftinije - teško. Kao i Rim. I Skopje. I Priština. I Zurich.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:48   #19
Iz Dalmacije Amsterdam, moguće. U ostala mjesta ne namjeravam ići.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 22:58   #20
Da li se može platit Visa elektron karticom, i na kojoj stranici.
Stranica croatia airlinesa mi je blokirana.

Hvala na pomoći!
MIŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.