Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Referendum
Pošteno 27 43.55%
Prijevara 35 56.45%
Glasovatelji: 62. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2012., 18:39   #4921
dnevnik rtl-a: mali od 18 je protiv, dida od 90 je za
__________________
"It's not true I had nothing on. I had the radio on."
violet-blue is offline  
Old 22.01.2012., 18:39   #4922
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Sociolozi su već rekli da protivnici ulaska neće izići na izbore. Prema ovome, dobra procjena. Sjeverna Hrvatska i Zagreb su najveći zagovornici ulaska.
Ali još uvijek mizerni u postotku (oko 50% od eventualno izišlih 50 %) i to nakon neviđeno jednostrane i jednoumne televizijske kampanje u kojoj je Pusićka stašila penzionere ako glasaju protiv, a Josipović pozivao za, intonacijom i gestikulacijom kao da se obrća tlogodišnjacima u vltiću... mlada 'internetska' generacija to baš i nije gutala, ali penzići bome jesu prilično masovno, tako mi barem kažu ljudi koji su na terenu...
- Sizif - is offline  
Old 22.01.2012., 18:40   #4923
Poslusajte Kerumove obje izjave.

Ali ova dok objasnjava skoro cijelu minutu sto Hrvatska donosi europi
to samo on moze

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/z...kruzio-za.html
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 22.01.2012., 18:41   #4924
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Sociolozi su već rekli da protivnici ulaska neće izići na izbore. Prema ovome, dobra procjena. Sjeverna Hrvatska i Zagreb su najveći zagovornici ulaska.
No ni sociolozi, ni politolozi a ni psiholzi nisu rekli da će ovakva kampanja i ovako isforsirani referendum , sa malim brojem izašlih birača

Unijeti će to nove podjele u hrvatski korpus i podijeliti ga na eurofile i euroskeptike

Podjela koja će nas u budućnosti, najvjerovatnije više opterećivati nego podjela na partizane/ustaše, jugofile/domoljube i druge koje opterećuju ovu naciju.

Nimalo mudar potez od strane "Elite" ako se pomisli da im je to interes da lakše manipuliraju biračkim tijelom i smjenjuju se periodično na vlasti.
#kocar# is offline  
Old 22.01.2012., 18:42   #4925
A Keruma jadnika - on ne shvaca da ce na prvoj vodi gradit tek preko pola Splita mrtvog
hebala ga europa
u toj europi (ako je toliko pravedna i poštena khm ) će on završit u zatvor
__________________
"It's not true I had nothing on. I had the radio on."
violet-blue is offline  
Old 22.01.2012., 18:42   #4926
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Poslusajte Kerumove obje izjave.

Ali ova dok objasnjava skoro cijelu minutu sto Hrvatska donosi europi
to samo on moze

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/z...kruzio-za.html
Više me je strah fine gospode koja ne radi ovakve gafove. Kerum samo potvrđuje da se ne ljubi s PR-om ,a to mi je u današnjoj politici pozitivna stvar.
dr.laki is offline  
Old 22.01.2012., 18:46   #4927
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Sociolozi su već rekli da protivnici ulaska neće izići na izbore. Prema ovome, dobra procjena. Sjeverna Hrvatska i Zagreb su najveći zagovornici ulaska.
Očito je da je medijska kampanja ciljala na dojam da je izlazak na glasovanje uzaludan za protivnike EUa, jer su u velikoj manjini. Procjenu sociologa i vrednovanje iste kao dobre mogu samo reći da ljudi u sustavu, oni koji donose procjene(sociolozi), i oni koji ih vrednuju(forumaši pravnici), postepeno gube dodir sa stvarnošću.
Clint Eastwood is offline  
Old 22.01.2012., 18:47   #4928
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
No ni sociolozi, ni politolozi a ni psiholzi nisu rekli da će ovakva kampanja i ovako isforsirani referendum , sa malim brojem izašlih birača

Unijeti će to nove podjele u hrvatski korpus i podijeliti ga na eurofile i euroskeptike

Podjela koja će nas u budućnosti, najvjerovatnije više opterećivati nego podjela na partizane/ustaše, jugofile/domoljube i druge koje opterećuju ovu naciju.

Nimalo mudar potez od strane "Elite" ako se pomisli da im je to interes da lakše manipuliraju biračkim tijelom i smjenjuju se periodično na vlasti.
nikad ujedinjeni - naše prokletsvo

Mudar je to potez, mudar...zavadi pa vladaj
__________________
"It's not true I had nothing on. I had the radio on."
violet-blue is offline  
Old 22.01.2012., 18:51   #4929
Quote:
xyxyxyxy kaže: Pogledaj post
Zato jer ćemo moći sami provjeriti kako se je evidentirso naš glas:
http://metro-portal.hr/provjerite-da...biljezen/67497
ne budi smisan...

kao prvo tko je zapisa br svog listica...

kao drugo nigdi nije bilo ni objavljeno to na tv ili radiju...

kao trece tko bi popisa sve listice... i napravija bazu pa to sve ide u skovace...

listice nitko ni ne gleda nego zapisnike... a mozes u zapisnik napisat sta oces i nastimat ga da da nema greske a u popisu zaokruzit onaj br ljudi koji mu fale da upotpuni br kojih su izasli sa br listica... totalna podlozno manipulaciji...
batelant is offline  
Old 22.01.2012., 18:51   #4930
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Očito je da je medijska kampanja ciljala na dojam da je izlazak na glasovanje uzaludan za protivnike EUa, jer su u velikoj manjini.
to je od pocetka jasno...a neš ti manipulirat s ekipom koja ima sindrom stada. uopce nisu imali tezak zadatak.
__________________
"It's not true I had nothing on. I had the radio on."
violet-blue is offline  
Old 22.01.2012., 18:54   #4931
Thumbs up za europsku uniju uvijeki za uvjek

neka ljudi pričaju šta god hoče.proputovao sam mnogo zemalja europske unije a pogotovo one zemlje koje su praktički donedavno bile pod čizmom komunizma (nismo ni mi ništa bolji) ista nam je situacija kao i mnjima.
Poljska na primjer,eto prije nogo je ušla u eu bila skoro najsiromašnija zemlja europe a sad vrlo dobro stoječa.(djevojke su im išle s nama u krevet za jedne najlonke ili ruž za usne)
plače im bile ispod svakog prosjeka a sad prosjek im veči nego nama za 70% i više.
pa prema tome mislim da eu nemože ništa odmoči nego samo pomoči.
Ja sam za eu uvjek zauvjek.....

Zadnje uređivanje zgkreso : 22.01.2012. at 18:59. Reason: gramatika i gutanje slova
zgkreso is offline  
Old 22.01.2012., 18:55   #4932
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...zašto sam kliknuo na - Prijevara..?
...zato jer smatram da referendum nije legalan,
ukoliko na glasovanje ne izađe više od 50% biračkog tijela...
...u svakom slučaju, nije legalno da odlučit 25.1% glasova u biločiju "korist"...

...drugi je razlog, potuno nepošteno propagiranje ZA
političara kojima nitko više i nevjeruje, oni su svoje foteljice ionako osigurali...
...potpisivanjem predpristupnog sporazuma, doveli su neodlučne pred gotov čin...

...treći razlog, došah na biračko mjesto gdje i prošli puta (dvije ženske) - nema me na popisu,
dođoh u Mjesni Odbor (dvije ženske) ah, nema me ni tu, ali me upute na pravo mjesto,
dođoh konačno na treće izborno mjesto (tri ženske) - dobro je...
...i o kakvom nadzoru govorimo..?
Dobro ljudi šta je vama. Ako bi referendum bio važući samo ako izađe više od 50% birača onda bi izlazak trebao biti obavezan a u slučaju neizlaska naplatit novčanu kaznu toj osobi kao što je u Australiji. Šta bi po vama vlada trebala ganjat ljude po birtijama i kladionicama da izađu?
lakota is offline  
Old 22.01.2012., 18:56   #4933
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
ne budi smisan...

kao prvo tko je zapisa br svog listica...

kao drugo nigdi nije bilo ni objavljeno to na tv ili radiju...

kao trece tko bi popisa sve listice... i napravija bazu pa to sve ide u skovace...

listice nitko ni ne gleda nego zapisnike... a mozes u zapisnik napisat sta oces i nastimat ga da da nema greske a u popisu zaokruzit onaj br ljudi koji mu fale da upotpuni br kojih su izasli sa br listica... totalna podlozno manipulaciji...
Moći će, ali ne u velikoj mjeri pogotovo ako su oni koji su vodili prosvjede protiv eu stvarno to i mislili jer su među promatračima i ljudi iz njihvih stranaka.

Ja se nadam da neće biti nikakvih namještanja, jer sam i sam protiv eu.
xyxyxyxy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.