Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2011., 19:03   #21
Quote:
funky business kaže: Pogledaj post
A nitko da pohvali novootvorenu terasu na krovu s koje možete gledati cijelu pistu? Terasa je odlično uređena, zapravo jedina stvar koja dobro izgleda na cijelom aerodromu, ali se kava može uzeti jedino iz aparata, konobari ne dolaze gore

Pohvale mladićima koji pomažu putnicima pri check-inu, to je lijepa gesta, nisam to nigdje drugo vidio osim tu kod nas. I malo off-topic: u Dubrovniku su zaposlili jednog mladića koji besplatno svim putnicima koji žele prije check-ina pakira kofere u zaštitnu foliju.
To si dobro rekao da možeš gledati pistu, ajde tu i tamo se spusti koji avion.
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 22:54   #22
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
To si dobro rekao da možeš gledati pistu, ajde tu i tamo se spusti koji avion.

__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 23:28   #23
Pa dobro, ako si između 7 i 8 ujutro, ima ih čak 3, kao i oko 14, i navečer oko 9. Ali u to doba, kad avioni i lete, je terasa zatvorena, naime radi od 9 (ili 10) do 17, a vjerojatno je pauza od 13 do 15...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 23:59   #24
Cijela atmosfera na Plesu je katastrofa, cim sletis jasno ti je gdje si - nema vise osmijeha niti dobar dan ili doviđenja... što je jako ružno jer male stvari puno znače ...
TresBien is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 00:30   #25
Pozdrav,

Zanima me kakve su cijene parkinga na aerodromu i da li mi može neko preporučit parking koji je u blizini aerodroma. Parking bi mi trebao na 3-4 dana.

P.S. nadam se da nisam fulio temu
YOUNG_HOOLIGAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 00:57   #26
Ja bi dodao još jednu sitnicu koja očito nikome puno ne znači, a meni je baš super - u toplom dijelu godine u šumarku pred uaerodromom je dosta klupica, i za one koje vole doći malo prije leta (a pogotovo ako su se on-line prijavili na let), idealno mjesto za izvalit se pod suncem i čekati vrijeme za ukrcaj...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 00:07   #27
Quote:
TresBien kaže: Pogledaj post
Cijela atmosfera na Plesu je katastrofa, cim sletis jasno ti je gdje si - nema vise osmijeha niti dobar dan ili doviđenja... što je jako ružno jer male stvari puno znače ...
Sorry, ali ovo zaista nije istina.

Gdje konkretno na aerodromima si se ti susreo s više dobre volje i ljubaznosti od Plesa?
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 00:37   #28
Quote:
funky business kaže: Pogledaj post

Pohvale mladićima koji pomažu putnicima pri check-inu, to je lijepa gesta, nisam to nigdje drugo vidio osim tu kod nas. I malo off-topic: u Dubrovniku su zaposlili jednog mladića koji besplatno svim putnicima koji žele prije check-ina pakira kofere u zaštitnu foliju.
To motanje prtljage nije besplatno(mislim da je 50kn ali nisam sigurna),i to je privatna firma koja to koliko ja znam radi i u Zagrebu i Splitu.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 00:56   #29
40 ili 50 kuna je u zagrebu to pakiranje, jedino kaj je besplatno je to kaj kaze di moras na chek in
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 08:22   #30
Quote:
YOUNG_HOOLIGAN kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Zanima me kakve su cijene parkinga na aerodromu i da li mi može neko preporučit parking koji je u blizini aerodroma. Parking bi mi trebao na 3-4 dana.

P.S. nadam se da nisam fulio temu
Postoji blizu aerodroma privatni parking koliko znam da je dosta jeftiniji od ovoga službenog i odvezu te i dovezu do glavne zgrade. Imao sam web adresu ali im izgleda ne radi.
zagreb-airport-parking.com
marioxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 08:38   #31
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
A da Zagrebu pod hitno treba novi aerodrom - DA, jer ovaj postojeći kontejnerski terminal puca po šavovima, i nema šanse za neko povećanje prometa.
A svaki puta kad sletim na njega, me je malko sram, kad vidim sve one turiste, i pokušavam dokučiti što si misle o cijeloj zemlji kad vide kamo su sletjeli...
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 09:36   #32
Ovaj čuvani parking kraj aerodroma i nije neka jeftinoća. Naplaćuju 40 kn po danu, dok je na P2 2 kn po satu, znači 48 kn po danu. S tim da ako ti ovi naplate po danu, nekad ispadne jeftinije ako platiš po satu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:03   #33
Slažem se da je aerodrom zastario i da općenito djeluje vrlo malen u odnosu na većinu aerodroma prema kojima vozi, ali ne bih rekao da nije funkcionalan. Da bude puno veći nema potrebe jer na njemu nema puno letova. Ono što nije baš dobro je to što ima par vremenskih slotova tijekom dana kada su velike gužve jer puno letova kreće praktički u isto vrijeme (jutarnje gužve su zeznute ako se kasni na let) i maleni prostori za ukrcaj/iskrcaj putnika, pogotovo ona provjera putovnica na iskrcaju koja je baš hangar i gdje se znaju stvoriti jako velike gužve. Ali to su u biti sitnice koje u operativnom smislu nisu presudne. ZG aerodrom ima sve što treba imati, fali mu samo više komfora i prostora u nekim dijelovima. Kada bude više letova i prometa onda će biti i potrebe za većim zahvatima.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:29   #34
Ne bi se složio s tobom. Aerodrom već odavno puca po šavovima.
Aerodrom bi bez problema trebao funkcionirati u vrijeme najveće gužve, što u Zagrebu nije slučaj, oko 7, 8 do 9 i oko 14 sati su takve gužve da je to manje-više neizdrživo.
Za bilo kakav ozbiljan aerodrom manjka puno stvari, kao što su različiti dućani prije check-ina (ako se dobro sjećam, postoji jedna trafika i jedna suvenirnica), restoran prije check-ina (ne samo onaj uberskupi Faust Vrančić u kojem i nema baš neke ponude).
Isto tako i nakon checkina se zagrebački aerodrom može pohvaliti jednim WCom, jednim duty free shopom, jednom prodavaonicom torbi i jednim kioskom/kafićem. S tim da sve izgleda poprilično jadno.
Ne mogu si zamisliti izgled osobe koja mora čekati 3 sata na Zagrebačkom aerodromu u transferu. Vjerojatno već nakon sat vremena počne gristi nokte i na nogama. Em od dosade, em od gladi.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:35   #35
Quote:
marioxp kaže: Pogledaj post
Postoji blizu aerodroma privatni parking koliko znam da je dosta jeftiniji od ovoga službenog i odvezu te i dovezu do glavne zgrade. Imao sam web adresu ali im izgleda ne radi.
zagreb-airport-parking.com
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ovaj čuvani parking kraj aerodroma i nije neka jeftinoća. Naplaćuju 40 kn po danu, dok je na P2 2 kn po satu, znači 48 kn po danu. S tim da ako ti ovi naplate po danu, nekad ispadne jeftinije ako platiš po satu.
Znači P2 aerodrom ili privatni parking pored aerodroma, cijene su tu negdje... Hvala na info.
YOUNG_HOOLIGAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 11:49   #36
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Vjerojatno već nakon sat vremena počne gristi nokte i na nogama. Em od dosade, em od gladi.
Hahahah
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 23:01   #37
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
Sorry, ali ovo zaista nije istina.

Gdje konkretno na aerodromima si se ti susreo s više dobre volje i ljubaznosti od Plesa?
Na većini aerodroma širom kugle zemaljske !!!
TresBien is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 15:46   #38
Gledam ZAG vs LJU.Koristim oba ali nekao mi je drazi ZAG.Zasto.Ljubazniji personal ipak.A pogotovo bolji shoping domacih stvari koje darujem strancima.Sto se tice avioprometa tu su negde.
55et is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 16:17   #39
Quote:
55et kaže: Pogledaj post
Gledam ZAG vs LJU.Koristim oba ali nekao mi je drazi ZAG.Zasto.Ljubazniji personal ipak.A pogotovo bolji shoping domacih stvari koje darujem strancima.Sto se tice avioprometa tu su negde.

Bilo bi ipak malo čudno da - domaće stvari kupuješ u LJ, ne?
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 18:03   #40
Zagrebački aerodrom je dno dna i nek se nitko ne ljuti, ali taj aerodrom ima dve birtije, kiosk i nešto što bi trebalo sličiti na suvenirnicu, a teško je tamo nešto kupiti ako imaš jutarnji let jer ne radi kao ni kiosk, tak da sjedi i plači.

Zagrepčanec sam, ali nisam vidio jadniji aerodrom, a sad mogu već reći da sam ih vidio dosta, Brnik mi je definitivno bolji, N. Tesla možda ne kaj se izgleda tiče, ali barem ima veći djutu fri, a sve van granica bivše države nema smisla uspoređivati.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.