Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2012., 14:35   #61
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
možda ne znaš ali neke autoceste u RH su već privatizirane i podjeljeni su otkazi - malo se raspitaj kolike su cestarine po km tamo.

novi direktor HŽ-a ? zašto mu poslodavac to dopušta i ako dopušta mora li se svih drugima oduzeti prava da bi se opravdala njegova limuzina ?

ovo zadnje, o tome ti ja i govorim.
Sve se Vlade ponašaju tako i nijedna neće riješiti problem kidanjem nečeg što je utemeljeno u pravnom dokument i što je civilizacijski doseg .
problem leži na drugom mjestu , tamo di si ga i ti opisao !


Kolike su cestarine na tim privatiziranim autocestama? Veće ili manje, s novim poskupljenjima sadašnjih državnih?
Nemoj misliti da je ovo poskupljenje od 15% zadnje, uskore će morati i nova, jer su gubici ogromni, i neprestano rastu.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:37   #62
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
o kojoj privatnoj firmi ili dijelu privatnog sektora pričaš ?

ja sam u bivšim firmama (privatne, komada 3) u kojima sam radio bio odlično plaćen u odnosu na sadašnju plaću, ali nedovoljno s obzirom koliko sam radio (mobitel i dežurstvo 24/7) i kolika mi je produktivnost bila.
danas imam puno manju plaću ali primjerenu radnom vremenu i vjeruj mi ne radim malo. evo trenutno odmaram poslije noćne .

Poanta je - ne može se generalizirati !
govorim o prosjecima plaća.

radnik u državnoj firmi mora bit zaštićen onoliko koliko je zaštićen i radnik u privatnoj i ništa više od toga

sav višak beneficija koje on ima u odnosu na radnika iz privatnog sektora (zbog npr. kolektivnog ugovora) ide na račun tog radnika u privatnom sektoru. jer taj višak plaće kojeg dobiva se sigurno nije stvorio sam, netko ga je morao zaradit
splićo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:40   #63
Problem je to što se cijena rada policajaca ne može objektivno odrediti, ali zato se može npr. skretničara u HŽ-u koji prima plaću oko 6000 kuna. Koliko je to zasluženo, ne znam, ali znam da kompanija stvara enormne gubitke. Iako i dalje smatram da je menadžment u hrvatskoj najveće zlo, te da se radnike bezrazložno napada.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:42   #64
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Plaća nastavnika sa stručnim ispitom koji odgovara za tridesetak klinaca u školi je dakle u razini "običnog" radnika na centrali. Viši savjetnik u ministarstvu, dakle osoba koja obavlja najodgovornije poslove često vrijedne milijarde - dobiva samo par stotina kuna više. Mlađi VSS u ministarstvu neće ni doseći čistačicu u HAC-u. Kakve su tek onda šefovske plaće?
Evo, ja spadam upravo u tu kategoriju. Obavljam poslove gdje se radi o milijunima kuna poreznih obveznika. Plaća mi je manja od 5.000,00 kn.

Mislim da posao dobro radim, vidim rezultate rada ali što mi to znači?! Društvo me smatra parazitom, kolege mi se smiju jer ulažem dodatan trud da se posao kvalitetno obavi, sad će mi vjerojatno uzeti i regres, o napredovanju mogu samo sanjati a nagrada šefova za dobro obavljen posao je - još više posla (to vam je ona logika daj to njemu, on to dobro radi ).

Čim se situacija na tržištu rada malo stabilizira bježim što dalje od državne uprave.

Ne isključujem ni privatni sektor, nije mi problem raditi, ali htio bi nešto od svog rada i imati.

Svjestan sam da u ovim trenucima mogu biti zadovoljan činjenicom da radim i imam sigurnu plaću ali ako je to maksimum kojem se mogu nadati u životu onda čemu sve to skupa?!
ntx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:50   #65
Quote:
splićo kaže: Pogledaj post
govorim o prosjecima plaća.

radnik u državnoj firmi mora bit zaštićen onoliko koliko je zaštićen i radnik u privatnoj i ništa više od toga

sav višak beneficija koje on ima u odnosu na radnika iz privatnog sektora (zbog npr. kolektivnog ugovora) ide na račun tog radnika u privatnom sektoru. jer taj višak plaće kojeg dobiva se sigurno nije stvorio sam, netko ga je morao zaradit
A gle, to je utopija. Takav model ne postoji nigdje na svijetu, da privatnik diktira socijalne uvjete - to je povratak u robovlasništvo.
Zato i postoji sve to što se zove radnička prava i njihova zaštita od strane države.
Kapitalizam svakako ide u ovom "tvom" smjeru, ali to još nikad i nigdje nije postojalo.
Po meni, neki ideal bi trebale biti skandinavske države što se tiče odnosa kapitala i socijalne države.

ne radi se o višku plaće, većina ima i plaće ispod hrvatske prosječne plaće.
Ne treba im to srezati na razinu blagajnice u pevecu od 2500 kn.
to ne riješava ništa nego potiče veće probleme
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:56   #66
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Bilo bi pošteno da se krene prvo od državnih tvrtki poput HŽ-a, HAC-a ili HEP-a, ali svi znamo da se to neće dogoditi. Te tvrtke su nedodirljive i ostati će im sva prava i ogromne plaće, a država će pokriti sve minuse, desetke milijardi kuna.
Ono što će se napraviti je smanjenje plaća državnim i javnim službenicima, to je najlakše provesti. Dodatno će se poniziti policija, vojska, liječnici, medicinske sestre, a operater iz HŽ-a ili HAC-a imati će i dalje plaću višu od profesora matematike ili policajca koji svaki dan riskira život.
Odličan upis, i bojim se točna prognoza.
Fotograf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:57   #67
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Kolike su cestarine na tim privatiziranim autocestama? Veće ili manje, s novim poskupljenjima sadašnjih državnih?
Nemoj misliti da je ovo poskupljenje od 15% zadnje, uskore će morati i nova, jer su gubici ogromni, i neprestano rastu.
ne znam cifre, ali su trenutno veće po km.
Država je lider i primjer, ako država poveća nešto za 15% to je znak privatniku da i on može dignuti za 20% nešto što je već bilo skuplje.

A poskupljenja će još biti, siguran sam , samo što to neće riješiti ništa.

u malo široj slici, ako si primjetio sad već postoji kritična masa ekonomskih stručnjaka u svijetu koji se protive štednji kao rješenju za izlak iz krize.
Ovakva štednja je čisto politički instrument, što se vidi u Grčkoj i u odnosu EU prema Merkel.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:58   #68
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
novi direktor HŽ-a ? zašto mu poslodavac to dopušta i ako dopušta mora li se svih drugima oduzeti prava da bi se opravdala njegova limuzina ?
Ovo je načelno točno, ali - zar je on jedini takav u HŽ?
Fotograf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:04   #69
Quote:
Fotograf kaže: Pogledaj post
Ovo je načelno točno, ali - zar je on jedini takav u HŽ?
takvih ima u cijeloj državi , ne samo HŽ-u.
Ali opet, zašto mu to poslodavac dopušta ?
Da li će ukidanje moje božičnice riješiti ovakve perverzije ?
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:06   #70
Quote:
Fotograf kaže: Pogledaj post
Ovo je načelno točno, ali - zar je on jedini takav u HŽ?
U HŽ radi oko 15.000 ljudi (ukupno).
Od toga je po nekim analizama stvarno potrebno max 7-8 tis.
A vlakovi voze prosječno 45km/h.
Zaključak?
mudrizgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:10   #71
Quote:
mudrizgodni kaže: Pogledaj post
U HŽ radi oko 15.000 ljudi (ukupno).
Od toga je po nekim analizama stvarno potrebno max 7-8 tis.
A vlakovi voze prosječno 45km/h.
Zaključak?
Taj višak poslati na ulicu,a vlakove skupa sa popratnom infrastrukturom u staro željezo?
Jer nije profitabilno.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:13   #72
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
A gle, to je utopija. Takav model ne postoji nigdje na svijetu, da privatnik diktira socijalne uvjete - to je povratak u robovlasništvo.
Zato i postoji sve to što se zove radnička prava i njihova zaštita od strane države.
Kapitalizam svakako ide u ovom "tvom" smjeru, ali to još nikad i nigdje nije postojalo.
Po meni, neki ideal bi trebale biti skandinavske države što se tiče odnosa kapitala i socijalne države.

ne radi se o višku plaće, većina ima i plaće ispod hrvatske prosječne plaće.
Ne treba im to srezati na razinu blagajnice u pevecu od 2500 kn.
to ne riješava ništa nego potiče veće probleme
nisam ja protiv toga da država štiti prava radnika (koliko je to realno moguće s obzirom na okolnosti!), ali ako ih štiti, onda ta zaštita mora jednako vrijediti i za jedne i za druge.
splićo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:14   #73
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
A gle, to je utopija.
Državni službenici u Hrvatskoj i žive u utopiji. Nije normalno da imaju i veća prava i veće prosječna plaće. Ili jedno ili drugo gospodo.
__________________
"Remove the Earth woman. Prepare her for our PLEASURE!"
Agent69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:19   #74
hž ce se smanjit i obim posla jer od ulaska u eu ce privatnici a i druge strane državne kompanije moči prevoziti teret sa svojim vlakovima. činjenica je da hž nije konkurentan i su place prevelike s obzirom na konkurenciju koja ce im ubrzo doci. novac od subvencija se uglavnom krao i iako je ulagano u modernizaciju pravog efekta nema.
a ako sindikati izdrze jos koju godinu pritiske vlade za smanjivanje kolektivnih prava sustiči če ih trziste i onda je kraj.

hž sindikati se ponasaju kao sindikati brodosplita prije 4 godine. vidi di su sad.
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:29   #75
Quote:
splićo kaže: Pogledaj post
govorim o prosjecima plaća.

radnik u državnoj firmi mora bit zaštićen onoliko koliko je zaštićen i radnik u privatnoj i ništa više od toga

sav višak beneficija koje on ima u odnosu na radnika iz privatnog sektora (zbog npr. kolektivnog ugovora) ide na račun tog radnika u privatnom sektoru. jer taj višak plaće kojeg dobiva se sigurno nije stvorio sam, netko ga je morao zaradit
O kakovoj ti razini zaštite radnika u privatnom sektoru govoriš!!??
Ako jedan "poduzetan " Hrvat ima sedam jahti, dvije vile i tri bmweja...a radnike plaća u nekim imaginarnim bonovima koje radnici moraju potrošit u njegovom poduzeću...ako jedan radnik u privatnom sektoru radi na baušteli za Dan državnosti...bez kune naknade..jel to zaštita neka!!?? To je robovlasništvo u punom smislu i izrabljivanje radnika...i protiv toga su se borili još prije 220 godina ispod zidina Bastilje!!

Znači svim radnicima u državnom ili privatnoj firmi želiš tu razinu "zaštite"???
Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:31   #76
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Taj višak poslati na ulicu,a vlakove skupa sa popratnom infrastrukturom u staro željezo?
Jer nije profitabilno.
Pa nisam baš to htio reći, ali ajde ...
Htio sam reći da HŽ puno košta a ne obavlja niti minimum usluge zbog koje postoji.
Moj zaključak bi bio smanjiti broj ljudi na optimalan, i ulagati u infrastrukturu (barem pravce Split, Rijeka, Osijek).
A s viškovima ljudi ćemo se morati pozabaviti prije ili poslije - ili kroz otkaze (i neke modele zbrinjavanja, danas), ili kroz mizerne plaće (pa onda i takav kadar) u cijelom javnom sektoru sljedećih par godina.
I tako prekrižiti bilo kakav razvoj. I doći do toga da će u jednom trenutku svi morati na ulicu. Bez zbrinjavanja.
Slično je i u Hrvatskim šumama.
mudrizgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:39   #77
velika većina službenika ima recimo plaću oko 5 500 kn, godišnje još dobiju 3000 kn ukupno od prosječne božičnice i regresa. To im omogućuje da imaju npr. jedan manji kredit i da potroše u dućanu 300-ak kuna/mjesečno više nego "privatnici". nikakav luksuz

problem je u manjini na visokim razinama javnih službi koji izvode perverzije sa miljunskim iznosima bizarnih privilegija , a koje Vlada sponzorira. a uz to je Vlada nesposobna naplatiti ono što mora poput poreza.

Pa di ćemo ovako doći, da budemo sretni što uopće dobijamo plaću ?

čak i da sa ukidanjem prava službenika država nakupi ogromno bogatstvo u proračunu, kako će ga usmjeriti u privatni sektor ? preko neke hrvatske banke sa jeftinim kreditima za poduzetnike. takva banka ne postoji, a ne bude li novaca za u novčanicima privatnici mogu zatvoriti, ionako sve uvozimo što država opet potiče
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:44   #78
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
A gle, to je utopija. Takav model ne postoji nigdje na svijetu, da privatnik diktira socijalne uvjete - to je povratak u robovlasništvo.
Zato i postoji sve to što se zove radnička prava i njihova zaštita od strane države.
Kapitalizam svakako ide u ovom "tvom" smjeru, ali to još nikad i nigdje nije postojalo.
Po meni, neki ideal bi trebale biti skandinavske države što se tiče odnosa kapitala i socijalne države.

ne radi se o višku plaće, većina ima i plaće ispod hrvatske prosječne plaće.
Ne treba im to srezati na razinu blagajnice u pevecu od 2500 kn.
to ne riješava ništa nego potiče veće probleme
a to oni isti skandinavci koji bjeze kao i kolega forumas gore iz drzavne sluzbe, cim is ukaze prilika...ovdje u emirate, USA i Kanadu..jer im je pun kuki poreza, pa jos malo poreza...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:53   #79
Quote:
Zip kaže: Pogledaj post
O kakovoj ti razini zaštite radnika u privatnom sektoru govoriš!!??
Ako jedan "poduzetan " Hrvat ima sedam jahti, dvije vile i tri bmweja...a radnike plaća u nekim imaginarnim bonovima koje radnici moraju potrošit u njegovom poduzeću...ako jedan radnik u privatnom sektoru radi na baušteli za Dan državnosti...bez kune naknade..jel to zaštita neka!!?? To je robovlasništvo u punom smislu i izrabljivanje radnika...i protiv toga su se borili još prije 220 godina ispod zidina Bastilje!!

Znači svim radnicima u državnom ili privatnoj firmi želiš tu razinu "zaštite"???
želim svima jednaku razinu zaštite, kakva god da ona jest.
veća prava državnog sektora, znače veće opterećenje privatnog, jer ni jedna prava i beneficije ne padaju s neba nego ih neko mora zaradit.
splićo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:55   #80
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
A čuješ, valjda radni narod ne sanja o promjenama, već sanja kako se uguzit u kakav HAC ili postati sindikalni predstavnik u HŽ-u:

HŽ Infrastruktura, državna tvrtka iz sastava HŽ Holdinga godišnje za plaće svojih sindikalaca izdvoji čak 15 milijuna kuna. Od toga 10 milijuna kuna godišnje odlazi za profesionalne sindikalce, njih ukupno 43, koji ni minutu ne rade za HŽ Infrastrukturu. Prema podacima do kojih je došao Večernji list, u HŽ Infrastrukturi ima 19 takvih profesionalnih sindikalnih dužnosnika čija je prosječna bruto plaća 22.406 kuna, a to je neto oko 13.500 kuna!

(...)

Kada se, pak, pogleda kvalifikacijska struktura profesionalnih sindikalaca u HŽ Infrastrukturi, koji primaju prosječno između 11.000 i 13.500 kuna neto mjesečno, prema podacima kojima raspolažemo, samo njih pet ima visoku stručnu spremu, pet ih ima višu, visokokvalificiranih je dvoje, dok je njih 27 sa srednjom stručnom spremom. Kvalificiranih radnika je troje, a s nižom stručnom spremom ima jedan profesionalni sindikalac s plaćom između 11 i 13,5 tisuća kuna. Za usporedbu, prosječna plaća liječnika specijalista je oko 8500 kuna neto!


http://www.vecernji.hr/vijesti/bahat...-clanak-368034

(Preskočite onaj dio oko povjerenika zaštite na radu u izvornom članku, tu je novinar neupućen, firma ih po zakonu mora imati!)
hvala na linku...

lijepe place...eto ako ne zelis biti politicar..mozesh uvijek prijeci u sindikat...hebo mafiju sto oni rade...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.