Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2011., 20:19   #61
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Uopće nije u pitanju zakon kao takav ili onakav da li dopušta ili ne.Snimka bez glasa može poslužit samo u slučajevima prom.nezgoda i prekršaja,ubojstava,krađa.otmica i sličnih dijela a nikako da se dokaže što su govorili.
Ova snimka dokazuje ono sto se na snimci vidi. Ne znam tko je uopce govorio o toj snimci kao o nekakvom dokazu da se govorilo o tome i tome. Snimka dokazuje to da se Sanader sastao sa tim liko i dokazuje gdje su sjedili, gestikulaciju...

Ne znam sto ti znaci "snimka bez glasa moze posluzit samo u tim i tim slucajevima.". Pa ta snimka moze posluzit u svim slucajecima u kojima se i taj vizalni materijal moze smatrat bitnim. Recimo, ako je Sanader recimo tvrdio da se nikad nije sastao sa tim likom, ne znam zasto smatras da ova snimka ne moze posluzit kao dokaz da se s njim itekako sastao. Ili recimo u slucaju alibija ili neceg slicnog - naravno da se moze koristit ako dokazuje nesto sto je bitno za sam postupak.
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 08:29   #62
Snimka pokazuje sastanak u restoranu.Može li se Sanadera osudit jer se sastao sa nekim?Po optužnici i sadašnjem zakonu ne jer sastanci nisu kažnjivi.Ne kažem da snimka nije dokaz da se sastao nego nije dokaz da su radili bilo kakve kažnjive radnje jer se ne čuje što su dogovarali.
Sanaderu se sudi zbog primanja love a ja lovu na snimci ne vidim.To što netko želi da se vidi je njegova stvar.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:57   #63
evo ga , brani se naš junak Ivo sa slobode . Konačno zrno pameti u moru dodvorništva .
Sretne mu blagdane želim i obitelji njegovoj .
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:13   #64
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
evo ga , brani se naš junak Ivo sa slobode . Konačno zrno pameti u moru dodvorništva .
Sretne mu blagdane želim i obitelji njegovoj .
Zašto junak?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:28   #65
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zašto junak?
triba imat muda izić iz sigurnosti remetinca na ulicu di se može dobiti nogom u prkno
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 18:30   #66
Unhappy Nije mu lako...

http://www.24sata.hr/politika/sanaderovi-jadi-racuni-mu-stizu-a-para-nema-ni-za-lijek-246636

A i punac ga baš ne cijeni:
http://www.jutarnji.hr/ivo-saric-u-iskazu-za-uskok--moj-zet-ivo-sanader-je-pizdun-/994475/
__________________
Goodbye

Zadnje uređivanje Žuti tis@k : 19.12.2011. at 18:36.
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 13:40   #67
njemu je lakše uzgajati krumpir i poslije se odmarati u vili

općenito je lakše jadno živjeti u vili
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 08:04   #68
Cool

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zašto junak?
PADAJU OPTUŽNICE Sanader na korak do slobode u aferi TLM
pod povećalom istrage zbog te tzv. povlaštene struje TLM-u i Mostaru
Komentar od: ivemaIi @ 25. veljača 2012 19:16
Veleuvaženi, od naroda izabrani, od udbaša skinuti, predsjedniče hrvatske vlade!
Dragi Ivo,
Vi ste kao i cili hrvatski narod žrtva mračnih i moćnih umova - ideologa okrutne i neljudske globalizacije., kojekakvih mračnih geostrategija dr. I najveći hrvatski sinovi su podlegli tome zlu, triba se samo sitit onoga plaćenika iz Haaga kako je ljudima zabija nož u leđa dan prije referenduma. Dabogda ga osudili i u drugome stupnju, palikuću i ubicu!
Pratin ja dragi Ivo i vaša pojavljivanja na sudu i gledan Turudića kako vam priti jučer da će vas izbacit iz sudnice. Dragi moj Ivo šta smo doživili! Da su domoljubi po sudovima i zatvorima a komunjare priuzele svu vlast. Osim našega Željka Keruma, neka ga bog čuva, njega Nevenku i sve njijove.
Hrvati, nanoge dok nije kasno!
Cili narod ne može bit u krivu!
Za Ivu Sanadera, demokratski izabranoga i za Hrvatsku!
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 17:00   #69
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
...Za Ivu Sanadera, demokratski izabranoga i za Hrvatsku!
Ma kojeg demokratski-izabranog Ivu Sanadera, poBogu?!
Ivu Sanedera je, bezočnom krađom Pašalićevih glasova, "izabrao" - volksdojčer "LOKATIV":



Bilo bi jako zanimljivo da se Pašalić sada vrati na vrh HDZ-a i sa "nekima" popriča, onako "u tri oka".
Kuzman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 05:03   #70
Da zbilja je -junak- ,hoda po Splitu i Zagrebu bez problema.Čitavom se narodu smučio, mislim ide mi na povraćanje kad ga vidim , ali on .-glavu gore- kao da nije osiromašio čitav hrvatski narod i državu sa svojim pulenima. Nema lica, nema srama.Čudovište.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 07:35   #71
Quote:
Kako je odrastanje u Splitu od povučenog dječaka IVE SANADERA stvorilo toksičnog MEGALOMANA ...
http://www.jutarnji.hr/nedjeljni-otk...5F8F04C98BA4.3
Kuzman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 07:50   #72
počelo mi je suđenje, nedavno, Sanaderu
OttoRino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 11:54   #73
Sanader je dotukao ono malo što je ostalo od nacionalnog ponosa. Meni je osobno, kad sam npr. u Sloveniji ili Austriji, pomalo čak i neugodno kaj sam iz Hrvatske.
Nikad prije nisam podržavao odlazak mladih ljudi van, ali nakon Sanadera sam promijenio mišljenje.
Prije nekoliko tjedana je jedna mlada obitelj školovanih stručnjaka napustila RH i otišla u Austriju. U političkom smislu, oni su tipični konzervativci i apsolutno domoljubno orijentirani, ali sami su mi rekli (na oproštajki) da im je svega dosta.
Mogli su otići odavno, ali nisu htjeli. Eto, sada su ipak otišli.
A meni ostaje za razmišljati dal smo supruga i ja zaribali stvar kad smo prije 10-tak godina odlučili ostati ovdje i odbiti dobru ponudu koju je ona imala iz SAD-a.
bomac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 13:38   #74
Quote:
bomac kaže: Pogledaj post
Sanader je dotukao ono malo što je ostalo od nacionalnog ponosa. Meni je osobno, kad sam npr. u Sloveniji ili Austriji, pomalo čak i neugodno kaj sam iz Hrvatske.
Uz sve afere koje imaju Austrijanci i njihovi politicari, zaista te ne treba biti sram. A koliko mi se cini i Austrijanci su sudjelovali u Sanaderovim muckama, sto aktivno sto pasivno (spominje se i Mock u aferi oko kredita).

Quote:
A meni ostaje za razmišljati dal smo supruga i ja zaribali stvar kad smo prije 10-tak godina odlučili ostati ovdje i odbiti dobru ponudu koju je ona imala iz SAD-a.
Pokusaj si ne ne previse razbijat glavu time jer nikad neces saznat sto bi te vani zaista cekalo. Ali to vjerojatno i sam znas. Gledaj da barem svoju djecu dobro odskolujes i da ih posaljes u neko zdravo drustvo. Nasa generacija je ionako vec prilicno sjebana sto ratovima sto korupcijama sto raspadom sustava vrijednosti, ne samo u Hrvatskoj.
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 14:01   #75
Quote:
bomac kaže: Pogledaj post
U političkom smislu, oni su tipični konzervativci i apsolutno domoljubno orijentirani, ali sami su mi rekli (na oproštajki) da im je svega dosta.
E, vidiš, to je najobičniji kukavičluk. Treba bit čovjek i reći: Da, glasao sam za Sanadera i domoljube! Pokrali su milijune i milijune, ali neka. Ja tonem s njima.
Ili su možda slijedili Sanaderov put u Austriju...
Xenoborg is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 15:44   #76
Sanader je ipak zaslužan što je udaljio HDZ od krajnje nacionalističke, šovinističke desnice.
Harry Haller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 18:44   #77
Novi predsjednik bi trebao biti netko tko baštini sve pozitivne osobine Sanaderova vladanja, europejstvo, da je homo-frendly i to.
Harry Haller is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 09:40   #78
Jučer, skup povodom knjige Sanaderovog prijatelja Rošina, koji se vraća u HDZ.Ajme i jao zemlji Hrvatskoj. Dali je to moguće.Sanader se smije kao da je napravio nalbolju stvar za Hrvatsku i njen narod, a upropastio državu, narod, da ne govorim o braniteljima. Ajme i jao zemljo naša.!
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 14:39   #79
Quote:
jtvatn10 kaže: Pogledaj post
Jučer, skup povodom knjige Sanaderovog prijatelja Rošina, koji se vraća u HDZ.Ajme i jao zemlji Hrvatskoj. Dali je to moguće.Sanader se smije kao da je napravio nalbolju stvar za Hrvatsku i njen narod, a upropastio državu, narod, da ne govorim o braniteljima. Ajme i jao zemljo naša.!
Kakva ekipa! Uzvanike ‘Uprknuća’ TERETI se za ukupno 111 milijuna kuna ŠTETE


http://www.jutarnji.hr/uzvanike--upr...stete/1015076/
Kuzman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 18:08   #80
.
Našao Rošin, za shodno, pisati "o uprknućima" a sam se drIvi uprknuo - do ramena.
data_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.