Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li prosvjed branitelja u Savskoj?
DA 53 35.57%
NE 93 62.42%
Nemam mišljenje 3 2.01%
Glasovatelji: 149. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2014., 15:01   #9641
Quote:
lasangel kaže: Pogledaj post
koje su mogućnosti tebi falile? ne kužim...
Boli tebe kuki za moje mogucnosti, mene za tvoje (nije tema) ali ne obezvrijedjuj nicije, kolike god one bile.
Kukrika is offline  
Old 29.12.2014., 15:17   #9642
Quote:
Kukrika kaže: Pogledaj post
Vjerovatno sam jedan od tih, a ti?
Samokritičnost je lijepa vrlina. Ne, nisam jedan od tih Imam puuuuuno pametnijeg posla. Ovo me relaksira (malo).
brodačka is offline  
Old 29.12.2014., 15:19   #9643
Quote:
Kukrika kaže: Pogledaj post
Boli tebe kuki za moje mogucnosti, mene za tvoje (nije tema) ali ne obezvrijedjuj nicije, kolike god one bile.
u nedostatku argumenta potežeš argument da te nešto boli..
tu prestaje moj razgovor s tobom. pozz
lasangel is offline  
Old 29.12.2014., 15:21   #9644
Quote:
Kukrika kaže: Pogledaj post
Malo ti je logika *pomaknuta* sto bi neki rekli.
Vidis da je covjek *vojnik po profesiji, skolovan u onom sistemu s planovima za buducnost kao i ostali JNA oficiri iz tog vremena.
Covjek se snasao presao na pravu stranu u pravo vrijeme.
Da je ostao s *one* strane vjerovatno bi uzivao u kakvom stotinjak kvadratnom *drustvenom stancicu*, ljuljuskao unuke na koljenima dok zenica lista katalog s ponudom za skijanje 2014/15 i sve 5.
Takav skolovani kadar svugdje ima mogucnosti za usavrsavanje koje su daleko vece od ranjenih koji nemaju nikakve vojne skole.
Nema ni dana u realnom sektoru, cisti vojnik.
Sta ti jos nije jasno?
Meni je sve jasno. A ti sebi objasni zašto se nisi školovao. Ispada da su to mogli samo oni koji su se prije rata školovali, a ostali su morali u mirovinu. A to ti jednostavno nije tako.
brodačka is offline  
Old 29.12.2014., 15:26   #9645
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Meni je sve jasno. A ti sebi objasni zašto se nisi školovao. Ispada da su to mogli samo oni koji su se prije rata školovali, a ostali su morali u mirovinu. A to ti jednostavno nije tako.
Opet *pomices*
Školovao sam se za ono sto sam volio, i danas to radim.
Ne znam sta si imam objasnjavati ali ti valjda znas bolje za sto sam se ja skolovao.
Tema su invalidi i njihovi prosvjedi.
Kukrika is offline  
Old 29.12.2014., 15:29   #9646
Quote:
lasangel kaže: Pogledaj post
u nedostatku argumenta potežeš argument da te nešto boli..
tu prestaje moj razgovor s tobom. pozz
Ne nasmijavaj me.
Spustas raspravu na osobnu razinu, sta tebe boli kuki za moje osobne stvari, kopcas?
Jesi bio do satora provjeriti moze li koji jos na noge da mu sredis skolovanje u USA?
Kukrika is offline  
Old 29.12.2014., 15:35   #9647
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Meni je sve jasno. A ti sebi objasni zašto se nisi školovao. Ispada da su to mogli samo oni koji su se prije rata školovali, a ostali su morali u mirovinu. A to ti jednostavno nije tako.
čak i kada smo bili djeca bilo je onih koji su išli u školu zato što su morali . npr. sam sam takav bio . čak i da smo svi završili školu poslije rata i zaposlili se pričalo bi se "kako samo branitelji rade" ( pošto ovdje sve "frca" od radnih mjesta ) . Bilo je nevjerovatnih pokušaja i deja o prekvalifikacijama . Uglavnom poslovi u firmama koje već krajem 90-ih nisu isplaćivali plaće . Tako , nakon procjene radne sposobnosti pozvan sam u Tvrtkovu da i tamo malo popričaju samnom . Tri glupače sjede i mudruju oko mene , valjda pokušavaju razbiti 4. dimenziju ili što već . Da ne duljim , pitale su me da li bih se školovao i što bih htio raditi. Nakon odgovaora da bih se htio školovatiali za pilota ili u najgorem slučaju za kardiologa poslali su me u mirovinu . Eto , volju za školu sam imao ali potjerali me . I danas , svi se školuju ali dobiju kurac , a ne posao . Trubite malo o nezaposlenosti i tko je tomu kriv .
The Worm is offline  
Old 29.12.2014., 15:50   #9648
Otvorena je nova tema obzirom kako je ova dostigla tehnički limit.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=856489
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.