Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li prosvjed branitelja u Savskoj?
Da 160 27.16%
Ne 411 69.78%
Nemam mišljenje 18 3.06%
Glasovatelji: 589. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2015., 10:28   #9061
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Ukoliko nasilno prijete narodom izabranoj vlasti...DA
i sad još samo da podastreš dokaz gdje oni nasilno prijete...
casqc is offline  
Old 11.03.2015., 10:40   #9062
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Moje pitanje je bilo vrlo jasno koje su to povlastice koje imaju HRVI a koje HB?.

Čisto za ilustraciju koliko nas koštaju političari, i ako njih pitaš sve je bilo po zakonu.



http://www.jutarnji.hr/-steta-od-pol...-rat-/1311275/
a gle možemo mi piliti naopako do suta.. da .. APSOLUTNO svi znamo da su političari loši, da kradu, da su nesposobni, da ne valjaju.. mislim da valjaju već bi odavno počistili savsku

imaju ova prava http://www.zakon.hr/z/325/Zakon-o-pr...hovih-obitelji .. ili ih je potrebno taksativno navoditi i uspoređivati s prosječnim pravima

a sada da se malo vratimo na uvodnu temu.. ne ne podržavam prosvijed branitelja kada iz njega mogu isčitati isključivo borbu za privilegije manje grupe ljudi, pokušaj puča i borbu protiv legitimne vlasti, ne nužno dobre vlasti.. prošlo je 20 godina od rata. 20 godina. Ja sam mlad čovjek želim mislit na budućnost .. meni više ne treba ubi srbina, meni je jugoslavija crtica iz života. prošlost. meni ne trebaju pitanja o rovovima, 91, uniformirani likovi, kržiževi na prsima. Meni Ovčara znači zahvala slobodi, ne mržnja prema narodu. Kako to vama nije jasno.. niste se borili valjda za sebe, nego za za one koje ostavljate..
__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Old 11.03.2015., 10:46   #9063
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
svasta. doslovno ne znam kaj drugo napisati na ovakav 'zakljucak'. tko se ne slaze, bahati je uhljeb.
Ne tko se ne slaže, nego tko ne razumije da ogromnu većinu to uopće ne zanima, i onda im spočitavati da što imaju pitati neka prelistaju formu od tisuću stranica

Ono što je tvoj problem je slijedeći - misliš da je ova problematika centar svemira i da bi sad svi ljudi trebali znati što se uopće traži i onda to i plebiscitarno podržavati. Naranvno, ako to bezrezervno ne podržavaju, onda ćeš za njih imati niz prigodnih pogrdnih etiketa.

To je jadno, da i to mogu raditi samo uhljebi. Tko se u tome nađe, neka se nađe, tko nije uhljeb njega to ni ne treba vrijeđati
ecobarbarus is offline  
Old 11.03.2015., 10:48   #9064
Quote:
untitled kaže: Pogledaj post
imaju ova prava http://www.zakon.hr/z/325/Zakon-o-pr...hovih-obitelji .. ili ih je potrebno taksativno navoditi i uspoređivati s prosječnim pravima
Nisam te ja pitao za prava već za povlastice koje spominješ u dva prethodna posta.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 11.03.2015., 10:58   #9065
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Nisam te ja pitao za prava već za povlastice koje spominješ u dva prethodna posta.
baš si tvrd neki lik ha?neka.. dakle posvlastica je sve što nekoga stavlja u povoljniji položaj prema drugom. u ovom slučaju samo iz činjenice da je netko sudionik Domovinskog rata.. npr. prednost pri zapošljavanju, carinske i porezne olakšice, oslobađanje od pristojbi etc... to nije pravo to je povlastica.. i nema šta raditi u Ustavu RH, odnosno Ustavnom zakonu pogotovo nakon 20 godina.. a sad ako može odgovrite vi meni na neko moje pitanje:

do kada ćete biti u Savskoj?
koja prava su to vama ugrožena?
što mislite o anketi iz koje proizlazi da Vas građani ne podržavaju?
što je toliko kvarno u tome da se izjednače civilne žrtve rata različitih strana?
što znači da ste 2014. protiv jugoslavena?
__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Old 11.03.2015., 11:19   #9066
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Pa eto, na tom linku su ti svi odgovori. Samo treba čitati sa razumijevanjem.
Gospođa Nicollier je jedna od prvih koja ne može ostvariti svoje pravo da sazna gdje joj je sin.
Svaki invalid ima drugačije probleme i nailaze uglavnom na birokratske probleme. Jel treba sad za svakog posebno napisati gdje i na koji način zapinje kod najbanalnijih stvari...

Hraniti svoju taštinu možeš na pdf kokošinjac, ovdje ipak unesi minimum pristojnosti. Čak i ako ti nitko ne odgovori nakon tri puta što si postavio pitanje, pametnom bi bilo jasno da te svi već ovdje ignoriraju, a jako dobro znaš zbog čega..

Adio..

.
Da, na linku piše upravo ono što sam rekla da piše.
Ignoriranje pokazujete tako da quotate i odgovarate na moje upise?
brodačka is offline  
Old 11.03.2015., 11:21   #9067
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Ne tko se ne slaže, nego tko ne razumije da ogromnu većinu to uopće ne zanima, i onda im spočitavati da što imaju pitati neka prelistaju formu od tisuću stranica
ako sudjelujes u raspravi na nacin da odmah ispalis da te ne zanima rasprava, ok - pretpostavljam da je i to nekome nacin rasprave.

Quote:
Ono što je tvoj problem je slijedeći - misliš da je ova problematika centar svemira i da bi sad svi ljudi trebali znati što se uopće traži i onda to i plebiscitarno podržavati. Naranvno, ako to bezrezervno ne podržavaju, onda ćeš za njih imati niz prigodnih pogrdnih etiketa.

To je jadno, da i to mogu raditi samo uhljebi. Tko se u tome nađe, neka se nađe, tko nije uhljeb njega to ni ne treba vrijeđati
molim? ovaj thread je jedan od stotina trenutno aktivnih thredaova na forumu, ili ces uskoro nesto smisleno napisati ili neces, tvoja stvar.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 11.03.2015., 11:45   #9068
Quote:
untitled kaže: Pogledaj post
baš si tvrd neki lik ha?neka.. dakle posvlastica je sve što nekoga stavlja u povoljniji položaj prema drugom. u ovom slučaju samo iz činjenice da je netko sudionik Domovinskog rata.. npr. prednost pri zapošljavanju, carinske i porezne olakšice, oslobađanje od pristojbi etc... to nije pravo to je povlastica.. i nema šta raditi u Ustavu RH, odnosno Ustavnom zakonu pogotovo nakon 20 godina.. a sad ako može odgovrite vi meni na neko moje pitanje:

do kada ćete biti u Savskoj?
koja prava su to vama ugrožena?
što mislite o anketi iz koje proizlazi da Vas građani ne podržavaju?
što je toliko kvarno u tome da se izjednače civilne žrtve rata različitih strana?
što znači da ste 2014. protiv jugoslavena?
gdje si ti vidio da građani ne podržavaju prosvjed ?

Ekskluzivno: Hrvati podupiru prosvjed branitelja i smjenu ministra Matića

U telefonskoj anketi 2x1 komunikacija provedenoj od 5. do 9. ožujka u cijeloj Hrvatskoj na uzorku od 2520 ispitanih.

Na pitanje "podržavate li prosvjed branitelja", 54,13 posto anketiranih odgovorilo je potvrdno, a 38,93 posto da taj prosvjed ne podupire. Neodlučnih je bilo 6,94 posto.

Na pitanje je li zahtjev branitelja za ostavkom ministra Predraga Freda Matića opravdan, 64,01 posto ispitanih odgovorilo je potvrdno. Da nije opravdan misli 29,92 posto ispitanih, a 6,07 posto je neodlučno.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/10...ati%C4%87a.htm
frane2110 is offline  
Old 11.03.2015., 12:08   #9069
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
gdje si ti vidio da građani ne podržavaju prosvjed ?

Ekskluzivno: Hrvati podupiru prosvjed branitelja i smjenu ministra Matića

U telefonskoj anketi 2x1 komunikacija provedenoj od 5. do 9. ožujka u cijeloj Hrvatskoj na uzorku od 2520 ispitanih.

Na pitanje "podržavate li prosvjed branitelja", 54,13 posto anketiranih odgovorilo je potvrdno, a 38,93 posto da taj prosvjed ne podupire. Neodlučnih je bilo 6,94 posto.

Na pitanje je li zahtjev branitelja za ostavkom ministra Predraga Freda Matića opravdan, 64,01 posto ispitanih odgovorilo je potvrdno. Da nije opravdan misli 29,92 posto ispitanih, a 6,07 posto je neodlučno.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/10...ati%C4%87a.htm
u pravu si.. pogotovo kad anketu provede agencija u vlasništvu bivšeg branitelja i člana HDZ-a, a objavi se na portalu vlasnika koji je optužen za pronevjere u provođenju humanitarnih akcija.. Hrvatska full of life
__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Old 11.03.2015., 12:14   #9070
Quote:
untitled kaže: Pogledaj post
u pravu si.. pogotovo kad anketu provede agencija u vlasništvu bivšeg branitelja i člana HDZ-a, a objavi se na portalu vlasnika koji je optužen za pronevjere u provođenju humanitarnih akcija.. Hrvatska full of life
agencija koja je do sada sve rezultate izbore pogodila
frane2110 is offline  
Old 11.03.2015., 13:10   #9071
Quote:
untitled kaže: Pogledaj post
a sada da se malo vratimo na uvodnu temu.. ne ne podržavam prosvijed branitelja kada iz njega mogu isčitati isključivo borbu za privilegije manje grupe ljudi, pokušaj puča i borbu protiv legitimne vlasti, ne nužno dobre vlasti.. prošlo je 20 godina od rata. 20 godina. Ja sam mlad čovjek želim mislit na budućnost .. meni više ne treba ubi srbina, meni je jugoslavija crtica iz života. prošlost. meni ne trebaju pitanja o rovovima, 91, uniformirani likovi, kržiževi na prsima. Meni Ovčara znači zahvala slobodi, ne mržnja prema narodu. Kako to vama nije jasno.. niste se borili valjda za sebe, nego za za one koje ostavljate..
Untitled, to je u redu, osim jedne "sitnice". Osim mladih postoje i oni manje mladi koji također žele misliti na budućnost. Stjecajem okolnosti koje danas pripadaju prošlosti, a nekada su bile nerazdvojan dio sadašnjosti, njihova budućnost ne može biti potpuno oslobođena prošlosti. Naime, posljedice rata trajno su obilježile njihov život na način koji ih čini drukčijim od većine drugih i stoga pretpostavke za njihovu budućnost nisu iste kao pretpostavke za tvoju budućnost.
Nije mi jasno razmišljanje po kojemu bi se bilo tko trebao boriti samo za one koji dolaze poslije njega. Podrazumijeva se da se svatko bori i za svoju generaciju, dakle, i za sebe, a ne samo za buduće naraštaje.

A u vezi mržnje, nitko normalan ne živi od mržnje ni za mržnju, bar to ne bi trebalo izazivati prijepor među braniteljima i ne-braniteljima...
saurus is offline  
Old 11.03.2015., 13:47   #9072
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Koliko god to tebi nakaradno i čudno zvučalo, pa se nikako tome ne možeš načuditi, velika većina stanovnika se brine za svoje obitelji, rade, često od jutra do mraka, ako imaju sreće i posao, a mnogi i za crkavicu. I naravno da ih uopće ne zanima to, imaju preča posla. I kada eto, poneki od njih navrati ovdje, u nekom predahu od svega, bahato ga se pita da kako da to ne zna.... To mogu samo oni koji si mogu priuštiti odabrati mirovine umjesto rada, pa onda bahato spočitavati nekome tko se grbi da kako to da on ne zna za njegove probleme. Ovo naravno ne ide invalidima, ovo ide onima koji su odabrali mirovine ili umirovljeni i odabrali mirovine i dalje primati i uopće se ne baviti time da se zaposle u nesigurnom privatnom sektoru kad on ionako ide u kurac. I to već od dana kada su umirovljeni, svojom ili tuđom voljom.

Bahatosti nikad kraja.
U 7,45 ujutro ne pisuckaju po forumu oni koji rade cijeli dan.
Sto zapravo hoce ti koji se cude ko pura dreku prosvjedu HRVI-a?

Osim sto bar letimicno ne pogledaju o cemu se radi, uvijek se ispostavi da ustvari s namjerom to rade u cilju provociranja.
Kukrika is offline  
Old 11.03.2015., 14:12   #9073
Tema se približila tehničkom limitu od 10 000 postova i ide pod ključ jer zadnjih nekoliko dana se konstantno trola i vrijeđa a to više nema nikakvog smisla.

Nova tema će se otvorit ili većeras kasinije ili sutra ujutro. Hvala na postanju.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.