Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 09:08   #1581
Vikend u Metkovicu. Nocas je bilo 24°C u ponoc, ali ljudi moji....povjetarac, svjezi zrak od rijeke, bez obe usaftalosti od morskog zraka......divno diiiiiivno, spavala sam ko beba i MORALA SAM SE POKRIT



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Old 15.07.2017., 10:09   #1582
Kod mene isto hladno bilo sinoć. Danas je opet toplo ali taman. Nije problem i kad su visoke temperature ali navečer zahladi, tako je stalno bilo, ali ovih zadnjih dana više ni po noći nisu temp. išle dolje, e onda je teško i probuditi se normalan.
PrincipessaX is offline  
Old 15.07.2017., 12:55   #1583
Meni je zima za noge Al evo ga.. Sad se zuto sranje probija i bojim se da je gotovo s uzivanjem
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 15.07.2017., 14:23   #1584
Danas 32°.
Zrak pun dima,gori na vise lokacija,a uz
jaku buru nemoguce ce biti gasenje pozara.
mavita is offline  
Old 15.07.2017., 16:09   #1585
kod svojih sam iduća dva tjedna i imaju klimu divota
la rosana is offline  
Old 15.07.2017., 18:52   #1586
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
I ove sve kojima je zaladilo nabijem nakurac

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
a daj.. nismo mi krivi.. bude došlo i do tebe zahlađenje, za nekih mjesec dana

Quote:
Cheerleader kaže: Pogledaj post
Jučer je bilo kakti malo ugodnije, ono taman da si na granici dal da se ubiješ il ne... i sve bi bilo super da u svakom jebenom uredu na svijetu ne postoje klimakterične šugave babetine koje cvile na doslovno svaku moguću temperaturu koja uopće postoji, al doslovno nijedna ne valja.

tako su jučer kukale cijeli dan kako je hladno (na jebenih 25 stupnjeva) i mi ostali smo crkavali jer nisu dale uključit ni klimu ni otvorit prozor.

žene treba poslat u penziju s početkom klimaksa
joj ne pričaj o tome. ja sam imala glupog šefa koji mi je uredno isključio hlađenje/grijanje po ljeti/zimi jer nije bilo prozora da si otvoriš da proluftaš ujutro. sranje od šefa je uredno meni to isključilo jer on nije došao ujutro u zagušljivu prostoriju pa ga je bolio k. kad ga se sjetim jeza me hvata koja budala. pa zato kužim kak je tek vama koje imaju babe koje diktiraju kakva će temperatura biti u uredu.
počistila sam kuću "Vratio sam se živote.." do kad? do ponedjeljka kad počne opet temp ići gore
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 15.07.2017., 19:46   #1587
Kako je danas lijepo hladno 24°C
Nevjerna is offline  
Old 15.07.2017., 20:32   #1588
kao djeca smo isli na more kada je bilo 24 stupnja. to je bilo vruce...
mari_2011 is offline  
Old 15.07.2017., 20:37   #1589
Bit ce zahlađenje oko 25. vjerojatno.
Za vikend bi moglo ici do 40 C na kopnu.
Nijedan toplinski val ovog ljeta na kopnu ne traje duze od 7 dana.
Bar neka prednost. Prije 2 g je u srpnju toplinski val trajao 14 dana uzastopno.
Maks 35 i vise C.
ivoo20 is online now  
Old 15.07.2017., 22:13   #1590
Divno je danas i večeras, evo taman puše bura, jugo, sta li vec, i to pošteno mlati, čak je i hladno malo
Fatality Angel is offline  
Old 16.07.2017., 01:23   #1591
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
Divno je danas i večeras, evo taman puše bura, jugo, sta li vec, i to pošteno mlati, čak je i hladno malo
Jel to Split? Nadam se da ce se zadrzat, stogod puhalo...
Dolina Neretve, diiiiivno, vjetar, zrak, 23 stupnja nocu.

Ps: ovo kad kad mi ivoo kaze da "nijedan toplinski val ove godine nije trajao dulje od 7 dana" si mozes zabit u supak juznije od Zadra. U Splitu mjesec i pol nije bilo niti vjetra niti osvjezenja niti "zahladjenja". Tek je polovica 7.mj a ja imam filing da ljeto traje vec jedno 2ipo mjeseca barem.
Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Old 16.07.2017., 02:39   #1592
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Jel to Split? Nadam se da ce se zadrzat, stogod puhalo...
Dolina Neretve, diiiiivno, vjetar, zrak, 23 stupnja nocu.

Ps: ovo kad kad mi ivoo kaze da "nijedan toplinski val ove godine nije trajao dulje od 7 dana" si mozes zabit u supak juznije od Zadra. U Splitu mjesec i pol nije bilo niti vjetra niti osvjezenja niti "zahladjenja". Tek je polovica 7.mj a ja imam filing da ljeto traje vec jedno 2ipo mjeseca barem.
Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Kaštela, sumnjam da je nesto drugacije u splitu. Evo jos uvik puše, prozori ce bit otvoreni nocas, mislin da cu se cak pokrit lancunom, ne sican se kad san to zadnji put liti napravija
Fatality Angel is offline  
Old 16.07.2017., 07:43   #1593
Divno jutro baš ugodno. Cvrkuću ptičice a, ja uživam.
PrincipessaX is offline  
Old 16.07.2017., 09:28   #1594
Ja sam sinoć u autu upalila grijanje .

Bila sam u Slavoniji u gostima i sjedili smo vani do pola dvanaest. Oko devet je tako hladan sjeverac počeo da duva, da su mi zubi cvokotali. Bila me sramota tražiti vestu da zagrnem.

Kad sam ušla u auto, odmah sam uključila grijanje i do kuće je radilo.
__________________
Nebo ostaje vječno prazno, da bi zemlja tamo sagradila svoj raj od snova...
milidrak is offline  
Old 16.07.2017., 14:37   #1595
prekrasna dva dana ovaj vikend, svježa, malo pirka vjetrić, za nevjerovat nakon onog toplinskog vala, ali od sutra opet zatopljenje i opet jure temperature do preko 35!!!


https://www.yr.no/place/Croatia/Grad...greb/long.html
aryna is offline  
Old 16.07.2017., 14:47   #1596
Da, uzivala sam zadnjih dana. Za vikend navodno 40!!!!! Ubicuse!!!!
Gzena is offline  
Old 16.07.2017., 20:14   #1597
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Da, uzivala sam zadnjih dana. Za vikend navodno 40!!!!! Ubicuse!!!!
I ja.. i sad imam neke neodgodive obaveze i nisam baš sretna zbog toga a temperatura će rasti.

Jučer su kosilice radile sve u 16
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 16.07.2017., 20:18   #1598
Divno je bilo sinoć.
Vidim da će se i večeras bura zadržati, počinje ponovno puhati. Šteta što neće potrajati, već najavljuju vrućine do 38-40 stupnjeva, a meni dođe da se spakiram i odselim u Sibir. Zlo mi je samo kad se sjetim koliko će ovo potrajati. Do kraja sezone ću crknuti
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 16.07.2017., 20:24   #1599
Loše je kaj bura puše jer kolko vidim požari haraju. I još jedan razlog da nabijem ljeto; požari.. gutaju šume, kuće, staje, životinje
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 16.07.2017., 20:30   #1600
Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
Loše je kaj bura puše jer kolko vidim požari haraju. I još jedan razlog da nabijem ljeto; požari.. gutaju šume, kuće, staje, životinje
S tim se slažem. Nedavno je izbio jedan i u mom mjestu. Ne mogu uopće opisati koliko sad tužno izgleda područje odavdje pa do Makarske. Doslovno je sve do ceste izgorjelo.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.