Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 23:14   #1641
hm, kad si na biciklu, fino je svježe, ali osjeća se da je toplo prije koji sat je bilo 27, ali feels like barem 32
ekaliopa is offline  
Old 21.07.2017., 00:15   #1642
kad si na zavižanu u koka kolinoj hladnjači uopće ne osjeća vrućina
babunovich is offline  
Old 21.07.2017., 09:13   #1643
Prokleto ljeto da je prokleto

S ulicne strane mjesalica za cement, s dvorisne strane pneumatska busilica u kombi sa cekicanjem! Od fkg 7 ujutro! Da bog im vrucina skurila te paklene naprave
i svakog ljeta isto! Uvijek se neki kurac ima za radit na istoj lokaciji :Snajper
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 21.07.2017., 11:37   #1644
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
kad si na zavižanu u koka kolinoj hladnjači uopće ne osjeća vrućina
samo se ti zezaj, babunovichu

kad pripremiš ledenu kupku, sa stvarnim komadićima leda, ni ne osjetiš koliko je zapravo vruće.
ekaliopa is offline  
Old 21.07.2017., 13:14   #1645
skoro sam na par dana zaboravila koliko ne mogu disat pod ovim vrućinama, ali here we go again
la rosana is offline  
Old 21.07.2017., 13:45   #1646
Glupo sam se ponadala bržem kraju ljeta i hlačama.
Onda sam se poveselila što je barem noću ok.
A onda pogledam prognozu i najave "neugodne noći."

Ne da mi se više, kad bi barem neka kiša pala, ali ne.
Krekushka is offline  
Old 21.07.2017., 14:27   #1647
Ja se sutra spustam u juznije krajeve ...sve mi muka..prvo sam happy sto cu se bar u moru rashladit onda se sjetim tih vrucina sunca djeca buka guzva..ne ide mi se nikudn i u biti bas ne volim ljeto..sve je to tlaka jedna.
Jedva cekm 1.9.
__________________
Prvo reci ne onda pregovaraj !
full007 is offline  
Old 21.07.2017., 14:29   #1648
Meni je ova noć bila katastrofalna Probudila sam se sva nekako izubijana, nenaspavana. A još par takvih očito
Snow Fairy is offline  
Old 21.07.2017., 14:35   #1649
37° je , a mislim da ce jos rasti.

Najavljuju nekakvu kisu za utorak i srijedu,ali ne vjerujem da ce pasti nesto vise od par kapi.

Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk
mavita is online now  
Old 21.07.2017., 14:39   #1650
Ja sam na moru tako da mi je glupo zaliti se
Naravno da me sunce sprzilo
Tako da sad najgore doba dana obavezno provodim unutra
Vec mi je lagano dosta jer je prevruce ali kad se sjetim one svoje sobe u kojoj je uvijek 30+ i asfalta i nemas se cime osvjeziti
Exene is offline  
Old 21.07.2017., 15:36   #1651
Jucer je netko u ulici kosio travu,neznam jel ko od ona dva specijalca ili je to neko novi koji nema gram mozga. Nemas kaj kositi, il je trava spaljena ili stoji na mjestu, kronicno fali kisa.
Ovo je katastrofa. Nemogu spavati po noci pa se selim u drugu sobu gdje je mozda mrvicu bolje.
Najavljuju jos jedan toplinski val??? Do kad? Ja do jeseni necu to izdrzati. Sve mi je teze!
Trazim Skandinavca ha ha
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 21.07.2017., 15:54   #1652
Kakve vjetrove zovu ovaj vike d za sredisnju Dalmaciju, pocinje me bolit glava....bice glupo jugo opet

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Old 21.07.2017., 20:56   #1653
Exclamation

Od idućeg utorka osjetno hladnije i ugodnije sve do 30,31.07 podnošljivo.
Ono što mene brine je toplinski val kojega modeli vide a počinje tamo oko 31.07!Iskreno mi se uopće ne dopada jer po modelima ispada da nas do minimum 10-11.08(desetak dana)čekaju prave vrućine!Nadam se da će modeli to ublažiti jer bi ove sve vrućine do sada mogle biti novorođenće za ono što dolazi!!
Ako je tako.ljeto bi u tome periodu trebalo pokazati svoju pravu čar!!Ovo je do sada bilo zagrijavanje onome što slijedi...badajmo se da će modeli to ublažiti!

Mrzim te ljeto,MRZIM!!
__________________
Obavezno pročitati prije bilo kakve kupnje-prodaje na forumu:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post28789564
bringitback is offline  
Old 21.07.2017., 21:00   #1654
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
skoro sam na par dana zaboravila koliko ne mogu disat pod ovim vrućinama, ali here we go again
Evo drito ovo, par dana bez ovog usranog vrimena, par dana prodises i normalno zivis pa skoro i da zaboravis da ovo postoji. I onda se vrati i bude jos gore nego prije, jer eto valjda se opet moran navikavat sta li vec.

I rodbinu koja odluci doc bas na lito ovde nabijen na kurac, di ste zimi, sta me tad ne posjetite. Dodje mi da im pocmen naplacivat ko apartmane, guzicari jedni
Fatality Angel is offline  
Old 21.07.2017., 22:40   #1655
Quote:
bringitback kaže: Pogledaj post
Od idućeg utorka osjetno hladnije i ugodnije sve do 30,31.07 podnošljivo.
Ono što mene brine je toplinski val kojega modeli vide a počinje tamo oko 31.07!Iskreno mi se uopće ne dopada jer po modelima ispada da nas do minimum 10-11.08(desetak dana)čekaju prave vrućine!
ma predaleko je to, nemaju pojma.

drugi tjedan bit će, čini se, relativno pristojan.
ja sad došla izvana, bilo je 26 vani (sad navečer, naravno, prije je bilo više), nije prestrašno.
sutra i preksutra će navodno biti više vlage u zraku, znači sparnije, a nakon toga osvježenje.


Fatality Angel, jesi li ti bio pitao za neke suplemente protiv umora?
jesi nabavio nešto? nemoj mi tu sad reći da nisi!
aryna is offline  
Old 21.07.2017., 22:55   #1656
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
Fatality Angel, jesi li ti bio pitao za neke suplemente protiv umora?
jesi nabavio nešto? nemoj mi tu sad reći da nisi!
jesan, neko centravit sranje..dosa san u ljekarnu trazit ono sta je neko napisa na forumu sta ugl nisu imali i onda san uzea neko centravit enerđi smeće kako li već se zove. ugl ne osjecan da mi je nesto bolje, al nije ni losije doduse zadnja 2 tjedna nisan sta i posteno odmorija, svaki dan iman nekog usranog posla toliko da valjda vise ni ne mogu stat da bi shvatija da san umoran. 7 misec mi je koma, toliko posla se nakupilo i obaveza da je gadljivo, samo ocu stat 5 dana i nista ne radit, zatvorit se u sobu, navuc zavjese, žderat slatkisa i pit ladnu cedevitu i gledat serije/filmove.
Fatality Angel is offline  
Old 21.07.2017., 23:04   #1657
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
jesan, neko centravit sranje..dosa san u ljekarnu trazit ono sta je neko napisa na forumu sta ugl nisu imali i onda san uzea neko centravit enerđi smeće kako li već se zove. ugl ne osjecan da mi je nesto bolje, al nije ni losije doduse zadnja 2 tjedna nisan sta i posteno odmorija, svaki dan iman nekog usranog posla toliko da valjda vise ni ne mogu stat da bi shvatija da san umoran. 7 misec mi je koma, toliko posla se nakupilo i obaveza da je gadljivo, samo ocu stat 5 dana i nista ne radit, zatvorit se u sobu, navuc zavjese, žderat slatkisa i pit ladnu cedevitu i gledat serije/filmove.
da, ja sam ti preporučila onaj solgarov B kompleks, stress formula...baš mi je žao što nisu imali. ono ti je dobro protiv umora, pa ne posustaj, pitaj drugi put ili u nekoj drugoj ljekarni. i magnezij bi mogao uzet.
aryna is offline  
Old 21.07.2017., 23:32   #1658
Danas je potpuna katastrofa, noć će biti isto takva, sparna! Još tri takva dana do tog nekakvog zahlađenja! Imam osjećaj da će ta tri dana trajat kao tri tjedna! Pa tko će to izdržati? Na izmaku sam snaga, ne mogu, ovo više nije normalno.. pa onda tek cijeli osmi mjesec koji kod nas bude najgori i najtopliji
nicklegrab is offline  
Old 21.07.2017., 23:34   #1659
Isuse kpja vlaga u zraku, ogavno.
Na otoku sam i cekam da svi udji u kucw kad se birtija zatvori da u miru skinidipam na svojoj plazi u nadi da cu moc zaspat kad se ubacim u more. Namjestila sam krevent na terasi pa ko ziv ko mrtav

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Old 21.07.2017., 23:52   #1660
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Isuse kpja vlaga u zraku, ogavno.
Na otoku sam i cekam da svi udji u kucw kad se birtija zatvori da u miru skinidipam na svojoj plazi u nadi da cu moc zaspat kad se ubacim u more. Namjestila sam krevent na terasi pa ko ziv ko mrtav
nemoj zaspat kad se ubaciš u more, nego poslije kad dođeš doma.
aryna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.