Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 20:32   #1241
par komentara na Best travel
cura i ja uplatili shopping u grazu u subotu, polazak ispred lisinskog u 6 i 15... mi dosli par minuta prije, autobus u ugibalistu, mi prema tamo, a ono neki drugi bus (ljudi idu na planinarenje ili nesto slicno), trcimo oko lisinskog, nigdje busa...
i kad smo krenuli u razgovor s njima sto se dogodilo, prvo tvrde da je bus bio u 6 i 05 tamo i da su svi putnici usli osim nas (bas me briga, polazak je u 6 i 15), onda da su cekali do 6 i 20 (kak da ne), da bi na kraju rekli da uredaj u busu kaze da su krenuli u 6 i 17... pitamo zasto nitko nije zvao (kontakt smo ostavili u startu), oni to ne rade (zasto onda traze kontakt?)... i normalno, sve na vrlo bezobrazan nacin... ne bih nista rekao da smo dosli nekoliko minuta kasnije , ali dosli smo prije 6 i 15, jedan jedini bus koji je tamo bio nije bio taj nit je igdje u blizini bio autobus koji bas odlazi...
pa ako netko namjerava koristiti Best travel, cisto da znate kako funkcioniraju...
Bratija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 18:00   #1242
Nas četvero idemo preko Alge u Pariz i jako smo skeptični.
Cijelo vrijeme nam nešt muljalu. Meni i dečku su rekli da uplatimo jednu svotu novca kao polog a mojoj sestri trostruko višu cijenu i napomenuli joj da niže ne može sve dok ih ja nisam nazvala i objasnila kako je meni rekla pa se žena počela izmotavati.
Prije par dana me zvala i pitala koji ćemo hotel i rekla mi da u ovom jednom koji je kao "bolji" ima još dvije sobe,i da su sva mjesta općenito za Pariz popunjena. Pa smo pristali na to. Da bi 3 sata kasnije dečko od moje prijateljice nazvao Algu i pitao ima li mjesta u tom hotelu u kojem smo mi i oni mu rekli da ima. Njih dvoje su platili put i idu s nama.
Ne očekujem neku kvalitetu za tako nisku cijenu. Ionako su mi potrebni samo da me odvezu tamo i da mi nađu smještaj jer mi se neda s tim zezati ali da lažu, lažu.

Prijateljica je bila prije dvije godine u Budimpešti s njima i pri povratku su im poslali neku vrećicu da ubace novce koji su im ostali, tipa sitniše da se to valjda da vodiču, ako sam dobro shvatila. Kao zato što se naradio i sl.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 19:36   #1243
Vidiš mi smo išli s njima u Prag i nismo nikakvih problema imali. Očito ne vode baš dobro evidenciju soba ili različite osobe daju različite informacije, ajd molim te javi kako ti je bilo s njima u Parizu, ja planiram s njima sljedeće godine ići.

I što se tiče vodiča, vodič je bio odličan, hodajuća enciklopedija, i nitko nije spominjao nikakvo dodatno plaćanje za vodiča.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 19:37   #1244
Alga ima te neke "samo za vas najniža cijena jer su ostala još 2 mjesta" pokušaje sjećam se da je nešto slično i mužu ženska govorila na telefon.. pa ima mjesta, pa nema, pa samo još 2, pa možda bi našla još jednu sobu... iz minute u minutu druga priča

Cijena aranžmana je bila 1290kn na njihovoj stranici , pa je muž rekao da će razmisliti i javiti, a ženska je na to rekla "evo, samo za vas posebna ponuda.. 1190 kn".. i na kraju smo toliko i platili. Poslije smo pitali ekipu u busu.. oni su platili 1290kn

Ali u principu, na kraju je sve bilo ok hotel čist i uredan.. vodič više-manje ok (mi smo ionako sami išli na svoju stranu pa nam to nije bilo bitno)

za vrećicu s novcem ne znam jer se mi nismo vraćali s agencijom nego smo ostali još u Pragu u vlastitom aranžmanu
-Ari- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:47   #1245
Napisati ću vam svakako komentar kad se vratim s putovanja da vama bude lakše na godinu.
Ma nije mene briga za njih, neka lažu što se mene tiče ali me to živcira. Što mene briga koliko još mjesta ima ako smo mi svoja rezervirali!?! Bez veze mi je to kod njih. Što da sam im ja u tom trenu rekla nešto u smislu da sam planirala još 5 prijatelja nagovarati da idu s nama i da će vjerojatno pristati. Baš me zanima kako bi žena iz Alge na to odgovorila. Bez potrebe si stvaraju neugodne situacije.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 08:14   #1246
Quote:
bakača kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s Mondo travel agencijom i Algom? Naime, pošla bih na ovu Austrougarsku novogodišnju turu pa me zanima. Što je s odabirom hotela, vidim da je i to moguće, biramo li li ili agencija? Je li netko bio na dočeku Nove u Bratislavi, kako je?
Evo ja sam bila s Mondom na baš toj turi. Hotel u Bratislavi je bio odličan (isti imaju u ponudi i ove godine), u centru grada i kako smo muž i ja dočekivali Novu na otvorenom, svako malo bi skočili u sobu na wc
Većina putnika odabrala je ili doček u pubu ili u restoranu. Kako nisam bila, ne mogu ti reći. Jedino sam čula za iskustva iz puba da su otišli oko pol 12 gledat vatromet i dočekat Novu na cesti i kad su se vratili u cca 12.30 ekipa je već počistila sve stolove i zatvarala pub. Drugim riječima više se nisu mogli vratiti slaviti
Bratislava je inače mali grad i poprilično pust, dosta mlađih ljudi je ostalo razočarano provodom. Ali ima se šta za vidjeti u 2 dana.
Na agenciju nemam zamjerke - sve ponuđeno je i odrađeno.
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 18:08   #1247
bok svima!
planiram s frendicom u budimpeštu za novu i pogledala sam ponude većine turističkih agencija. manje-više svi nude iste stvari za manje-više iste pare. na kraju se dvoumim između atlasa i croatia expressa (za razliku od ostalih koji nude hotel s 3*, oni nude 4* i to navodno u centru grada). i eventualno bravo agencije koja vidim da je dobila uglavnom pozitivne kritike... vidim da je atlas dobio par neg.komentara pa me zanima ima li i pozitivnih iskustava isto tako, kaj se tiče croatia expressa, vidjela sam samo jedan komentar na tu agenciju, i to negativan... please, help me hvala
rosyta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 17:35   #1248
ADRIJANA PUTOVANJA

Dali ima tko da je putovao s navedenom agencijom? Ja i cura sada idemo na advent u Budimpešti, jednodnevni izlet pa nas zanima iskustva?
mali mujo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 11:29   #1249
Docek nove 2013 u Sarajevu

LJudi za N.GODINU BI ISLI U SARAJEVO.DALI JE ITKO BIO IZ RIJEKR ILI OKOLICE TAMO?SA KOJOOM AGENCIJOM STE ISLI?
zivka is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 04.12.2012., 12:13   #1250
Quote:
maroline kaže: Pogledaj post
Kaj velite na turističku agenciju "Speranza"? Ja nikad cula..
moja škola često uzima izlete od njih. Mislim ok su, ali ima i jeftinijih od njih.
__________________
Volim brusnice.
Achamiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 12:44   #1251
Svima toplo preporučam da nikud ne idu s agencijom PANTURIST iz Osijeka. Mislim da goru agenciju i putovanje u životu nisam imala. Vratila se ovaj vikend iz Graza. Trebala je biti tura austrijski gradovi - advent. Od četiri grada u programu, mi smo vidjeli 3, vodič je odlučio na licu mjesta da se u zadnje mjesto ne ide, da se stane u šoping centru u sv. Križu kod Zagreba. Putovanje su pretvorili u svoje izgleda sindikalno putovanje, jer pola autobusa bili su zaposlenici Panturista. Ponašanje u autobusu od strane navedenih neću ni prepričavati, dno dna, prostačenje i nadvikivanje. Uratko noćna mora. Vodić nije imao pojma, mislim da sam ja više znala od nje, dovoljno je pročitati par stvari na internetu. U svakom mjestu prepušteni sami sebi, organizacija nula. Putovanje preplaćeno definitivno, ali više me smeta što izgleda s tom agencijom ne znaš što ćeš dobiti. Njima neki program obilaska i razgledavanja ništa ne znači. Oni program kroje na licu mjesta. Definitivno nikud više s njima!!!!!
andyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 18:05   #1252
Quote:
rosyta kaže: Pogledaj post
bok svima!
planiram s frendicom u budimpeštu za novu i pogledala sam ponude većine turističkih agencija. manje-više svi nude iste stvari za manje-više iste pare. na kraju se dvoumim između atlasa i croatia expressa (za razliku od ostalih koji nude hotel s 3*, oni nude 4* i to navodno u centru grada). i eventualno bravo agencije koja vidim da je dobila uglavnom pozitivne kritike... vidim da je atlas dobio par neg.komentara pa me zanima ima li i pozitivnih iskustava isto tako, kaj se tiče croatia expressa, vidjela sam samo jedan komentar na tu agenciju, i to negativan... please, help me hvala

Ja sam ti više puta putovala s Atlasom i to čak na ovim velikim turama (istina nisam bila s njima u Budimpešti), ali oni su ti provjerena agencija, tak da mislim da ne bi tu trebala imati neke bojazni. Na svim putovanjima gdje sam bila bilo je manje više ok i ja sam bila zadovoljna (naravno znali su se ponekad naći neki sitni nedostaci, ali sveukupno ok). Nisam te razumijela da li je hiotel u cestru grada ili nije, ne znam da li si ih to pitala pa su ti rekli, jer oni uglavnom to kažu par dana prije puta. Ja sam bila s njima na dva velika putovanja, na jednom putovanju svi hoteli su bili u centru, a na drugom skoro svi ili na periferii ili izvan grada, tako da ako ti je hotel u centru to je isto velika prednost.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 16:39   #1253
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Evo ja sam bila s Mondom na baš toj turi. Hotel u Bratislavi je bio odličan (isti imaju u ponudi i ove godine), u centru grada i kako smo muž i ja dočekivali Novu na otvorenom, svako malo bi skočili u sobu na wc
Većina putnika odabrala je ili doček u pubu ili u restoranu. Kako nisam bila, ne mogu ti reći. Jedino sam čula za iskustva iz puba da su otišli oko pol 12 gledat vatromet i dočekat Novu na cesti i kad su se vratili u cca 12.30 ekipa je već počistila sve stolove i zatvarala pub. Drugim riječima više se nisu mogli vratiti slaviti
Bratislava je inače mali grad i poprilično pust, dosta mlađih ljudi je ostalo razočarano provodom. Ali ima se šta za vidjeti u 2 dana.
Na agenciju nemam zamjerke - sve ponuđeno je i odrađeno.
O kojem se točno hotelu radi, javi mi jer agencije nude neka tri pa ne znam...
bakača is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 12:08   #1254
komentar- Graz

Ukoliko klijenti mogu kritizirati pružatelja usluge onda valjda i pružatelj usluga smije napisati nešto u svoju obranu, između ostalog, i kvazi loša reklama je reklama za svakoga....
Baš je zanimljivo da je ostalih 47 putnika bez problema pronašlo V.Lisinski i bilo pravovremeno na ukrcaju, o cemu imamo i pisane izjave istih putnika....
Tahograf koji vam je pokazan na uvid (tj. nekom od vaših roditelja) ukazuje na to kad je autobus došao pred Lisinski i da je sa istog mjesta sa kašnjenjem krenuo prema Grazu prema tome vaša žalba je neosnovana.
Kad kupite kartu na autobusnom kolodvoru nitko vas neće zvati i moliti da se pojavite pravovremeno na polazak.
To što je vaša supruga ili djevojka jedna od urednica Index.hr vam ne daje za pravo da tražite nešto što je neutemeljeno.
Da nije bilo toliko bahatosti u komunikaciji s njene strane iako ovo nije naša greška bili smo spremni izaći vam u susret da iste karte iskoristite neki slijedeći put, ali ovako to ne dolazi u obzir.



Quote:
Bratija kaže: Pogledaj post
par komentara na Best travel
cura i ja uplatili shopping u grazu u subotu, polazak ispred lisinskog u 6 i 15... mi dosli par minuta prije, autobus u ugibalistu, mi prema tamo, a ono neki drugi bus (ljudi idu na planinarenje ili nesto slicno), trcimo oko lisinskog, nigdje busa...
i kad smo krenuli u razgovor s njima sto se dogodilo, prvo tvrde da je bus bio u 6 i 05 tamo i da su svi putnici usli osim nas (bas me briga, polazak je u 6 i 15), onda da su cekali do 6 i 20 (kak da ne), da bi na kraju rekli da uredaj u busu kaze da su krenuli u 6 i 17... pitamo zasto nitko nije zvao (kontakt smo ostavili u startu), oni to ne rade (zasto onda traze kontakt?)... i normalno, sve na vrlo bezobrazan nacin... ne bih nista rekao da smo dosli nekoliko minuta kasnije , ali dosli smo prije 6 i 15, jedan jedini bus koji je tamo bio nije bio taj nit je igdje u blizini bio autobus koji bas odlazi...
pa ako netko namjerava koristiti Best travel, cisto da znate kako funkcioniraju...
Best2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:09   #1255
Pozdrav svima! Pročitala skoro cijelu temu i morala se uključiti
S dečkom putujemo za Novu u Budimpeštu s Algom. Odgovara nam timeing ove ponude, inače agencija je tako-tako. Bila s njima i u Pragu prošle godine. Imali smo vodića koji je uglavnom pričao o svojim poznanicima, prijateljima, rodbini....a putnici samo kolutali očima Sve je bilo... optimalno... s obzirom na cijenu.
Netko je ovdje komentirao tetu iz Alge kao temperamentnu, koja neda do riječi...potpisujem! doslovno: borba preko telefona ne dajte se smest


Quote:
zivka kaže: Pogledaj post
LJudi za N.GODINU BI ISLI U SARAJEVO.DALI JE ITKO BIO IZ RIJEKR ILI OKOLICE TAMO?SA KOJOOM AGENCIJOM STE ISLI?
Bila sam prije 3 god. s onom agencijom iza Žabice. Mislim da je Jadroturs i da su je zatvorili nedavno.
__________________
Ula-la!
La-Ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:13   #1256
Bila sam prije 3 god. s onom agencijom iza Žabice. Mislim da je Jadroturs i da su je zatvorili nedavno.[/QUOTE]
Jadroturs nije zatvoren, nego se preselio na Dolac!
capsula11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 18:07   #1257
Star turist? Mišljenja? Netko putovao s njima?
God_Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 16:32   #1258
Da li je netko putovao negdje s agencijom Bravo, vidim da imaju dobar aranžman za Tursku, no da li je netko negdje s njima bio?
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 23:41   #1259
Ekipa iz LastMinuteCentra je objavila novi sajt za aviokarte... www.Avio.hr
sajt izgleda super, a cini se da su i cijene medju najboljima na trzistu, ako ne i najbolje...
-gdp- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 08:32   #1260
nemam apsolutno ništa protiv LastMinute centra, ali nemoj tako bezveze reklamirat da su najbolje cijene jer to nema veze s realnošću...
naime, svi ti online pružatelji usluga rezervacija avio karata su povezani za centralni rezervacijski sustav avio kompanija: AMADEUS i ovisno o parametrima pretraživanja prikazuju trenutno najpovoljniju raspoloživu avio kartu, dakle, bez obzira na kojem onlineu gledaš... e sad nekom je preglednije i jednostavnije koristiti jedan, nekom drugi...
Razlika je koliko koji online zaračunava Ticket Service Charge ili Traveller Fee ili trošak izdavanja karte ili kako se to već na kojem zove... i kako koji ima uvijete plaćanje(koje kartice primaju, obročno plaćanje i sl...)

pa ako pogledate u HR "najjače": www.aviokarte.hr , www.aviokarte.com.hr i www.avio.hr onda ćete vidjeti da 1. zaračunavaju 190 kn, drugi 75 kn, a treći 115 kn, dakle, avio.hr nisu najskuplji, ali nisu ni najpovoljniji
maratonka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.