Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2006., 14:55   #21
proslu subotu ujutro oko 10 kolona za trajekt na cres je bila oko 2 km zato smo odustali. (isli smo s gornje strane, lovran, moscenica pa dalje)
bojim se i pomisliti kak je 8 mj.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 23:35   #22
Mali Losinj najbolje mjesto na Jadranu!!
a vjerujte mi presao sam skoro sijeli JAdran, najbolja klima je upravo na Losinju to ce vam potvrditi ama bas svatko!
svake godine tamo ljetujem upravo u Cikatu i prekresno je, ne bi ga mjenjo ni za sto
HondaFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 13:15   #23
Quote:
Billi kaže:
proslu subotu ujutro oko 10 kolona za trajekt na cres je bila oko 2 km zato smo odustali. (isli smo s gornje strane, lovran, moscenica pa dalje)
bojim se i pomisliti kak je 8 mj.
Da, bude ludilo na Brestova-Porozina... ali mi se cini da je bolja varijanta preko Krka, jer na Valbiski za Cres trajekti od 6.mjeseca voze non-stop, cak cesto izvan satnice, tako da mi se cini daleko brzom varijantom. A prednost je da se ne moras tramakati previse po Cresu i uzasnoj cesti kad ides iz Istre, iako je i to nesto bolje kako je bilo prije
euro putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 23:40   #24
Quote:
HondaFun kaže:
Mali Losinj najbolje mjesto na Jadranu!!
a vjerujte mi presao sam skoro sijeli JAdran, najbolja klima je upravo na Losinju to ce vam potvrditi ama bas svatko!
svake godine tamo ljetujem upravo u Cikatu i prekresno je, ne bi ga mjenjo ni za sto
to je istina. jedino je bolja na lastovu.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 23:42   #25
Quote:
euro putnik kaže:
Da, bude ludilo na Brestova-Porozina... ali mi se cini da je bolja varijanta preko Krka, jer na Valbiski za Cres trajekti od 6.mjeseca voze non-stop, cak cesto izvan satnice, tako da mi se cini daleko brzom varijantom. A prednost je da se ne moras tramakati previse po Cresu i uzasnoj cesti kad ides iz Istre, iako je i to nesto bolje kako je bilo prije
sad su pojacali veze i uveli tri trajekta.
ali taj neki kao novi brod koji su stavili, a zapravo je star pola stoljeca, zove se lovrijenac ako se ne varam.
ej, UOPCE nema palubu zaklonjenu od sunca, u "putnickom salonu" je preko 40 stupnjeva, a u wc-ima barem 50.

katastrofa. udjem u zenski wc, a tamo tri vec kolabirale.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 09:44   #26
novi trajekt za cres su uveli prosle godine. skroz je novi. zove se CRES.
taj lovrijenac je prastar i vozi otkad ja znam za sebe. iako u sezoni uglavnom voze ovi veci.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 21:17   #27
mali losinj je idalan za mlade bracne parove sa djecom jer ima dosta plaza gdje se djeca mogu kupati borik, cikat,...a s druge strane imaju di izaci, restorani, kafici,....priroda je fenomenalna a i klima je specifican pogotova ako imate djecu koja boluju od astme ili bronhitisa

Zadnje uređivanje Indi : 04.07.2006. at 11:42.
samples is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 11:43   #28
Ja obozavam i cres i losinj i dobro poznajem oba otoka, ali nazalost neznam vam nista za preporucit za dijecu, ali divljaka fenomenalnih ima na losinju na strani koja gleda na unije, i cres je mrak mrakova gdje god isli.
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 22:00   #29
Nije da idem s familijom al me zanima gdje se na Cresu/Losinju moze DOBRO (citaj = jeftino-pristojna cijena) klopati. Naime zanimaju me manje razvikani restorani s finom morskom klopom. Posto idem s autom udaljenost mi nije problem ako je rjec o dobrom ambijentu i jos boljoj klopi.

hvala
__________________
____________________________________________
Well opinions are like assholes, everybody has one!!!!
trabant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 13:48   #30
Što se Lošinja tiče, nije loše navratiti u onu uvalu iza Velog Lošinja; tamo je dobar ambijent i cijene se daju izdržati.

Najbolje mjesto na otoku je sigurno Artatore, pred Malim Lošinjom, ali ako te ne smeta što je razvikan. Hrana je prva klasa.

Na Cresu, a blizu Lošinja, nije loša ona konoba u Nerezinama, na znam kako se zove.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 11:54   #31
Quote:
HondaFun kaže: Pogledaj post
Mali Losinj najbolje mjesto na Jadranu!!
a vjerujte mi presao sam skoro sijeli JAdran, najbolja klima je upravo na Losinju to ce vam potvrditi ama bas svatko!
svake godine tamo ljetujem upravo u Cikatu i prekresno je, ne bi ga mjenjo ni za sto


najbolja ljetovanja bez ikakve konkurencije....
preporučam svima, a i ko stvoreno je za klince
najbolje vam je otić u ac čikat
__________________
my name is earl
earl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 00:26   #32
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Što se Lošinja tiče, nije loše navratiti u onu uvalu iza Velog Lošinja; tamo je dobar ambijent i cijene se daju izdržati.

Najbolje mjesto na otoku je sigurno Artatore, pred Malim Lošinjom, ali ako te ne smeta što je razvikan. Hrana je prva klasa.

Na Cresu, a blizu Lošinja, nije loša ona konoba u Nerezinama, na znam kako se zove.
J***a te glupa, Nerezine su na LOŠINJU.

no dobro - na Cresu su cijene uglavnom umjerene. Onako, meni bolje je u konobi Roza - cijene su im bile OK a klopa super, gazda je ribar pa ima uvijek nešto svježe.
 
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 01:11   #33
Quote:
poseidon kaže: Pogledaj post
J***a te glupa, Nerezine su na LOŠINJU.

no dobro - na Cresu su cijene uglavnom umjerene. Onako, meni bolje je u konobi Roza - cijene su im bile OK a klopa super, gazda je ribar pa ima uvijek nešto svježe.
Naravno oprosti na lapsusu
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:33   #34
Mali Lošinj je zakon i stvarno ima plaža i za malu djecu!
sjemenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.