Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2010., 09:07   #81
Pramenove mozes radit i na kapu bez obzira na duzinu kosu ako si spremna na malo cupanja..
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 12:44   #82
ja imam pramenove na foliju i jaaako su tanki. nisam mogla vjerovati sto je frizer radio, doslovce je par dlacica rastavljao. tako da, ne mora biti na kapu, samo trebas naci dobrog frizera.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 20:58   #83
cure hvala na savjetima
scofield. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 10:59   #84
Pozdrav svima!
Imam problem, bojam frendicu pa me zanima da li se na kosi koja je bojana u smeđe (neka srednje smeđa) mogu izvući medeni pramenovi? Da li se kosa mora blajhati ili se ide odmah s bojom i recimo 9%tnim hidrogenom?
Planiram obojati cijelu kosu u smeđe i onda izvući pramenove na foliju.
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 11:15   #85
jooooooooooooooooj kapa je užas!
mene je 2 tjedna bolila glava i opadala kosa.....doduše prije 12 godina
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:29   #86
ženske..imam jedno pitanje..

da li ima kod nas za kupiti od loreala touch on highlights?
u DM-u nisam vidjela..

rodilista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:53   #87
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
Imam plave pramenove i frizerka mi ih radi na foliju. Radim ih već godinu dana i ni jednom mi nisu požutili, vjerovatno zato što mi ne stavlja blajh, nego boju.
Tako da DA, može se raditi s bojom. Meni su odlični. Prirodni i oduševljena sam.
Stavljaj obavezno regenerator, ampule poslije svakog pranja kose i maske.
To bi bilo to.
prosim tu frizerku na sunce tj. ime i prezime, firma i cijena i kontakt
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 09:20   #88
Bok, imam pitanje za plavuše

Nisam znala dal bi postala tu ili na plavoj kosi, no eto:

Farbam se na plavo inače (Keune 1512/1517 +12% hidrogen) i s vremena na vrijeme napravim svijetle, srebrnkaste pramenove pošto imam taj faking crveni pigment i kosa mi rado brzo prelazi u žućkastu nijansu. Ublažavam to silver šamponima i pjenama i redovito farbam rast. Uglavnom, ja sam od onih kojoj se teško prima plava boja.

E sad, s čim je najbolje održavat pramenove, a da ne izgube taj bjelkasto, srebrni štih i ne pređu u žuto?
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 13:24   #89
loši pramenovi

Pozdrav ekipa, sinoć sam išla kod ženske doma da mi napravi pramenove u 2 boje i po njenoj preporuci uzela keune 2000 umjesto 1000 te 9.00 za malo tamniju nijansu, inače imam tamno smeđu kosu koja vata bez blajha. Ona mi je zamješala sve to skupa zajedno sa 9% hidrogenom i stavila na kosu preko folija počevši od dna glave. Iako san joj donila sliku kakvu bi tila kosu, alla Jenifer Aniston, ona me uvjeravala da mi ne treba 2 vrste pramenova i da će mi bit dobro ovako. Ja san na kraju imala svijetlo žute pramenove sa mojom tamno smeđom kosom i suzama u očima, da ne kažem da je zamutila 2000 sa nekim praškom i na kraju mi je ofarbana kosa bila spržena. Da ispravi situaciju stavila mi je preljev koji je držala 5 min i koji nije uhvatio jednako i sad mi je kosa užas a u petak bi trebala ić na važnu poslovnu večeru i sve mi se čini da ću je otkazat jer ovako ne mogu ni skupit kosu jer su mi od dole još svjetliji nego sa vrha glave a od dole nisu ni od korijena pa sam ukratko : RUGLO. Ne znam bi li sad uzela neki preljev tamni i cila se utamnila što ne bi tila ili riskirat kod nekog drugog sa pramenovima. Help
spickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 21:14   #90
Pozdrav!

Tražim po netu pa ne mogu nigdje naći, zna li itko gdje Belma Hodžić boji kosu, odnosno ide na pramenove? Predivni su mi i baš bih takve, a kako sam u Rijeci nadam se da je možda negdje ovdje? Pa ako je itko čuo..
__________________
“Your heart just breaks, that's all. But you can't judge, or point fingers. You just have to be lucky enough to find someone who appreciates you.”
His Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:10   #91
plavi pramenovi

pozdrav curke Trebam jako dobar savjet,ugl..nikada nisam bojala kosu..a stvarno bih htjela i to planiram već full dugo tako da sam se napokon odlučila.Kosa mi je svijetlo-smeđa,a na suncu ima nekakav bakreno-zlatni odsjaj,i zanima me kako bi mi se primili plavi pramenovi??Ne daj Bože da ispadnem žuta ko pilić,samo bi htjela postići efekt smeđo-plavi pramenovi.Iskustva,savjeti..itd.su dobrodošli...zahvaljujem !
Malla 555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 01:23   #92
mene samo zanima da li je moguće na crnu bojanu kosu izvući 4-5 crvenkastih pramenova, također bojom? hvala unaprijed
Sanai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 10:41   #93
koliko inače plaćate pramenove na foliju?
__________________
ALBUM haljine samo 70 kn
coco-chanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 11:55   #94
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


Molim dobre znalce da mi kažu...koja je boja kose i boja pramenova kod ljepotice da znam što raditi i učiniti. Hvala.!
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 15:24   #95
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


Molim dobre znalce da mi kažu...koja je boja kose i boja pramenova kod ljepotice da znam što raditi i učiniti. Hvala.!
joj, bolje nemoj niš ovakvog

šalim se

ne šalim se

From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 18:27   #96
a ja ozbiljna do svemira , pa znam kaj hocu s tim tonovima
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:16   #97
imam jedno pitanje za frizerske znalce ... imam smeđu kosu i stavljam pramenove ...e sad, frizerka mi prvo stavi blajh a onda preljev .. zanima me koliko dugo preljev mora stajati na kosi?
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:41   #98
Quote:
spickolina kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, sinoć sam išla kod ženske doma da mi napravi pramenove u 2 boje i po njenoj preporuci uzela keune 2000 umjesto 1000 te 9.00 za malo tamniju nijansu, inače imam tamno smeđu kosu koja vata bez blajha. Ona mi je zamješala sve to skupa zajedno sa 9% hidrogenom i stavila na kosu preko folija počevši od dna glave. Iako san joj donila sliku kakvu bi tila kosu, alla Jenifer Aniston, ona me uvjeravala da mi ne treba 2 vrste pramenova i da će mi bit dobro ovako. Ja san na kraju imala svijetlo žute pramenove sa mojom tamno smeđom kosom i suzama u očima, da ne kažem da je zamutila 2000 sa nekim praškom i na kraju mi je ofarbana kosa bila spržena. Da ispravi situaciju stavila mi je preljev koji je držala 5 min i koji nije uhvatio jednako i sad mi je kosa užas a u petak bi trebala ić na važnu poslovnu večeru i sve mi se čini da ću je otkazat jer ovako ne mogu ni skupit kosu jer su mi od dole još svjetliji nego sa vrha glave a od dole nisu ni od korijena pa sam ukratko : RUGLO. Ne znam bi li sad uzela neki preljev tamni i cila se utamnila što ne bi tila ili riskirat kod nekog drugog sa pramenovima. Help
hmmm...mislim da stvar neces moc sama popravit u slučaju da bi voljela sama zadrzat pramenove,najbolje riješenje ako si pri lovi je da odes pravom frizeru da on to popravi ili kupi boju koja je najsličnija tvojoj boji kosi pofarbaj se da bude jednolično,bez pramenova će bit ali će bar ličit na nešto ako već kažeš da je ovo grozno
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 10:13   #99
aj nek mi netko predloži neki dobar serum ili ono silikonsko ulje za kosu...stavljam plave pramenove vec 5 godina tak da mi je suha kosa jako....koristim i regenerator i masku...sad bi jos i neki serumcic
volume up is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 10:31   #100
Quote:
volume up kaže: Pogledaj post
aj nek mi netko predloži neki dobar serum ili ono silikonsko ulje za kosu...stavljam plave pramenove vec 5 godina tak da mi je suha kosa jako....koristim i regenerator i masku...sad bi jos i neki serumcic
http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:5,s:0
__________________
You're a stranger so what do I care?
callac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.