Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2016., 15:32   #261
Onda dobro.
Moram priznati da me u ovim zadnjim mjesecima šokirala količina čudnih pitanja koje na sreću rijetki uzvanici postavljaju, tako je bilo i pitanje o janjetini. Jedni su pitali koliko janjčića će se zaklati (doslovno tako). Rekla sam da ne podržavam to klanje i da to neće biti jer mladenka ne želi. Spremna sam za kolutanje očima.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 15:35   #262
gle, uvijek ali uvijek će netko na nešto okretati očima.
na mojoj svadbi je većina uživala ali eto jednoj jedinoj obitelji se izbor muzike nije svidio..a jbg
što bi im ja.
ja sam radila po svome i vlastiti ćaća i mater su mi prigovarali a na kraju mi rekli: Pa nismo vjerovali da ćete sami uspjeti sve ovo i to tako dobro. et'.
ne brini se, prigovora će uvijek biti.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 19:41   #263
Quote:
Xattillda kaže: Pogledaj post
Ni dragi ni ja nismo bas ljubitelji janjetine, no ljudi ju strasno vole i znam mnoge koji u svatovima cekaju samo da janjetina dodje na stol. Mi u osnovnom meniju nismo imali janjetinu, ljudi su nas cudno gledali kad smo to rekli, i pitali zabezeknuto "Necete imati janjetinu? Kako to?" Na kraju smo ipak oducili ukomponirati i janjetinu
Mi smo zato odlučili ukomponirati janjetinu u glavno jelo, znači normalno kako je meni plus janjetina s mladim lukom i krumpirom. Pa tko ju voli, jest će radije janjetinu. Tko ju ne voli ima još 3 vrste mesa na izbor. A tko bi i jedno i drugo, opet može. Najedeš se onoga što voliš, a iza ponoći plate pršuta, sira i toga uz cuganje, i kasnije čobanac. Janjetina poslije torte je najveći fail ikad, šteta tako fine hrane a 80% ljudi ju jednostavno tad više ne može okusiti (čak i tko ju voli, sat vremena nakon sve te silne hrane do tad i slatkoga, ne znam tko je još gladan i tko ju s guštom jede..) Previše je svega. Ljudi su za sad oduševljeni idejom, vidjet ćemo. Mislim da se nekad tradicija može malo i izokrenuti, prilagoditi, a ne sve kako je nekad netko rekao da "mora" biti
-marina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:02   #264
Naš će meni biti ovakav:

1. pršut- kulen- domaća šunka - sir - francuska salta

2. Goveđa juha s domaćim rezancima

3. Teletina ispod peke - pekarski krumpir
Medaljoni u umaku od gljiva - njoki
Bečki odrezak - kroketi
Sezonska salta

5. Janjetina - pečeni odojak - rajčica, mladi luk

6. Vinski gulaš

7. Kolači + svadbena torta

piće i aperitivi su uključeni u cijenu
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 14:17   #265
mi smo od naše kuharice dobili dobar savjet 6 mjedec bez francuske riskiramo trovanje.... drugo ako slučajno prebacimo za iza ljeta bez janjetine jer staro janje ne valja
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.