Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2015., 08:03   #481
Dragi je sanjao da mi je otrovao psa začinjenom hranom pa se više nisam htjela udati za njega
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 09:20   #482
Ja jos nemam nocne more, ali moja kuma ima! Jednom je sanjala da su nam svi otkazali,pa smo morali improvizirat. Vecera je bila na nekoj benzinskoj, slikao nas je netko od gostiju, za prstenje smo si nekaj omotali oko prsta, a haljine su nam bile neke obicne roze sa crnim krugovima i kockicama! takve snove nije imala kad se ona udavala!
palonkica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 09:54   #483
ja i inače imam urnebesne snove ali ovi sad pred vjenčanje su za zapisat

jedan od...na vjenčanju sam u vjenčanici...prvi blok pjesama moje cure oko mene slikajemo se plešemo uživamo sve idealno. Završi plesni blok sjednemo za stol. fotograf spominje kako mu je atmosfera super i da smo svi veseli a ja mu na to odgovorim.."Da a ovo mi je tek prvo vjenčanje ovo ljeto...do moga još 3"
Naravno vjenčanje je bilo nekom drugom a ja sam u svojoj vjenčanici došla, nisu mi bili jasni čudni pogledi ostatka ljudi kad sam im to rekla, jer kao ako se cipele preporučaju razgazit zašto nebi i vjenčanica
Pepeljuga508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 13:10   #484
I pocelo je! Moja prva nocna mora

Nazalost, zaboravila sam vecinu, ali znam da sam dobila zivcani slom jer su mama i frendice maknule ukrase sa torte i pocele ju rezati i onda su ljudi poceli ulaziti u salu, pa sam ih sve potjerala. Vristala sam kao manijak, natjerala mamu i ostale da vrate ukrase na tortu da ju poslikam (?!?), onda sam popravljala razmazanu sminku.

E da, sad sam se sjetila! U jednom trenutku sam trcala kao ludakinja po cesti nekog napustenog grada, dok su me gledali rastjerani gosti, a kisa je lijevala kao iz kabla. Valjda mi se tad razmazala sminka
fostoq7alabi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 16:10   #485
Sanjala sam da je došla ta subota a da pola toga nismo napravili, pa smo fotografa zvali nabrzinu, a ja sam se jedva stigla obuci. Frizuru nisam stigla napravit, kao ni našminkat se. Totalno nespremna
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:42   #486
Standardno.. svatovi mi vec u dvoristu, a ja ne mogu naci vjencanicu, nista nije spremno.. cipele mi netko ukrao.. svaku noc mi se ponavlja isti san.. vec ludim!!
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 22:03   #487
Ja sam si tak happy jer sve noćne more u zadnje vrijeme uspijem još u snu izvuč na pozitivu U zadnjem snu je torta bila neka stvarno ružna, al ja sam ju pogledala i pomislila "a kaj sad, takva je kakva je, bit će sigurno fina" i fešta nastavila dalje
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 06:49   #488
ja sam noćne more imala samo na početku zaruka kad sam bila u organizaciji sale/benda/fotka, a sad ništa.

jao kak ću večeras požalit
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 21:15   #489
moram ovaj san zapisat da ne zaboravim

znači sanjala sam da smo dragi i ja raskinuli zaruke (ne znam zašto), ali nismo odgodili svadbu jer je u međuvremenu uletio neki drugi lik (ne znam otkud) i samo smo promijenili band i to nam je svirala Kocka šećera o kojoj sam čitala zadnjih dana

kažem ja dragom jutros, gle ja sam se provela, za tebe ne znam što je bilo dalje u snu
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 23:05   #490
Eto drage moje, ja sam imala smjesne snove prije svadbe, ni jedne jedine nocne more nije bilo, a sad kad je svadba prosla sanjam da je podij prazan, da su se gosti potrovali, da nemamo dovoljno zahvalnica, da djelimo ljudima trulo cvijece
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 08:48   #491
Ja sam mislila da ću samo ja sanjat glupe sne za svadbu i za sve baksuze kaj će se dešavat, i da se blago ovom mom jer neće imat takvih problema kaj se tiče spavanja i sna jer se on time pretjerano ne umara, ALI meni je moj dragi jučer priznao da je tu noć ( s ponedjeljka na utorak) sanjao da sam mu 2 tjedna prije svadbe rekla da ga ne volim , i da se ne želim udat za njega..
ahahahaha ja sva skakala od sreće možda to sad zvuči zločesto ali YES !! nisam jedina koja ima nočne more ipak i njega malo nekaj dirka wuhuuuuu
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 17:36   #492
Vidim da imamo slične more, dan vjenčanja a ništa nije spremno niti potvrđeno
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 09:35   #493
Uh, ja sam sinoć svašta sanjala...

Crkva u kojoj smo se trebali ženiti je bila na mjestu dućana, odmah preko puta moje kuće gdje živim.
Primijetila sam da mi nekako fali ljudi, nije bilo nekoliko mojih bliskih prijateljica, a kad smo ušli u crkvu sam primijetila da nema niti mojih kuma.

Isto tako, kad smo ušli u crkvu gledam okolo i vidim da mi nema fotografa, pa sam se uznemirila, istrčala iz crkve i išla ga tražiti, govorila samoj sebi da kako sam mogla zaboraviti provjeriti gdje je. Naišla sam na njega sva sreća, išao je prema crkvi.

Sad, više ne znam kojim redoslijedom je sve išlo, pa pričam kako mi dolazi.
Dok sam još bila doma i spremala se, počela sma paničariti da nismo ništa namjestili u dvorištu, ni pripremili hranu i piće i pogledam kroz prozor i vidjela sam da stoje neki crni stolovi vani, i ima gostiju.

jedna od mojih kuma je došla nešto kasnije, ali nije imala nikakvu haljinu, pa je bila u panici. Ja sam onda iznadila neke moje haljine i rekla joj da proba jednu stariju, da će joj možda biti dobra. Probala ju je i bila joj je dobra. I njena sestra joj je pomagala.

Prema oltaru sam išla sama, a crkva je bila potpuno nepoznata. Znam i da sam sa svećenikom išla niz neke stepenice, kao u neki podrum, ali nemam pojma više zašto..da li sam nešto zaboravila, nemam pojma.

Uglavnom....ludo.... Poanta sna: došlo vjenčanje, a ništa nije spremno i fale bitni ljudi
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 11:51   #494
eto i ja postala žrtva noćnih mora...
sinoć je pala prva..a vjenčanje za 3 mjeseca
u 3 u noći probudila se sva u znoju i panici jer sam sanjala da mi je haljina koju sam dala šivat bila gotova na dan vjenčanja.
da je bila neke odvratno naranđasto sive boje, materijal ni oblik ni približno, prepuna neke odvratne čipke, nije bila ni što sam dogovorila.
nisam imala cipele nikakve za svadbu pa sam tražila stare crne balerinke..
imam kratku kosu i kosa mi se nafrčkala kao kad sam na vlazi.
Goste i feštu nismo imali nego su došli neki čudni imaginarni rođaci koji su onda pizdili dok su čekali mene da se pomirim s činjenicom da mi je haljina odvratna, nemam cipele i dok panično peglam kosu...
grozno
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 14:13   #495
Ja sam imala 2-3 puta jednu te istu moru, da se ujutro probudim, umijem i u piđami nastavim izležavanje u dnevnoj.
U stan mi uletavaju baka i mama, u šoku što je sa mnom, zašto nisam išla na frizuru itd...pa se na kraju ispostavi da nemam nigdje termin, nit sam dogovorila kolače ni restoran ni ništa i da sam zaboravila da je vjenčanje danas. Pa baka panično razvlači tijesto za štrukle na stoliću za kavu (), a mama je išla po odojak ( ) kojeg onda baka soli i peče u našoj pećnici.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 16:06   #496
I ja sam već imala more, iako je svadba tek u 6.mj. Prve dvije su bile dosta slične, skoro nitko nije došao na svadbu, frizura mi se raspala već prije crkve, muzika je bila očajna i općenito atmosfera, dragi i ja smo zaboravili naučiti plesati prije, pustili su krivu pjesmu za prvi ples... I taman kad sam mislila da ću neko vrijeme bit mirna, evo jučer sanjala da mi je dragi (koji se inaće trudi uštedjeti koliko može) otišao sam i kupio si odijelo za 20 000
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 16:20   #497
smijesno je citati vase snove, ali sam sigurna da cu ih i ja imati. nekad i pricam u snu pa ni taj dozivljaj nije iskljucen hahah
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 16:32   #498
Zanimljivo je pročitati različite snove Baš ima raznih scenarija.

Ja sam sanjala još davno, dok nisam ni bila s dragim da sam zaboravila rezervirati termin za frizuru
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:22   #499
ja sam imala samo jednu, da je vjencanje doslo a da ja nisam nista od zandjih prirpema odradila
(ono sta se radi zadnjih mj dana..)
to je ujedno i jedina mora opcenito oko vjencanja sta sam je imala.. odnosno lazem, imala sam jos jednu.. najavljivali su uzasno uzasno ne vrime na dan vjencanja.. to je cinjenica bila..pogadjate- vrime je bilo izmisljeno..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:49   #500
Ja pak jučer sanjala da sam za vjenčanje rezervirala dvije šminkerice!

Jedna je moja "prava" šminkerica koju sam u stvarnom životu angažirala za šminkanje, a druga je pak ni pet, ni šest nego beauty blogerica i youtuberica Ivana Blažoti Mijoč. (valjda zato jer sam jučer gledala njen video)

I sad panika...kako sam rezervirala 2 šminkerice za isti dan! Koju da otkažem? Pa sam išla istraživati koju sam prvu rezervirala, pa prema tome, onu drugu sam trebala otkazati
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.